Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Znam,za te drzace sam nasla da porucim ali baldahina nema.Ovde kod mene u gradu nema,imamo 2 mala butika,da se poruci ne nalazim...moracu sestru da zamolim da mi potrazi u Nisu.Hvala na odgovorima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja isto planiram da se tamo porodim, jedva cekam izvestaj :)

sobica je preslatka... ova bordurica posebno :wub: da niste slucajno to kupovali u tapetino? :D ja planiram za nasu sobicu tamo da uzmem, imaju presladak izbor :wub:

Jesam u Tapetinu :) bas pre neki dan kad sam isla u Despota Stefana da vadim krv, reko aj da svratim i tamo pa sam uzela , samolepljive su. Bas sam zadovoljna. Koje ces ti da uzmes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

majibebac je danas u Kragujevcu kod bebe...

Valjda će se javiti, ceo dan mislim na njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se bas sva poremetil posle onoga sto je pisala majibebac. nikako da dodjem sebi, cak me bilo i strah porodjaja,a pre toga sam bila bas pozitivna. Konacno skupih snage da ponovo udjem na forum i vidim prica se o sobicama i kreveticima. Odmah mi bolje. Trudim se da slusam samo lepe i pozitivne stvari,al sta cu takav je zivot.:-(

Dico imas na sajtu just click baldahine. Bar je bilo pre meaec dana

Respect meni juce stigao kompletic ne znam preko koga si ti narucila kod ove zene ga ima naci cu ti link pa cu postaviti.

ja sam jutros vadila krv sutra ce rezultati,a u ponedeljak na kontrolicu i prvi ctg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Be positive posalji obavezno link mada ako je sad ta zena isla na put ne verujem da ce uskoro opet ici.Smorila sam se lezeci,imam priliku da odmorim a ne mogu.Ne znam koja je mamika pitala,da zbog secera,radim dnevni profil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac, ne znam sta bih rekla :( ..uzasno mi je zao sto prolazis kroz to, nadam se da ce ipak sve biti ok, bebe su borci veci nego sto mislimo, i saljemo puno pozitivne energije za tebe i nju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

De ste zene? Ja spavala malo s djecom,i sad mi se nesto jede,pa razmisljam sta bih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je stalno od sinoc MAJIBEBAC i njena Una u glavi,molim Boga da sve bude u redu s bebom i da se brzo oporavi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristina S je verovatno sa njom u kontaktu ali nema ni nje da nas obavesti :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cirooo evo ja pokusavam da zaspim od dva sata. Dusa mi spava a ovaj mali u staku samo gura i busi izgleda da ce da bude neki majstor hihihihi

ja jedem samo paradaiz, sir i malo belog mesa samo mi to prija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cirooo evo ja pokusavam da zaspim od dva sata. Dusa mi spava a ovaj mali u staku samo gura i busi izgleda da ce da bude neki majstor hihihihi

ja jedem samo paradaiz, sir i malo belog mesa samo mi to prija.

Uh,da znas da bih i ja to mogla,paradajz i sir.Razvali me ova kiselina vise,haos.Danas sam kuvala corbu s mesom i povrcem,ostalo i za sjutra,milina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako da napravim da mi ova slova lijepo stoje :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako da napravim da mi ova slova lijepo stoje :huh:

Sredi ovaj drugi tiker,zbog njega je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje devojke,kako ste mi?Kako podnosite ove vrucine? :) Vidim nema novih bebica,nesto vam je zakocio spisak :D

Majibebac saljem ti puno pozitivne energije,veliki topli zagrljaj.Bebe su jake izborice se.A morate i vi biti jaki.

Mi smo juce dosli kuci,nina je super beba,tata nam pomaze u svemu.Mene malo boli rana od epiziotomije,ali procice :)

Nadam se da mi administratori bebca nece zameriti ali zelim da podelim svoje iskustvo sa porodjaja sa vama.

01.08. pocinju neki blazi menstrualni bolovi,sve cesce kontrakcije,sluzni cep ispao :) Ja odem kod dr u NF,urade CTG kontrakcije slabe,otvorena 2 prsta,vratim se kuci.I tako prolazi vreme,negde oko 21h pocinju jaci bolovi,kontrakcije na 5min.Ja sve trpim,izdrzavam necu jos u bolnicu i tako do nekih 04h.Samo sam rekla mm:"Mislim da je Nina odlucila da dodje" :) Polako se spremimo i pravac NF.Tamo me dr pregleda,otvorena skoro 3 prsta,prijem u bolnicu.Pozdravljam se sa mm i odlazim u porodiliste.Tamo opet CTG,ultrazvuk,klizma...Oko 05:20 ulazim u boks,ukljucuju mi indukciju,kace CTG,zovu anesteziologa za epidural.I tako prolazi vreme,otvaram se,non stop su me obilazili.Ja mirna,ne cujem se,a zena pored mene urla... :D Na stolu mi je pukao vodenjak,kako smesan osecaj,kao kad probusis balon sa vodom :D U neko doba dr koja me je porodila primecuje da su bebini otkucaji slabiji,daju mi masku sa kiseonikom,ona pocne da se dere na sestru sto mi je tako sporo ukljucila indukciju.Pocinju naponi,ona me jos malo otvori i zove babicu.Dr mi prica kako da disem,kada da se napnem.Iz 4 jaka napona rodila se moja princeza u 10:55.Otkucaji su joj bili slabiji jer joj se pupcanik obmotao 2 puta,ali sve je dobro proslo jer je ona na vreme reagovala.I jos jedan napon da bi izasla posteljica.Malo me je sekla ali i to je bolje nego da sam se sama pocepala.Doneli su mi Ninu i ja sam se od srece rasplakala :) Oko 13h su me prebacili u sobu,nju su mi doneli nesto kasnije.Osoblje je bilo fenomenalno,sve su hteli da objasne,da pomognu.Imam samo reci pohvale za sve njih.Ne kazu za dzabe kakav si ti prema nekome takav je on prema tebi.Ako ne saradjujes.teras po svome nece ti pomoci.

Svaki bol,svaka muka nestanu onog trenutka kada te one malene oci traze pogledom i kada osetis dodir onih malenih ruku za koje ces ceo zivot biti zaduzen da ih cuvas,da budes odgovoran za njih.Drage moje porodjaj je individualna stvar,nije svakome prag bola isti.Ne razmisljajte o njemu unapred,kada se desi mislite samo na svoju bebu i sve ce biti lakse.Nadam se da vas nisam udavila pricom,mislim da ce nekome dobro doci jos jedno pozitivno misljenje iz porodilista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sredi ovaj drugi tiker,zbog njega je tako.

Hvala Dico,sredih ga :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo sto mi je lepa snajka :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nam B.mame

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto nam je slatka Nina :wub: vidi kosicu :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo divna je Nina :*

Ja zavrsila u frontu,sve ok secer super,beba ima 2300gr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Dico,sredih ga :rolleyes:

Hehe,nista.Znaci imenjaci :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Be positive posamji mi link ljubim te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo prelepa je :rolleyes::wub:

Devojke, stvarno nema B.mame... :huh:

Dajte te linkove da i mi pogledamo sta ima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.