Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Majibebac, ja prosto ne znam sta da kazem... Iskreno zelim da sve bude ok, budite jaki i uz vasu devojcicu, bice sve kako treba, prosto mora! A za dr. nemam reci... Jako mi je zao sto ste se tako namucile, zelim vam od srca da sve brzo i dobro prodje.

Lejlita, dobrodosli kuci, bices najbolja mama na svetu, ne brini, samo treba malo vremena da se oporavis, sto je i normalno. Uzivaj i ljubi decaka.

Kamilice, cestitam jos jednom, uzivaj sa svojom decicom.

Marina dobrodosla u treci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce smo Urosu zavrsili sobicu..Sad mogu da se porodim :D

Jako je lepa, prava za decake :wub: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj...meni je postalo jaaaaako tesko sve...noge otekle odjednom, stomak se grci i boli po ceo dan...stomak me nekako ceo boli kao kad prehladite stomak pa imate dijareju...e tako me boli svuda sa unutrasnje strane zida...i zabrinjava me taj odvratan bol i peckanje stidne kosti...uzasno boli...kad ustanem, kad se nocu okrecem u krevetu, prilikom sedanja...uzas...desava li se jos nekome to???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj...meni je postalo jaaaaako tesko sve...noge otekle odjednom, stomak se grci i boli po ceo dan...stomak me nekako ceo boli kao kad prehladite stomak pa imate dijareju...e tako me boli svuda sa unutrasnje strane zida...i zabrinjava me taj odvratan bol i peckanje stidne kosti...uzasno boli...kad ustanem, kad se nocu okrecem u krevetu, prilikom sedanja...uzas...desava li se jos nekome to???

Meni ise to isto dešava...mislim na bol...

Ceo me stomak boli i kad treba da se okrenem užasno mi je teško.

Moj dr kaže da je to od težine. Moj je stomak dosta veliki a ja i nisam nešto krupna...pritiska mi i prepone pa me i one bole, kao da sam celu noć vozila bicikl...

I vrućina mi je više nego obično, piški mi se svaki čas, žedna sam...jede mi se svašta..

Hi, hi, hi... da pojednostavim...jedva čekam da se porodim :lol::lol:

Mislim da nemaš razloga da brineš mnogo...ali ipak ako nisi mirna idi do lekara ili pozovi pitaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla kucici!!!

Zelim ti sto brzi oporavak pa da uzivas sa svojom decicom! Cekamo i izvestaj!!! Kako su decica prihvatila novog clana?

Svaka cast jos jednom, na trecem detetu. Toga je sve manje u ovim novim vremenima...

Hvala puno!

Devojcice su super prihvatile (za sad), ne izlaze iz bebine sobe, ne propustaju ni jedno presvlacenje, sisanje, donose mu igracke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mamike ja sam u frontu u dnevnoj bolnici,umirem od gladi :) jejo super je sobica,imamo isti krevetic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mamike ja sam u frontu u dnevnoj bolnici,umirem od gladi :) jejo super je sobica,imamo isti krevetic :)

Draga, sto si u dnevnoj bolnici? Jel zbog secera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lajla 09.08.2012

Mama Goga 12.08.2012

B.mama 14.08.2012

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

CIRO 25.08.2012.

kristina s 27.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

jejamoonwalker 06.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

Hellen 10.10.2012

Tranquilo 10.10.2012.

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

...da se ne zagubi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lajla 09.08.2012

Mama Goga 12.08.2012

B.mama 14.08.2012

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

CIRO 25.08.2012.

kristina s 27.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

jejamoonwalker 06.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

Hellen 10.10.2012

Tranquilo 10.10.2012.

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

Marina cura fina 04.11.2012

p.s. maloprije su mi nestale bojice sa spiska nadam se da sad nece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce smo Urosu zavrsili sobicu..Sad mogu da se porodim :D

Draga krevetac je extra, bas je lepo.. samo, moja ti je preporuka da skines baldahin kad beba dodje jer neverovatno skuplja prasinu.. ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa dobar dan zelimo.. ustala jutros u pola 6, bila da uradim briseve i dam krv i urin, u petak rezultati...

Majibebac javi nam kako je beba..

Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac zelim vam svu srecu i da se sto pre oporavite od ovih ruznih dogadjaja.Budite jaki zbog vase bebice.Pisi nam kad mozes,sve smo uz vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Curo fina dobrodosla! :)

Lejlita,bas lepo sto je sve dobro proslo,radujem se zbog toga :) Uzivajte sada :)

Respect eto prilike da kupis roze ili ljubicasto odelce za izlazak :rolleyes: ,nemoj da tugujes sto nema bas to,ima toliko drugih isto lepih. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeja sto je lepa sobicaaaa :rolleyes: Ja bi bas baldahin za ovo moje zgebe uzela a sad bullet rece da skuplja prasinu :unsure: A bas ovih dana trazim i u gradu i po netu,ne mogu da nadjem nigde a bas bih volela...Jel se to kupuje posebno ili uz krevetac?Bas bih volela da ga nadjem! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga krevetac je extra, bas je lepo.. samo, moja ti je preporuka da skines baldahin kad beba dodje jer neverovatno skuplja prasinu.. ljubac

Znam draga, skinucu :)

ovako je bilo kad su trebali da dodju dusan i tea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeja sto je lepa sobicaaaa :rolleyes: Ja bi bas baldahin za ovo moje zgebe uzela a sad bullet rece da skuplja prasinu :unsure: A bas ovih dana trazim i u gradu i po netu,ne mogu da nadjem nigde a bas bih volela...Jel se to kupuje posebno ili uz krevetac?Bas bih volela da ga nadjem! :)

POsebno se kupuje baldahin i posebno drzac za njega. Ja ovaj put nisam kupovala jer vec imam i plavi i roze. Ali mislim da nije vise od 1500 baldahin i isto tako drzac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam draga, skinucu :)

ovako je bilo kad su trebali da dodju dusan i tea

Bas je lepo, stvarno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeja sto je lepa sobicaaaa :rolleyes: Ja bi bas baldahin za ovo moje zgebe uzela a sad bullet rece da skuplja prasinu :unsure: A bas ovih dana trazim i u gradu i po netu,ne mogu da nadjem nigde a bas bih volela...Jel se to kupuje posebno ili uz krevetac?Bas bih volela da ga nadjem! :)

Mislim da baldahin mozes naci svugde gde se prodaje oprema za bebe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeja sto je lepa sobicaaaa :rolleyes: Ja bi bas baldahin za ovo moje zgebe uzela a sad bullet rece da skuplja prasinu :unsure: A bas ovih dana trazim i u gradu i po netu,ne mogu da nadjem nigde a bas bih volela...Jel se to kupuje posebno ili uz krevetac?Bas bih volela da ga nadjem! :)

Posebno se kupuje, ja sam narucila baldahin, cekam da stigne. Drzac je 1.000 din. a baldahin 1.500 dinara. Znam da skuplja prasinu, ali za pocetak ga moramo imati :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posebno se kupuje, ja sam narucila baldahin, cekam da stigne. Drzac je 1.000 din. a baldahin 1.500 dinara. Znam da skuplja prasinu, ali za pocetak ga moramo imati :D .

Gde,gde?Preko neta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce smo Urosu zavrsili sobicu..Sad mogu da se porodim :D

Preslatko!!!! I druge dve slikice su jako medene! E za Urosa znaci sve spremno!!!!

Jooooj...meni je postalo jaaaaako tesko sve...noge otekle odjednom, stomak se grci i boli po ceo dan...stomak me nekako ceo boli kao kad prehladite stomak pa imate dijareju...e tako me boli svuda sa unutrasnje strane zida...i zabrinjava me taj odvratan bol i peckanje stidne kosti...uzasno boli...kad ustanem, kad se nocu okrecem u krevetu, prilikom sedanja...uzas...desava li se jos nekome to???

Ja sam poslednja 4 dana opet dobila onaj glupi trudnici isijas. Jedva sam hodala dva dana, Okret u krevetu nocna mora, ma strasno. Od juce mi je bolje ne odlicno ali bolje, tako da te razumem. Stomak me non-stop zateze, beba se bas spustila i sad konstantno boli i stidna kost. Vise ne trcim u wc samo da piskim, imam osecaj kao da mi se i stalno kaki (cccccc sta ja sve pisem), sve u svemu, cari trudnoce u punom jeku! Jer sam pomenula i cudno trnjenje u donjem delu stomaka?! Postala sam pravi kilonja, sto je najgore poludim kad mi kazu da sam prava maza. Ja se retko pozalim, i vecinu stvari precutim. Videla bi njih da hodaju razdragano kad bi ih kicma bolela i kad leze.... :angry:

Hvala puno!

Devojcice su super prihvatile (za sad), ne izlaze iz bebine sobe, ne propustaju ni jedno presvlacenje, sisanje, donose mu igracke...

Jaoj, medici jedni pravi, dobrice lepe!!! Sad sam se sva najezila, pa on ce biti pravi mali razmazenko, nece one znati nista da mu odbiju!!!

Sinoc sam spavala mozda ukupno 3 sata, pa zato idem sad da pokusam barem malo da nadoknadim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde,gde?Preko neta?

Nisam preko neta, ovde kod nas u jednom butiku, ali trenutno nema baldahin u boji koju hocu, pa sam zato narucila. Ja sam narucila drugaciji od jejinog, kao pamucni je, tj. nije rupicast, ne znam od kog je materijala, platna, sta li, i stajace iznad uzglavlja, ne sa strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam se i ja javim... juce smo stigli kuci. Sve je proslo ok, beba i ja smo dobro. Hvala vam na cestitkama. Izvestaj sa Zvezdare uskoro pisem.
ja isto planiram da se tamo porodim, jedva cekam izvestaj :)

juce smo Urosu zavrsili sobicu..Sad mogu da se porodim :D
sobica je preslatka... ova bordurica posebno :wub: da niste slucajno to kupovali u tapetino? :D ja planiram za nasu sobicu tamo da uzmem, imaju presladak izbor :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dico,drzac imas u Aksi,meni mama uzela proletos,nije bio skup. A baldahine imas mislim i tamo a i u malimradnjicama za bebe. Moji baldahini su siveni,imam uz svaku posteljinu.

A sto se prasine tice,nisam primetila jer joj cesto menjam pa ne primetim. A stavljam joj iznad uzglavlja!

Ljubim vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.