Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

PASULJCICE de si,nema te danas?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao sto sam obecala (ovo zvuci bas politicki) postavljam slikicu sa vencanja. Napominjem da nije u pitanju prava svadba, i da nemamo mnogo slikica ( i da nemamo nijednu na kojoj izgledam bar pristojno) da je glavni fotograf bio nas drug koji uperi aparat i pritisne dugme, znaci nista profi. Ceo ovaj uvid je iz razloga sto sam svuda ispala kao krmacica pred klanje :angry: (mad a za to nije niko kriv do moje nabacane kilaze)

Kako da vidim slicicuuuu????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje prezivesmo i danasnji dan :huh:

Lajla draga sta te snadje sad pred kraj :( dobro je da je proslo,izdrzi jos koji dan i eto tvoje ljubavice male :wub:

Nanshika,Dragana pa oni su divni,divni :wub:

Kaficice prelepo izgledate oboje.Ja volim mala intimna vencanja.Ne bih sebe mogla da zamislim u vencanici a ni mm u odelu.Ko ne zna mi jos nismo vencani a eto treca sreca na putu :D Krajem maja nam je bila trinestogodisnjica.Haljina mi se dopada a za japanke big like :) imam takve sandale i evo trecu sezonu ih ne skidam :)

Tijanaki znaci pala generalna proba :lol: Joj ja bih tako volela da i mene strefi kod kuce pa da vidim kako bi mm reagovao a i volela bih da prodjem prfe faze kod kuce.Oba puta su mi indukovani porodjaji pa se bojim da ce i ovog puta biti tako mada ne mora da znaci.

Ciro ima li vrucine kod vas?

Kristina srecna godisnjica!

Dico ne daj noge ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PASULJCICE de si,nema te danas?!

Hehehe...evo malo pre sedoh...bookvalno smo dva dana pali sa nogu...sredili stan...bio nam je covek sa kirbijem i karcer masinom usisao od plafona do poda, oprao sve sto je moglo da se opere...zena bila dva dana izribala sve i dezinfikovala...danas smo mm i ja sredjivali nasu spavacu, namestali krevetac, lepili stikere....aaaaaaaaaa istok me je poslusao i sacekao da se vratimo iz garaze:)))) sad moze i da krene kad hoce:))) ostalo je jos samo njegove stvarcice da se operu i popeglaju...ali to mogu i bez mene:))))

Presrecna sam sto cu veceras spavati u svojoj spavacoj pored kreveca:)))

Ako uopste budem mogla da zaspim od bolova jer nisam sela bookvalno dva dana...ne znam zene odakle mi ovolika snaga????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene moje ja sam tako udarila mali prst na levoj nozi da mi je poplaveo i toliko me boli da mi dodje da urlam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Respect izvini jos jednom na onom mom upadu za kompletic koji je inace presladak...ne znam kako sam se ja prebacila da si i ti sa nama u avgustu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene moje ja sam tako udarila mali prst na levoj nozi da mi je poplaveo i toliko me boli da mi dodje da urlam :(

Masiraj sto vise...ne dozvoli toj poplaveloj krvi da se zgrusa tu:(((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danas smo mm i ja sredjivali nasu spavacu, namestali krevetac, lepili stikere....aaaaaaaaaa istok me je poslusao i sacekao da se vratimo iz garaze:))))

Presrecna sam sto cu veceras spavati u svojoj spavacoj pored kreveca:)))

:wub: :wub: :wub: :wub:

Pa to je ono sto babe stare zovu gnezdenje :) kazu pred porodjaj zena dobije snagu i volju za sredjivanjem i uredjenjem svog 'gnezda' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma daj sta se izvinjavas :***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, finis, joj jedva cekam :D

Mada moj bebac se toliko razdrmao, razigrao, samo skace, udara, valjda mi vraca za sve one muke koje je proslo ...

Mada kako sam cula, pred porodjaj treba da se umiri, znaci, nece ono jos...

Kako ste ti i tvoja bebica?

uf pa ja sam dobro, ako izuzmem ove sve ucestalije bolove u ledjima <_< ... i problem sa spavanjem.. al ajd da ne kukam mnogo, to valjda sve ide u rok sluzbe .. inace imam sad u sredu zakazan UZ, pa jedva cekam da vidim kakvi smo :wub: nismo se gledali evo vec par nedelja

Draganice - Pavličak ti je micaaa mala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub: :wub:

Pa to je ono sto babe stare zovu gnezdenje :) kazu pred porodjaj zena dobije snagu i volju za sredjivanjem i uredjenjem svog 'gnezda' :)

Uh kako sam se onda ugnezdilaaaaaa:))) i kako mi je laknulooooooo:) istok bio dobar...sutra idemo na pregledi ulazimo u 39 tu:)))) sad covek moze kad god:)))) sta ima kod tebe???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja jedva cekam da vidim moju srecicu na uz u sredu.Idem u dnevnu bolnicu sto i nije lose s obzirom da ce mi pored celodnevne kontrole secera uraditi pregled kks,urina,uzeti briseve,uraditi uz,ctg a molicu ih i da mi urade vaginalni pregled da vidim kakvo je stanje grlica ako se ne bude moglo videti na uz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta ima kod tebe???

Krs i lom na sve strane :lol: a ja mrtva 'ladna potopila noge u lavoru i kuliram B) sredicu sve,ima vremena ;)

Salim se malo,evo napisala sam u predhodnom postu,zeljno iscekujem sredu da vidim kako guzica mala napreduje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lajla 09.08.2012

Mama Goga 12.08.2012

B.mama 14.08.2012

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

CIRO 25.08.2012.

kristina s 27.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

jejamoonwalker 06.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

Hellen 10.10.2012

Tranquilo 10.10.2012.

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

A gde sau nam Jeja,FutureMum,Sanamala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja jedva cekam da vidim moju srecicu na uz u sredu.Idem u dnevnu bolnicu sto i nije lose s obzirom da ce mi pored celodnevne kontrole secera uraditi pregled kks,urina,uzeti briseve,uraditi uz,ctg a molicu ih i da mi urade vaginalni pregled da vidim kakvo je stanje grlica ako se ne bude moglo videti na uz.

u ti ces bas generalku da odradis, superiska :) ... a reci mi da li ti je to sve tvoj doktor/ka dala da uradis ili ti nesto i na svoj zahtev trazis?

meni se sve cini da je ova moja doktorka sto mi vodi trudnocu malo opustenija po tom pitanju, <_< .. ja nisam radila recimo tu kontorlu secera, a briseve sam odradila u prvom trimestru i od tada jok.. i to samo zato sto sam joj i tada ja trazila upute inace verujem da se ni onda ne bi setila da mi da.. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali iskreno, drago mi je sto se sve to desilo jer sam se juce tako bila iznervirala, cekali smo moju svekrvu da dodje sa mora gdje je bila mjesec i nesto, ona rekla kupiti kolica pa nam je rekla ni slucajno nista da ne kupujemo od ostalih stvari za bebu bez nje, cim se vrati idemo u kupovinu svega. Ja sva sreca dobila vecinu stvari, garderobu i tako, stvari za sebe i za porodiliste sam kupila tek prije 3 dana i oprala. A ona zenska umjesto 3 sedmice ostala 5 i jos je htjela ostati do 20og avgusta(!) i juce kada se vratila kaze nema potrebe jos ici to sve kupovati da sacekam jos malo... Uh prekipilo mi brate, rekla sam muzu ako ona u ponedeljak ne ode sa nama u tu proodavnicu da kupimo kolica da mogu djete iznjeti (uz kolica dolazi i jaje i port bebe) i one stvari za krevetac i posteljinu da moze djete negdje spavati onda neka mi ne dolazi da je obilazi i da me zajeb**a kad se porodim, ako sada ne zeli da pomogne. Kako su ljudi tako bezosjecajni ja ne mogu da shvatim, samo nesto pametuju i nerviraju te kao namjerno. Uh. :angry: Tako da u ponedeljak zavrsavam sve pripreme, posle toga necu nista da radim samo da odmaram i pripremim se za bebin dolazak.
e ovo mene podseca na moju mamu i ludim zbog toga <_< ona nama nije dala da uzmemo krevetac od kumova, nego kao ona ce da kupi nov za svog unuka... i ajde sve je to super, izrazila zena zelju, ali ona je u fazonu da je to sve jos rano i da ne valja nista unapred kupovati :blink: ... tako da jos uvek nemamo krevatac... i ajd krevetac, nego sto je ona jos u fazonu da ni slucajno ne uzimamo nikakve stvarcice jer je rano ? :blink:

znaaaci ludim od nje i tog njenog rezona 'da ne valja unapred'...pa kad cu da spremim sve ako ne unapred? sigurno necu da perem i peglam stvari kad mi krenu kontrakcije!!! missslim haos s njom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cookie dnevna bolnica mi je zakazana nakon loseg rezultata ogtt-a.Nisam ni ja znala da rade sve ovo,mislila sam samo secer,makar je tako bilo u prvoj trudnoci ali mi drugarica koja je bila pre neki dan iz istog razloga rece da sada sve obave tako da sam mirna do ulaska u deveti.Mislim da bih jos jedino hbs antigen trebala da uradim za porodjaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uf ne znam, idem kod nje sad u cetvrtak pa cu videti sta ce mi reci, sad sam kontrolisala samo ks i urin.. eto u sredu cu i taj uz.. a na ogtt salju samo ako nije dobra ks, ili je i to obavezno? posto mene ova moja ni na to nije slala <_<

A gde sau nam Jeja,FutureMum,Sanamala?

nema ih nesto :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice cestitam da ste zivi i zdravi 1000godina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cookie salju ako nije dobar secer na redovnoj kontroli kks ili ako je beba veca,imas predispozicije za dijabetes,povecanu kolicinu plodove vode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene u trecoj :P po starom dobrom obicajuuuu..... :lol: RESPEKT kod nas vrucine koliko oces,uzas... Jos od sjutra najavljuju nenormalno visoke tropske temperature :wacko: tako da ko prezivi pricace :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spavanje, sta bese spavanje??

Sutra rano ujutru treba u labaratoriju da dam krv i svasta po nesto,. spremamo papire sa porodililste. Krsta i dalje bole :( , nemam pojma kako cu da se odvezem do tamo a mm ima zakazanu kontrolu kod hirurga, tako da moram sama.

Pasuljciice, ti zavrsila sa radovima. Divno, sad mozes da odahnes! Kod nas ni na pola puta, tek sredinom sedmice stize materijal za plakare i druge stvarcice. Pa onda kad to zavrse, idemo dalje na sredjivanje.

Tijaniki, eto i tu situaciju razumem. I meni stalno govore, polako, gde zurite, sacekajte malo. (cast mojoj kevi kao izuzetku). Srecom imam krevetac, imam nosiljku onu kao sediste za kola, imam gaderobicu koja je oprana i poala popeglana (zahvaljujuci mami, ja morala da mirujem :( ), Posteljinica treba samo da se opere i da dokupiimo jos jednu. Kolica treba s i s, pa evo jos cekamo.... I tu gaderobicu sam dobila, sto novo sto od svojih sestrica, ali moze da posluzi.

Trenutno sam gladna kao vuk!!!!!! A nema mi klope narednih pet sesti, e to ti je kad ustajes 200 puta u toku noci pa nemozes posle da spavas.

Ciro ja sam trecu bas pomerila! :lol:

Evo jos jednom slikica za one koji nisu videli, i naravno bez citiranja, brisem je kasnije u toku dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Au Kaficice ti bas pomerila trecu :) Ma kao med ste :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje :wub: :wub:

Kako ste mi? ;)

Kaficice draga preslatki ste :wub: :wub:

P.S.Hvala na Komplimentima za Pavleta.... ;):)

Ljubac od mene i mog nervoznog detenceta ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene moje drage...

Ja da se javnem samo da je malkice bolje, hvala svima na lepim recima i podrsci. Preguracu i ovo.

A slog me strefi kad sam videla da sam i ja stigla do vrha liste. Kako vreme pici, to je strasno :lol: Brzo ce svaka od vas da dodje do toga da bude prva i sledeca na redu.

Jao samo ta neizvesnost, vise straha i nema, barem kod mene, samo da se to okonca, i zelja da sve bude u redu sa bebom.

Respect draga kako je?? Kakvi su sada rezultati? Ti bas muku mucis sa tom tvojom krvnom slikom. Nadam se da ce to sve biti ok. Kako prstic?? B) Ja sam imala ranije vise bliskih susreta sa nogarima od stolova, kreveta i tako tih slatkih drvenih elemenata, sve sam prste pokrivila i polomila. Ma milina :rolleyes: :rolleyes: :lol:

Cookie hehe kako si mi slatka. Tegobe ces ossetiti tek pred kraj. Ali one prave. I tu tezinu , i usporenost, i smanjenu pokretljivost, bolovi ovde-onde, aaa polako :D

Ali sve su to slatke muke, s obzirom zbog cega dolaze. Ja kukam, ali onda se setim zbog koga ja to trpim, pa me oblije neka milina, pogotovo pri pomisli da me samo MOZDA jos par dana deli od trenutka kada cu uzeti svoje milo u narucje, pa se raspilavim i raznezim, uh, neverovatno.

Uzivaj, i guraj, sta da ti kazem. Sve moramo proci kroz te neke faze.

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.