Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

A kad dodje bebac tek se neces naspavati... :( :(

Evo ja vilenim od 6h a bila najveca spavalica na forumu :( :(

Pavle mi je dobio napade grceva tako da nam je jako veselo :( :( :(

Pa bas zato se kao trudim da odrapim bar do 11 al eto mene u 6h :blink: oci ko krompir, ne mogu da zaspim.. Pavle ti je secerko mali, to da uzmes i da gnjavis te rucice i nogice.. jedva cekam da se porodim pa da se mazimooo :rolleyes: htedoh te nesto pitati, celo jutro razmisljam i nikako da se setim sta bi to moglo da bude... :blink: ljubimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na pitanju bolje sam, imam krize ali guram napred. Samo da prođe ova godna pa sve od početka!

Kako si ti? :wub:

Bice bolje, za takve rane vreme je najbolji lek. Bices ti ponosna mama 2013.

Ja sam dobro, evo pocinjem i sitno da brojim... glava mi je malo puna silnih pitanja i brigica, ali je sve to slatko i namestu.

Ljubim te puno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bas zato se kao trudim da odrapim bar do 11 al eto mene u 6h :blink: oci ko krompir, ne mogu da zaspim.. Pavle ti je secerko mali, to da uzmes i da gnjavis te rucice i nogice.. jedva cekam da se porodim pa da se mazimooo :rolleyes: htedoh te nesto pitati, celo jutro razmisljam i nikako da se setim sta bi to moglo da bude... :blink: ljubimo

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, dobile smo jos jednu bebu! :D Nasa draga Kamilica nocas se porodila i na svet donela decaka, jednog pravog junacinu! Decak je tezak,4150 i dugacak 57.

Cestitam Kamilici i zelim joj brz oporavak! :wub:

p.s. Molim amine da prebace ovaj post u temu o porodiljama, ja ne mogu da je otvorim i zato sam napisala ovde. Jos uvek imam problem sa kompom.

Evo da znate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilica draga,cestitam na rodjenju sina,neka Vam je ziv i zdrav :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lajla 09.08.2012

Mama Goga 12.08.2012

B.mama 14.08.2012

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

CIRO 25.08.2012.

kristina s 27.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

jejamoonwalker 06.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

Hellen 10.10.2012

Tranquilo 10.10.2012.

Sanamala21 20.10.2012

FutureMum 25.10.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice draga cestitam!!! Neka vam je ziv i zdrav i da bude dobra i srecna beba :)

Kakva zena ona bas po spisku, dosla na red i odmah to da obavi da ne koci nas ostale :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha a sad cu i ja jos malo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha a sad cu i ja jos malo :rolleyes:

Jos ces na kraju i preci termin od zelje :lol:

Kamilice,cestitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos ces na kraju i preci termin od zelje :lol:

Kamilice,cestitam!

E ia ja sam o tome razmisljala :lol: :lol: ja bi odma a kad me drmne kontrakcija onda nebi jos koji dan :lol: :lol: neznam ni ja sta hocu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe...kamilice svaka cast na junacini...veliki bebac:)))

Dragana baby, ja i dalje ne verujem da smo juce sedele u kucici a da je drugar pavle tako vejiki i izgleda kao pravi deckonja...bas sam komentarisala sa mm kako nije bebast vec i sad ovako malecki ima karakter...dusa mala...mazi tibu i od nas da prodju grcici...

Kaficice draga, ja sam stvarno postala potpu o zaboravna...Sve je bilo ok na pregledu...ctg uredan...idemo ponovo u ponedeljak:)))

Uh kako ovaj spisak rapidno napreduje...uh pa ja sam 5aaaaaaaaa....

Smey dobro nam dosla...potpuno se slazem za prenemaganje...i ja sam pocela pre neki dan, ali kasno...naviklise na mene...zato cu ja po porodjaju...babinje od 40 dana ima da iskoristim u fullu...samo cu biti mama i nista vise:)))

Hajdemo prva tri mesta lajla, mama goga i b.mama kako ste???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja odlicno simptoma nema valjda u ponedeljak idem na ctg ako se ne porodim do tada :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe...kamilice svaka cast na junacini...veliki bebac:)))

Dragana baby, ja i dalje ne verujem da smo juce sedele u kucici a da je drugar pavle tako vejiki i izgleda kao pravi deckonja...bas sam komentarisala sa mm kako nije bebast vec i sad ovako malecki ima karakter...dusa mala...mazi tibu i od nas da prodju grcici...

Kaficice draga, ja sam stvarno postala potpu o zaboravna...Sve je bilo ok na pregledu...ctg uredan...idemo ponovo u ponedeljak:)))

Uh kako ovaj spisak rapidno napreduje...uh pa ja sam 5aaaaaaaaa....

Smey dobro nam dosla...potpuno se slazem za prenemaganje...i ja sam pocela pre neki dan, ali kasno...naviklise na mene...zato cu ja po porodjaju...babinje od 40 dana ima da iskoristim u fullu...samo cu biti mama i nista vise:)))

Hajdemo prva tri mesta lajla, mama goga i b.mama kako ste???

Hvala draga..Videces da ce i Istok biti velika i lepa beba...Ma sve bebe su lepe bwe...

Ljubimo te i pomazi nam druga Istoka kog sa nestrpljenjem ocekujemo... :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice, cestitam :))))

Jao kako lepo samo se redjaju bebe dan za danom skoro :lol:

Zene ja sutra idem da plivam prvi put ovog leta, na Srebrnom jezeru.

Nisam htela na bazenima niti na Adi da se kupam gde je prljavo, al racunam jezero je cisto, i presvuci cu se odmah u suvo, i necu biti na suncu dugo, i tako :)

Samo da ne umrem od smeha kad obucem bikini kako cu da izgledam :lol:

Al bas me briga, tamo me iovako niko ne poznaje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAMILICE cestitam :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

De ste zene? Mora da ste na popodnevno spavanje :P I ja sam malo dremnula sa mojim klinkama :rolleyes: Ali mi naisla neka dosadna muva pa sve po meni,jao,haos :o:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kamilice cestitam, neka je ziv i zdrav momak :) .

Mi se danas ceo dan izlezavamo, ne znam ni sta bih drugo radila. Mm i ja samo zamenimo mesto na ugaonoj i s vremena na vreme uzmemo nesto iz frizidera :) .

Narucili smo ormaric za bebu i izabrala sam jednu posteljinu. Sad me ceka krecenje, nadam se ove nedelje da cemo poceti, pa da polako i ja kupujem stvari.

Uzivajte zenice i hladite se, neizdrzivo je napolju <_< .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAMILICE CESTITAAAAM sve najbolje tebi i bebici :wub:

Draga i meni je stan na suncanoj strani, zivele klime :lol: sto kazes i preko noci zidovi isijavaju. Neces se ukociti, samo podesi da ne duva po tebi kad lezis..

Drage, hvala na dobrodoslici! Ko bi me bolje razumeo od vas :)

Slobodno upalite klimu i preko noci, ali je podesite da ne duva direktno u vas i ne stavljajte manje od 28 stepeni! Takodje, mlako-hladan tus pred spavanje, a ako je potrebno i jedanput preko noci. Klima mozda nema punu svrhu ako je prozor odskrinut dok ona radi, ali i to je moguce resenje, da bi vazduh ulazio. Citala sam o klimi u sobi gde je beba i bas se ta varijanta preporucuje: 27-28 stepeni plus odskrinut prozor. Ostalo je malo do dolaska bebaca, pa eto prilike da se priviknemo na takav rezim. Ja imam klime u obe glavne prostorije u stanu, doduse u spavacoj sobi gde ce biti i beba je obicna mala klima za razliku od one inverter budze u dnevnoj, pa mi je i lakse da sa ovom baratam... Sta cu kad je stan bez centralnog, a tako orgnizovan da su morale dve klime...

ajd poslusacu vas veceras, pa javljam sutra da li sam se ukocila ili nisam :lol: meni je klima na nezgodnom mestu postavljena pa zato nisam smela da rizikujem, al ova varijanta s 28 stepeni i otskrinutim prozorom ne zuvuci lose... mozda se i naspavam tako ;)

Zene ja sutra idem da plivam prvi put ovog leta, na Srebrnom jezeru.

Nisam htela na bazenima niti na Adi da se kupam gde je prljavo, al racunam jezero je cisto, i presvuci cu se odmah u suvo, i necu biti na suncu dugo, i tako :)

Samo da ne umrem od smeha kad obucem bikini kako cu da izgledam :lol:

Al bas me briga, tamo me iovako niko ne poznaje..

:lol:

jao blagis tebi, ma samo ti uzivaj i plivaj malo i za nas :)

mene mm bas zeza na koto tog plivanja, kaze ti sad kad bi usla u vodu da plivas garant bi potonula :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAMILICE, CESTITAM!!!! VELIKI DECKO! NAKA TI BUDE VESELA BEBA I DOBAR COVEK!

Be positive, dobro zapazanje, dodje zena na red i odmah zavrsi posao, to je tako revnosno sa njene strane!

B.mami se zuri, ili bar trenutno tako misli :P , iskreno, meni i ne toliko. Ima jos gomila stvari koje treba uraditi i zavrstiti.

Pasuljcicie, spisak se brzo menja, sve smo blize vrhu! :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice cestitam :wub:

Ciro,sto se mene tice u pravu si :D -popodnevna dremka.Odoh sad u setnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodoslica novim trudnicama,poljubac svim stomacima.Cestitke novim mamama.Ne mogu da pohvatam ko se sve porodio. :) Citam vas preko telefona.Kako ste mi drage moje? :) B.mama pa ti si jos 2u1? :D Mi smo jos u NF,verovatno cemo sutra kuci.Sikimo,pajkimo,kakimo :D Super smo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice cestitam deckonju i zelim vam sve najlepse :**

Moj mladji sinak i ja prespavasmo popodne :blink: Toliko me iscrpe ovo sredjivanje da se popodne patosiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana,Nanchika rastu decica k'o iz vode :) Ljubite nam drugare :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodoslica novim trudnicama,poljubac svim stomacima.Cestitke novim mamama.Ne mogu da pohvatam ko se sve porodio. :) Citam vas preko telefona.Kako ste mi drage moje? :) B.mama pa ti si jos 2u1? :D Mi smo jos u NF,verovatno cemo sutra kuci.Sikimo,pajkimo,kakimo :D Super smo.

Jos veceras pa od sutra da uzivate sa tajkom kod kuce :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.