Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja samo da se prijavim na ovoj temi-usli smo u treci :D Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da se prijavim na ovoj temi-usli smo u treci :D Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Viki77 dobrodosla na slatke muke :P

Moj bebac nas cuje i razume, cim sam rekla da se umirio on je podivljao, ali bukvalno, besika me jos uvek boli koliko je bio nemiran, prosto sam se zabrinula, 2h bez prestanka se sutirao :lol: :lol: :lol::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da se prijavim na ovoj temi-usli smo u treci :D Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Viki, zar već? A sećam se kada si nam tek saopštila...što vreme brzo prolazi...

Iva i Kiki, uz vas sam, požurite sa tim bebicama... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sa jedne strane jedva cekam, sa druge me jako strah, evo i beba me cula i sada se kao nesto meskolji, verovatno da mi kaze da nece jos nepolje i da se ja dzabe nadam. Nema veze, ja sam se sredila obrijala, pipajuci, posto naravno nista ne vidim, torbu spakovala i sad grickam nokte ;)

Meni su nokti već pojedeni ista situacija kao kod tebe...Svaki drugi dan se dobrijavam :D

Hvala Filipa, volela bih da tako bude, ali meni taj famuozni cep jos uvek nije ispao

E spasila si me nervoze, virim u gace po ceo dan

Ali evo i malisa se unervozio :huh:

Čep ne mora ni da ti ispadne...tako da se tu opusti...

Jos se nisi okikirikila?

Kako je krenulo...obananiću se :D

Ja samo da se prijavim na ovoj temi-usli smo u treci Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Jupiiii!!! Dobrodošla :)

Viki77 dobrodosla na slatke muke :P

Moj bebac nas cuje i razume, cim sam rekla da se umirio on je podivljao, ali bukvalno, besika me jos uvek boli koliko je bio nemiran, prosto sam se zabrinula, 2h bez prestanka se sutirao :lol:

Eeeee vidiš i moj je u fazonu...a ti misliš da sam ja miran...i da možeš da pogodiš kad ću ja izaći...eeee neće to da može :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki i Ivo držim fige da sve prođe ok i da se za vikend družite sa svojim bebicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je bila mirna zadnja 24h, a 2-3 dana pre je promenila nacin na koji se pomera, vise nije bilo jakih talasa, vec samo ponekad sutne tu i tamo...

A sto se tice probadanja dole i menstrualnih bolova, za to nemam neki odgovor, jer sam se ja tim "laznim" trudovima porodila, nijednu kontrakciju nisam osetila, bol je do minut pre bebe bila menstrualna :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je bila mirna zadnja 24h, a 2-3 dana pre je promenila nacin na koji se pomera, vise nije bilo jakih talasa, vec samo ponekad sutne tu i tamo...

A sto se tice probadanja dole i menstrualnih bolova, za to nemam neki odgovor, jer sam se ja tim "laznim" trudovima porodila, nijednu kontrakciju nisam osetila, bol je do minut pre bebe bila menstrualna :blink: :blink: :blink:

Dobro, kod tebe je stvarno bila specifična situacija. Ti si primala i lekove, možda su i oni uticali na takav razvoj događaja. Vidiš ja se sada nešto tripujem, da beba ne zabušava zbog utrogestana koji sam primala do 37me nedelje :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: ma ne zabusava,opusti se,doci ce svakog casa. nisam bas upucena...gde si odlucila da se poradjas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro, kod tebe je stvarno bila specifična situacija. Ti si primala i lekove, možda su i oni uticali na takav razvoj događaja. Vidiš ja se sada nešto tripujem, da beba ne zabušava zbog utrogestana koji sam primala do 37me nedelje :blink:

Ja sam zadnji lekic dobila 4 dana pre porodjaja... Mada, ni mama ni sestra nikad nisu imale drugaciji porodjaj od mog...

Pa tu noc je dezurna dr u momentu sva iznervirana rekla: Kakva ste vi to familija??? Ja sam se ja za sat otvorila bez bolova i zamalo se porodila u pripremnoj sobi, moja sestra nije bila iste srece, tu se i porodila na stolu za brijanje 5h pre mene, a dr je opstoj frci poradjala obe :rolleyes::lol: ... Tako da tu nisu samo lekici faktor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od srca ti zelim cestitati na prinovi,da vam je zdrava i vesela kcerka cijeli zivot.....A to sto je i seka isti dan se porodila,to je prelijepo stvarno....Sta je ona rodila??..

Hvala puno od srca. Da, moja rodjena sestra, u razmaku od 5 sati :rolleyes:

I ona je dobila devojcicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zadnji lekic dobila 4 dana pre porodjaja... Mada, ni mama ni sestra nikad nisu imale drugaciji porodjaj od mog...

Pa tu noc je dezurna dr u momentu sva iznervirana rekla: Kakva ste vi to familija??? Ja sam se ja za sat otvorila bez bolova i zamalo se porodila u pripremnoj sobi, moja sestra nije bila iste srece, tu se i porodila na stolu za brijanje 5h pre mene, a dr je opstoj frci poradjala obe :rolleyes::lol: ... Tako da tu nisu samo lekici faktor :)

Heh nadam se da je i Milana dobila istu genetiku, barem ovo što je vezano za sam porođaj :) moja mama se porađala dva dana...i jako ju je bolelo...ja sam nagrabusila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heh nadam se da je i Milana dobila istu genetiku, barem ovo što je vezano za sam porođaj :) moja mama se porađala dva dana...i jako ju je bolelo...ja sam nagrabusila...

I moja isto, s tim sto joj je 24h pre porodjaja pukao vodenjak, pa je bilo prilicno suvo i bolno, e kiki, sad kad bolje razmislim, aj ipak ti prva :P

Mene od jutros ubi proliv, put se praznim, a i malo me pece i boli dole, razmisljam se ako ovo ne umane za jedno 2h da odem do ginekologa, da on baci pogled, da se ne istripujem i ne idem dzabe u porodiliste :unsure: :unsure: :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratila se sa CTG-a, sve je super, nemam kontrakcije, bebino srce kucka kao kod malog zeke :wub:

Pitala sam Dr.za ono probadanje juče, i on mi je samo rekao-Dobrodošla u 9.mesec B) Znači, ništa strašno, družiću se ja sa bebom u stomaku još koju nedelju sigurno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja isto, s tim sto joj je 24h pre porodjaja pukao vodenjak, pa je bilo prilicno suvo i bolno, e kiki, sad kad bolje razmislim, aj ipak ti prva :P

Mene od jutros ubi proliv, put se praznim, a i malo me pece i boli dole, razmisljam se ako ovo ne umane za jedno 2h da odem do ginekologa, da on baci pogled, da se ne istripujem i ne idem dzabe u porodiliste

:unsure: :unsure: :unsure:

Hehe ja ću izgleda kao Georgina :D ovaj mali samo šalje signale, one nesigurne, a ovako neka kontrakcijica ozbiljnija, ili vodenjak...to ništa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratila se sa CTG-a, sve je super, nemam kontrakcije, bebino srce kucka kao kod malog zeke :wub:

Pitala sam Dr.za ono probadanje juče, i on mi je samo rekao-Dobrodošla u 9.mesec B) Znači, ništa strašno, družiću se ja sa bebom u stomaku još koju nedelju sigurno :rolleyes:

Što volim da kažem...A šta sam ti rekla :D vidiš i nama ostalima je tako :D heh ali jeste bolje da za sve ipak pitaš dr. ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svratila da vidim ima li nesto novo:)Kikiriki,jos si tu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svratila da vidim ima li nesto novo:)Kikiriki,jos si tu:)

Eto, bili smo i na vikendici danas, pa opet se mali nije namamio... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratila se sa CTG-a, sve je super, nemam kontrakcije, bebino srce kucka kao kod malog zeke :wub:

Pitala sam Dr.za ono probadanje juče, i on mi je samo rekao-Dobrodošla u 9.mesec B) Znači, ništa strašno, družiću se ja sa bebom u stomaku još koju nedelju sigurno :rolleyes:

ja sam isto danas bila na ctg...on pokazuje meni jake kontrakcije,mada ih ja ne osecam....moja doktorka ce me sledece nedelje hospitalizovati...izgleda da idem na carski rez.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam isto danas bila na ctg...on pokazuje meni jake kontrakcije,mada ih ja ne osecam....moja doktorka ce me sledece nedelje hospitalizovati...izgleda da idem na carski rez.... :(

Zasto na carski,sta nije u redu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam isto danas bila na ctg...on pokazuje meni jake kontrakcije,mada ih ja ne osecam....moja doktorka ce me sledece nedelje hospitalizovati...izgleda da idem na carski rez.... :(

Što carski rez? Ja isto imam kontrakcije koje vidi CTG ali mi dr. nije spominjao ni hospitalizaciju ni CR jer ja te kontrakcije imam od šestog meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam isto danas bila na ctg...on pokazuje meni jake kontrakcije,mada ih ja ne osecam....moja doktorka ce me sledece nedelje hospitalizovati...izgleda da idem na carski rez.... :(
Zasto tuzan smajli? Nista ne brini, carski je super... ;) Jedina mana po meni to sto ne vidis bebu kad se rodi... Sve ostalo... Nemas brige...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,Kiki...Joj,Ruskinja,kamo srece da i meni to tako brzo prolai.Nsto mi se oteglo,kao da sam trudna citavu vecnost :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smokvice zbog čega carski? Jel to ima veze sa tim kontrakcijama, mada ne vidim logike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.