Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Kao prvo, Kaficice cestitam i sve najbolje. Puno srece i lepih trenutaka sa tvojim muzicem i bebcem kada dodje :)

Kod mene nikakve promene, beba aktivnija nego ikad :) Stomak mi je toliki da mi je vec toliko tezak da se osecam kao nilski konj, a nervoza mi je svaki dan sve veca. I sto je najcrnje, meni koji sam uvek u pozitivnom raspolozenju hvata neka depresija, sva sam neraspolozena, trazim razlog da se svadjam, svi me nerviraju , i mogla bih da placem bez ikakvog povoda. Izgleda da je tacno da se to desava obicno pred porodjaj. ahaha a ja mislila, nece meni. Ja sam pozitivac. Zao mi samo mm on mukica pored mene svaki dan se napati. Jbg....

Kako ste vi zene??? nadam se bolje nego ja.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad vec pisete za epidural, ne znam kako je po drugim bolnicama, ali posto ja vodim trudnocu u Dragise Misovic, potpisala sam pristanak za epidural pre 10-ak dana i to moram da nosim sa sobom na porodjaj, jer bez tog papira nece ti ga dati.

A ne daju ni onima koji po dolasku traze epidural (iako je besplatan) ako nisi to potpisao, jer te u tim trenucima smatraju neuracunljivim. Tako su mi rekli. hehe

A bez epidurala mi porodjaj ne pada na pamet. Ja sam panicar i za najmanji bol pravim teske cirkuse. Da me malo ne tesi taj epidural, do sad bih poludela od brige i nervoze i panike. To mi jos jedino malo drzi pritisak pod kontrolom. Nisam ja za prirodni porodjaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo stize i moja linea negra..jedva je vidljiva, tek se nazire, al tu je.

Uh zene bila sam na depilaciji a tamo soba puna ogledala, bas nije lep prizor kad gledam sebe kao nilskog konja iz svih perspektiva :o

Ovako moje ogledalo zidno nije tako surovo uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo stize i moja linea negra..jedva je vidljiva, tek se nazire, al tu je.

Uh zene bila sam na depilaciji a tamo soba puna ogledala, bas nije lep prizor kad gledam sebe kao nilskog konja iz svih perspektiva :o

Ovako moje ogledalo zidno nije tako surovo uopste.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaficice neka vam je srecno i dugovecno :)

Tijanaki pa ne pricas-Srecan rodjendan!(nadam se da nisam pogresila,ako jesam oprostite mi :blink:)

Joj skoro sve cete na epidural,jadna ja,ovde nema :unsure:

E Lejlita u 11 imala pregled,dal ce Baki da se odluci? ;)

Hellen :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hellen :lol: :lol: :lol:

Ja imam ogledalo u predsoblju, vidim se samo do kukova i to mi je sasvim dovoljno. Prosetam ponekad pored njega da vidim stomak, ne zadrzavam se previse tu :) .

A linea negra... Nisam bas odusevljena njome, ali ajde, sta cu... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam lineu negru imala samo u prvoj trudnoci,a u drugoj i u ovoj je nemam. Pupak mi je u ovoj iskocio a u prethodne dvije nije. Tako da nema pravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima!

Nema Lejlite? :unsure: Možda je počelo :)

Linea negra mi nije ni jednom izašla, a tamnoputa sam :rolleyes: ali zato u svakoj trudnoći dobijem po 20tak malih braon tačkica, kao mladežovi :) ...zauvek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima!

Nema Lejlite? :unsure: Možda je počelo :)

Linea negra mi nije ni jednom izašla, a tamnoputa sam :rolleyes: ali zato u svakoj trudnoći dobijem po 20tak malih braon tačkica, kao mladežovi :) ...zauvek...

e bravo,to imam i ja,neke tackice po grudima i po vratu,nije strasno al je cudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu ja lineu da se sepurim malo njome al nema nista od toga izgleda. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima!

Nema Lejlite? :unsure: Možda je počelo :)

Linea negra mi nije ni jednom izašla, a tamnoputa sam :rolleyes: ali zato u svakoj trudnoći dobijem po 20tak malih braon tačkica, kao mladežovi :) ...zauvek...

Imam ih i ja...po vratu i stomaku,ne znam jel to normalno :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moja linea negra vidi se iz aviona. Grozno. Pre mi nije smetala, ali otkako mi pupa iskocila, i potamnela, ne mogu ni u ogledalo da se pogledam.

Dico ne zali za njom, prava si srecnica...

Lejlita, hm, mozda nas iznenadi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Normalne su i bradavice po vratu i braon flekice i tačkice po rukama, stomaku, nogama, s tim da neke stvari ostanu npr. meni su i bradavice po vratu (one kao viseće, sitne) i mladeščići ostali...

Nekim ženama oko usta, po jagodicama i nosu potamni kao da su prljave... e to je nevolja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Normalne su i bradavice po vratu i braon flekice i tačkice po rukama, stomaku, nogama, s tim da neke stvari ostanu npr. meni su i bradavice po vratu (one kao viseće, sitne) i mladeščići ostali...

Nekim ženama oko usta, po jagodicama i nosu potamni kao da su prljave... e to je nevolja..

Zdravo i od naaas :rolleyes:

Imam i ja te bradavice po vratu, skroz su sitne, bile su i po stomaku dve tri al ih vise nema :rolleyes:

Zene kako da prepoznam kontrakcije? :unsure:

Ljubimo sve stomacice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dica hvala puno, divna si! :wub:

Jeste, danas mi je rodjendan, pokusavam ubaciti slicicu jedne tortiice da pocastim sve drugarice na forumu jednim parcetom virtualne torte ali neeeeeceeee!! Pa eto vi sada zamislite svaka po jedan onako slatki socni komadic torte koja vam se najvise svidja, e to je od mene!! :Dt3317.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene kako da prepoznam kontrakcije? :unsure:

A koje lažne-pripremne ili prave??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lajla meni je bas slatka linea,videla sam tvoju u galeriji ^_^

Tijanaki ovo moje vocno parce je bas socno :)

Lejlita cekamo teeee :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dica hvala puno, divna si! :wub:

Jeste, danas mi je rodjendan, pokusavam ubaciti slicicu jedne tortiice da pocastim sve drugarice na forumu jednim parcetom virtualne torte ali neeeeeceeee!! Pa eto vi sada zamislite svaka po jedan onako slatki socni komadic torte koja vam se najvise svidja, e to je od mene!! :Dt3317.gif

Srecan rodjendan, sve naj :))

happy_birthday_1_211.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tijanaki, srecan rodjendan i od nas :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drugarice moje :) Kako ste mi?

Gde nam je Lejlita? A B.mama? :blink: Imam i ja neke tackice kao mladezi,bljak i linea negru koja samo corav ne bi video :D Valjda ce nestati posle porodjaja.

Dobila sam odobrenje za epidural,jupiiiiiiiiii.Moja beba nece jos napolje,ima oko 3kg,plodove vode dovoljno i otvorena sam 1ipo prst :rolleyes: Dr mi ide od ponedeljka na odmor i sad ja moram da molim moje dete da do tada krene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dica mislim da sam te prihvatila na fb-u :) Ulazila sam preko tel.pa ne znam sta sam uradila :D

tijanaki srecan rodjendan,zelim ti sve najlepse

4372862.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tijanaki srecan rodjenadan i sve najbolje :)

285832,xcitefun-happy-birthday-images-1.

meni se linea negra pojavila od 6-og/7-og meseca, sa sve shtrokavim pupkom, koji bar na svu srecu nije iskocio :lol: ... nego meni su se pojavile i te sitne pegice koje ste spominjale sad.. na jagodicama, bas su sitne, sitne, sitne... iz daleka kad se gledam, izgleda kao da mi se je na tom mestu razmazala maskara ili kreon :mellow:

ja mislila da se i to povlaci kasnije kao i linea negra, a sad citam ovde da ipak ostaje cray.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislila da se i to povlaci kasnije kao i linea negra, a sad citam ovde da ipak ostaje

cookie te sa lica nestaju :) vrlo brzo...

tijanaki i ja ti želim srecan rodjenadan i sve najbolje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koje lažne-pripremne ili prave??

I jedne i druge, nemam pojma kako izgledaju a izvisila sam za skolicu jer su naravno godisnji odmori i nasi doktori ne umeju da se organizuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cookie te sa lica nestaju :) vrlo brzo...
a znaci ipak nestaju, e sad mi lakse :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.