Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

ja kod dr.Rade Vugdelic,ako ne ode na odmor ona ce me poroditi :D Jel planiras epidural? :)

Hahahahaha da mi se nicega ne plasimo,zato idemo u Front :D

E pa planiram epi da imam kao opciju...ali ako me snadje brzinski ili ako ne bude bolelo, mozda i necu....ja se bar nadam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ceco braaaaavo za tebe i bebu sto ste izdrzale porodjaj, sve najlepse vam zelimo Istok i ja, a sad na zasluzni odmor i mazenje:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa planiram epi da imam kao opciju...ali ako me snadje brzinski ili ako ne bude bolelo, mozda i necu....ja se bar nadam:)

Hehehehe ja cu da odradim analize za epi,da imam i tu opciju za svaki slucaj.A sto ti kazes ako me snadje brzinski,nek mi je Bog u pomoc :D Jel ces da biras anesteziologa ili ne? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa planiram epi da imam kao opciju...ali ako me snadje brzinski ili ako ne bude bolelo, mozda i necu....ja se bar nadam:)

E tako i ja mislim.. ne bih sad po svaku cenu epidural..nego da odlucim na licu mestu hocu li ili necu. Ako ne budem u strasnim bolovima, i ne bih.

Valjda moze da se odluci tada, na licu mesta? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehehe ja cu da odradim analize za epi,da imam i tu opciju za svaki slucaj.A sto ti kazes ako me snadje brzinski,nek mi je Bog u pomoc :D Jel ces da biras anesteziologa ili ne? :)

E pa meni doktor predlaze, a ja nemam pojma jos uvek...ti???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa meni doktor predlaze, a ja nemam pojma jos uvek...ti???

Hm,iskreno nemam pojma.Razlika u ceni je 5000din.U sl.sredu idem kod dr.pa cu videti sa njom sta da radim i taman da dobijem odobrenje za epi :) da se polako spremim :) Koga ti predlaze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke. Evo i nas. jel to neko pomenuo sex? Sta to bese? :( Inace mi smo 37 nedelja i jako smo nervozni. Kao i sve vi jedva cekam da vidim maminu devojcicu. cestitam svim mamama koje su vec sa svojim bebacima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita, ko ti je dr?

Doktorica je u pitanju, a ja sam iz BiH pa ti ime vjerovatno nista ne bi znacilo.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje samo da vam javim da sam se porodila u 22:40 devojcica 3800gr 54 dugaka,malo me namucili a sad uzivancija mada jos imam epi.

cestitam tebi i bebchetu, da ste zive i zdrave :wub:

pomera se spisak, pomera se JC_clapgirl.gif... pre samo par dana sam bila poslednja B)

i mi juce bili u Aksi, moguce je da sam ja bila jedna od trudnica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam uput NF za hospitalizaciju.Pored anemije pise i trombocitopenija.Uf sta me snadje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i nas dvije, jurcale po gradu i faxu i nista zavrsila nisam,iskomplikovalo mi se nesto oko zdravstvene knjizice,pa cu vidjeti da zavrsim sjutr... kako ste vi zene?

mi smo bili juce na uz, i dobili smo predivnu slicicu lica nase curice, ja sam odusevljena,ima pune usne na mamu :) mm se odusevio,svaki cas trazi da gleda svoju ljepoticu,samo mi pretura po slicicama sa uz :D

kod nas je isto hladnije,duva vjetar pa su nas pozari urnisali sinoc,na sve strane po jedan...majka mi zivi u zgradi blizu jednog parka i tamo je sinoc bas bila ludnica,kaze gasili su pozar cak i sa terasa...ali sad je sve ok :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doktorica je u pitanju, a ja sam iz BiH pa ti ime vjerovatno nista ne bi znacilo.. ;)

Oki sorry...zato sto i moji doktori su muz i zena i zive u istoj zgradi gde i ordinacija:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam uput NF za hospitalizaciju.Pored anemije pise i trombocitopenija.Uf sta me snadje :(

Ne brini...ja sam lezala nedelju dana...oni hospitalizuju i svaku sitnicu ne bi li bili sigurni da je sve u najnajboljem redu..naoruzaj se strpljenjem, zivcima, i lagano...nemoj samo da slusas tamo druge pacijentkinje po hodnicima da te ne bi namracile i to je to:))) drzimo fige da sve bude u redu i da boravak prodje sto bezbolnije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm,iskreno nemam pojma.Razlika u ceni je 5000din.U sl.sredu idem kod dr.pa cu videti sa njom sta da radim i taman da dobijem odobrenje za epi :) da se polako spremim :) Koga ti predlaze?

Ma nije u pitanju samo 5000, nego zamisli da porodjaj krene u 2 umutru i ti sad moras tog nekog doktora da iscimas...znaci da pored tih 5000 valjda moras nesto i njega a castis...nemam pojma...e a onda on dodje i ti kazes ipak necu epi...hehehehe...zato ne znam sta cu da radim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi juce bili u Aksi, moguce je da sam ja bila jedna od trudnica :D

:lol: :lol:

Ako si bila oko 19h, onda sigurno jesi! :lol:

I moj ti je savet-nikako ne slusaj one radnice tamo, nemaju pojma a kao sve nesto savetuju trudnice.

Zato ti je najbolje na forumu od iskusnih mama da se sve raspitas i vidis sta ti i za sta treba. :rolleyes:

Devojke, moj savet za epidural: Pripremite se na porodjaj bez njega, a ako ga u toku porodjaja dobijete, super, bicete na konju! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljudi,ja se nesto cudno osecam,sekret mi curi kao lud(belicast),bole me prepone po malo i krsta i donji deo stomaka,babe mi mirna i nemam pojma sta da mislim... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljudi,ja se nesto cudno osecam,sekret mi curi kao lud(belicast),bole me prepone po malo i krsta i donji deo stomaka,babe mi mirna i nemam pojma sta da mislim... :blink:

Mozda je to-to.

Ja bih rekla da jeste... Kad ti je termin?

Moj ti je savet da sad sto vise setas kako bi ti bilo lakse i kako bi se otvarala brze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljudi,ja se nesto cudno osecam,sekret mi curi kao lud(belicast),bole me prepone po malo i krsta i donji deo stomaka,babe mi mirna i nemam pojma sta da mislim... :blink:

I ja mislim da je to to... Tvoja te beba poslusala,odradila si sve kucne poslove,ona je bila strpljiva i sad moze da krene.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam uput NF za hospitalizaciju.Pored anemije pise i trombocitopenija.Uf sta me snadje :(

Draga, dobro ti neko rece, samo strpljivo i ne dijeli nista sa zenama koje su vec gore..mislim, zvuci okrutno i ruzno, nisu sve iste, ali ja do sada nisam cula nista konstruktivno u bolnici (lezala sam i prije trudnoce i u osmom mjesecu)..ponesi sebi neke bebece casopise i zamisljaj svoje milo i sta ces mu kupiti, to ti je moj savjet. I bolje je da si pod nadzorom lijecnika, ne mora nista od toga biti strasno ali u nasem stanju sebi ne smijemo dozvoliti rizike. Misli pozitivno i sve ce biti pozitivno! :wub:;)

Majibebac. zvuci kao prva faza poroda pa vidjet cemo..samo naprijed beboooo! :wub::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nije u pitanju samo 5000, nego zamisli da porodjaj krene u 2 umutru i ti sad moras tog nekog doktora da iscimas...znaci da pored tih 5000 valjda moras nesto i njega a castis...nemam pojma...e a onda on dodje i ti kazes ipak necu epi...hehehehe...zato ne znam sta cu da radim...

Ma naravno da nije samo to u pitanju :) MIslim da ipak necu da biram,ko bude tada nek mi da i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita ja se tebi divim,uvek pozitivna,uvek spremna da nekog utesi,da posavetuje :) Mogu li ja tebe da povedem na porodjaj,a i tvoju bebu posto ce i ona uskoro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac. zvuci kao prva faza poroda pa vidjet cemo..samo naprijed beboooo! :wub::)

Ja se nadam,mozda me i strefi u toku noci... :lol: Samo se mm buni,bio sinoc na nekoj pijanci pa jos uvek ne moze da se oporavi,pa se ceo dan moli da ne bude danas... :rolleyes: Al ja bih volela,onako iz inata... :D

Ako bude nesto jos,ja pisem... :) Ljubim vas sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CECO83, CESTITAM, VELIKA DEVOJCICA, NEK TI JE ZIVA, ZDRAVA I SRECNA, A TI DA SE STO PRE OPORAVIS!!!

Majibebac, izgleda se tvoj mali bebac sprema da upozna svoju mamicu!! Suprug uradio svoj deo!

Nanchika, da doktor mi je vec pominjao kao opciju, zbog intervencije koju sam imala prosle godine. Videcemo u ponedeljak, ne bezim od toga ako mora. Ljubi svoju princezicu! :wub:

Da li se javlja Dragana?

Respect, meni je ks, bila grozna, sve naznake anemije. Danas sam uzela nove rezultate, hemoglobin raste :D i blizu je granice normale, sve ostalo je odlicno!!! Probala ja svasta, nije pomoglo, sad sam uzajamno koristila REVITU FE i MED SA KOPRIVOM, i tu su rezultati!!! Pokusaj, mozda i tebi pomogne, sto je najbolje, nema propratnih efekata, stolica ti bude sasvim normalna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nadam,mozda me i strefi u toku noci... :lol: Samo se mm buni,bio sinoc na nekoj pijanci pa jos uvek ne moze da se oporavi,pa se ceo dan moli da ne bude danas... :rolleyes: Al ja bih volela,onako iz inata... :D

Ako bude nesto jos,ja pisem... :) Ljubim vas sve!

Eh sad svi drzimo palceve da bude danas,zbog tebe da sto pre uzmes svog andjela u narucje :) i da uzivas u najlepsoj ulozi-a to je uloga MAJKE,i iz inata muzu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh,hvala,i ja se nadam...ali videcemo,javljam u svakom slucaju. :)

Evo nadjoh jedan vic pa da ga podelim da vama:

Na ulazu u zoološki vrt Perica pita mamu:

Hoćemo li vidjeti rodu?

Naravno, sine.

E, baš me zanima da li će me prepoznati!

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.