Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

da, ja sam se pred jutro cak i pokrila...mislim da se od kraja maja nisam pokrivala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da, ja sam se pred jutro cak i pokrila...mislim da se od kraja maja nisam pokrivala :D

JA SE NE POKRIVAM AL OBAVEZNO SPAVAM S JASTUKOM IZMEDJU NOGU,NE MOGU DA PODNESEM DA MI SE NOGE DODIRUJU :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA SE NE POKRIVAM AL OBAVEZNO SPAVAM S JASTUKOM IZMEDJU NOGU,NE MOGU DA PODNESEM DA MI SE NOGE DODIRUJU :blink:

ista stvar :D ja i 5 jastuka, pa zato mi je i vruce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ista stvar :D ja i 5 jastuka, pa zato mi je i vruce :D

:lol: :lol: :lol::D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema KAFICICE veceras,i ona je nocna ptica :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nesto smo utihnule nocas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je ovo, Crnogorke su nocas treca smjena?! :) Ja, za veliko cudo, nemam problem sa spavanjem. Inace, jos i prije trudnoce nikad nisam mogla sa spavam prije 1-2, tako da je meni to normalno. A za svu trudnocu, ne pamtim da sam 10 puta ustala u toku noci u wc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je ovo, Crnogorke su nocas treca smjena?! :) Ja, za veliko cudo, nemam problem sa spavanjem. Inace, jos i prije trudnoce nikad nisam mogla sa spavam prije 1-2, tako da je meni to normalno. A za svu trudnocu, ne pamtim da sam 10 puta ustala u toku noci u wc...

blago tebi zeno...ja ako ustanem 3 puta racunam to kao uspjesnu noc :D

meni muz otisao u ribolov pa nemam koga da davim, a i pas mi je nesto nezainteresovan :D pa rekoh ovdje je uvijek ludo,pa da se pridruzim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago tebi zeno...ja ako ustanem 3 puta racunam to kao uspjesnu noc :D

meni muz otisao u ribolov pa nemam koga da davim, a i pas mi je nesto nezainteresovan :D pa rekoh ovdje je uvijek ludo,pa da se pridruzim :D

ooooo, pa mi smo u slicnoj situaciji... i mm je strastveni ribolovac i imamo psa, ali je nas uvijek zainteresovan za igru i akciju, ali ja nesto nisam u zadnje vrijeme :)) otezala, otromila, valjda zbog toga :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ooooo, pa mi smo u slicnoj situaciji... i mm je strastveni ribolovac i imamo psa, ali je nas uvijek zainteresovan za igru i akciju, ali ja nesto nisam u zadnje vrijeme :)) otezala, otromila, valjda zbog toga :))

mojoj se nesto nocas spava, samo se izvalila pored mene, i oce da je ceskam,a meni ruka utrnu od nje :D

a ribolov-necu objasnjavati, kad vec znas :D i ja sam se malo navukla, dobila sam stap i masinicu za rodjendan od mm, pa i ja pomalo lovim,al ove godine sam sprijecena :D

a inace, moj djever je uzeo jedno stene moje Mone, i sad zivi na donjem spratu,e on je uvijek raspolozen za akciju :D samo ja ponekad nisam pa mi je pravi mali gnjavator,al ne mogu da mu odolim :D

kojeg psa imate? mi drzimo minijaturne ili patuljaste snaucere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mojoj se nesto nocas spava, samo se izvalila pored mene, i oce da je ceskam,a meni ruka utrnu od nje :D

a ribolov-necu objasnjavati, kad vec znas :D i ja sam se malo navukla, dobila sam stap i masinicu za rodjendan od mm, pa i ja pomalo lovim,al ove godine sam sprijecena :D

a inace, moj djever je uzeo jedno stene moje Mone, i sad zivi na donjem spratu,e on je uvijek raspolozen za akciju :D samo ja ponekad nisam pa mi je pravi mali gnjavator,al ne mogu da mu odolim :D

kojeg psa imate? mi drzimo minijaturne ili patuljaste snaucere

Ja jos nisam isla sa njim u ribolov, nesto i nemam zelju. Ne volim ni ribu, mada me mm nekad natjera da je pojedem. On je i cisti i sprema i onda meni ocisti da bih pojela :D

Nasa Mica je francuski buldog. Skroz je luda i vesela, a mi ludi za njom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O svi muzevi lovci .I moj je isto i lovac i ribolovac .Zimi uglavnom ide u ribolov na lignje a u lov na sljuke.Jednom sam isla s njim al sam se smorila,nije naisla nijedna ptica.Zato moje djevojcice obozavaju pusk :blink: e Da,i imamo dva lovacka psa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo kako ja volim francuske buldoge,diiiiiiiivni su :D s onim usima njihovim. mada ja volim sve pse, i najruzniji je meni presladak :D

ja sam inace sa mora, pa sam navikla na ribu, tata mi se bavio ronjenjem i stalno je donosio te stvarcice :D a sad jedemo jezersku ribu, iskljucivo krapa :D pa kako da ga ne jedem,kad mm donese sav ponosan svoj ulov (a oce ga bas) i sve spremi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O svi muzevi lovci .I moj je isto i lovac i ribolovac .Zimi uglavnom ide u ribolov na lignje a u lov na sljuke.Jednom sam isla s njim al sam se smorila,nije naisla nijedna ptica.Zato moje djevojcice obozavaju pusk :blink: e Da,i imamo dva lovacka psa.

ynaci razumijemo se :D inace,mm je rekao da nasa djeca MORAJU da zavole ribolov :D

vidjecemo :D ja kad sam isla prvi put,umalo mu stap nisam slomila,zakacila sam neku granu iza sebe,kao u filmovima,ma sou...ionda sam ostatak dana provela suncajuci se :D a onda sam, se izvjestila pa ponekad ulovim i vise nego on :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ynaci razumijemo se :D inace,mm je rekao da nasa djeca MORAJU da zavole ribolov :D

vidjecemo :D ja kad sam isla prvi put,umalo mu stap nisam slomila,zakacila sam neku granu iza sebe,kao u filmovima,ma sou...ionda sam ostatak dana provela suncajuci se :D a onda sam, se izvjestila pa ponekad ulovim i vise nego on :D

:lol: :lol: :lol: A ovaj moj vec priprema sina za lov :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mm za prvu godisnjicu braka kupila pusku ;) I to smo isli svi familijarno u PG da on bira :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O svi muzevi lovci .I moj je isto i lovac i ribolovac .Zimi uglavnom ide u ribolov na lignje a u lov na sljuke.Jednom sam isla s njim al sam se smorila,nije naisla nijedna ptica.Zato moje djevojcice obozavaju pusk :blink: e Da,i imamo dva lovacka psa.

Moj vise voli ribolov od lova.. Mislim da ce da proda puske, jer ga to vise ne interesuje.. A najvise lovi krapa i ide nekad na po 3-4 dana na neko ostrvo blizu Albanije. Kaze da se cuje muzika uvece iz Skadra :lol: Cijeli dan se pakuje prije polaska.. Bio je prosli vikend i molio Boga da ne krenem da se poradjam, jer bi mu trebalo minimum 4 sata dok se spakuje i dodje do kuce :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj vise voli ribolov od lova.. Mislim da ce da proda puske, jer ga to vise ne interesuje.. A najvise lovi krapa i ide nekad na po 3-4 dana na neko ostrvo blizu Albanije. Kaze da se cuje muzika uvece iz Skadra :lol: Cijeli dan se pakuje prije polaska.. Bio je prosli vikend i molio Boga da ne krenem da se poradjam, jer bi mu trebalo minimum 4 sata dok se spakuje i dodje do kuce :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: A moj je zaljubljenik u puske :unsure: Takvi su mu i otac,i djed mu je bio takav,ma geni su cudo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha imamo i mi tih situacija :D dobro, ja imam jos koju nedelju vise od tebe,pa ga nije bas toooliko frka, ali sad grabi kad god moze posto zna da ce mi poslije trebati tu oko bebane, pa mi zao da mu kazem nemoj da ides...podje uvece,namjesti aparaturu i eto ga ujutru, najkasnije do podneva :) mada sve manje spavamo zajedno u krevetu, sto zbog ribolova sto zbog smjena na poslu :D i ja se fino rasirim po krevetu, pa mi je nekad neobicno kad je tu, hvali mi prostora :D uzasna sam hihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha imamo i mi tih situacija :D dobro, ja imam jos koju nedelju vise od tebe,pa ga nije bas toooliko frka, ali sad grabi kad god moze posto zna da ce mi poslije trebati tu oko bebane, pa mi zao da mu kazem nemoj da ides...podje uvece,namjesti aparaturu i eto ga ujutru, najkasnije do podneva :) mada sve manje spavamo zajedno u krevetu, sto zbog ribolova sto zbog smjena na poslu :D i ja se fino rasirim po krevetu, pa mi je nekad neobicno kad je tu, hvali mi prostora :D uzasna sam hihihi

Meni je bas neobicno kad nije tu... Ni ovaj vikend nije tu, otisao sluzbeno za Kotor, dolazi sjutra vece... i bas mi nedostaje.. Sta cu kad me razmazio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni nedostaje, ja sam inace emotivna strasno,a u trudnoci sam postala uzasna... mogu da se zaplacem kad god oces :D zene, nekim cudom se meni prispavalo,pa odoh da pokusam. ako mi ne bude islo eto mene caskom nazad ovdje kod vas :D

pozdrav stomacici :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh ja u krevet ako uspijem da zaspem pa se kuckamo sjutra . :wub: za vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja bas krenula na tusiranje pa u krevet...

Ljubim bebice :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od svega sto sam procitala sto ste vi devojke u trecoj pisale, ostalami Cirina recenica da joj dragi donosi ljignje, i da ce ih klopati kad zamirisu. Naravno, sad mi se jedu lignje, ali isto tako, naravno, nema ih sad nigde...

Jeste, Pavle veliki decko, da nam je ziv i zdrav!

Sta li nam je sa Tilom, nadam se daje neko uzeo njen br.telefona pa da javi kako se stanje razvija.

Pasuljcice, od vrucine i od napora(posto sam i ja aktivna ovih dana) te lazne kontrakcije mi se cesce pojavljuju i umeju duze da drze. Ovih dana, svako truckanje kolima mi takodje izazove kontrakciju. Pocela sam cak malo da brine, a moram biti strpljiva jer je pregled zakazan tek za 23.07, doca mi je na odmoru..

Eto, ja opet vilenim do kasno, bila na picencu sa prijateljima, a sad mi je jako vruce u stanu, morace opet klima...

I ja stvarno malo spavam, zaspim izmedju 2 i 3, budim se min 4 puta, a ustajem oko 8-9, pa onda zombam pola dana...

Pa posto ste sve otisle u hrkovane, ja cu da isecem lepo parce lubenice, da ga ponjupam pa onda u krevet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmmmm...lubenica....mi smo svako jutro jeli lubenicu ali nam je tajo zaboravio juce da kupi i sad moramo cokolino sa mlekcem:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.