Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Uuu koliko vas ima da ispratim do mog termina :)))

Taman cu cuti razna iskustva i savete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuu koliko vas ima da ispratim do mog termina :)))

Taman cu cuti razna iskustva i savete :)

Hehehehe tako sam i ja bila zadnja kad sam dosla,a sad polako idem na gore :) Sad ce da stizu devojke iz drugog :) Upijaj draga svaki savet,iskustvo.Ja mnogo toga nisam znala,ali sam zahvaljujuci ovim devojkama ovde naucila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugari samo da se javnem na brzinu pa idem da legnem sa pilicima moji.Znaci mi tih 2-3 sto odspavam sa njima.

Hellen dobrodosla draga u III,brzo ce nam proci :)

Dragance kad ustanem da si napisalla da je Pavle spreman za napolje ;)

Pisacu veceras moje blamove,ima ih nekoliko i svi su vezani za gasove (fali mi onaj posramljeni smajlic :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zan neka od vas sta nam je sa Mesecevi prsti,vec se dugo ne javlja ili mi se cini?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen, tvoja svekrva je bas duhovita zena :lol: :lol:

mm bi dalje da damo ime po njegovom bratu, zna da ja nisam za to, ali nemam srca da kazem, a on cuti i dalje... Ne znam sta cu, a svi okolo pitaju kako ce se zvati, ja samo kazem da se nismo jos dogovorili... O kumovima nismo ni razmisljali, niti mi pada na pamet da neko drugi daje ime mom detetu, briga me za njih, ni mene niko nije pitao da dam ime njegovom detetu.

Ja sam pre dva dana primetila ogromne strije na grudima, odjednom, velike i crvene. Tako sam se opteretila time, po ceo dan samo gledam i zagledam. Ne znam jel moguce da su se (bukvalno preko noci) pojavile zato sto uglavnom ne nosim grudnjak osim kad idemo negde, zbog tezine?

Na stomaku nemam jos uvek, barem ne vidim... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehehe tako sam i ja bila zadnja kad sam dosla,a sad polako idem na gore :) Sad ce da stizu devojke iz drugog :) Upijaj draga svaki savet,iskustvo.Ja mnogo toga nisam znala,ali sam zahvaljujuci ovim devojkama ovde naucila :)

Verujem :)

Hellen dobrodosla draga u III,brzo ce nam proci :)

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LajLa i Marija 87, hvala vam devojke! Bila sam u crkvi i zapalila sam svecu za tatu, vec se osecam bolje. Uostalom i vic je odradio deo posla :lol:

LajLa jos nemam strije, ali tek me ceka najvece sirenje stomaka, tako da vrlo verovato cu i njih dobiti, i onako me od tih trudnickih simptoma nije nista zaobislo. Evo noge mi plivaju u celulitu, izgubile su oblik skroz :( .

Sto se tice tih stija, maja mam ih nije imala uopste, a njena rodjena sestra je bila cela isarana. Sve zavisi koji gen povucemo.

Ma kakvo mesanje u izbor imena, pogotovo od strane kumova. Roditelji to odlucuju a ostali mogu da pizde koliko zele.

Hellen, svekrva ti je neverovatna, ma ja sam mislila da se sali dok sam citala tvoj post :blink: . Ne mogu da shvatim da joj stvarno palo napamet i da je ona nasla zashodno da se ljuti, :huh:

Ma davati imena po zivim ljudima, jos samo da ubacimo ono junior, pa rismke brojeve i preselimo se u srednji vek. Od mene vecina ocekuje da mi sincic ponese ime mog oca, ali ja ne zelim. Prvo rano mi je, drugo to je ime mog oca a moje dete ce imati svoje!

Nanny, moje grudi su se nekako ispumpale i pigmentirale. Ne samo bradavice nego i okolo, bas izgleda bljak, samo mi fale i strije da upotpune sliku.

Respect, cekam tvoje pricice. Blamovi su cak i simpaticni... cine nas vise ljudskim.

Draganaaaaaaaaa, kako si prosla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaficice moje grudi su isto takve samo sa plus strijama... <_<

Oh,ribala sam napolju cetkom dusek za francuski,zato sto je prekriven nekim somotom koji uzasno skuplja pasinu,a ja to mrzim.Zato sam ga ribala celog,deo po deo,i menjala trista lavora vode,dok svaka nije bila cista i providna kako i treba...i naravno sve se to moralo obaviti na suncu,da bi se osusilo da ne upije mnogo sundjer unutra.Ako se zene moje posle ovoga ne porodim onda ne znam stvarno!!! :lol: Sve sto treba radim bez ustrucavanja,samo da isteram moju zabicu napolje...evo vec pocela vise da sutirka,a stomak mi se jos vise spustio od jutros i ako sam mislila da je nemoguce...osecam se kao ono pred menstruaciju,a dnevne uloske su mi non stop vlazne i stalno trcim da ih menjam...uuuuhhhh,radovi jos samo ova dva dana,i to je to od mene!Posle me mogu naci samo u krevetu,sa spustenim roletnama u mracnoj sobi,kako njupam lubenicu i gledam tv.... :D

Draganice termin prosao,sad ce Pavlence,on to odugovlaci zato sto ne samo da ga ti iscekujes,nego i sve mi sa foruma pa malo da se pokaze...bice on opasan decko,vidim ja. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pise mi Dragana-baby:

Otvorena je dva prsta i bebac je spreman kao zapeta puska. Dr je poslala da seta do Delta sitija ili Usca pa da se vrati u porodiliste. Kaze trebala bi za par sati..ledja je bole..pa vidjece sta i kako..

Yao, neka je sa srecom Draganice, eto nama jos jednog druga! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pise mi Dragana-baby:

Otvorena je dva prsta i bebac je spreman kao zapeta puska. Dr je poslala da seta do Delta sitija ili Usca pa da se vrati u porodiliste. Kaze trebala bi za par sati..ledja je bole..pa vidjece sta i kako..

Yao, neka je sa srecom Draganice, eto nama jos jednog druga!

:wub: :wub: :wub:

Jao divno, znaci uskoro stize Pavle :D

Srecno Dragana :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pise mi Dragana-baby:

Otvorena je dva prsta i bebac je spreman kao zapeta puska. Dr je poslala da seta do Delta sitija ili Usca pa da se vrati u porodiliste. Kaze trebala bi za par sati..ledja je bole..pa vidjece sta i kako..

Yao, neka je sa srecom Draganice, eto nama jos jednog druga!

:wub: :wub: :wub:

Ma super samo neka sve prodje brzo i lako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stize Pavle!!

Srecno Dragana, mislimo na tebe i saljemo pozitivnu energiju da sto laganije prodje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto meni zetaaaaaaaa :lol: Jupi.Dragana saljemo vam Nina i ja najjace zagrljaje i puno poljubaca,samo nek sve prodje kako treba,mi smo uz tebe :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGANA SRECNO,DA BUDE BRZ I LAK PORODJAJ! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pise mi Dragana-baby:

Otvorena je dva prsta i bebac je spreman kao zapeta puska. Dr je poslala da seta do Delta sitija ili Usca pa da se vrati u porodiliste. Kaze trebala bi za par sati..ledja je bole..pa vidjece sta i kako..

Yao, neka je sa srecom Draganice, eto nama jos jednog druga!

:wub: :wub: :wub:

Jaaaaoooo,srecno!!!!Eto nama do kraja dana jos jedan bebac...Draganice,samo da sve prodje sto lakse! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAFICICE draga bas me rastuzila tvoja prica.Budi jaka,tvoj tata te gleda sa neba i znas da ne bi volio da budes tuzna.Znam da je tesko.... Sto se tice ljudi,uvjek ce da pricaju,bilo lijepo ili ruzno tako da se ne opterecujes time. Veliki :wub: za tebe i tvog bebca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice imena za bebu moj svekar je rekao kako treba da damo ime po njegovom ocu... :huh: Al moze samo da prica,dacemo ime samo ja i mm,koje se nama bude svidjelo. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAFICICE draga bas me rastuzila tvoja prica.Budi jaka,tvoj tata te gleda sa neba i znas da ne bi volio da budes tuzna.Znam da je tesko.... Sto se tice ljudi,uvjek ce da pricaju,bilo lijepo ili ruzno tako da se ne opterecujes time. Veliki :wub: za tebe i tvog bebca.

Znam da si upravu, hvala ti draga!

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drugari i od nas!!!

Dragana, srecno!! Ubrzo ces da se druzis sa svojim bebanom! :)

Valjda i ovaj moj ubrzo krene. Dosta si ti kocila spisak, ne moram i ja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pise mi Dragana-baby:

Otvorena je dva prsta i bebac je spreman kao zapeta puska. Dr je poslala da seta do Delta sitija ili Usca pa da se vrati u porodiliste. Kaze trebala bi za par sati..ledja je bole..pa vidjece sta i kako..

Yao, neka je sa srecom Draganice, eto nama jos jednog druga!

:wub: :wub: :wub:

Srecno!!! :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kao da se ja poradjam :rolleyes: , imali vesti od Dragane :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kao da se ja poradjam :rolleyes: , imali vesti od Dragane :unsure:

Da znas,i ja citavo vrijeme mislim na nju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tommy kad je tebi termin.A da sad vidjeh ,za dva dana. Sto ce ovih dana biti bebica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tommy kad je tebi termin.A da sad vidjeh ,za dva dana. Sto ce ovih dana biti bebica :rolleyes:

Meni je termin sjutra, tj. doktor nekad kaze 13. nekad 14. ali to tu, danas-sjutra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje evo, ako hocete, pogledajte cime se ja bavim dok cekam svoje pile. stavila sam u temu Hobi ali i ovdje reko da s vama podijelim..ima tu mnogo vise stvari, ovo je samo dio..Uglavnom, meni nikad nije dosadno ;)

http://pinterest.com/lejla/my-creations/

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.