Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dragana, danas u 14 bese pregled? Jaoj, ne mogu da setim, ali relativno skoro je jedna mamica napisala da su ona i suprug bukvalno videli kako se stomacic spustio na dole, sutradan je rodila bebicu... (pamcenje mi je stvarno ocajno, nije ni cudo sto nas salju na bolovanje, svasta bih napravila na poslu)

Pokusaj da se opustis, sve cetiri uvis, sladoled pored sebe, i neobaziri se na sve nas nestrpljive, Pavle ce doci kad on bude hteo. Doktori ce ti sigurno danas dati vise informacija. Ljjubim, lenjivca malenog!! :wub:

Da,da draga,danas u 14h je pregled...evo uvaljena sam u krevet jedem sladoled i kuckam vam :lol: :lol: Uzivancija prava... ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje kako gurate stomačiće po ovoj vrućini? :)

Dok sam bila u bolnici jedan dan je bilo 16 poroda što je za ovaj grad previše ... kažu da vrucina tjera van :) :) :) .... zato se cuvajte od 15 do 21, kažu da će biti nesnosljivo.

Ljubomo vas Ančica, Stefić, Marija i ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, veliko vam hvala na recima utehe, sve ste vi divne i dobre dusice! :wub: Bicu ja dobro, imam nekog ko mi kucka i upozorava da se zaogrnem lepim mislima. Ljubim vas puno, sve tako komplet, 2u1

Dragana, danas u 14 bese pregled? Jaoj, ne mogu da setim, ali relativno skoro je jedna mamica napisala da su ona i suprug bukvalno videli kako se stomacic spustio na dole, sutradan je rodila bebicu... (pamcenje mi je stvarno ocajno, nije ni cudo sto nas salju na bolovanje, svasta bih napravila na poslu)

Pokusaj da se opustis, sve cetiri uvis, sladoled pored sebe, i neobaziri se na sve nas nestrpljive, Pavle ce doci kad on bude hteo. Doktori ce ti sigurno danas dati vise informacija. Ljjubim, lenjivca malenog!! :wub:

Jenny je pisala o tome, a to ide bas brzo i kod mene je bio slucaj, malo pred porodjaj se spustio do kolena, a sad mi je stomak vec nisko jako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da draga,danas u 14h je pregled...evo uvaljena sam u krevet jedem sladoled i kuckam vam :lol: :lol: Uzivancija prava... ;)

Uzivaj :rolleyes:

Drage moje kako gurate stomačiće po ovoj vrućini? :)

Dok sam bila u bolnici jedan dan je bilo 16 poroda što je za ovaj grad previše ... kažu da vrucina tjera van :) :).... zato se cuvajte od 15 do 21, kažu da će biti nesnosljivo.

Ljubomo vas Ančica, Stefić, Marija i ja :)

Nista ne pitaj, stomak je 5 metara ispred mene :lol:

I mi vas puno puno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strpi se jos malo :) ... mada je najduze to pred kraj, nikako da prođe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje kako gurate stomačiće po ovoj vrućini? :)

Dok sam bila u bolnici jedan dan je bilo 16 poroda što je za ovaj grad previše ... kažu da vrucina tjera van :) :) :) .... zato se cuvajte od 15 do 21, kažu da će biti nesnosljivo.

Ljubomo vas Ančica, Stefić, Marija i ja :)

t4801.gif t4801.gif t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da draga,danas u 14h je pregled...evo uvaljena sam u krevet jedem sladoled i kuckam vam :lol: :lol: Uzivancija prava... ;) ;)

Slicni mozgovi razmisljaju isto!!! Odmaraj!

Drage moje kako gurate stomačiće po ovoj vrućini? :)

Dok sam bila u bolnici jedan dan je bilo 16 poroda što je za ovaj grad previše ... kažu da vrucina tjera van :) :) :) .... zato se cuvajte od 15 do 21, kažu da će biti nesnosljivo.

Ljubomo vas Ančica, Stefić, Marija i ja :)

Veliki poljupci za tebe i tvoje dusice!!! Uh draga hvala sto mislis na nas, verujem da ti najbolje znas kako nam je sad, ti si ponovila ovu pricu tri puta. Kako ti je rana, jesili se oporavila, ks, vrtoglavica?

Jenny je pisala o tome, a to ide bas brzo i kod mene je bio slucaj, malo pred porodjaj se spustio do kolena, a sad mi je stomak vec nisko jako :D

B.mama, svaka cast, vidi kako se ti seti iz prve. Da, da Jenny. Kako li to blesavo izgleda kad se toliko spusti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj stomacic je bas nisko,ne mogu ga zamisliti nize... :lol:

I sve je mekan,imam osecaj kao da mazim neko plisano jastuce. ^_^

Moja srecica nesto mnogoooo mirna,blago me sutne ispod rebarca ali retko,cudno mi to nesto,obicno je zurka danonocno... :blink:

Ma jao,samo nek saceka do ponedeljka,posle moze kad hoce,mada bih vise volela da saceka dok moja mama dodje kod nas,nekako mi treba njena podrska i da bude tu,sigurnije se osecam...inace,do veceras ce sobica biti gotova,jedva cekam da pakujem odelca,namestam posteljinicu i polepim stikere iznad kreveca! :wub:

Uh,uh... :rolleyes:

Posle se bacam u subotu i nedelju na pranje tepiha iz dnevne,generalno sredjivanje,ribanje kupatila i kuhinjice,pa da mi posle bude mirna glava,ne mogu vise da funkcionisem u ovom haosu.

Sad trebamo da odemo do grada,da kupimo jos sitnica koje fale i za kucu i za bebisu,i sto kaze mm:Izlazimo iz auta,u prodavnicu,cas se natovari sta treba i begamo kuci,napolju je pakleno... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita Ni ja nisam cula za to ime, ali lepo je, i najbitnije je da se vama svidja,, jer cete ga vi voleti i zvati tim imenom.

Moja beba je trenutno bezimenko, do skora sam zelela da se zove Tea, ali nikome se nije svidjalo i naterali su me da promenim. Sada sam za NEDA, i Boga mi ako mi samo neko rec bude rekao, ima da ga razbijem!!!! Ne zanimaju me ni kumovi mm, budu li navaljivali da oni daju neko ime po njihovom izboru, izbice TRECI SVETSKI RAT!!! ;):angry:

Maji bebac DAaa .. slozicu se sa tobom... Meni i dalje nije jasno (moram naglasiti da sam u debeloj depresiji sto se tice mog izgleda), kako mene mm i dalje voli. Pa ja vise ne licim na sebe. Deformisala sam se nacisto. +15kg, a tek treba da guram, strije, strije i strrriijeee gde god hoces, aaaa :( :( celulit, noge ko balvani, a u licu ko da nisam ja... smrc, smrc... Ja da sam mm ne bih me volela takvu. Ali valjda oni to ne vide, bitno im je da nosis njihov zivot u sebi, jedno maleno bice, valjda te tada vole jos vise. Otkud znam :)

Kaficica Draga moja, ne budi tuzna. Ti si koliko sam do sad mogla da shvatim iz ovih tvojih porukica, DIIIVNA osoba, i to tvoj tata zna.!!!! Ne brini. Jako me je dirnula tvoja prica, stvarno je tuzno to kako je ispalo, ali nije tvoja krivica i ne treba da osudjujes sebe sto nisi mogla biti tu, niti pogotovo sada sto ne mozes otici na godisnjicu. Bitno je da je on tebi u srcu i da ga se secas, on zna i razume, veruj mi. Nemoj biti tuzna i neraspolozena, imas maleno bice u sebi i moras misliti na njega. Ljubim te puno i saljem pozitivne misli t4801.gif t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita Ni ja nisam cula za to ime, ali lepo je, i najbitnije je da se vama svidja,, jer cete ga vi voleti i zvati tim imenom.

Moja beba je trenutno bezimenko, do skora sam zelela da se zove Tea, ali nikome se nije svidjalo i naterali su me da promenim. Sada sam za NEDA, i Boga mi ako mi samo neko rec bude rekao, ima da ga razbijem!!!! Ne zanimaju me ni kumovi mm, budu li navaljivali da oni daju neko ime po njihovom izboru, izbice TRECI SVETSKI RAT!!! ;):angry:

Maji bebac DAaa .. slozicu se sa tobom... Meni i dalje nije jasno (moram naglasiti da sam u debeloj depresiji sto se tice mog izgleda), kako mene mm i dalje voli. Pa ja vise ne licim na sebe. Deformisala sam se nacisto. +15kg, a tek treba da guram, strije, strije i strrriijeee gde god hoces, aaaa :( :( celulit, noge ko balvani, a u licu ko da nisam ja... smrc, smrc... Ja da sam mm ne bih me volela takvu. Ali valjda oni to ne vide, bitno im je da nosis njihov zivot u sebi, jedno maleno bice, valjda te tada vole jos vise. Otkud znam :)

Mi smo se odlucili za ime i necemo da dozvolimo da ga kumovi menjaju,pre cemo mi njih da zamenimo! :lol:

Ja imam 13 kg vise nego kad sam ostala trudna,nisam se ugojila,samo noge(ali mislim da su naduvene od nakupljanja vode),strije imam na butinama sa strane i skroz donjem delu stomaka...mada kako je kod nekih,ja sam srecna i sa ovoliko.Jedino sto su mi grudi blagi uzas,jos od cetvrtog meseca mi skroz naskroz ispucale i sve nekako idu na svoju stranu. :( Do pola osmog sam nosila bruseve,ali poceli su jako da mi smetaju,pa sad nosim one obicne,pamucne bez zica...ali dzabe,kazem-svaka pali na svoju stranu i vise mi muka od njih...valjda ce koliko toliko da se vrate u normalu kad bude gotovo sa dojenjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se odlucili za ime i necemo da dozvolimo da ga kumovi menjaju,pre cemo mi njih da zamenimo! :lol:

Ja imam 13 kg vise nego kad sam ostala trudna,nisam se ugojila,samo noge(ali mislim da su naduvene od nakupljanja vode),strije imam na butinama sa strane i skroz donjem delu stomaka...mada kako je kod nekih,ja sam srecna i sa ovoliko.Jedino sto su mi grudi blagi uzas,jos od cetvrtog meseca mi skroz naskroz ispucale i sve nekako idu na svoju stranu. :( Do pola osmog sam nosila bruseve,ali poceli su jako da mi smetaju,pa sad nosim one obicne,pamucne bez zica...ali dzabe,kazem-svaka pali na svoju stranu i vise mi muka od njih...valjda ce koliko toliko da se vrate u normalu kad bude gotovo sa dojenjem.

Blago vama. Ovi od mog muza su svi malo zatucani po tom pitanju. Kao valjda kumovi nece da prave problem da mi predlozimo ime, ali Boze moj ako bas zele oni da biraju ime, moramo da ih pustimo. E PA MALO SUTRA!!! Ja jos cutim i ne skandalisem, ali kad mi se otkaci zica, sve cu da ih proteram. Moje dete ce se zvati kako ja i mm kazemo, a nece mi neki kum tu solilti corbu, sto kaze moja sestra, oni vide dete jednom godisnje a ni toliko, a mi cemo ga celi zivot zvati tim imenom.

A strije, ne bih da komentarisem. Cekam finalni proizvod posle porodjaja. Kazu zene, tek tad se dogodi da popucas ali bas ono na skrooz. Retko koja srecnica prodje bez . Jbg. Sudjeno je nama zenama da se uvek mucimo pa to ti je :)

Koliko ti jos imas do porodjaja? 13 kg nije puno, sasvim je ok . Blago tebi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A strije, ne bih da komentarisem. Cekam finalni proizvod posle porodjaja. Kazu zene, tek tad se dogodi da popucas ali bas ono na skrooz. Retko koja srecnica prodje bez . Jbg. Sudjeno je nama zenama da se uvek mucimo pa to ti je :)

:( A ja se jos nadam da ih necu dobiti..ni sestra ni mama nisu dobile ni jednu striju, ni u trudnoci a ni posle..

I dosta mojih drugarica takodje..

Prvi put cujem da se pojave posle porodjaja..ja racunam ako ne popucam do tad - to je to, bar sto se stomaka tice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( A ja se jos nadam da ih necu dobiti..ni sestra ni mama nisu dobile ni jednu striju, ni u trudnoci a ni posle..

I dosta mojih drugarica takodje..

Prvi put cujem da se pojave posle porodjaja..ja racunam ako ne popucam do tad - to je to, bar sto se stomaka tice.

Tako sam cula, veruj mi, nisam izmislila. I za mene je to bio poprilican sok, jer malo li sam do sad ispucala samo mi to fali.

Da ne pominjem, da ni moja mamita nema ni jednu strijicu a 3 nas je rodila. Ja se sve tesila da cu i ja kao ona, ali cvrc, bas sve suprotno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvi put najvise popucala u 9 mesecu strije ogromne haos preko celog stomaka, kad sam se porodila sromak se povukao a strije ostale samo dole pri dnu i malo oko pupka i izbledele, nisu se primecivale jako verujet mi cak sam i kupaci nosila proslo leto a mislila sam da nikad vise u zivotu necu obuci dvodelni :lol: sadnisam popucala al su mi se ove stare sve rasirile, i samo da kezm prvi put sam se mazala ni sama neznam sa cim nisam, al ne vredi takva koza :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje.Ja sam se napokon naspavala,za divno cudo nisam ni u wc odlazila nocas :lol: Vidim bile ste vredne od jutros,treba iscitati sve ovo.I meni se cini da nasi muzevi ne obracaju paznju na nas sadasnji izgled.Ja sam se ugojila 11kg,imam za sad strije po grudima i svaki dan oticem,ali kad znam sta me ceka na kraju uopste se ne opterecujem.Kada imas cilj sve ostalo je nebitno.

Kaficice draga nemoj biti tuzna,nisi mogla iz opravdanih razloga da budes ni na sahrani,a ni danas na godisnjici,nisi ti losa cerka.Misli na njega,secaj se nekih lepih trenutaka,kad budes mogla oticices.Ne zalimo za nekim voljenim crninom,odlaskom na groblje,zalimo srcem,bilo gde da smo.Ruke na stomak,i mazi svoju bebu sada je ona nesto najbitniije u tvom zivotu. :wub:

Topaz lepo je videti te ovde sa nama,blago tebi uzivas sa svoja tri andjela.Ja ni ne izlazim do uvece iz stana.Kako su klinci prihvatili novog clana? :wub:

Dragana sta cekaaaaaaaaaaaaaaaaaas?Idi bre vise u to porodiliste,Nina je nestrpljiva da joj se rodi decko :lol: Hm,ili mozda on ceka da se ona rodi,da bude starija,voli decko starije cice :lol:

Ne treba nikom dozvoliti da se mesa u izbor imena,nekada je bilo da kumovi biraju ime.Ti isti kumovi vide dete jednom u nekoliko meseci.Roditelji treba da biraju,ono koje se njima svidja,koje ima neko znacenje za njih.Meni je svekar rekao:"Pa znas trebalo bi kuma da pitate jel mu se svidja ime koje ste izabrali?"A ja sam ga mrtva hladna pitala a sto treba njemu da se svidja.Ako nece ne mora da krsti dete,ima ko ce :)

Evo malo da vas nasmejem :P Znate li sta je srpski rulet? -Dati pijanom kumu da ti bira ime za dete :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nekako suludo da neko tudji daje ime mom detetu. NIsam imala pojma ni da se desavaju takve stvari..covece pa ja imam toliko imena koja cekaju za moju decu, ne znam koje je lepse :rolleyes:

Svekrva mi predlozila da damo ime po njoj :blink: ja sam se prvo slatko nasmejala misleci da se sali, kad sam videla da je ozbiljna, samo sam joj lepo rekla da mi vec imamo ime, i da je to odluceno. I ladno se nadurila. Smesno.

Ja ga pravila, ja ga nosim 9 meseci, ja dajem i ime. I mm naravno, tj zajednicki smislimo.

U nasem slucaju sam ja smisljala imena i dala mu spisak pa je onda on odbacio ona koja mu se ne svidjaju i nasli smo se na 2 imena - za decaka, i devojcicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita Ni ja nisam cula za to ime, ali lepo je, i najbitnije je da se vama svidja,, jer cete ga vi voleti i zvati tim imenom.

Moja beba je trenutno bezimenko, do skora sam zelela da se zove Tea, ali nikome se nije svidjalo i naterali su me da promenim. Sada sam za NEDA, i Boga mi ako mi samo neko rec bude rekao, ima da ga razbijem!!!! Ne zanimaju me ni kumovi mm, budu li navaljivali da oni daju neko ime po njihovom izboru, izbice TRECI SVETSKI RAT!!! ;):angry:

Maji bebac DAaa .. slozicu se sa tobom... Meni i dalje nije jasno (moram naglasiti da sam u debeloj depresiji sto se tice mog izgleda), kako mene mm i dalje voli. Pa ja vise ne licim na sebe. Deformisala sam se nacisto. +15kg, a tek treba da guram, strije, strije i strrriijeee gde god hoces, aaaa :( :( celulit, noge ko balvani, a u licu ko da nisam ja... smrc, smrc... Ja da sam mm ne bih me volela takvu. Ali valjda oni to ne vide, bitno im je da nosis njihov zivot u sebi, jedno maleno bice, valjda te tada vole jos vise. Otkud znam :)

Hvala draga. :wub: Ovdje je ime bas cesto, nista posebno, mada ni u mojoj ni u muzevoj porodici nemamo Bakira. Ima super znacenja, izmedju ostalih i lav, pa se nadam da ce se sloziti s horoskopom hehehe :rolleyes: Moja najbolja drugarica iz osnovne (rodjene na isti dan i moja mama je dojila, zivjele u istoj zgradi, mame nam radile u istoj firmi :lol: ) zove se Neda. Meni je to bas lijepo ime. ;)

Kako si slatka! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maja 87

Ne treba nikom dozvoliti da se mesa u izbor imena,nekada je bilo da kumovi biraju ime.Ti isti kumovi vide dete jednom u nekoliko meseci.Roditelji treba da biraju,ono koje se njima svidja,koje ima neko znacenje za njih.Meni je svekar rekao:"Pa znas trebalo bi kuma da pitate jel mu se svidja ime koje ste izabrali?"A ja sam ga mrtva hladna pitala a sto treba njemu da se svidja.Ako nece ne mora da krsti dete,ima ko ce :)

Totalno si u pravu!!! Zasto bi neko zaboga, birao ime za moju bebu, koju sam ja sa mukom i najvecom ljubavlju nosila 9 msci u mom stomaku! Misljenja sam da cak ni tate ne bi trebalo mamama da namecu neki svoj izbor, a kamoli kumovi i ostala sira i uza rodbina i prijatelji. Ali avaj, raznih ljudi ima...

Hellen haha kako sam se samo nasmejala za tvoju svekrvu. Pa koja je ona carica!!!! Ne verujem... m0139.gif

Isto sam i ja smisljala imena, tj rekla sam sta mi se svidja. Ali mm je diiivan i on samo kaze, kako ti odlucis meni je super. Dusa moja. Dok njegovi matorci moraju da zabadaju njusku gde im nije mesto. Ajoj <_<

Lejlita Jao imaces malog lavica :D diivno :) A sto kazes, mozda ubode i horoskopski znak, pa da bude dupli.. i moja ce devojcica najverovatnije biti lavic u horoskopu, ljubim joj dusicu. t4855.gif t4855.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama skroz te kontaam. Sve zavisi od toga kakva ti je koza. Ako ti je sudjeno da popucas, dzaba sve mackalice ovoga sveta. Neko ne maze nista i super prodje, a neko sve i svasta pa nadralja....

Sto se tice kupaceg, ajoj, ja kukam za morem a mm kazem ja u kupaci vise nikad!!!! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nekako suludo da neko tudji daje ime mom detetu. NIsam imala pojma ni da se desavaju takve stvari..covece pa ja imam toliko imena koja cekaju za moju decu, ne znam koje je lepse :rolleyes:

Svekrva mi predlozila da damo ime po njoj :blink: ja sam se prvo slatko nasmejala misleci da se sali, kad sam videla da je ozbiljna, samo sam joj lepo rekla da mi vec imamo ime, i da je to odluceno. I ladno se nadurila. Smesno.

Ja ga pravila, ja ga nosim 9 meseci, ja dajem i ime. I mm naravno, tj zajednicki smislimo.

U nasem slucaju sam ja smisljala imena i dala mu spisak pa je onda on odbacio ona koja mu se ne svidjaju i nasli smo se na 2 imena - za decaka, i devojcicu :)

:lol: :lol: :lol: i moj svekar bi voleo da bude po njemu, al od toga nema nista

B.mama skroz te kontaam. Sve zavisi od toga kakva ti je koza. Ako ti je sudjeno da popucas, dzaba sve mackalice ovoga sveta. Neko ne maze nista i super prodje, a neko sve i svasta pa nadralja....

Sto se tice kupaceg, ajoj, ja kukam za morem a mm kazem ja u kupaci vise nikad!!!! :(

Oces oces videces ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nekako suludo da neko tudji daje ime mom detetu. NIsam imala pojma ni da se desavaju takve stvari..covece pa ja imam toliko imena koja cekaju za moju decu, ne znam koje je lepse :rolleyes:

Svekrva mi predlozila da damo ime po njoj :blink: ja sam se prvo slatko nasmejala misleci da se sali, kad sam videla da je ozbiljna, samo sam joj lepo rekla da mi vec imamo ime, i da je to odluceno. I ladno se nadurila. Smesno.

Ja ga pravila, ja ga nosim 9 meseci, ja dajem i ime. I mm naravno, tj zajednicki smislimo.

U nasem slucaju sam ja smisljala imena i dala mu spisak pa je onda on odbacio ona koja mu se ne svidjaju i nasli smo se na 2 imena - za decaka, i devojcicu :)

Hahahaha al sam se nasmejala za svekrvu.Neka je,nek se duri,procice je :) Naravno,vase dete vi birate ime.I mi smo tako,ja pravila spisak za zenska,posto smo za musko vec bili odlucili :) Kada ti je termin i sta nosis? :) Da te ubacimo na nas spisak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha al sam se nasmejala za svekrvu.Neka je,nek se duri,procice je :) Naravno,vase dete vi birate ime.I mi smo tako,ja pravila spisak za zenska,posto smo za musko vec bili odlucili :) Kada ti je termin i sta nosis? :) Da te ubacimo na nas spisak :)

Po poslednjoj menstr mi je 13.oktobar, a po UZ je 10.oktobar..tako da ne znam tacno, tu je negde :D

U svakom slucaju bicu poslednja na vasem spisku.

Nosim devojcicu, mada i za to nisam sto posto sigurna :lol: , to je bio peti mesec kad mi je rekla da je najverovatnije devojcica, a na ostalim UZ je uvek okretala guzu pa nikako da mi potvrde.

Ali devojcica je 99 posto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama. Ovi od mog muza su svi malo zatucani po tom pitanju. Kao valjda kumovi nece da prave problem da mi predlozimo ime, ali Boze moj ako bas zele oni da biraju ime, moramo da ih pustimo. E PA MALO SUTRA!!! Ja jos cutim i ne skandalisem, ali kad mi se otkaci zica, sve cu da ih proteram. Moje dete ce se zvati kako ja i mm kazemo, a nece mi neki kum tu solilti corbu, sto kaze moja sestra, oni vide dete jednom godisnje a ni toliko, a mi cemo ga celi zivot zvati tim imenom.

A strije, ne bih da komentarisem. Cekam finalni proizvod posle porodjaja. Kazu zene, tek tad se dogodi da popucas ali bas ono na skrooz. Retko koja srecnica prodje bez . Jbg. Sudjeno je nama zenama da se uvek mucimo pa to ti je :)

Koliko ti jos imas do porodjaja? 13 kg nije puno, sasvim je ok . Blago tebi :)

Iskreno da ti kazem,vise ni sama ne znam,imam dva termina,po meci je 21-og,znaci manje od deset dana,a po UZ-u 1.08...sve u svemu,raspon je dve nedelje od prlike pa ce da vidimo kad me strefi,iskreno ja ocekujem svakog dana,bolje da tako budem spremna nego da se mislim da nece jos,a ono se desi.Sad me bas jedna fina zenica u marketu pitala kako mi je po ovakvom vremenu,ja kazem,dok sam u kuci prezivljam,a kad izadjem molim se bogu da ne krene porodjaj u sred grada,bio bi to pravi cirkus! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana-baby 12.07.2012

Tommy 14.07.2012.

ceca83 16.07.2012

BranaS 17.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

Mama Goga 12.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

Marija_pg14.08.2012

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

CIRO 25.08.2012.

kristina s 27.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

Hellen 10.10.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.