Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

I da, kad sam vec u fazonu jadanja i pricanja mojih blamova, da vam napisem moj najnoviji.

Neznam za vas, ali meni je u trudnoci oteklo nepce, pa sam pocela i da hrcem, pri tome jos od drugog meseca mi se uvece zapusi nos, pa onda spavam otvorenih usta. Kako je to sladak prizor, mogu misliti neznosti i romantike u hrkanju i baljenu jastuka <_< ,

E sad, mislim da me je neka buba, komarac, pauk, sta god ujelo za jezik. Bukvalno se vidi i rupca gde je to bezobrazno stvorenjce maznulo. Toliko o carima trudnoce :rolleyes:

Ajd sad na sunce (mesec) , neki vas blam....

Ja nikad nisam hrkala. Spavala sam zatvorenih usta i nisam se cula ni kako hrcem. A mm mi je skoro rekao da sam pocela da hrcem. Nisam mu vjerovala, rekao je da ce da me snimi. :blink: A baljenje... eeeee... svako malo mijenjam jastucnicu!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikad nisam hrkala. Spavala sam zatvorenih usta i nisam se cula ni kako hrcem. A mm mi je skoro rekao da sam pocela da hrcem. Nisam mu vjerovala, rekao je da ce da me snimi. :blink: A baljenje... eeeee... svako malo mijenjam jastucnicu!!

Ma da, nikad hrkala, spavkala sa zatvorenim ustima, ma nisam se cula. Sto kaze i

Dragana, sa mm imam deceniski staz, nikad nisam prdnula ili podrignula, sad idem po kuci i riguckam, jer je nekontrolisano, a znate da me muce grcevi u stomaku. Kad je dragi tu, ja ga onda nateram u sobu, pojacam tv ili muziku do kraja i zatvorim dvoja vrata, e vala nemora sve bas da cuje...

Ja zakljucila da je ova trudnoca stvarno najveci test ljubavi za par. Nisi vise nimalo slatka, tad priroda preovlada, pa ako te takvu voli, volece te uvek.Znam da je to i njegovo dete, i on ga vec bezuslovno voli, ali mislm na zaista velike promene koje se i fizicki i psihicki desavaju kod zene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, nikad hrkala, spavkala sa zatvorenim ustima, ma nisam se cula. Sto kaze i

Dragana, sa mm imam deceniski staz, nikad nisam prdnula ili podrignula, sad idem po kuci i riguckam, jer je nekontrolisano, a znate da me muce grcevi u stomaku. Kad je dragi tu, ja ga onda nateram u sobu, pojacam tv ili muziku do kraja i zatvorim dvoja vrata, e vala nemora sve bas da cuje...

Ja zakljucila da je ova trudnoca stvarno najveci test ljubavi za par. Nisi vise nimalo slatka, tad priroda preovlada, pa ako te takvu voli, volece te uvek.Znam da je to i njegovo dete, i on ga vec bezuslovno voli, ali mislm na zaista velike promene koje se i fizicki i psihicki desavaju kod zene.

podpisujem...!!!! ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, nikad hrkala, spavkala sa zatvorenim ustima, ma nisam se cula. Sto kaze i

Dragana, sa mm imam deceniski staz, nikad nisam prdnula ili podrignula, sad idem po kuci i riguckam, jer je nekontrolisano, a znate da me muce grcevi u stomaku. Kad je dragi tu, ja ga onda nateram u sobu, pojacam tv ili muziku do kraja i zatvorim dvoja vrata, e vala nemora sve bas da cuje...

Ja zakljucila da je ova trudnoca stvarno najveci test ljubavi za par. Nisi vise nimalo slatka, tad priroda preovlada, pa ako te takvu voli, volece te uvek.Znam da je to i njegovo dete, i on ga vec bezuslovno voli, ali mislm na zaista velike promene koje se i fizicki i psihicki desavaju kod zene.

Meni treca trudnoca pa se moj vise navikao al ima tvrd san sva sreca pa i ne mora da cuje bas sve... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje odoh ja u hrkanovce...sutra u 14h imam pregled....Pisem izvestaj iz Misovica ;) ;) Ljubim punoooo :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove moje smizle se probudile :blink::unsure: tako da brzinom svjetlosti idem u krevet inace mi ne gine zurka do zore :blink: za sve.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vec u kreveticu i klima radi!

Odjava trece smene....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana,ne brini,burma ce opet da bude na ruci i to odmah! :) Linija na stomaku ne bledi tako lako za sada,stomak i strijice lagano se povlace. ( A sta ti cekas? :P Pavle,kreci, Olja bi svog drugara! Cekamo tdm sa izvestajem iz Misovica danas. Koliki li je nas drugar sada,hm?)

:wub:

PS.cim stignem,napisacu iskustvo sa porodjaja do detalja,ako neka bude morala na carski,da zna kako to izgleda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro stomacici!

Zao mi je sto sinoc nisam prisustvovala razgovoru, sa svim sto ste napisale slazem se, imala bih sta podijeliti. Lakse je znati da ne prolazis sama kroz promjene ciji razlog jeste velik i uzvisen, ali ponekad je tesko i padne koja suza..Kad sam procitala vase postove, smijala sam se ko luda, od srece. Valjda ovaj veliki stomak pa jos i nespavanje i manjak obuce cine svoje..bas sam pocela da se osjecam kao neka zvijer.

Lejlita Moj Pavle izgleda ceka tvog sincica :lol: :lol:

E, vidim i ja..jucer sam ti pisala, nisi vidjela mozda, da su nam stomacici All Inclusive, odmaraliste s 5 zvjezdica, pa djeca nece napolje. Reko, mogle smo iznajmljivati! :lol:

Paaaaa...drugare... Pavleta i...mmm ... Lejlita draga kako ce vam se sin zvati,jel ste odlucili...? ;) ;)

Jesmo, zvace se Bakir! Nije po nekome, to ime nam se svidja od kada se zabavljamo i uvijek smo se zezali kako ce mali Bakir ovo ili ono...i eto, ostvari nam se zelja da imamo djecaka, pa smo odlucili i da mu damo najdraze ime! Ovdje je to ime jako cesto ali nema veze, nas je to Baki, on ce biti poseban. :rolleyes::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas :D

Bas sam lepo spavala,iako sam ustajala tri puta da idem u wc...ajde neka beba,nije bilo vec par dana.. :lol:

Lejlita prvi put cujem to ime,bas je slatko i neobicno. :) Ja podrigujem samo kad pijem nesto lezecki sto je jako cesto i prduckam,ne mogu da kontrolisem jer me to uglavnom beba pritisne,pa kad se mm zadesi tu on se samo smeje i kaze: To je nas mali beba! :wub:

Ja mislim,tj bar po mom primeru da trudnoca stvarno promeni odnose u braku iliti zajednickom zivotu,ali na bolje...jer tek sad sam videla i shvatila koliko on mene ustvari voli,a za ovih devet meseci stvarno smo svasta preturili preko glave.Mislim da je to najveci test za svaku vezu,jer biti trudan i biti pored trudnice kada udaraju hormoni i nastaju razne promene nije nimalo lako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Ja sam bas lose spavala, bole me ledja, ne mogu da se namestim uopste... <_<

U sredu mi je dosao brat sa broda, nije me video trudnu, kad je otisao mi jos uvek nismo znali za bebu. Kako se samo obradovao :wub: :wub: :wub: . Kaze da mi je toliki stomak da ce beba imati 6 kg kad se rodi :lol: .

Dragana, polazi zeno, da se pokrene malo ovaj spisak, vidis gde sam ja tek??? :):P

Joj zene, i ja podrigujem i ispustam razne zvukove, mi se toliko tome smejemo :lol: . Objasnila sam muzu da su u stvari to cari trudnoce :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita prvi put cujem to ime,bas je slatko i neobicno. :) Ja podrigujem samo kad pijem nesto lezecki sto je jako cesto i prduckam,ne mogu da kontrolisem jer me to uglavnom beba pritisne,pa kad se mm zadesi tu on se samo smeje i kaze: To je nas mali beba! :wub:

Ja mislim,tj bar po mom primeru da trudnoca stvarno promeni odnose u braku iliti zajednickom zivotu,ali na bolje...jer tek sad sam videla i shvatila koliko on mene ustvari voli,a za ovih devet meseci stvarno smo svasta preturili preko glave.Mislim da je to najveci test za svaku vezu,jer biti trudan i biti pored trudnice kada udaraju hormoni i nastaju razne promene nije nimalo lako...

Hvala! :wub:

U potpunosti se slazem s tobom. Isto sam shvatila, trudnoca ima visestruku namjenu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!!

Nanchika cula sam da ta linijica se sporije povlaci, pa sad neko kaze da se posle cr sporije povlaci stomak. Ja bi ti bila zahvalna za to iskustvo, verovatno ce mi trebati. Ljubi nam Oljicu!

Lejlita, ime je lepo, i najvaznije je da ga ti i tm izgovarate sa ljubavlju. Slobodno ti sa nama podeli sta god imas, mislm da je ovaj deo o raznoraznim blamovima neiscrpna tema, pogotovo kad udjemo u treci trimestar, pa postanemo nezgrapne. Ja sam naucila da se smejem sama sebi, ne nerviram se vise uopste...

Majibebac, ma postale smo prave trbuskaste kamiondzije!! Noc sa samo 3 odlaska u wc, to i ja smatram lepim odmorom.

Ja sam malo tuzna, mali deckic moj, mi oblikuje od jutros stomacic i pokusava da me oraspolozi. Danas je tacno godinu dana od pogibije mog oca. Tad nisam uspela da stignem na sahranu, bila sam na krstarenju u sred sredozmelja, dosla sam posle 3 dana. Za kratko vreme koje smo provodili na kopnu nisam mogla da nadjem avionski prevoz za Srbiju, toliko o nasoj povezanosti sa svetom. Kad sam stigla sve vec bilo zavrseno. Sad opet ne mogu da odem ni na godisnjicu, groblje je na jako nepristupacnm mestu, mora se peske, dug je put a i jako je toplo, ne bih uspela da se popenjem. Niko nezeli ni da cuje da se toliko iscrpljujem, a meni je tesko, osecam se kao neka zla cerka koja ne moze da ispostuje oca ni toliko :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!!

Nanchika cula sam da ta linijica se sporije povlaci, pa sad neko kaze da se posle cr sporije povlaci stomak. Ja bi ti bila zahvalna za to iskustvo, verovatno ce mi trebati. Ljubi nam Oljicu!

Lejlita, ime je lepo, i najvaznije je da ga ti i tm izgovarate sa ljubavlju. Slobodno ti sa nama podeli sta god imas, mislm da je ovaj deo o raznoraznim blamovima neiscrpna tema, pogotovo kad udjemo u treci trimestar, pa postanemo nezgrapne. Ja sam naucila da se smejem sama sebi, ne nerviram se vise uopste...

Majibebac, ma postale smo prave trbuskaste kamiondzije!! Noc sa samo 3 odlaska u wc, to i ja smatram lepim odmorom.

Ja sam malo tuzna, mali deckic moj, mi oblikuje od jutros stomacic i pokusava da me oraspolozi. Danas je tacno godinu dana od pogibije mog oca. Tad nisam uspela da stignem na sahranu, bila sam na krstarenju u sred sredozmelja, dosla sam posle 3 dana. Za kratko vreme koje smo provodili na kopnu nisam mogla da nadjem avionski prevoz za Srbiju, toliko o nasoj povezanosti sa svetom. Kad sam stigla sve vec bilo zavrseno. Sad opet ne mogu da odem ni na godisnjicu, groblje je na jako nepristupacnm mestu, mora se peske, dug je put a i jako je toplo, ne bih uspela da se popenjem. Niko nezeli ni da cuje da se toliko iscrpljujem, a meni je tesko, osecam se kao neka zla cerka koja ne moze da ispostuje oca ni toliko :(

Draga moja,jako,jako tuzna prica.... :(

Bas mi je zao... :(

Ali pomisli samo na to koliko bi tvoj tata bio srecan sto ces jos malo postati majka....

Nisi ti zla cerka...jednostavno se to tako desilo...Jaca sila i on bi to razumeo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita draga bas je lepo ime,oduvek sam volela retka i cudna imena ;)

Ne vredi moracu sl.godine da skoknem do Sarajeva...Zivotna zelja mi je da vidim Sarajevo i Mostar(kazu mnogo lepi gradovi)

Obecavali mi,obecavali svi zivi i niko me nije vodio...moracu ja to da organizujem...pa kad dodjem da popijemo neku kaficu ili caj ko ljudi ;) ;) :wub:

nanchika draga,poljubac za tebe i drugaricu Olju :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!!

Ja sam malo tuzna, mali deckic moj, mi oblikuje od jutros stomacic i pokusava da me oraspolozi. Danas je tacno godinu dana od pogibije mog oca. Tad nisam uspela da stignem na sahranu, bila sam na krstarenju u sred sredozmelja, dosla sam posle 3 dana. Za kratko vreme koje smo provodili na kopnu nisam mogla da nadjem avionski prevoz za Srbiju, toliko o nasoj povezanosti sa svetom. Kad sam stigla sve vec bilo zavrseno. Sad opet ne mogu da odem ni na godisnjicu, groblje je na jako nepristupacnm mestu, mora se peske, dug je put a i jako je toplo, ne bih uspela da se popenjem. Niko nezeli ni da cuje da se toliko iscrpljujem, a meni je tesko, osecam se kao neka zla cerka koja ne moze da ispostuje oca ni toliko :(

Jao kaficice :( :(

Tako se nekako poklopilo, sudbina... To sto si sprecena danas da odes je sasvim opravdano, nema nikakve veze sa postovanjem oca. Prosto sad moras da odredis prioritet, pa kad sve prodje, otici ces. Sasvim je normalno da si tuzna i da se osecas tako, mazi stomacic, sve ce proci. Ljubimo te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana, polazi zeno, da se pokrene malo ovaj spisak, vidis gde sam ja tek??? :):P

Nadam se da ce nesto danas biti...osecam se bas bljak..bar sad za sad :blink: :blink: Postajem nervozna polako,spavala sam bas lose i sve mi je nesto cudno...stomak mi je kao kamen...jedino me brine sto se nije puno spustio... :unsure: :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana on se spusti jako brzo videces, jao mogu misliti kako ti je i meni je vec preko glave i ja bi moju bebu da nosam i ljubimi gnjavim, al ja imam jos dosta :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce nesto danas biti...osecam se bas bljak..bar sad za sad :blink: :blink: Postajem nervozna polako,spavala sam bas lose i sve mi je nesto cudno...stomak mi je kao kamen...jedino me brine sto se nije puno spustio... :unsure: :unsure:

Ma i ja sam danas bez veze, a ne ti... Verovatno ti je vec dosta. Lose spavamo, vrucine nenormalne, tezak stomak... Sto kaze B.mama, brzo ces da se mazis sa mrvicom (od 4 kg :lol: ), a mi imamo jos da guramo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana on se spusti jako brzo videces, jao mogu misliti kako ti je i meni je vec preko glave i ja bi moju bebu da nosam i ljubimi gnjavim, al ja imam jos dosta :rolleyes:

Joj B.mama divno hvala na informaciji,ja mislila nece se vise spustati stomak pa sam od jutros bas,bas zabrinuta...Hvala,sad mi je lakse...

Ti bar imas jednog Andjela kuci... :wub: Zamisli koliko sam onda tek ja zeljna svoje bebe ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj B.mama divno hvala na informaciji,ja mislila nece se vise spustati stomak pa sam od jutros bas,bas zabrinuta...Hvala,sad mi je lakse...

Ti bar imas jednog Andjela kuci... :wub: Zamisli koliko sam onda tek ja zeljna svoje bebe ;):wub:

Jao i ona mrvica stalno prica o bibia mama stalno vice sad ce sad ce jos malo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita, ime je lepo, i najvaznije je da ga ti i tm izgovarate sa ljubavlju. Slobodno ti sa nama podeli sta god imas, mislm da je ovaj deo o raznoraznim blamovima neiscrpna tema, pogotovo kad udjemo u treci trimestar, pa postanemo nezgrapne. Ja sam naucila da se smejem sama sebi, ne nerviram se vise uopste...

Ja sam malo tuzna, mali deckic moj, mi oblikuje od jutros stomacic i pokusava da me oraspolozi. Danas je tacno godinu dana od pogibije mog oca. Tad nisam uspela da stignem na sahranu, bila sam na krstarenju u sred sredozmelja, dosla sam posle 3 dana. Za kratko vreme koje smo provodili na kopnu nisam mogla da nadjem avionski prevoz za Srbiju, toliko o nasoj povezanosti sa svetom. Kad sam stigla sve vec bilo zavrseno. Sad opet ne mogu da odem ni na godisnjicu, groblje je na jako nepristupacnm mestu, mora se peske, dug je put a i jako je toplo, ne bih uspela da se popenjem. Niko nezeli ni da cuje da se toliko iscrpljujem, a meni je tesko, osecam se kao neka zla cerka koja ne moze da ispostuje oca ni toliko :(

Hvala! :wub:

Draga, ne budi tuzna. Ti samim tim sto mislis o tome, pokazujes ljubav prema svome tati. Ti mozes ovaj dan da mislis na njega, prisjecas se lijepih trenutaka koje ste proveli zajedno..onaj ko te ne razumije u ovakvom stanju, nisu mu bas sve na broju. Niposto ne smijes da se nerviras i rastuzujes. Sve nas ceka dan kada cemo izgubiti svoje roditelje i kad god da se to desi, bice nam prerano. Ali to je zivot. Zato smo tu jedni za druge i zato ljudi treba da budu oslonac jedni drugima kao prolazna bica na ovom svijetu i da se razumiju upravo zbog te cinjenice. Nije to uvijek tako, ali zato postoje ovakva mjesta gdje mozes naci podrsku bilo koje vrste. Iskrenu i ljudsku.

Saljem ti poljupce i zagrljaj. Mazi svoje cedo maleno i misli pozitivno. :wub:

Lejlita draga bas je lepo ime,oduvek sam volela retka i cudna imena ;)

Ne vredi moracu sl.godine da skoknem do Sarajeva...Zivotna zelja mi je da vidim Sarajevo i Mostar(kazu mnogo lepi gradovi)

Obecavali mi,obecavali svi zivi i niko me nije vodio...moracu ja to da organizujem...pa kad dodjem da popijemo neku kaficu ili caj ko ljudi :wub:

nanchika draga,poljubac za tebe i drugaricu Olju

Hvala Dragana! :wub: A sto se tice Sarajeva, naravno, ja sam tu da ti budem dobar domacin, mnogo bi se radovala da dodjes! :wub: :wub: ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i ona mrvica stalno prica o bibia mama stalno vice sad ce sad ce jos malo :D

Ooooo..Srce maleno :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Dragana! :wub: A sto se tice Sarajeva, naravno, ja sam tu da ti budem dobar domacin, mnogo bi se radovala da dodjes! :wub: :wub: ;)

t4801.gif t4801.gif t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, veliko vam hvala na recima utehe, sve ste vi divne i dobre dusice! :wub: Bicu ja dobro, imam nekog ko mi kucka i upozorava da se zaogrnem lepim mislima. Ljubim vas puno, sve tako komplet, 2u1

Nadam se da ce nesto danas biti...osecam se bas bljak..bar sad za sad :blink: :blink: Postajem nervozna polako,spavala sam bas lose i sve mi je nesto cudno...stomak mi je kao kamen...jedino me brine sto se nije puno spustio... :unsure: :unsure:

Dragana, danas u 14 bese pregled? Jaoj, ne mogu da setim, ali relativno skoro je jedna mamica napisala da su ona i suprug bukvalno videli kako se stomacic spustio na dole, sutradan je rodila bebicu... (pamcenje mi je stvarno ocajno, nije ni cudo sto nas salju na bolovanje, svasta bih napravila na poslu)

Pokusaj da se opustis, sve cetiri uvis, sladoled pored sebe, i neobaziri se na sve nas nestrpljive, Pavle ce doci kad on bude hteo. Doktori ce ti sigurno danas dati vise informacija. Ljjubim, lenjivca malenog!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.