Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ma sta kocis, mi se sve s tobom radujemo i iscekujemo :wub: :wub: :wub: Necemo te skidati sa spiska ni kad se porodis, eto! ;) Nek se zna ko nas je najduze drzao u neizvjesnosti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece za trecu smjenu :)

Kod mene sve isto. I dalje ponekad osjetim bol ispod stomaka kao kad treba da dobijem i to je to. Nece pa nece da krene!!!

Mi smo danas malo skitali po gradu, vadili mi krv za nalaze pa kupili kadicu sa postoljem i sad imamo sve sto nam treba! :rolleyes:

Ljubac za stomacice :wub: :wub:

Nanchika , Oljica preslatka!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita Moj Pavle izgleda ceka tvog sincica :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita Moj Pavle izgleda ceka tvog sincica :lol: :lol:

A sta onda moj ceka?? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CIRO, ma ti si divna, imas dve male slatke i razdragane devojcice, ruke pune posla oko njih, jednog malisu u stomaku koji vec zahteva tvoju punu paznju i brigu i uz sve to vezana si za krevet i moras da mirujes po ovim ludackim vrucinama a opet si raspolozena i puna ljubavi prema svojoj deci. Vec sam ti rekla da je to retko, vecina bi vec bila ljuta na ceo svet.

Ljubim tvoje dve princezice, malog bebca i tebe, hrabricu jednu!!

Bas je bezveze sto kocim spisak :rolleyes: :rolleyes: :lol: :lol:

:lol: , gde se seti toga :lol:

Tommy neisplati se tebi da cekas Draganu, moguce da ces ti da je i preteknes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta onda moj ceka?? :lol: :lol: :lol:

Tvoj ceka mog :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta onda moj ceka?? :lol: :lol: :lol:

Paaaaa...drugare... Pavleta i...mmm ... Lejlita draga kako ce vam se sin zvati,jel ste odlucili...? ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tommy neisplati se tebi da cekas Draganu, moguce da ces ti da je i preteknes.

:P :P m0168.gif m0168.gif m0168.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CIRO, ma ti si divna, imas dve male slatke i razdragane devojcice, ruke pune posla oko njih, jednog malisu u stomaku koji vec zahteva tvoju punu paznju i brigu i uz sve to vezana si za krevet i moras da mirujes po ovim ludackim vrucinama a opet si raspolozena i puna ljubavi prema svojoj deci. Vec sam ti rekla da je to retko, vecina bi vec bila ljuta na ceo svet.

Ljubim tvoje dve princezice, malog bebca i tebe, hrabricu jednu!!

Hvala draga na ovim divnim rijecima. :rolleyes: Veliki poljubac za tebe od mene i mog copora :lol::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kaficice , sve su prilike da cu ja da zakocim spisak posle Dragane :lol:

CIRO , molim bez pretjerivanja!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kaficice , sve su prilike da cu ja da zakocim spisak posle Dragane :lol:

CIRO , molim bez pretjerivanja!! :lol: :lol: :lol:

Salim se draga :lol: :lol: :lol: Ne brini,bice sve na vrijeme. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakve ste blesave ima sve da se zguzvate u jedan dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakve ste blesave ima sve da se zguzvate u jedan dan!

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakve ste blesave ima sve da se zguzvate u jedan dan!

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakve ste blesave ima sve da se zguzvate u jedan dan!

uh,ne bi me iznenadilo :rolleyes: :rolleyes: Bas bi bilo veselo :lol: :lol: m0152.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam spakivajuci stvar po stanu, razvalila nogu, ne jednom, nego dva puta, u razbacane kofere, i uspela da polomim, nokat na palcu i na domalom prstu. E, sad, em ruzno izgleda, em grebucka a ja ne mogu da ih dohvatim ne bi lih upristojila. Odmah me hvataju grcevi u butkicama. Pedikir mi je zakazan tek za sledecu subotu, tako da se nadam da niko nece primetiti moje grozne noktice, jer paznju privlace moja krofnasta stopala. E ovo ne mogu da poverim dragom, plasim se da bi mi i prst odsekao. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su najsmesniji palcevi koji su toliko otekli da izgledaju kao babure :lol: :lol:

Non-stop me burazer i muz cimaju zbog toga :blink::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam spakivajuci stvar po stanu, razvalila nogu, ne jednom, nego dva puta, u razbacane kofere, i uspela da polomim, nokat na palcu i na domalom prstu. E, sad, em ruzno izgleda, em grebucka a ja ne mogu da ih dohvatim ne bi lih upristojila. Odmah me hvataju grcevi u butkicama. Pedikir mi je zakazan tek za sledecu subotu, tako da se nadam da niko nece primetiti moje grozne noktice, jer paznju privlace moja krofnasta stopala. E ovo ne mogu da poverim dragom, plasim se da bi mi i prst odsekao. :blink:

Jao sto me nasmija :lol: Ne brini ,ko ce da gleda nokte pored slatkih krofni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su najsmesniji palcevi koji su toliko otekli da izgledaju kao babure :lol: :lol:

Non-stop me burazer i muz cimaju zbog toga :blink::rolleyes:

Najtezemi pada sto moram da kupim burmu za ove moje cevape. Sve prstecice koje sam imala mogu da navucem samo na mali prst :( , tako da ce burma morati na smanjivanje posle porodjaja, Mene mm zeza kako ce moj prsten bit veci nego njegov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najtezemi pada sto moram da kupim burmu za ove moje cevape. Sve prstecice koje sam imala mogu da navucem samo na mali prst :( , tako da ce burma morati na smanjivanje posle porodjaja, Mene mm zeza kako ce moj prsten bit veci nego njegov.

Ja svoju burmu od 7-og meseca ne nosim..nema nikakve sanse da je stavim...samo se plasim da mi ne ostanu tako debeli prsti,jer moja burma ne moze da se prosiri :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da, kad sam vec u fazonu jadanja i pricanja mojih blamova, da vam napisem moj najnoviji.

Neznam za vas, ali meni je u trudnoci oteklo nepce, pa sam pocela i da hrcem, pri tome jos od drugog meseca mi se uvece zapusi nos, pa onda spavam otvorenih usta. Kako je to sladak prizor, mogu misliti neznosti i romantike u hrkanju i baljenu jastuka <_< ,

E sad, mislim da me je neka buba, komarac, pauk, sta god ujelo za jezik. Bukvalno se vidi i rupca gde je to bezobrazno stvorenjce maznulo. Toliko o carima trudnoce :rolleyes:

Ajd sad na sunce (mesec) , neki vas blam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svoju burmu od 7-og meseca ne nosim..nema nikakve sanse da je stavim...samo se plasim da mi ne ostanu tako debeli prsti,jer moja burma ne moze da se prosiri :blink: :blink: :blink:

Ma nece ne brini,ja sam u prvoj trudnoci cini mi se od pocetka bila otecena i nisam nosila burmu a sad je nosim bez problema,a isto ne moze da se skrati. U ovoj trudnoci nemem problema sto se tice otecenosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da, kad sam vec u fazonu jadanja i pricanja mojih blamova, da vam napisem moj najnoviji.

Neznam za vas, ali meni je u trudnoci oteklo nepce, pa sam pocela i da hrcem, pri tome jos od drugog meseca mi se uvece zapusi nos, pa onda spavam otvorenih usta. Kako je to sladak prizor, mogu misliti neznosti i romantike u hrkanju i baljenu jastuka <_< ,

E sad, mislim da me je neka buba, komarac, pauk, sta god ujelo za jezik. Bukvalno se vidi i rupca gde je to bezobrazno stvorenjce maznulo. Toliko o carima trudnoce :rolleyes:

Ajd sad na sunce (mesec) , neki vas blam....

Isti problem samo sto je mene mm slikao i naravno usnimio sve :rolleyes: ..bilo me je sramota od same sebe... :rolleyes: Posto smo nas dvoje 4,5 godina zajedno a nikada nisam prdnula ili podrignula i onda sad odjednom hrcem :rolleyes::lol:

Ja se upravo osecam kao sugu da imam :blink: ...neke musice mi se silne pojavile ovde oko laptopa(sad odjednom)ne znam ni sama odakle dodjose... :lol: Sve me nesto svrbi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nece ne brini,ja sam u prvoj trudnoci cini mi se od pocetka bila otecena i nisam nosila burmu a sad je nosim bez problema,a isto ne moze da se skrati. U ovoj trudnoci nemem problema sto se tice otecenosti

joj nadam se da cu uspeti :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da, kad sam vec u fazonu jadanja i pricanja mojih blamova, da vam napisem moj najnoviji.

Neznam za vas, ali meni je u trudnoci oteklo nepce, pa sam pocela i da hrcem, pri tome jos od drugog meseca mi se uvece zapusi nos, pa onda spavam otvorenih usta. Kako je to sladak prizor, mogu misliti neznosti i romantike u hrkanju i baljenu jastuka <_< ,

E sad, mislim da me je neka buba, komarac, pauk, sta god ujelo za jezik. Bukvalno se vidi i rupca gde je to bezobrazno stvorenjce maznulo. Toliko o carima trudnoce :rolleyes:

Ajd sad na sunce (mesec) , neki vas blam....

I ja sam imala problem sa baljenjem :blink: Ne mogu trenutno da se sjetim jos necega.A da, jednom ulazim u kafic,nesto se smijala i uleti mi muva,al u tom trenutku zatvorim usta tako da sam je zaustavila da mi ne prodzara usta, :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.