Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Da,da..tako su mi rekli a onda juce kazu sad odgovara za 40 nedelju..nista mi nije jasno ali ok...bitno da je bebac ok... ;)

Pa ti si zeno jos tu,sta cekas vise? :P dosadila si nam ovde idi da mi rodis zeta :P :P :P SALIM SEEEEEEEEEEEEE. :wub: :wub: :wub: Meni je Nina bila naprednija za nedelju dana,a videcemo danas sta kaze dr.Mislim da to nije od nekog znacaja.I sto kazes nije bitno sto nama nije jasno bitno da su nasi andjeli dobro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti si zeno jos tu,sta cekas vise? :P dosadila si nam ovde idi da mi rodis zeta :P SALIM SEEEEEEEEEEEEE. :wub: Meni je Nina bila naprednija za nedelju dana,a videcemo danas sta kaze dr.Mislim da to nije od nekog znacaja.I sto kazes nije bitno sto nama nije jasno bitno da su nasi andjeli dobro :)

Jooj zeno nikako da ga isteram :rolleyes: Imaces nekog lenjog zeta...jadna tvoja Nina :lol::P

Da mi je neko pricao da cu biti ovako smirena ne bi mu verovala...jbg toliko mi je stomak otezao da sam zeljna da vec jednom izadje...ocu normalno da spavam,sedim,normalno da se krecem i nosim moje patike...Kao burence sam... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj zeno nikako da ga isteram :rolleyes: Imaces nekog lenjog zeta...jadna tvoja Nina :lol::P

Da mi je neko pricao da cu biti ovako smirena ne bi mu verovala...jbg toliko mi je stomak otezao da sam zeljna da vec jednom izadje...ocu normalno da spavam,sedim,normalno da se krecem i nosim moje patike...Kao burence sam... :lol: :lol:

Ja sve zavirujem da cujem vesti :) ..danas je zvanicno termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve zavirujem da cujem vesti :) ..danas je zvanicno termin?

Da draga,da...Mozda se sutra resi da izadje...Bilo bi lepo moja dr. u porodilistu dezurna :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj zeno nikako da ga isteram :rolleyes: Imaces nekog lenjog zeta...jadna tvoja Nina :lol::P

Da mi je neko pricao da cu biti ovako smirena ne bi mu verovala...jbg toliko mi je stomak otezao da sam zeljna da vec jednom izadje...ocu normalno da spavam,sedim,normalno da se krecem i nosim moje patike...Kao burence sam... :lol: :lol:

Sex, sex i samo sex :lol: :lol: :lol:

Sad ce on jos malo, detetu lepo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da draga,da...Mozda se sutra resi da izadje...Bilo bi lepo moja dr. u porodilistu dezurna :rolleyes:

Drzim fige da bude, i da prodje sto lakse porodjaj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzim fige da bude, i da prodje sto lakse porodjaj :rolleyes:

Hvala draga veliko :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas dvije da se javnemo danas, imali smo burno jutro :D isla sam da ovjerim zdravstvenu knjizicu, i zato sto im nisam ponijela potvrdu o studiranju ovjere mi je na samo mjesec dana(citajte,dzabe sam isla jer mi je termin 14.08) i jos mi kazu da odem u poresko sa potvrdom?!?! nemam pojma kakve veze ima poresko sa tim, svekar mi je rekao da ce on tim da se bakce, da ne setam ja po vrucini :wub:

vadili smo nalaze, ja se zeznula pa popila kafu i to doooobro slatku, pa mi je secer malo blizi gornjoj granici,ali sve ostalo ok,nadam se da mi nece vise davati nikakve vaginalete... u ponedeljak mi je uz jedva cekaaaaaam...

kako vase bebe reaguju na vodu? ja sam se juce tusirala i kad god sam presla po stomaku mlazom vode, ova moja mala luda je igrala, i tako sam se tusirala pola sata i smijala do suza sta je radila, a stomak samo tamo-ovamo :D i upravo se opet igra unutra, tastatura mi skace po stomaku :D tako nas je i mm zatekao u kadi gdje se ja smijem i kupam stomak, a ona luduje :) i onda je zakljucio da ce on da bude potpuni visak :D

nanchika draga, cestitaaaaam, uzivaj :**************

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija_pg I moj Pavle dok se tusiram haos pravi u stomaku..nadam se da mu voda prija..da ga ne nervira... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas pozdravim :)

Vidim na broju smo :) Idem u horizontalu,pisem kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas pozdravim :)

Vidim na broju smo :) Idem u horizontalu,pisem kasnije.

:wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija_pg I moj Pavle dok se tusiram haos pravi u stomaku..nadam se da mu voda prija..da ga ne nervira... :lol: :lol:

pa ja sam dijete sa mora, moje mora da voli vodu :D ma sigurno im dodje kao neka masaza pa uzivaju :D ja sam se toliko ismijala juce, toliko me golicala i ludovala...

tebi ono danas termin? pavlencetu lijepo, nece pa nece :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ja sam dijete sa mora, moje mora da voli vodu :D ma sigurno im dodje kao neka masaza pa uzivaju :D ja sam se toliko ismijala juce, toliko me golicala i ludovala...

tebi ono danas termin? pavlencetu lijepo, nece pa nece :D

Nece jos..i bas postajem nestrpljiva :rolleyes: :rolleyes: B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh ja devojke imam neke obavezice...cisto da znate da jos necu...hwhehheheh :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe i ja se pridruzujem klubu celavaca :) :)

Za celu trudnocu ne znam ni sta znaci gorusica, pu pu... Ako je tacno da to znaci da ce mi se dete roditi celavo, kuku meni, celava devojcica ;)

Draganice, imam osecaj da cemo ti svi vec sutra cestitati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Majo, napredna djevojcica i vesela! ;)

Ovako ja vidim svog sina..a i Draganinog Pavleta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Majo, napredna djevojcica i vesela! ;)

Ovako ja vidim svog sina..a i Draganinog Pavleta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm mene je pocela sad zadnjih par dana da muci gorusica :D znaci ipak nece da bude celava devojcica :) mm je imao bas dosta kose kad se rodio a ja sam bila celavac :lol: Mi sad od dr.CTG je u redu,UZ sve ok,plodove vode dovoljno,jedva je dr izmerila ovu moju nemirnu curicu :D Smejale smo se 10 min sta je radila po stomaku.Ima 2500kg,ona misli da cu docekati termin :)

Super kad je sve u redu,imamo istu kilazu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela sam polako sa kupovinom stvari za bolnicu,da ja to polako pripremam.Al sto su skupe mrezaste gacice,5 eura a samo cetri komada u pakovanju.Koliko su kod vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obrisan link

Evo slika od danas. Znam da nije tema,pa ću obrisati da vam ne smeta. Onako ne znam jel bi je videle,a nije nam prva fotka (prva je mutna,kao i sve iz porodilišta, ništa se ne vidi)

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj nanchika pa ona je med medeni...pu pu da ne ureknemo.....vidi joj ramena slatka,da je pojede covek,ljubi je jednim umesto mene. ?.a ja i Kiki ljubimo vas dve :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav zene i od mene!

Pridruzujem se klubu zenica koje muku muce sa gorusicom, vec danima se osjecam kao zmaj koji je spreman da bljuje vatru, grozno. Grozno, slabo spavam, nista ne mogu da jedem, sto pojedem dodje mi glave. Istina jeste da je i lose leci posle jela i izbjegavam ali sta da radim kada cijelu noc ne spavam, ujutro ustajem u 7h zajedno sa mm, gladna naravno i onda jedem, raduckam nekih sat vremena, cistim, usisavam da mi prodje vrijeme ali onda se komiram od umora i legnem. I budim se sa gorusicom koja traje citav dan, i tako u krug. :wacko: Ali sve cu izdrzati za svoju mrvicu, mora da ce biti cupo cupavi kao mama joj! Mislim i da je promjenila polozaj pa me ubi nogicama prema gore, stalno se komesa i razvlaci mi stomak, ispadne svako malo nogica na povrsinu, a ja je samo snimam, dusa moja mala.

nanchika drago mi je da je sve proslo dobro, samo hrabro, mozes ti to sve! I ja jedva cekam da nam ubacis koju slikicu male Oljice da se topimo.

dragana doceka vidim ti i tu 40tu sedmicu! Uh brate, Pavle mafioza nece pa nece, a i jucerasnji post sa perverzijom, suze mi natjera na oci! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj nanchika pa ona je med medeni...pu pu da ne ureknemo.....vidi joj ramena slatka,da je pojede covek,ljubi je jednim umesto mene. ?.a ja i Kiki ljubimo vas dve :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela sam polako sa kupovinom stvari za bolnicu,da ja to polako pripremam.Al sto su skupe mrezaste gacice,5 eura a samo cetri komada u pakovanju.Koliko su kod vas?

Ja sam narucila iz Akse,754 dinara,5 komada,ali su perive,a ne jednokratne...odmah sam ih oprala u mrezastoj kesici u masini zajedno sa perivim tupferima za grudi,veruj mi za 10 minuta su bile suve...stvarno su prakticne,ali nekako isuvise izgledaju bolnicki.Ja sam dala te pare jer nisu jednokratne,pa ako mi zatrebaju mrezaste gacice mogu cas da ih rucno operem,a ne da mi muzic dodatno juri po apoteci.Takodje sam uzela uz pakovanje Avent perivih tupferai jedno od 30 komada jednokratnih,a u torbu ubacila pakovanje mrezastih ulozaka i kupila dodatnih 5 pakovanja i stavila zasebno da mi muz kasnije donosi,jer gde cu njega da saljem po uloske u apoteku....torba mi je vec spakovana sa sve samponom,kupkom,sundjerom,sapunom,pastom i cetkicom,i nekom sminkicom,cisto onako,tri spavacice,4 pamucna brusa,dve pamucne majice,dva mala peskira i jednim velikim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.