Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Majo, medena je benkica! Yao kako ja volim ove njihove stvarcice!! Najsladje nesto na svijetu. Kao, i oni se oblace,molim te...djevojcice i djecaci..prate modu a prespavaju pola vremena u tim stvarcicama. :lol:

Mene su pocele slonovska stopala da bole jer ne mogu da ih savijem u zglobu. KAda drzim noge visoko na jastucima, spadne samo s prstiju i malo kao ispod ali zglobovi ostaju kakvi jesu...uh..

Znam ja dobro sta je klistir, imala sam prije operacije prije godinu i kusur, nista nisam jela osim dvije vocke i toliko sam se morala napinjati da izbacim tu vodu iz guzice da mi je pozlilo. Pa kad zamislim to pred porodjaj, uzasavam se. Mislim da cu, obzirom da mi je bolnica 3 minute od kuce, otici kad vidim bebi glavicu na ogledalu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, citam vas i pridruzujem se za 3 dana :rolleyes:

Moram da dodam za taj klistir iskustvo od moje drugarice :lol:

Rekli su joj nakon klistira kad ode u wc da obavezno sedne na wc solju, i nisu objasnili zasto.

Ona posto inace nikad nigde ne seda na tudje wc-e (kao i vecina nas, uostalom) je ipak cucecki obavila to sto je imala, ali avaj, nije racunala da to nece biti obicna nuzda, posle klistira to drugacije sve ide, pa je siroma napravila haos tamo u wc-u, isprskala zidove i sve zivo, bas je bio blam..izvinjavam se na slikovitosti :lol:

Eto da znate da ipak sednete obavezno na te solje, ipak to oni mnogo cesce dezinfikuju nego sto mozda nama deluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo, medena je benkica! Yao kako ja volim ove njihove stvarcice!! Najsladje nesto na svijetu. Kao, i oni se oblace,molim te...djevojcice i djecaci..prate modu a prespavaju pola vremena u tim stvarcicama. :lol:

Mene su pocele slonovska stopala da bole jer ne mogu da ih savijem u zglobu. KAda drzim noge visoko na jastucima, spadne samo s prstiju i malo kao ispod ali zglobovi ostaju kakvi jesu...uh..

Znam ja dobro sta je klistir, imala sam prije operacije prije godinu i kusur, nista nisam jela osim dvije vocke i toliko sam se morala napinjati da izbacim tu vodu iz guzice da mi je pozlilo. Pa kad zamislim to pred porodjaj, uzasavam se. Mislim da cu, obzirom da mi je bolnica 3 minute od kuce, otici kad vidim bebi glavicu na ogledalu :lol:

:lol: :lol: :lol: Jao kako me nasmija s tom vodom iz guzice... :lol: Probaj s maslinovim uljem,odlicno je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, citam vas i pridruzujem se za 3 dana :rolleyes:

Moram da dodam za taj klistir iskustvo od moje drugarice :lol:

Rekli su joj nakon klistira kad ode u wc da obavezno sedne na wc solju, i nisu objasnili zasto.

Ona posto inace nikad nigde ne seda na tudje wc-e (kao i vecina nas, uostalom) je ipak cucecki obavila to sto je imala, ali avaj, nije racunala da to nece biti obicna nuzda, posle klistira to drugacije sve ide, pa je siroma napravila haos tamo u wc-u, isprskala zidove i sve zivo, bas je bio blam..izvinjavam se na slikovitosti :lol:

Eto da znate da ipak sednete obavezno na te solje, ipak to oni mnogo cesce dezinfikuju nego sto mozda nama deluje.

Mozes ti nama i sad da se pridruzis,progledacemo ti kroz prste za ta 3 dana :D Sto vise trudnica na jednom mestu,to bolje :) Bolje sto si nam slikovito objasnila,da znamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mislila da to ide drugacije, da nam daju da nesto popijemo, a ne crevo, ovo, ono... :o

Ja sam bila kod dr. po doznake za komisiju, mm je odneo pa cu sutra znati na koliko su mi produzili. Bas sam se lepo nacekala, jel je dr. bas tada morala na pauzu, a ja imala kao zakazano <_< .

Mi za dve nedelje idemo na uz, bas vec jedva cekam, uzelela sam se mog misurka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo, medena je benkica! Yao kako ja volim ove njihove stvarcice!! Najsladje nesto na svijetu. Kao, i oni se oblace,molim te...djevojcice i djecaci..prate modu a prespavaju pola vremena u tim stvarcicama. :lol:

Mene su pocele slonovska stopala da bole jer ne mogu da ih savijem u zglobu. KAda drzim noge visoko na jastucima, spadne samo s prstiju i malo kao ispod ali zglobovi ostaju kakvi jesu...uh..

Znam ja dobro sta je klistir, imala sam prije operacije prije godinu i kusur, nista nisam jela osim dvije vocke i toliko sam se morala napinjati da izbacim tu vodu iz guzice da mi je pozlilo. Pa kad zamislim to pred porodjaj, uzasavam se. Mislim da cu, obzirom da mi je bolnica 3 minute od kuce, otici kad vidim bebi glavicu na ogledalu :lol:

Hvala draga,ja sad dok sam peglala raznezila sam se gledajuci te stvarcice,to je tako maleno,medeno :) da,prate modu u krevecu :) Meni su noge normalnog izgleda samo ujutru kad se probudim,posle kao da nisu moje :D Mm me zeza,zove me BIG FOOT :lol: Hahahahahaaha,al si me nasmejala sa ovom zadnjom recenicom :lol: :lol: :lol: Ja koliko sam smotana necu znati kad treba da odem u porodiliste :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CIRO Jao nisam znala da je maslinovo dobro za stolicu. Ja muku mucim od 5,6 meseca i nista ne popusta. Icicu u apoteku, sta da im kazem, kakvo maslinovo ulje?? Ja imam samo ono sto mazem telo. :)

Lejlita Nisi jedina draga moja, ja nista vise od obuce ne mogu obuti. Stopala su mi naduvena, prsti ko cevapcici a cukalj vise i nemam, ne vidi se. A o bolu i da ne pricam. Uzasno je za gledati. Mada tesim se, kazu posle porodjaja to sve odmah prolazi.

Kako si me nasmejala za ovaj klistir, haha... Mada, ja se ne bih usudila da cekam toliko kao ti, pogotovo sto imam do bolnice ihhhaaaj da guram. Plasim se da se ne porodim u kolima. :)

Helen k28045.png haha katastrofa... Ma ako nemaju onu higijensku zastitu za wc solju, natrpas toilet papira i sednes ko covek. I meni je uvek bilo gadno da sednem na solju u javnom wc-u :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CIRO Jao nisam znala da je maslinovo dobro za stolicu. Ja muku mucim od 5,6 meseca i nista ne popusta. Icicu u apoteku, sta da im kazem, kakvo maslinovo ulje?? Ja imam samo ono sto mazem telo. :)

Lejlita Nisi jedina draga moja, ja nista vise od obuce ne mogu obuti. Stopala su mi naduvena, prsti ko cevapcici a cukalj vise i nemam, ne vidi se. A o bolu i da ne pricam. Uzasno je za gledati. Mada tesim se, kazu posle porodjaja to sve odmah prolazi.

Kako si me nasmejala za ovaj klistir, haha... Mada, ja se ne bih usudila da cekam toliko kao ti, pogotovo sto imam do bolnice ihhhaaaj da guram. Plasim se da se ne porodim u kolima. :)

Helen k28045.png haha katastrofa... Ma ako nemaju onu higijensku zastitu za wc solju, natrpas toilet papira i sednes ko covek. I meni je uvek bilo gadno da sednem na solju u javnom wc-u :D

Jestivo maslinovo ulje,meni je mm kupio domace,super je,mene je spasilo,ja POPIJEM SVAKO JUTRO NA PRAZAN STOMAK casicu od rakije,jeste gadno,al isplati se. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za taj klistir i ja sam cula da je neprijatan. Koliko sam razumela jednu trudnicu, to se pomocu nekog creva dole ubacuje sapun i topla voda i da je grozno. posle visis u wc-u dok se ne ispraznis... Tako nesto valjda :) Jao grozno. Ali ako mora, sta da se radi...

E bas tako kao sto ti je objasnjeno :-D

Nije nimalo prijatno, ali brzo se i to zaboravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha Lejlita kako si me nasmijala, popravila si mi raspolozenje :D

ako mi vjerujete, do sad sam bila na fakultetu, nosila neke uplate i poslije toga sam trebala da vadim nalaze,ali sam ostavila za sjutra jer sam imala osjecaj da cu da se onesvijestim na pola puta... i onda je moj dobri svekar dosao za mene :) inace, usput sam vidjela temperaturu u 11.30h- 43 stepena....pa zamislite kad se asfalt upalio, bukvalno vidis ono kako leluja na par cm od njega.... uzas,ali moram, ostalo mi je jos 3 ispita da zavrsim osnovne studije na faxu, i sad cupam kao luda...pa u septembru zdravlje boze i 4tu,i gotov fax....

sta ste vi radile,kako ste jutros?

ja sam zakazala uz za ponedejlak,jedva cekaaaaaaam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene da se ukljucim :P

Jaooo pa klistir mi je najmanji problem ...Imala sam intervenciju 2010 pa su mi to radili i secam se da su mi se svi smejali jer sam se plasila vise klistiranja nego operacije :rolleyes: A u stvari to nije nista kako su mi pricali ja sam ocekivala strahotu...Nista ne boli ili ne znam vec sta,samo je neprijatno jer jr bucno i sve vodeno izlazi :blink:

Sto se mog izvestaja tice e ovako...

Pavle ima 3900 i jako je krupne gradje pa se doktorka cudila gde je stao jer mi je stomak mali za 40 nedelju :rolleyes: Bebac je veseo i lepo mu je u stomaku...Odmah mi je dr.pomenula CR..Ali kao da vidimo prvo kakva si vaginalno i tako ona mene pregleda i kaze da mi je grlic(ili sta vec ne secam se :rolleyes: )elastican i da bi po njenoj proceni trebala bez problema prirodno da se porodim ali da ce na umu imati CR..I svo vreme mi je pricala o CR...Ja citam izmedju redova:Znaci moze se desiti i CR :blink: Kaze da ne bih trebala jos najmanje dva dana da dobijem bolove ali ne mora da znaci,moze to kaze i veceras jer od tih vaginalnih pregleda ume organizam da se poremeti :blink: (Sad me bolucka malo stomak i kicma,jer su bas neprijatni pregledi)A da,rekla je da ne zeli da izaziva porodjaj jer je zalosno posto je bebcu lepo...on se kreten mali igrao pisom pa se ona smejala :lol: perveznjak mali :lol: Sl.pregled mi je zakazala za 13.7 po podne...Uh,ja sam bas oduzila...

P.S. Pisala mi je nanchika,kaze da je bas slaba,pa ne stize do foruma i da je malokrvna...Ali sva sreca ima pomoc pa joj je lakse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad kad sam boravila u bolnici ona dva-tri dana zbog virusa,devojka koja se poradjala prirodno i bila samnom u sobi,nije ni mogla posle klistrira lepo da se isprazni,pa joj se priislo na stolu dok je bila,a oni je vratili u sobu da ide da zavrsi posao...

Sta da radimo,top se mora,mislim bolje tako...zar vam ne bi bio veliki blam da se ukakite na stolu dok se poradjate?Ovako,istrpis tu malu neprijatnost i posle si miran,mislim da nemas stolicu naredna dva -tri dana,a ako dole bude mnogo savova na rani,preporucuju klizme radi lakseg praznjenja.

Ja sam za svaki slucaj klizme kupila i spakovala,cisto ako zatreba...

Ah,konacno sam krenula sa pranjem bebecih stvarcica,eno dole mi se vrti masina sa belim vesom (izdvojila sam sve po bojama,ipak za svaki slucaj..)... :lol:

Jedino se peglanju ne radujem po ovoj vrucincini... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.on se kreten mali igrao pisom pa se ona smejala :lol: perveznjak mali :lol: Sl.pregled mi je zakazala za 13.7 po podne...Uh,ja sam bas oduzila...

P.S. Pisala mi je nanchika,kaze da je bas slaba,pa ne stize do foruma i da je malokrvna...Ali sva sreca ima pomoc pa joj je lakse ;)

hahahaha vec je poceo time da se zabavlja :D super sto je sve ok,bas mi je drago... blago tebi, ja jedva cekam ponedeljak :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene da se ukljucim

Jaooo pa klistir mi je najmanji problem ...Imala sam intervenciju 2010 pa su mi to radili i secam se da su mi se svi smejali jer sam se plasila vise klistiranja nego operacije :rolleyes: A u stvari to nije nista kako su mi pricali ja sam ocekivala strahotu...Nista ne boli ili ne znam vec sta,samo je neprijatno jer jr bucno i sve vodeno izlazi

Sto se mog izvestaja tice e ovako...

Pavle ima 3900 i jako je krupne gradje pa se doktorka cudila gde je stao jer mi je stomak mali za 40 nedelju :rolleyes: Bebac je veseo i lepo mu je u stomaku...Odmah mi je dr.pomenula CR..Ali kao da vidimo prvo kakva si vaginalno i tako ona mene pregleda i kaze da mi je grlic(ili sta vec ne secam se :rolleyes: )elastican i da bi po njenoj proceni trebala bez problema prirodno da se porodim ali da ce na umu imati CR..I svo vreme mi je pricala o CR...Ja citam izmedju redova:Znaci moze se desiti i CR :blink: Kaze da ne bih trebala jos najmanje dva dana da dobijem bolove ali ne mora da znaci,moze to kaze i veceras jer od tih vaginalnih pregleda ume organizam da se poremeti (Sad me bolucka malo stomak i kicma,jer su bas neprijatni pregledi)A da,rekla je da ne zeli da izaziva porodjaj jer je zalosno posto je bebcu lepo...on se kreten mali igrao pisom pa se ona smejala perveznjak mali :lol: Sl.pregled mi je zakazala za 13.7 po podne...Uh,ja sam bas oduzila...

P.S. Pisala mi je nanchika,kaze da je bas slaba,pa ne stize do foruma i da je malokrvna...Ali sva sreca ima pomoc pa joj je lakse

da,mnogo je bucno,ja sam to radila pre par godina zbog intervencije :D Pavlence nas napredan decak,eh nasao je on sebi lepo mesto u stomaku cim mu se ne izlazi :) Hahahahahaha uci se dete od malih nogu :) Ma kakav je CR spopao?Ti lepo hvataj muza i nek ti pomogne da Pavle izadje napolje :P Pozdravi je puno,kazi joj da pije sok od cvekle.Dobro je sto ima pomoc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad kad sam boravila u bolnici ona dva-tri dana zbog virusa,devojka koja se poradjala prirodno i bila samnom u sobi,nije ni mogla posle klistrira lepo da se isprazni,pa joj se priislo na stolu dok je bila,a oni je vratili u sobu da ide da zavrsi posao...

Pa to je zato sto nije uspela dugo da izdrzi klistir..jer je svrha da kad ti sipaju tu tecnost sto duze zadrzis da bi se odjedmom ispraznila...ona je sto posto odmah to izbacila i zato joj se opet islo u wc...Samo devojke sto duze drzite to bolje... ;):rolleyes:

Ja sam bila dobila napad smeha kad je to krenulo....joooj strasno zvuci... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,mnogo je bucno,ja sam to radila pre par godina zbog intervencije :D Pavlence nas napredan decak,eh nasao je on sebi lepo mesto u stomaku cim mu se ne izlazi :) Hahahahahaha uci se dete od malih nogu :) Ma kakav je CR spopao?Ti lepo hvataj muza i nek ti pomogne da Pavle izadje napolje :P Pozdravi je puno,kazi joj da pije sok od cvekle.Dobro je sto ima pomoc :)

Kako si mi ti,kako Nina? :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si mi ti,kako Nina? :wub: :wub:

Evo privodim kraju pranje i peglanje,vrucina me ubi,nocu sve losije spavam.Nina skace,lumpuje,ne smirije se ni malo.Sutra idemo na ctg i kod dr.u DZ na UZ :) Jel kod tebe sve spremno za dolazak malisana? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se javnem...

Dragana ipak cemo na kaficu?...

Lajla svaka cast na ispitima!!!meni ostala 2 i nisam se nakanila u trudnoci!!!

E sad vezano za KLISTIR savet- nama je babica sa vezbi rekla da sto duze setamo sa tom vodom pa tek kad ne budemo mogli vise da izdrzimo da odemo na wc solju...posle obavljenog prvog puta da se ne tusiramo odmah, nego da se jos malo setamo i da ce najverovatnije krenuti drugi "mlaz" i da tek posle obavljenog drugog puta krenemo da se tusiramo....

Ja bih da se pozalim na majstore, krenuli su juce da mi se redjaju po stanu...ne volim ih ni na televizi da ih vidim, a ne u mom cistom stanu:((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo privodim kraju pranje i peglanje,vrucina me ubi,nocu sve losije spavam.Nina skace,lumpuje,ne smirije se ni malo.Sutra idemo na ctg i kod dr.u DZ na UZ :) Jel kod tebe sve spremno za dolazak malisana? :wub:

Ja sam danas budna od 7h...jedva i ja sad spavam,stomak mi je bas otezao,jos u 6:30 radnici gradskog zelenila kosili travu ispred zgrade... :blink: mislim da su te jadne ljude jutros svi stanari proklinjali...bas su bili bucni...ali jbg moraju pre sunca... :rolleyes: :rolleyes:

Ja draga sve,ali bas sve spremila mom malom deckicu...ali on jos ne zeli da vidi sve te lepe stvari... :rolleyes: :rolleyes:

Javi i ti izvestaj sa UZ ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se javnem...

Dragana ipak cemo na kaficu?...

Cim sam izasla iz ordinacije ja kazem mm da moram da setam da bi ubrzala..a on kaze:Zovi kupuscicu...ahahahahah

Idemo draga sutra na kafu,moze...?Danas sam po podne zauzeta najavilo mi se neko drustvance kod moje mame pa necu moci... :rolleyes:

Poljubac za tebe i Istoka :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drugarice!

Vrucina ne odustaje a ja pola jutra provela napolju, sad sam mrtva i nemrdam nigde do veceras.

Lejlita, noge kao u slonice, kao dva trupca, pocela neka voda i ispod kolena da se skuplja, pa celulit pravi reljefe po njima, zglobove vise nemam kao ni obucu. Gegam se ko pigvin kad hodam jer imam prave jastucice i na donjem delu stopala. Ruzno bre mnogo, ali izdrzljivo, sve za malisu, pa makar bila ruzna stubasta baba!

Maja 87 mislim da je jako slatko sto ces moci svoju cerkicu da obuces u neko svoje odelance. To tako ima ukus tradicije i nasledja, ma :wub: :wub: :wub:

Be positive, poslala pp. Tebi i Megi hvala puno na spisku. Da pocnem i ja da se polako pakujem, ili barem da kupujem sta treba.

Majibebac, ma samo majstori da ti izadju iz kuce, pa da mozes i da se odmoris i posvetis spremanju za bebca. Ja jos uvek cekam isporuku parketa, i to jos verovatno nekih 7 dana. Uzasan mi je krs u stanu,cekaju se radovi, ne znam kako izdrzavam da sve to gledam a da ne urlam.

LajLa drzacemo ti pesnice da zavrsis i sa tim preostalim ispitima, pa kad mi odavde posaljemo pozitivnu energiju i misli, ima samo da otaljavas, bez muke. Nas dvoje se, verovatno kao i svi ovde, lagano krckamo. Nas dvoje se mazimo i malo se svadjamo kad udaramo mamu u besiku i negde dole, pa mi se cini da ce da ispadne.

Klistir, neprijanto ali ne toliko strasno, meni je gadniji onaj kateter koji ti gurnu u besiku. Pri priremi za operaciju ja sam dobila neki sirup i trckala sam 8 sati svaki cas u wc. Potrosila gomilu papira i vlaznih maramica na ciscenje wc daske da bih mogla da sednem i tako nebrojeno puta. Laksi je klistir. Stave ti crevce u guzu, puste tu neku smesu i posalju na kratkotrajnu setnju (10 min) da se sve to dobro rastvori i smucka, pa onda pravac wc. I da, dobar je savet, sedite na wc solju :lol:

Sto se tice maslinovog ulja, i ja ga pijem svako jutro na gladan stomak, doduse jednu kasiku dnevno. Koristim jestivo maslinovo ulje. Posto nisam mogla da nabavim domace, problem resila tako sto sam u prodavnici kupila najskuplje. Osim sto imam normanu stolicu 2-3 puta dnevno, smanjila mi se i gorusica i peckanje u zelucu, a cini mi se i moj problem sa grcevima lagano poceo da slabi. Iskrena preporuka.

Hellen dobrodosla ti nama, ne moras da cekas jos par dana kad si vec tu. Prica je poucno komicna :lol:

Nanny drzim pesnice za komisiju. I ja moram da cekam jos dve nedelje da vidim malog pisonju, vec mi uzasno nedostaje.

Marija pg i tebi drzimo fige za ispite ;)

Dragana, Pavle slatki napreduje lepo, veliki bre decko. I kako vec zna sta mu je ponos :lol:

Napisa ja pravi roman ovde :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas budna od 7h...jedva i ja sad spavam,stomak mi je bas otezao,jos u 6:30 radnici gradskog zelenila kosili travu ispred zgrade... :blink: mislim da su te jadne ljude jutros svi stanari proklinjali...bas su bili bucni...ali jbg moraju pre sunca... :rolleyes: :rolleyes:

Ja draga sve,ali bas sve spremila mom malom deckicu...ali on jos ne zeli da vidi sve te lepe stvari... :rolleyes: :rolleyes:

Javi i ti izvestaj sa UZ ;):wub:

Joj i ja kad ih cujem ili ove iz Gradske cistoce,digne mi se kosa na glavi.Ali razumem ih,to je njihovo radno vreme,mora tako. :blink: Ja sam od pola 7.30 budna,tesko ustajem iz kreveta.Hehehe mi treba da montiramo krevetac i poslteljinicu da operemo i to je to.Pocela sam sa pakovanjem kese za porodiliste.Mm me pitao:"Jel vreme?"

Hm rekoh ti ja kako da poguras Pavleta da izadje,a ti neces da me slusas :P Naravno,cim se vratim eto izvestaja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vec se negde pisalo o tome ali me zanima jel ima kakve veze ko ima dioptriju veliku u plusu ili to vazi samo za - ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vec se negde pisalo o tome ali me zanima jel ima kakve veze ko ima dioptriju veliku u plusu ili to vazi samo za - ?

cini mi se da je za + ali nemoj mi vjerovati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj i ja kad ih cujem ili ove iz Gradske cistoce,digne mi se kosa na glavi.Ali razumem ih,to je njihovo radno vreme,mora tako.Ja sam od pola 7.30 budna,tesko ustajem iz kreveta.Hehehe mi treba da montiramo krevetac i poslteljinicu da operemo i to je to.Pocela sam sa pakovanjem kese za porodiliste.Mm me pitao:"Jel vreme?"

Hm rekoh ti ja kako da poguras Pavleta da izadje,a ti neces da me slusas :P Naravno,cim se vratim eto izvestaja :wub:

Joooj ne smem malo mi frka.... :lol: a isao mi je onda dva dana braonkasti sekret pa mi je bilo bezveze :rolleyes: i evo sad opet..ali mi je danas doktorka rekla da se ne iznenadim ako krene to,posto je pregled neprijatan pa se desava zbog toga... :blink: BaS je bljak :blink:

Jao sredjivanje kutka za Ninu... :wub: Uzivaj draga maksimalno u tome... :wub: Evo ja jurim neku vrtesku za krevetac..kupili smo mi vrtesku ali sam bila videla lepsu i ta lepsa mi se na karaju prodala pa sad jurim po nekim silnim prodavnicama :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.