Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Moze,koliko zelis? :) da ti posaljem sad ili odmah? :D

Pa ako moze i sad i odmah :lol: uh bas volim belo pohovano, njam njam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pohovano belo!? :blink:

Evo setkam se po sobi malo,da se sto pre oporavim,ali je tokiko toplo da mi se zavrti kakn god. Ovo je valjda najgori deo celog procesa,a sto vreme ide,bice bolje.

Olja se gleda sa tatom preko monitora,pa ce posle kod mame na mazenje!

Dragana,kakav je osecaj biti 1.na listi?

Ponekad pozelim da ste sve ovde sa mnom,da se zezamo i da od ovog lepog cina napravimo zabavu. :)

Zene moje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tebe cu da kidnapujem :lol: doduse o bebama i ja znam ponesto jer imam tri sestricine, u svakom slucaju cu te kidnapovati :lol:

Hehehe...vodi dok jos nisam poludela:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga nanchika, lijepo te je vidjeti ovdje aktivnu i veselu! Ti si super mama! :wub:

A rucka sto se tice...moze li cokolino? Ja to ruckam trenutno.. :wub: :wub: :rolleyes:

Izdrzi jos malo, uskoro ce obroci da krenu ;)

Mmmmm...cokolino mi je glavni obrok svaki dan...moze i medolino....uh....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmmmm...neko je spomenuo spanac...njamnjam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej Lejlita meni je po meci 21-og,po UZ-u 1.08,ali i ja mojoj zabici rekla do 27-og nista... :lol:

Mada sve mi je gore od ove vrucine,molim mm da mi pomogne ali on nece pa nece,kaze:Nije ona mis da je isterujemo iz kuce! Hahaahh ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe...vodi dok jos nisam poludela:))))

Ajd lagano, pakuj se, vodim te :rolleyes: al samo da znas u toku su radovi u stanu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajd lagano, pakuj se, vodim te :rolleyes: al samo da znas u toku su radovi u stanu :lol:

Krecu i kod mene od pon...a da pobegnemo negde???

Ovaj moj mm mi se popeo na glavu danas...ide mi na zivce...rekla sam mu da mi ne ulazi u auru!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pohovano belo!? :blink:

Evo setkam se po sobi malo,da se sto pre oporavim,ali je tokiko toplo da mi se zavrti kakn god. Ovo je valjda najgori deo celog procesa,a sto vreme ide,bice bolje.

Olja se gleda sa tatom preko monitora,pa ce posle kod mame na mazenje!

Dragana,kakav je osecaj biti 1.na listi?

Ponekad pozelim da ste sve ovde sa mnom,da se zezamo i da od ovog lepog cina napravimo zabavu. :)

Zene moje :wub:

Grrozno je biti prva a znati da jos necu :blink: Ne bi me iznenadilo da se Brana S porodila jer joj je cep odavno ispao a i tommy ce pre mene kako sam ja krenula... :angry: Sad kada sam dolazila kuci isla sam peske do treceg sprata(tacnije sa prizemnje i visoko prizemnje dodje 5 sprat)malo da ubrzam...gadno mi sad da dovatim muza da opalimo jedan seks kad mi ovo braonkasto curka :blink:

A tako bih zelela da se i ja vec jednom porodim...Sto pre to bolje...da mogu mog malisana da setam... :blink: :blink:

Kako si mi ti?Ljubi mi drugaricu Oljicu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,ja samo da mahnem i obecavam da vam se vise necu mesati. Naravno,praticu vas redovno. :)

Kao nova sam-istusirana, setam,pomazem cimerkama,nosim mrezaste gace,nema katetera vise :) Cekam Olju da se mazimo.

PS. Lajla* ako ti treba bilo kakva informacija vezana za carski, javi se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao draga pa ti si iz Bijeljine,ja sam tamo cest gost..doduse od kad sam ostala trudna nisam bila..ali etno selo Stanisic smo cesto posecivali...Sad se ziva jedem sto necu moci a cujem da se jos svasta nesto izgradilo.. :rolleyes: :rolleyes: Raj na zemlji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,ja samo da mahnem i obecavam da vam se vise necu mesati. Naravno,praticu vas redovno. :)

Kao nova sam-istusirana, setam,pomazem cimerkama,nosim mrezaste gace,nema katetera vise :) Cekam Olju da se mazimo.

PS. Lajla* ako ti treba bilo kakva informacija vezana za carski, javi se ;)

Draga nemoj nas napustati....posecuj nas i pisi nam...sta ima veze..pa Admini se ljute kad se vise mama umesaju i pisu nesto sto nema veze sa temom...Nemoj da te nema ..znas da smo navikle na tebe... ;) ;) :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana-baby 12.07.2012

Tommy 14.07.2012.

ceca83 16.07.2012

BranaS 17.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

bimbi 03.08.2012.

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

Mama Goga 12.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

Marija_pg14.08.2012

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

CIRO 25.08.2012.

kristina s 27.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

Da se spisak ne izgubi :blink::rolleyes::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,ja samo da mahnem i obecavam da vam se vise necu mesati. Naravno,praticu vas redovno. :)

Kao nova sam-istusirana, setam,pomazem cimerkama,nosim mrezaste gace,nema katetera vise :) Cekam Olju da se mazimo.

PS. Lajla* ako ti treba bilo kakva informacija vezana za carski, javi se ;)

Draga, zeljno iscekujemo kako je proslo mazenje:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta radite zene? Ja ispratila majku,nahranila princeze sad gledaju crtace pa ce da spavkaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta radite zene? Ja ispratila majku,nahranila princeze sad gledaju crtace pa ce da spavkaju.

Jaoooo ja se gadno smaram...dosada ziva..... :blink: :blink: Dosla skoro kuci i sad bleja :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo ja se gadno smaram...dosada ziva..... :blink: :blink: Dosla skoro kuci i sad bleja :blink: :blink:

Jao,a sta bi rekla meni,dva mjeseca nisam nigdje izlazila osim na terasu :blink: U utorak cu na kontrolu,jedva cekam da vidim sta ce da mi kaze. Za 18 dana cu u deveti,e onda se ne savijam kuci :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmmmm...cokolino mi je glavni obrok svaki dan...moze i medolino....uh....

Joooooooooj cokoliiiiiiiinoooooooooooo!!! Joooooooooooj medoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinoooooooooooooooo!!!!!!!!!!! t2812.gif Jooooooooooooooooj kako je to njaaaaaam njaaaaaaaaaaaam, uvijek sam to voljela a ovdje neeeeeemaaaaa! t2313.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,a sta bi rekla meni,dva mjeseca nisam nigdje izlazila osim na terasu :blink: U utorak cu na kontrolu,jedva cekam da vidim sta ce da mi kaze. Za 18 dana cu u deveti,e onda se ne savijam kuci :P

Mm je otisao na neku proslavu a ja nisam htela...malo mi frka ako me tamo nesto "strefi" ne znam kako ce to da izgleda...Ne bih da preplasim ljude a ima i dece tamo...Pa sam samo njega poslala sa kumom :rolleyes: :rolleyes: Ne bih da idem pa da sedim na iglama...bolje kuci da se smaram..a Pavle haos pravi u stomaku... :blink: :blink: znaci nece jos...kazu beba se pred porod smiri :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je otisao na neku proslavu a ja nisam htela...malo mi frka ako me tamo nesto "strefi" ne znam kako ce to da izgleda...Ne bih da preplasim ljude a ima i dece tamo...Pa sam samo njega poslala sa kumom :rolleyes: :rolleyes: Ne bih da idem pa da sedim na iglama...bolje kuci da se smaram..a Pavle haos pravi u stomaku... :blink: :blink: znaci nece jos...kazu beba se pred porod smiri :blink: :blink:

Tako sam se i ja tripovala al me uvjek hvatalo uvece kad sam kuci. E,a sad se tripujem,kad me uhvati porodjaj,dok stignem do Bara,da ce da bude neka kolona,zastoj,da mozda trenutno nece biti nikog da me povede do bolnice,... Kao luda sam,a sve mi se to mota po glavi,jer ovamo je ljeti haos od guzve,idu na plazu,vracaju se sa plaze,jaooooo. A Pavle je mali nemirko znaci :rolleyes: Pa bolje sto si ostala kuci kad vec tamo ne bi bila opustena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj ja sam bas u bedaku...posvadjala sam se sa mm...svako u svojoj sobi zatelevizorom...ja necu da popustim, a dosadno mi je jaaaaaaaako:( diGla sam nos i ne spustam...ni po koju cenu...pa taman i ne isli veceras na zurku:((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga nemoj nas napustati....posecuj nas i pisi nam...sta ima veze..pa Admini se ljute kad se vise mama umesaju i pisu nesto sto nema veze sa temom...Nemoj da te nema ..znas da smo navikle na tebe... ;) ;) :wub: :wub:

Pisem vam da znate da mislim na vas,a i iz zahvalnosti jer ste bile tu svih ovih meseci.

Mislim da je porodjaj stvar kako ko to dozivi. Meni je u glavi bilo da ce proci i da vreme prolazi,i eto,proslo!

Da mi je neko pricao da cu na neke stvari tako da odreagujem,ne bih mu verovala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisem vam da znate da mislim na vas,a i iz zahvalnosti jer ste bile tu svih ovih meseci.

Mislim da je porodjaj stvar kako ko to dozivi. Meni je u glavi bilo da ce proci i da vreme prolazi,i eto,proslo!

Da mi je neko pricao da cu na neke stvari tako da odreagujem,ne bih mu verovala!

Da ,u pravu si. Je li bila Oljica na mazenje? Mogu mislit kakva je buckica. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj ja sam bas u bedaku...posvadjala sam se sa mm...svako u svojoj sobi zatelevizorom...ja necu da popustim, a dosadno mi je jaaaaaaaako:( diGla sam nos i ne spustam...ni po koju cenu...pa taman i ne isli veceras na zurku:((((

draga opusteno,znas da ne smes da se nerviras... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisem vam da znate da mislim na vas,a i iz zahvalnosti jer ste bile tu svih ovih meseci.

Mislim da je porodjaj stvar kako ko to dozivi. Meni je u glavi bilo da ce proci i da vreme prolazi,i eto,proslo!

Da mi je neko pricao da cu na neke stvari tako da odreagujem,ne bih mu verovala!

t4533.gif t4533.gif t4533.gif t4502.gif t4502.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.