Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Hehehe...dragana-baby...ja vec godinu dana ne koristim komp imam ipad(koji sam dobila od mm i ne smem da se bunim)...na kom pojma nemam nista...a ni na kompu nisam nista znala...problem je i kako prebaciti slicice sa telefona ili fotoaparata na komp ili i pad...postavicu slicice kad nahvatam dragog...a posto je sad u haosu, treba da zavrsavamo dnevnu, spavacu, i jos hiljadu sitnica po stanu, kad namestimo spavacu za jedno dve ned slikam i postavljam:))))

:lol: :lol: kada sam dobila lap yop nisam imala pojma sta kako, pa onda krenem ja polako da skidam neku muziku, pa pokusam da instaliram anti virus i gle za divno cudo ja uspem, pa sam uspela i da blokiram lap top tako da je brat morao da nosi da se sredjuje :lol: i da, obrisala sam bila sve slike sto smo imali :lol: sve se da nauciti :lol: a za prebacivanje slika sa mob, kamere ili i pod imas USB kabl pomocu kojeg prebacujes na komp..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana divna torta za zapce malo :wub:

B.mama uvek se nasmejem tvojim postovima :D A Lejlitine obozavam da citam.Ako nije tajna,draga Lejlita,koliko godina imas?

Mamike dal' verujete da sam na ovu temperaturu jos i rernu ukljucila (zamislite onog smajlila kretena) i necu je gasiti do veceras.Prvo sam pekla piletinu sa krompiricima,pa sad paprike za salatu a veceras cu peci kiflice.Mm poludeo kad je dosao s posla i video sta radim.Pa sta cu kad mi se sve to rucka :) Evo i tulumbice male pravim pa izvolite sve kod mene da ruckamo i pricamo o trudnoci,porodjaju i bebama :wub:

Nanchika jedva cekam da vidim slicicu malene Olje.Jao,ja sam na kraju spiska,sto rece Nanny dok vas sve ispratim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke..morala sam da vam se pohvalim bas je lepa tortica ;) ..uzivo jos lepsem izgleda... :rolleyes: :rolleyes: Odoh da se spremim i plim sa mm snajkom-kumom i burazerom kod moje mame.. :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana divna torta za zapce malo :wub:

B.mama uvek se nasmejem tvojim postovima :D A Lejlitine obozavam da citam.Ako nije tajna,draga Lejlita,koliko godina imas?

Mamike dal' verujete da sam na ovu temperaturu jos i rernu ukljucila (zamislite onog smajlila kretena) i necu je gasiti do veceras.Prvo sam pekla piletinu sa krompiricima,pa sad paprike za salatu a veceras cu peci kiflice.Mm poludeo kad je dosao s posla i video sta radim.Pa sta cu kad mi se sve to rucka :) Evo i tulumbice male pravim pa izvolite sve kod mene da ruckamo i pricamo o trudnoci,porodjaju i bebama :wub:

Nanchika jedva cekam da vidim slicicu malene Olje.Jao,ja sam na kraju spiska,sto rece Nanny dok vas sve ispratim :rolleyes:

Auuuuu...respect izvini sto moram da ti kazem ali ti si zeno Odlepila pa prokljucaces :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: kada sam dobila lap yop nisam imala pojma sta kako, pa onda krenem ja polako da skidam neku muziku, pa pokusam da instaliram anti virus i gle za divno cudo ja uspem, pa sam uspela i da blokiram lap top tako da je brat morao da nosi da se sredjuje :lol: i da, obrisala sam bila sve slike sto smo imali :lol: sve se da nauciti :lol: a za prebacivanje slika sa mob, kamere ili i pod imas USB kabl pomocu kojeg prebacujes na komp..

Draga...najveci je problem sto do sad nisam ni imala zelju za tim...sigurna sam da bih naucila da mi je trebalo ili da mee to zanima...za sve imam mm i nekako sam se razmazila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke..morala sam da vam se pohvalim bas je lepa tortica ;) ..uzivo jos lepsem izgleda... :rolleyes: :rolleyes: Odoh da se spremim i plim sa mm snajkom-kumom i burazerom kod moje mame.. :wub: :wub:

Eh blago tebi sti ti je mama blizu... ajde uzivaj jos ovih par dana, a posle ces uzivati sa bebom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga...najveci je problem sto do sad nisam ni imala zelju za tim...sigurna sam da bih naucila da mi je trebalo ili da mee to zanima...za sve imam mm i nekako sam se razmazila..

Ma mozda i bolje, kad budes osetila zelju lako ces sve nauciti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke :) !

Samo mirno i bez brige sto se porodjaja tice. Sve ce biti o.k. B) !

Meni je doktorka jos u utorak napisala uput za porodiliste da zakazem carski rez, a treba i da vadim krv i da odem do anesteziologa, a ja cekam da zaladi :lol: ! De cu po ovoj vrucini da se bahcem s tim :lol: ... Od ponedeljka cu polako jedno po jedno da sredjujem. Deci sam rekla: nema napolje dok ne sredim sve papire :lol: , pa valjda ce me poslusati :P .

Veeeeeeeeliki cmok svima :wub: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama uvek se nasmejem tvojim postovima :D A Lejlitine obozavam da citam.Ako nije tajna,draga Lejlita,koliko godina imas?

Hvala ti draga :wub: Ja u junu napunila 28. :)

Pozdrav devojke :) !

Deci sam rekla: nema napolje dok ne sredim sve papire :lol: , pa valjda ce me poslusati .

Yao, slatka si! Tako i ja svog malca zamolila da ne dolazi prije 22.jula (termin mi je 27.) pa cemo vidjeti kako on slusa mamu. ^_^

Bas si opustena, to mi je super! Samo pozitivno! ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma mozda i bolje, kad budes osetila zelju lako ces sve nauciti ;)

Hehehe...ali zato o bebama, dojenju, bebi opremi, psihomotornom razvoju itd....znam bas dosta:)))) hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellooouu zene! Kako izdrzavate ove vrucine? ja nikako, uvukla sam se unutra, klima radi u fulu od jutros i ne milim vani ni sekunde, danas rekli 40C.. :wacko:

Kod svekrve sam u stanu, sama, samo mi cuki pravi drustvo dusa moja mala, samo lezim i odmaram, nemam ovdje sta da radim pa mi vec dosadno, ko ce izdrzati sedam dana. Smoricu se kao niko, navikla sam po citav dan da raduckam po stanu, sredjujem, cistim, da se krecem, ovdje brate nemam sta raditi. <_< Jedva cekam da se smraci pa da idem u setnju.

pasuljcice mogu misliti uzbudjenja za stvarcice, tako sam i ja kada su mi donjeli prve stvarcice za bebu, samo sam prebirala, slagala preslagala, cak sam nocima i sanjala kako joj to sve oblacim.. Dok mi mm nije donjeo 3 ogromne kese pune stvari od kolege sa posla i skontam da necu imati gdje to sve da stavim, a kamoli da joj to sve obucem, ali dobro od viska glava ne boli! JEdva cekam da mm zavrsi sa svim tim poslovima po stanu pa da mogu da se bacim na pranje i sredjivanje svih tih miniaturnih stvarcica. Da zamirise stan na bebilu! t1007.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se Pohvalim da je moj Pavle dobio prvu tortu od pelenica a jos se nije ni rodio :lol: :lol:

AH,Da zna sta ga sve ceka kad se rodi :rolleyes: :rolleyes:

42855313860404293071772.jpg

Preslatko je joooooooooooj!!! Zabac mali!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, mene bas vec pocinje da nervira ova vrucina :angry: . Jako volim leto, ali ove temperature su neizdrzive...

Mi sutra idemo na svadbu, nemam pojma kako cu izdrzati vrucinu i sedenje, a jos treba i da putujemo oko sat vremena do tamo, pa ja do frizera, bas cu se umoriti <_< . Ali ajde, proci ce.

Moj malisa je danas bas aktivan, lupka na sve strane, vise ne mogu ni da ga uhvatim gde je, pile moje :rolleyes:

I ja jedva cekam da pokupujemo stvari i da pocnemo sa namestanjem :) . Jos uvek mi je rano, ali uskoro cemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haaaajjjjjj....... Ja sam malo spavala,moram,ne znam kako bih izdrzala s obzirom da vilenim po citavu noc :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe...ali zato o bebama, dojenju, bebi opremi, psihomotornom razvoju itd....znam bas dosta:)))) hehehe

I tebe cu da kidnapujem :lol: doduse o bebama i ja znam ponesto jer imam tri sestricine, u svakom slucaju cu te kidnapovati :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana tortica je prelepa!!!

Taj zabac bodic je iz H&M-a i mi ga imamo :)

Ubacujte lobodno slicice meni je bas uzivanje da gledam sve te male slatke bebece stvarcice :)

Nanny Ti si kao i ja sve cekam da prodje jos nedelju dana pa da pocnem da sredjujem sobicu, a onda sve pomislim rano je jos, pa sacekam jos jednu i tako prodje ceo mesec. E sad cu bogami krenuti sa pripremama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana divna torta za zapce malo :wub:

B.mama uvek se nasmejem tvojim postovima :D A Lejlitine obozavam da citam.Ako nije tajna,draga Lejlita,koliko godina imas?

Mamike dal' verujete da sam na ovu temperaturu jos i rernu ukljucila (zamislite onog smajlila kretena) i necu je gasiti do veceras.Prvo sam pekla piletinu sa krompiricima,pa sad paprike za salatu a veceras cu peci kiflice.Mm poludeo kad je dosao s posla i video sta radim.Pa sta cu kad mi se sve to rucka :) Evo i tulumbice male pravim pa izvolite sve kod mene da ruckamo i pricamo o trudnoci,porodjaju i bebama :wub:

Nanchika jedva cekam da vidim slicicu malene Olje.Jao,ja sam na kraju spiska,sto rece Nanny dok vas sve ispratim :rolleyes:

Sta je vredna zena nebi me niko naterao da sad jos i spremam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je vredna zena nebi me niko naterao da sad jos i spremam :rolleyes:

Kad mi se jede nista mi nije tesko :)

Ova moja deca prespavase dan,sta li ce nocas da rade :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je vredna zena nebi me niko naterao da sad jos i spremam :rolleyes:

Ko ce da me zove na rucak? :lol: Od preksinoc ni vode nisam pila. Sad cajic woohoo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny Ti si kao i ja sve cekam da prodje jos nedelju dana pa da pocnem da sredjujem sobicu, a onda sve pomislim rano je jos, pa sacekam jos jednu i tako prodje ceo mesec. E sad cu bogami krenuti sa pripremama :)

E i ja sam najavila mm da cemo kreciti, pa cu odatle da krenem i vise se nezaustavljam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ce da me zove na rucak? :lol: Od preksinoc ni vode nisam pila. Sad cajic woohoo :lol:

Evo draga ja te zoveeeeeeeeeeeem :) pohovano belo meso,pire i spanac :) Oni tebe drze na dijeti :blink: hahahaha i to caj bez secera,verovatno :P Kako nam je Oljica?Kako si nam ti? :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga nanchika, lijepo te je vidjeti ovdje aktivnu i veselu! Ti si super mama! :wub:

A rucka sto se tice...moze li cokolino? Ja to ruckam trenutno.. :wub: :wub: :rolleyes:

Izdrzi jos malo, uskoro ce obroci da krenu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se Pohvalim da je moj Pavle dobio prvu tortu od pelenica a jos se nije ni rodio :lol::lol:

AH,Da zna sta ga sve ceka kad se rodi :rolleyes::rolleyes:

42855313860404293071772.jpg

t2012.gif hooocu i ja....t2702.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo draga ja te zoveeeeeeeeeeeem :) pohovano belo meso,pire i spanac :) Oni tebe drze na dijeti :blink: hahahaha i to caj bez secera,verovatno :P Kako nam je Oljica?Kako si nam ti? :wub: :wub: :wub:

Moze i meni malo pohovanog belog mesaaaa? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze i meni malo pohovanog belog mesaaaa? :rolleyes:

Moze,koliko zelis? :) da ti posaljem sad ili odmah? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.