Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dragana-baby 12.07.2012

Tommy 14.07.2012.

ceca83 16.07.2012

BranaS 17.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

bimbi 03.08.2012.

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

Mama Goga 12.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

Marija_pg14.08.2012

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

CIRO 25.08.2012.

kristina s 27.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Dica 25.09.2012.

respect 29.09.2012

kristina s upisala sam te... ;)

Ima jos jedan spisak, mene na ovom nema... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga ne ubijaj glavu,videces da ti je beba Ok...Ume UZ puno da omasi..Vidis prvi primer ti je nanchika..njoj je UZ juce pokazivao da Olja ima 4300 a rodila se sa 3750..a meni je UZ u pocetku trudnoce pokazivao Da je Pavle sitniji za nedelju dana a sad kao krupniji za dve nedelje...A u porodiliste za nedelju dana...cak i obim glavice se razlikuje kod moje dr i u porodiliste..pa ti sad veruj...zato se opusti i uzivaj u svojoj trudnoci...Bitno da je ona ziva i zdrava to ako je sitna nista strasno....dobice kad-tad na kilazi..a u poslednjim nedeljama beba puno dobija... ;) ;)

ja se nadam :D evo i njena mama se trudi da je udeblja, iako ne voli meso :D jao jedva cekam da je vidiiiim... a mogu misliti tek tebe... ja sam pricala sa ovom rodjakom, njoj je taj cep npr ispao dan ranije , pa joj je tek sjutra uvece pukao vodenjak, mada znam i za slucajeve kad je proslo vise dana izmedju cepa i pocetka porodjaja :) definitivno ces brzo, blago teeeeebiiiii... ja sam na proslom uz dobila sliku lica moje djevojcice, i samo je gledam kao luda :) iako se bukvalno nista ne vidi ja je zamisljam hahaha jedva cekam da vidim bebanu, a mogu misliti i ti Pavlenceta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana-baby 12.07.2012

Tommy 14.07.2012.

ceca83 16.07.2012

BranaS 17.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

bimbi 03.08.2012.

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

Mama Goga 12.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

Marija_pg14.08.2012

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

CIRO 25.08.2012.

kristina s 27.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

be positive 15.09.2012.

milim 17.09.2012.

Cookie 18.09.2012.

Dica 25.09.2012.

nanny 27.09.2012.

respect 29.09.2012

evoooooo..sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta radite zene? Ja se kupala,legla djecu,mada jos nisu zaspale,pricaju koliko mogu kao da su velike,pa sve dolaze kod mene da me ljube,svasta nesto izmisljaju samo kako ne bi spavale. :lol: Pocela kiselina pa grickam bademe dok ne bude jos gore. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se nadam :D evo i njena mama se trudi da je udeblja, iako ne voli meso :D jao jedva cekam da je vidiiiim... a mogu misliti tek tebe... ja sam pricala sa ovom rodjakom, njoj je taj cep npr ispao dan ranije , pa joj je tek sjutra uvece pukao vodenjak, mada znam i za slucajeve kad je proslo vise dana izmedju cepa i pocetka porodjaja :) definitivno ces brzo, blago teeeeebiiiii... ja sam na proslom uz dobila sliku lica moje djevojcice, i samo je gledam kao luda :) iako se bukvalno nista ne vidi ja je zamisljam hahaha jedva cekam da vidim bebanu, a mogu misliti i ti Pavlenceta...

Veruj mi bas sam nestrpljiva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta radite zene? Ja se kupala,legla djecu,mada jos nisu zaspale,pricaju koliko mogu kao da su velike,pa sve dolaze kod mene da me ljube,svasta nesto izmisljaju samo kako ne bi spavale. :lol: Pocela kiselina pa grickam bademe dok ne bude jos gore. <_<

Joj Ciro one su prave duse...mogu da ih zamislim...a svi smo to radili samo da ne spavamo..heheheh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Ciro one su prave duse...mogu da ih zamislim...a svi smo to radili samo da ne spavamo..heheheh...

Sou,samo da ih vidis,majkine poganuljice :rolleyes: Andjela koja ima tri god nagovara Nadju od dvije god na raznorazne gluposti,a ova jedva ceka. :lol: Kako si ti,ima li kakvih promjena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sou,samo da ih vidis,majkine poganuljice :rolleyes: Andjela koja ima tri god nagovara Nadju od dvije god na raznorazne gluposti,a ova jedva ceka. :lol: Kako si ti,ima li kakvih promjena?

ahahahah...kako se njih dve zabavljaju...Sta li ce bratu tek da rade :rolleyes: :rolleyes:

Ja i dalje bez promena..osecam se dobro a ovo curka li curka...malo po malo..bas je gadno :blink: :blink:

Kako tvoj Ciro,jel lupka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tommy draga,jel ima nekih znakova kod tebe...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahah...kako se njih dve zabavljaju...Sta li ce bratu tek da rade :rolleyes: :rolleyes:

Ja i dalje bez promena..osecam se dobro a ovo curka li curka...malo po malo..bas je gadno :blink: :blink:

Kako tvoj Ciro,jel lupka?

Meni u prvoj trudnoci nije ispao cep,a u drugoj jeste neposredno prije porodjaja. Moj Ciro lupka i lupka,najvise uvece a pogotovo kad jedem meso :rolleyes: ,bice mesozder kao mm i Andjela :) Mogu mislit kad se rodi,necu ga smjeti ni sekund ostaviti,ko zna sta ce mu sestrama padati na pamet. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni u prvoj trudnoci nije ispao cep,a u drugoj jeste neposredno prije porodjaja. Moj Ciro lupka i lupka,najvise uvece a pogotovo kad jedem meso :rolleyes: ,bice mesozder kao mm i Andjela :) Mogu mislit kad se rodi,necu ga smjeti ni sekund ostaviti,ko zna sta ce mu sestrama padati na pamet. :lol:

samo mogu da zamislim kako ce ti biti veselo :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo mogu da zamislim kako ce ti biti veselo :lol: :lol:

Non-stop zurajaaaaaaaaaa...... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika i Oljice cestitamoooooo i zelimo vam najlepse momente provedene zajedno...uzivajte, volite se i mazite se....nanchika ljubi i cuvaj svoju Oljicicu dok je neki Pavle, Ciro, Veljko ili Istok ne odvedu:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana...hocemo li u setnju i na kafu u kucicu:) da malko poguramo druga Paju:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana...hocemo li u setnju i na kafu u kucicu:) da malko poguramo druga Paju:)

Ako me ne "strefi" draga mozemo u nedelju posto sam sutra vec isplanirala dan... :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako me ne "strefi" draga mozemo u nedelju posto sam sutra vec isplanirala dan... :wub: :wub:

Moze...jeeeeej...javni se:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste mamike,jel vas rashladio ovaj pljusak?

Bila sam jutros radila ogtt,rezultati u ponedeljak.Uzela sam rezultate krvi i krvna slika mije losija nego prosli put i to pored preparata gvozdja.Moram sledece nedelje do dr. da vidim da mozda promenimo lek ili pa da se javim hematologu da cujem sta ce on reci.

Bas mi je drago da cujem da je Nanchika dobro i da je nista ne boli.Sad se sigurno mazi sa svojom devojcicom :wub: Jedva cekam da i ja prigrlim moju Nadjicu :wub:

Mm i ja pregovaramo o prisustvu na porodjaju :) On se sve vreme vadi da nema ko decu da nam cuva :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je nanchika online :) Kako si draga?Ljubi nam drugaricu Olju :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,drage moje! Javila bih vam se i ranije,ali pravila sok sobe... Iskustvo pisem u odgovarajucu temu. U svakom slucaju,nista strasno,najgore je proslo,vec sam na odeljenju,sad cu da spavam i odmaram. Beba je plavusica ,ima neku sivkasto-plavkastt bojuociju i vec me je izbljuckala plodovom vodom :lol: Nisam vas iscitavala,a hvala pna podrsci! :wub: Dragana,tebe cekamo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,drage moje! Javila bih vam se i ranije,ali pravila sok sobe... Iskustvo pisem u odgovarajucu temu. U svakom slucaju,nista strasno,najgore je proslo,vec sam na odeljenju,sad cu da spavam i odmaram. Beba je plavusica ,ima neku sivkasto-plavkastt bojuociju i vec me je izbljuckala plodovom vodom :lol: Nisam vas iscitavala,a hvala pna podrsci! :wub: Dragana,tebe cekamo :lol:

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,drage moje! Javila bih vam se i ranije,ali pravila sok sobe... Iskustvo pisem u odgovarajucu temu. U svakom slucaju,nista strasno,najgore je proslo,vec sam na odeljenju,sad cu da spavam i odmaram. Beba je plavusica ,ima neku sivkasto-plavkastt bojuociju i vec me je izbljuckala plodovom vodom :lol: Nisam vas iscitavala,a hvala pna podrsci! :wub: Dragana,tebe cekamo :lol:

t4801.gif t4801.gif t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,drage moje! Javila bih vam se i ranije,ali pravila sok sobe... Iskustvo pisem u odgovarajucu temu. U svakom slucaju,nista strasno,najgore je proslo,vec sam na odeljenju,sad cu da spavam i odmaram. Beba je plavusica ,ima neku sivkasto-plavkastt bojuociju i vec me je izbljuckala plodovom vodom :lol: Nisam vas iscitavala,a hvala pna podrsci! :wub: Dragana,tebe cekamo :lol:

Nanchika uzivajte zajedno :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

respect gde planiras da se porodis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Planirala sam u Misovicu ali ako mm bude zeleo da prisustvuje moracu da se opredelim za neko drugo a koje pojma nemam :rolleyes: U stvari znam da necu Visegradsku jer nema baby frandly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Planirala sam u Misovicu ali ako mm bude zeleo da prisustvuje moracu da se opredelim za neko drugo a koje pojma nemam :rolleyes: U stvari znam da necu Visegradsku jer nema baby frandly.

Jel tm prisustvovao prvim porodjajima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.