Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Cuvaj se nanchika i misli pozitivno! Bice to super a Oljica medena djevojcica! :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo jos malo i eto tvoje devojcice Nanchika... :lol:

Proletece ti vreme do ujutru videces,samo polako,misli pozitivno,osmeh na lice,jer sutra je najlepsi dan u tvom zivotu,dobices jedno malo,buckasto,mekano stvorenjce koje ce biti uz tebe ceo zivot...puno srece sutra,da se sto pre oporavis,mada verujem da ti nista nece pasti tesko kad budes videla i pomazila svoju devojcicu,ipak si je cekala devet meseci! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kud sve odose?t1809.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NANCHIKA srecno,bice sve to dobro. :wub: Mi smo malo spavale,pa ih sad kupale,evo ih majka sredjuje.E ja kupila cepove za usi,ne mogu bre da spavam od komsija. :angry: Veceras cu da ih isprobam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,evo da se na brzinu javim ! Sutra ujutru se poradjam,najverovatnije pod totalnom anestezijom,mada videcu . Ne jedem nista zbog anestezije,gladna sam. Sad cu na ctg,pa ce mi doci moji u posetu i mm. Uzivajte, znate vec kako je u bolnici,ali gledam koliko devojaka je ovde par nedelja,pa se tesim!

srecno i da sve prodje ok :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene stigoh.... :rolleyes:

Spavala sam drage moje...jbg ustala sam jutros u 7:30h :blink: :blink:

Sad me je telefon probudio..uh,bas mi je prijalo... :rolleyes: :rolleyes:

CIRO Boze zeno,sta te komsije toliko rade kad si morala i cepove da kupis :rolleyes: :rolleyes:

Nanchika Srecno,drzim fige i mislim na tebe... :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene stigoh....

Spavala sam drage moje...jbg ustala sam jutros u 7:30h

Sad me je telefon probudio..uh,bas mi je prijalo...

CIRO Boze zeno,sta te komsije toliko rade kad si morala i cepove da kupis :rolleyes: :rolleyes:

Nanchika Srecno,drzim fige i mislim na tebe... :wub: :wub:

Ma ne pitaj,haos.Svaku noc zaspem u tri i probude me u sest,pa ti sad vidi kako mi je.Hronicno sam nenaspavana. :angry: Ma ludaci,grade,rade,deru se, aaaaaaaaaaa....Sacuvaj me Boze.Ne znam kako cu kad se porodim,jos ako bebac bude neki nemirko. :rolleyes: Neka si ti spavala,uh,i ja sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne pitaj,haos.Svaku noc zaspem u tri i probude me u sest,pa ti sad vidi kako mi je.Hronicno sam nenaspavana. :angry: Ma ludaci,grade,rade,deru se, aaaaaaaaaaa....Sacuvaj me Boze.Ne znam kako cu kad se porodim,jos ako bebac bude neki nemirko. :rolleyes: Neka si ti spavala,uh,i ja sam.

Joj kako ima tako nemarnih ljudi pa to je strasno :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kako ima tako nemarnih ljudi pa to je strasno :angry: :angry:

Dragana,jos maloooo :rolleyes::D:D Jedva cekamo drugara Pavla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kako ima tako nemarnih ljudi pa to je strasno :angry: :angry:

Ma uzas,to je tako svaki dan.Zato cu ja mog bebca ako bude nemiran da ga setam u tri ujutro po dvoristu a i po komsiluku,pa ce da vide oni sta je DERNJAVA!!! :lol: E ja jos ne mogu da shvatim da cu da rodim djecaka :rolleyes: valjda kako imam njih dvije pa mi neobicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana,jos maloooo :rolleyes::D:D Jedva cekamo drugara Pavla

Ooaoo Maso,kako je lepo videti staog clana u trecem trim....Jos malo drga,jos malo... :rolleyes: sitno 6 dana ;):blink: Poljubac za tebe i tvoju princezu :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma uzas,to je tako svaki dan.Zato cu ja mog bebca ako bude nemiran da ga setam u tri ujutro po dvoristu a i po komsiluku,pa ce da vide oni sta je DERNJAVA!!! :lol: E ja jos ne mogu da shvatim da cu da rodim djecaka :rolleyes: valjda kako imam njih dvije pa mi neobicno.

Ja samo mogu da zamislim kakva ce to ludnica biti kad se budes porodila...I onako se zna da Crnogorac mora da ima sina ;) Uh,uh,uh..ima Canj da gori :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo mogu da zamislim kakva ce to ludnica biti kad se budes porodila...I onako se zna da Crnogorac mora da ima sina ;) Uh,uh,uh..ima Canj da gori :P :P

Da znas,mada se moj mm otresao posle svakog porodjaja,a mogu mislit sto ti kazes sta ce biti sad. :P Ja kazem a i on naravno da sve prodje kako treba pa neka slave koliko oce. Kad sam se porodila drugi put moj svekar mu je rekao,sine sledeci put vojnicke cizme,kreten. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draganice nasa kako si nam?Uskoro Pavle dolazi :wub: :wub: :wub: Kako izdrzavas ovu zegu?Ljubimo vas Tamara i ja puno puno puno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draganice nasa kako si nam?Uskoro Pavle dolazi :wub: :wub: :wub: Kako izdrzavas ovu zegu?Ljubimo vas Tamara i ja puno puno puno!!!

t4614.gif t4614.gif Super sam,samo sam nestrpljiva da se ovo moje dete rodi...lepo mu je u stomaku ....Uh,meni ovo toplo vreme bas prija,ne zalim se a svi mi se cude...sta cu kad volim leto i sunce ;)

Vejiki poljubac za tebe i Tamaricu t4801.gif t4801.gif t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde radis OGTT? :( ja sam ga radila pre nedelju dana.Joj znam to za jelo,a meni su rekli da mogu normalno vodu da pijem,cak sam pila i pre nego sto su mi vadili krv.Ipak smo mi trudne,jos ova vrucina,uh.Draga ja imam svega 4 tablete utrogestana,ako ti nesto znaci mogu da ti posaljem.Mm je zbog njega jednom isao i za NS.

U Silerovoj.Moram u 7h da budem na prvom vadjenju.

Drugari mama mi je nasla Utrogestan tako da mi lek stize sutra ali cena je sramotna stvarno ali sta da radimo kad nam je drzava takva kakva je.

Pasuljcice,Tila jos jednom veliko hvala obema :***

Idem neki krug da okrenem s mojim momcima,pisem kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

REspekt meni svakako ne treba, pa ako budes duze trebala da ga trosis,javi da ti posaljem!!! Dragana-baby daaaaaaj da se vidimo pre nego se porodis:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nas tu smo... ;) Superiska sam draga,ovih dana bas provodim dosta kod mame(po podne naravno) Mene vise ne hvata frka,skroz sam cool,samo da vec jednom resi da izadje...Pavle je hiperaktivan upropasti mi stomak..

Jer to od tm brat i snaja ocekuje prinovu ili..?

Sta nam drug Istok radi,jer sad ne pravi mami probleme... ?

Hehe preskocila sam ovaj post:) jeste,snajka hoce pavla:))) a istok otkako se okrenuo i namestio,nista ne boli... Divan je:))) hajde na kafu u kucicu:))) i u setnju da poguramo paju:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo na brzaka da vam javim...Kod mame sam i nista joj nisam rekla ali na gacicama mi je nesto braon..tj. malo braonkast sekret a kad se brisem papirom normalno sve...Mozda je to znak da ce mi cep ispasti...jos se nista ne razvlaci....kao sto bi trebalo...Videcu sta dalje...sad za sad sedim normalno i cekam.... :lol: :lol: :lol:

Ja smireno rekla mm a on ce nekim visokim panicnim tonom:"Maco bez panike,ne dizi paniku" :lol: :lol:

Ja skroz smirena a on meni tako..ahahahahah...Ne znam ko je u panici :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeeeeeeeeeeeeee gde ste pobegle? :) Sad ja kao Nanchika dezuram ovde.Uh nekad sam mrzela peglanje,a danas sam sa uzivanjem peglala stvari za moju princezu :D Bili smo malo u setnji i sad odmaramo.

O Dragana jel to Pavle najavljuje svoj dolazak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo na brzaka da vam javim...Kod mame sam i nista joj nisam rekla ali na gacicama mi je nesto braon..tj. malo braonkast sekret a kad se brisem papirom normalno sve...Mozda je to znak da ce mi cep ispasti...jos se nista ne razvlaci....kao sto bi trebalo...Videcu sta dalje...sad za sad sedim normalno i cekam.... :lol: :lol: :lol:

Ja smireno rekla mm a on ce nekim visokim panicnim tonom:"Maco bez panike,ne dizi paniku" :lol: :lol:

Ja skroz smirena a on meni tako..ahahahahah...Ne znam ko je u panici :rolleyes: :rolleyes:

Aaaa dusica draga, nadamo se da je to to b0304.gif b0304.gif b0304.gif Yaooooo!!! Divno! nikome nista ne govori, pogotovo starcima, oni se uspanice bas bas...a muz ti je presmijesan, tako si me nasmijala, zamislila sam taj ton ''Ne brini MACO...!!'' :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yao, zamisli da Olja i Pavle pjevaju zagrljeni ''Istog dana smo rodjeni, u dlan nam nisu gledali..''

b0307.gif t4616.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista jos ne osecam....Tj.osecam se normalno..samo to sto imam braonkasti sekret...ako nesto bude javljam...Idem posle do snajke i burazera i ne znam da li cu moci da vam pisem..ali u bilo koje doba da dodjem kuci javicu vam kakva je situacija...ali misli da jos nece...heheheh..

Ljubim vas... :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista jos ne osecam....Tj.osecam se normalno..samo to sto imam braonkasti sekret...ako nesto bude javljam...Idem posle do snajke i burazera i ne znam da li cu moci da vam pisem..ali u bilo koje doba da dodjem kuci javicu vam kakva je situacija...ali misli da jos nece...heheheh..

Ljubim vas... :wub: :wub:

Javljaj obavezno,ja sam budna do tri. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draganaaaaa mozda se otpusila rupica smiley-happy023.gif

Sad se baci na seks :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.