Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

I ja isto... Ipak je daleeeeko utorak, a cini se jos daljim ako ima bolove... :(

I, sto rece Kikiriki, malecka moze biti i u inkubatoru par dana...

nadam se da ce beba i njena bebica biti dobro i da ce sve proci kako treba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Beba kaže da mala ne bi morala ni u inkubator... Još je nisu porodili, to je moja informacija od jutros, možda je Ani nešto napisala, tad kad smo se čule, čekala je vizitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj,nadam se da s Beba obradovati brzo..Valjda ce doktori prekinuti vise ovu agoniju :angry: I onako je strepela svo vreme,ne znam sta im cini to cekanje .Bebo ljubac,uz tebe smo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj,nadam se da s Beba obradovati brzo..Valjda ce doktori prekinuti vise ovu agoniju :angry: I onako je strepela svo vreme,ne znam sta im cini to cekanje .Bebo ljubac,uz tebe smo!

Jedva čekam da mi se javi, ili barem Ana * da nešto napiše...uh valjda će to brzo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li informacija o Bebi? Ovo je stvarno nemar, ne razumem zasto muce zenu :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li informacija o Bebi? Ovo je stvarno nemar, ne razumem zasto muce zenu :blink:

Takodje se pitam isto, jel se zna sta? Neverovatno koliko mozes da se zabrines za nekog koga zapravo ne poznajes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje se pitam isto, jel se zna sta? Neverovatno koliko mozes da se zabrines za nekog koga zapravo ne poznajes...

Slažem se... Jer,sve nas to čeka,taj famozni porođaj,ovo me samo još više nervira i plaši... :unsure:

Svaki čas ulazim da vidim ima li novosti al ništa i dalje... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedina novost je da nema novosti. Poslala sam joj sms i nije mi odgovorila, a uvek odmah odgovori, rekla bih da je porađaju ali dok mi se ne javi ništa ne znam za sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге девојке овде Бебац Димић (чик погодите ко сам ;) )

Видим овде да се бринете са бебу и бебу па рекох да вам дам неке информације. Беба Димић се добро држи и добро је овако. Уколико некоме од вас ко има њен број телефона Јелена не одговори истог момента на поруку или након пола сата то значи да је вероватно на ЦТГ-у или на ултразвуку тако да не брините. Као што и саме знате они јој идаље одлажу порођај ни сама не зна зашто, али тако је. Данас сам контактирао једну бабицу коју одавно познајем само нисам знао да је бабица на ГАК-у и замолио је да обилази повремено када може Јелену, обећала ми је да хоће и онда нам је мало лакнуло јер бабица пуно значи, више од самог лекара. Рекли су јој да ће је породити до уторка, ја се надам искрено да ће пре тога, али надам се исто тако да никако неће преко уторка осим, ако се заиста беба не мучи и, ако је све уреду.

Ја ћу се заиста трудити да вас обавештавам о свему јер верујем да се бринете за њу и бебу (сви смо забринути). Јако ми је драго да видим да се оволико људи брине и интересује за њу и верујте да и мени и њој то јако значи :)

Пуно вас поздрављамо обоје и надамо се најбољем!

П.С. Уколико вас нешто занима питајте, бићу због вас до 12:00 на нету.

П.С.С Јелена заиста заслужује орден "мајка храбрости" и заста сам јако поносан на њу :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno na informacijama :). Svaka cast tebi, a za nju znamo da je Borac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA da znas da se brinemo, mislimo mi na nasu bebicu , puno je pozdravi, saljemo snage da izdrzi a sve ce proci kada uzme svog andjela u ruke

i ti tata samo hrabro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdravi nam Bebu puno!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo na site :) jas ne sum se ukljucila dolgo vreme na forumov pa eve sega sum 36 nedela , na pocetok na mart bev na lekar bebuska bese togas 2380gr doktorkata rece super napreduva i so glavata e svrtena nadole , mi kazaa poveke da se dvizam sega i po celi denovi setam :D na 24 mart sum na pregled pak ama vo bolnicata pa da vidime sto ke kazat :) kolku poveke sto se blizi vremeto za poraganje tolku me faka nekoja vozbuda uff :D imam kupeno se , se mi e spremno za vo bolnica.

Slavice, čestitam.

Ti si znači sad u fazi "da li sam spremna" :) hehehe još jedan sindrom kraja trudnoće :) ma polako sve će ići kako treba samo korak po korak.

I dobro došla na forum

Драге девојке овде Бебац Димић (чик погодите ко сам ;) )

Видим овде да се бринете са бебу и бебу па рекох да вам дам неке информације. Беба Димић се добро држи и добро је овако. Уколико некоме од вас ко има њен број телефона Јелена не одговори истог момента на поруку или након пола сата то значи да је вероватно на ЦТГ-у или на ултразвуку тако да не брините. Као што и саме знате они јој идаље одлажу порођај ни сама не зна зашто, али тако је. Данас сам контактирао једну бабицу коју одавно познајем само нисам знао да је бабица на ГАК-у и замолио је да обилази повремено када може Јелену, обећала ми је да хоће и онда нам је мало лакнуло јер бабица пуно значи, више од самог лекара. Рекли су јој да ће је породити до уторка, ја се надам искрено да ће пре тога, али надам се исто тако да никако неће преко уторка осим, ако се заиста беба не мучи и, ако је све уреду.

Ја ћу се заиста трудити да вас обавештавам о свему јер верујем да се бринете за њу и бебу (сви смо забринути). Јако ми је драго да видим да се оволико људи брине и интересује за њу и верујте да и мени и њој то јако значи :)

Пуно вас поздрављамо обоје и надамо се најбољем!

П.С. Уколико вас нешто занима питајте, бићу због вас до 12:00 на нету.

П.С.С Јелена заиста заслужује орден "мајка храбрости" и заста сам јако поносан на њу :)!

Bebac, hvala ti puno na informacijama. Nadam se da će sve ubrzo biti gotovo i da će Milana konačno da vas vidi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za Bebu Dimic! Mamu i Tatu DIMIC!!! Drzite se! Sve ce biti kako treba. Uz vas smo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac Dimic hvala ti na obavestenju,znam ja da je Beba jaka proci ce i ovo,a sad sam vec sigurna da ce Milana imati predivnog tatu i hrabru mamu,cuvaj nam je i prenesi joj pozitivne vibracije sa foruma :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRZIMO PALCEVE DA VAM SE STO PRE PRIDRUZI VASA MALA SRECICA. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Bebac D. divan si, hvala ti sto nalazis vremena da mislis i na nas ovde, dok ti zivci skakucu tamo - amo. Saljemo brdo pozitivne energije mami Bebac i bebi Bebac D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac Dimic, natjerao si mi suze na oci... Hvala sto si svratio da nas informises, i drago mi je da je sve ok.

Sta kaze ta babica, da li oni smatraju da bi bilo bolje da je poradjaju prirodno ili na carski? Kako ocekuju da ce teci porodjaj, da li ti je dala bilo kakve naznake?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге девојке управо сам се чуо са Бебом Димић и имам добре вести :)

Одмах у старту да кажем да су она и беба доста добро и да се беба не мучи у стомаку и да је криза од четвртка прошла и надамо се да се неће поновити :).

Коначно смо схватили зашто Јелену кљукају бенседином, није то само да би спречили порођај већ да се грлић не би расцветао јер се она још увек не отвара, водењак само што није пукао и због тога ништа не желе да форсирају већ чекају да све само крене чак јој је и крварење скоро потпуно престало :). Бебини(Миланини) тонови су данас одлични и надамо се да ће тако и остати :D. Што се бабице тиче она ће тек сутра Јелену видети први пут јер сам је тек данас звао.

Беба Димић вас све јако пуно поздравља и захваљује вам на подршци :) и моли све који су у контакту са њом преко мобилног да им не замера што им не одговара на поруке или касни са њима јер је јако слаба и поспана од лекова па јој тешко буде да одговара, зато сам ја ту уместо ње ;).

Пуно поздрава за све, ако вас нешто интересује посебно питај те на ПП остаћу и дуже од 12:00 због вас ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti puno na informacijama i na želji da podelite svaku informaciju sa nama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas lepa vest i dobro je da su napokon dali objasnjenje zasto cekaju prirodan porodjaj. Vazno je da su njih dve dobro! Puno ti hvala, veliki Tata Dimic, na ovim detaljima. Svi se sad malo bolje osecamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba Dimić muška verzijo, puno ti puno hvala na obaveštenju. Mnoooogo si me obradovao što joj je bolje. Navijam od sveg srca da se uskoro upoznaš sa svojom decojčicom, a da pri tome i za tvoju veliku curu sve prođe najbolje moguće!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je da cujem da je Bebi i bebi dobro :lol: Ona je jedna hrbrica i sve ce to super izgurati.Zelim joj svu srecu na porodjaju.I mislim da bensedin dosta pomogne pri otvaranju.Ja sam ga pila 2 nedelje pred porodjaj i dobila na stolu.Porodila se za 3 sata.Mislim da bez njeg ne bi islo tako brzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, noćas sam imala kontrakcije, imam ih već par noći i čini mi se da se pojačavaju. Noćas su me i probudile, bolne su ali ne sad da oči ispadaju. Mada, s obzirom na to da su sve jače i jače, ne znam šta će biti za nekoliko dana...i kakve će biti. Koliko su se vama pred porođaj pojavljivale ove pripremne bolne kontrakcije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac Dimić, hvala puno na informacijama! Jer, kao što je već neko napisao, sve smo dosta povezane iako se ne poznajemo međusobno, ali imam osećaj kao da se radi o mojoj sestri. Prenesi joj puno pozdrava! I da zna da smo uz nju i bebicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.