Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Zelimo dobrodoslicu u zavrsnicu svim stomacicima koji su se prikljucili... Ljubimoooo :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Termin mi je 03.08. ali cu se sigurno poroditi ranije zato sto ih je dvojca, a hvala Bogu napredni su. Bila sam na kontroli u sredu, 33 nedelja, 2060gr svaki (sto je normalna kilaza za jednu bebu :P ). Posle 01.07. idem na prvi CTG.

Nije strasno nositi blizance :) , samo mi je stomak toliko veeeeeeeliki da kad se vidim u izlogu neke radnje, stanem i samoj sebi se cudim kolika sam :lol: !!! I onda mi bude jasno zasto me ljudi gledaju kad prodjem pored njih, ovako nekako :huh::blink::o:wacko: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bimbi stvarno si carica,nasmeja me zestoko oko ovih izraza lica,cak mi se i bebana pobunila iz stomaka :lol::lol:

Ti i ja smo blizu,meni je po UZ-u 1.08,ali ja msm da ce ipak pre jer imam dva termina,a taj koji nije po uz-u je 21-jul,pa se spremam na nesto izmedju....svakako da necu da se bunim ni ako ostane do 1-og nekako mi je lepo kad znam da je u mom stomacicu i da me sutirka,to mi je nekako kao da i ono meni hoce da pokaze koliko me voli sto ga cuvam i mazim... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

sanjalica-je-trudna 7.07.2012.

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

Tommy 14.07.2012.

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

bimbi 03.08.2012.

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

be positive 15.09.2012.

Ubacila sam i bimbi i be positive ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ewo me dewojke,i ja da se jawim,jos uwek 2 u 1 :blink: :blink: :blink::lol:

bili juce ujutru u bolnici da widimo sta se desawa,samo me turili na ctg,kontakcija nesto slabo pa me poslali kuci i rekli da dodjem opet u ponedeljak... <_<

sinoc sam imala jaku kontrakciju prilikom tusiranja,taman se ponadala ewo krece kad ono nista,twrdoglawo dete :P:wub:

pozdraw swima :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e gledam owaj spisak i uporedjujem ga sa owim sta ja imam,mislim da wam fale neke dewojke na spisku:

kiara-19.06.2012 zensko i

tijanaki-31.08.2012 zensko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jenny 07.06.2012

kiara-19.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

sanjalica-je-trudna 7.07.2012.

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

Tommy 14.07.2012.

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

bimbi 03.08.2012.

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

tijanaki-31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

be positive 15.09.2012.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gledam spisak i kontam kako divno, sta je trudnica kada ono malo bolje pogledam a ja pri vrhu??????? hhahahahha mislim da nisam ni svjesna da mogu da se porodim svaki dan :P

Dobrodosica svim buducim mama i stomacicima u treci trimestar :) .... uzivajte u druzenju :D

15 djecaka i 11 djevojcica :D :D :D i dvoje anonimnih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gledam spisak i kontam kako divno, sta je trudnica kada ono malo bolje pogledam a ja pri vrhu??????? hhahahahha mislim da nisam ni svjesna da mogu da se porodim svaki dan :P

Ista nam je sudbina :lol:

jenny, svaka ti čast, pa tvoj bebac baš tvrdoglav ;)

Mi smo danas ceo dan bile vredne- spremanje, pranje auta, još smo dobili stvarčica od bake i deke ( svekra i sveki) - posteljinice, dunjice, odelca, biće ovo mala ljubimica, mezimica čini mi se :rolleyes:

Gde ste vi,devojke? Šta radite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gledam spisak i kontam kako divno, sta je trudnica kada ono malo bolje pogledam a ja pri vrhu??????? hhahahahha mislim da nisam ni svjesna da mogu da se porodim svaki dan :P

Dobrodosica svim buducim mama i stomacicima u treci trimestar :) .... uzivajte u druzenju :D

15 djecaka i 11 djevojcica :D :D :D i dvoje anonimnih :)

Ima 16 djecaka... Bimbi ima dva djecaka u stomaku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bimbi i Tommy, dobrodosle drage nase, nadam se da cemo se lijepo druziti

Lejlita, baš sam juče razmišljala kako će mi nedostajati stomak i da je ona uvek tu kod mene i da nisam sama nikad. NIkad te ne pitah- imate ime smišljeno za bebironca?

Pa imamo draga neke opcije ali ja cu to znati kada vidim svog djecacica, pa na koje ime mi bude ''licio'' najvise to ce biti to. ;)

Ja sam vam sa nanchikom i Lejlitom cesto dezurna na forumu :lol::P Tacnije treca smena je u pitanju...a nanchika cak iz trece otvori i prvu smenu,cesto se desi i Lejliti :P ja produzim da spavam,nisam ranoranilac posle trece smene ;)

Nego, da mi vidimo da dobijemo neki kes za ovo dezuranje? b0207.gif Ja se uopste necu ljutiti..i ove smjene, mislim...pa mi CRNCIMO! :lol:

Lejlitadraga tvoj bebac je bas napredan..2900 gr je moj Pavle imao sad u utorak toliko a bili smo 35+5 nedelja :rolleyes: Svaka cast...vejiki deckic :wub:

Dusa draga, on je veliki, da, valjda nece pretjerati :blink: Neka su nam zdravi i medeni :wub:

15 djecaka i 11 djevojcica i dvoje anonimnih

b0205.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja otvaram prvu smenu! :lol:

Nema meni nocas spavanja.....vilenim po kuci jos od tri sata,nece bebac da miruje pa to ti je,a stvarno me puno boli donji deo stomaka dok lezim a ono me sutirka u besiku i ostale organe...dusa mamina,bas je nemirna. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! U, majibebac, bas si poranila..ja sam isto ustala u pet pa fino izracila sve, navukla roletne da mi sunce ne sprzi stan jer je sav osuncan i evo sada pijem fini caj. Moj djecko je isto veoma nemiran, nisam mogla spavati vise, pogotovo jer mi ne da na desnu stranu, samo lijeva otkako znam za njega :)

Predlazem da danas bude dan ljubavi prema nasim najmilijim bicima u zivotu i da im ga posvetimo postavljanjem jednog srculenceta! :) Evo link za razna srculenca, pa izaberite ako zelite :wub:

http://yoursmiles.org/g-heart.php?page=1

A od nas..

g13031.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g13173.gif

za moje srce u srcu!!!!

Dobro jutro!!

Lejlita, vecito puna lepih ideja :wub: :wub: :wub:

Majibebac, nemirko pravi! Meni je mali to priredio dvaput, oba puta sam ja njega pre toga nervirala ceo dan,prvi put je svadba bila u pitanju, a drgi put putovanje od celog dana. Mislila sam, ako je to moguce :D , da mi je besika modra.

Krecu tropske vrucine, temperature za sledecu nedelju do 36 stepeni. Uh, kako se rashladiti? Naravno, sladoled i lubenicu podrazumevam. Kako planirate da provedete ove pretstojece paklene dane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...gde ste zenske,sta radite?

Ovi nasi bebci bas zajebavaju..svidja im se kod nas u stomacima...:)

Kod mene nema nikakvih novosti....a vidim ni kod ostalih...puno vas sve pozdravljamo bebica i ja..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje :)

Mi smo jutros malo duze spavali... Jedini dan u nedelji kad ne ustajem u pola 7 :(

Danas cemo u Bg malo u soping. Vodi tata mamu i bebca da se ponovimo :))) Krenule vrucine a meni sve majice iznad pupka :)))))

Poljubac za sve i bezite u hladovinu :)

Evo i nasa dva srca :)

g13057.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim trudnicama! :) Mi smo novi, ali vas pratimo od početka! Nama je danas tačno mesec dana do punog termina, pa ćemo videti da li ćemo dogurati do tad :rolleyes:

Sobica se priprema, kao i torbe, a tremu nemamo :rolleyes: Čuvajte se mamiške! :rolleyes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g13119.gif

Zdravo devojke :) !

Spavanje mi zasad nije problem, ali okretanje s jedne na drugu stranu sa stomakom koji tezi 10 kg B) , eeeeeeeee to je vec druga stvar :lol: .

Moji decaci vise nemaju toliko mesta da bi me sutirali, ali kad se uzjogune obojca od jednom :blink: ajoj to treba preziveti.

Zabarikadirajte se unutra i nemrdajte dok ne zaladi ;) !!!

Pozzzzz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene klimatizovana i ne mrdam nigde :lol: :lol: bar ne do popodne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim trudnicama! :) Mi smo novi, ali vas pratimo od početka! Nama je danas tačno mesec dana do punog termina, pa ćemo videti da li ćemo dogurati do tad :rolleyes:

Sobica se priprema, kao i torbe, a tremu nemamo :rolleyes: Čuvajte se mamiške! :rolleyes

Jos malo pa gotovo ;) ;) Super sto nema treme neka tako i ostane, nije to nista strasno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BranaS, doborodošlica!

Ćaos,devojke i stomaci! Usapavale smo se malko,ali smo sinoć legle kasno,pa da nadoknadimo. Danas na programu- peglanje ostatka stvarčica, klima i nigde nema izlazaka do predveče!

Evo i moje srculence, Lejlita, divna ideja :wub:

g13046.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima :rolleyes:

Uspela sam da zaspim oko sedam pola osam,sad ustala,istusirala se,pustila masinu i sela da popijem malo sokica jer ne znam sta cu vise...uzasno mi je vrucina,vidim bice danas tusiranja i pijenja punoooo hladnih sokova i vode i naravno sladoled!

I moj se bebac buni kad legnem na desnu stranu,izgleda da su nam bebice u takvom polozaju da im vise odgovara leva... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel vam se povećala količina sekreta ovih dana? Meni se potrefilo da od kad je toplo se povećao, ne znam da li je to normalno ili ne i da li je to jedna od priprema za dan D ! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel vam se povećala količina sekreta ovih dana? Meni se potrefilo da od kad je toplo se povećao, ne znam da li je to normalno ili ne i da li je to jedna od priprema za dan D ! :rolleyes:

Jeste <_< <_< <_< al sta da se radi cari trudnoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.