Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

pasuljcice, Tila hvala na idejama ;) Od ponedeljka ne radim pa ću imati vremena u izobilju da smišljam šta da uradim za moju devojčicu!

bullet, u toj komodi za prepovijanje ima definitivno najviše mesta, skroz je praktična!

B.mama, lako je tebi :lol: Ti znaš kako je ;)

Majibebac, pitam jer sam ja sve naručivala preko justclick-a i sve pohvale za njih!

Stigao nam je univerzalni stalak za kadicu, nisam ga još raspakovala.

Lejlita, hoće li tvoj mali roker po težini da pretekne našu dzombicu? :lol:

Stigoh sa posla- poslednji radni dan je gotov! Od ponedeljka sam free! Večeras idem sa mm na večeru kod kumova,a ne ide mi se fest, spavala bih sve u 16 !

Ljubimo vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugi septembar :rolleyes: mada, vidim da ti po tikeru imas jos 72 a ja 78 dana.. 27-mog idem na UZ pa cu videti dal ima promene sto se termina tice, jedva cekam da vidim svoju bebu :rolleyes::wub: ljubimo i cuvaj nam se..

E pa meni tiker nije dobar, a ne znam sad da ga promenim...ja sam sad 30+par dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bullet...e da...mozes samo ti da poranis...ja bas i ne bih da produzim...hehehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga nanchika nadam se da ce ostati u granicama normale, ja sam bila 4600! Valja to roditi :o Za mene definitivno nema ni C od cokoladice ili s od sladoleda i tih stavri...so kraja STROGO bez secera.

Nek su nam zdrava nasa djecica pa nekako cemo mi to vec iznijeti ;):wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drugari evo i nas!!! Stigli i mi do treceg :)

Joj sto je ovde lepo, spremaju se stvarcice i ocekuje porodjaj... Neka nam i ovaj period lepo proleti kao prvi i drugi :)

Poljubac za sve nase stare drugare iz drugog :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drugari evo i nas!!! Stigli i mi do treceg :)

Joj sto je ovde lepo, spremaju se stvarcice i ocekuje porodjaj... Neka nam i ovaj period lepo proleti kao prvi i drugi :)

Poljubac za sve nase stare drugare iz drugog :):wub:

Dobro jutro i dobrodošli! :rolleyes:

Ovaj period je ,definitvno, n ajlepši, iako nas možda muče neke tegobice,ali sve to prođe!

Lejlita, meni je to bio jedan od strahova- da je beba dosta velika! Mislim, naravno, ima žena koje su ekstra lako rodile velike bebe,ali znam i one koje su se mučile jako... Nisam pametna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima!!! :lol:

Jao ljudi,sto sam se ja sinoc isprepadala,msm da mi je konacno stiglo do mozga da cu za mesec ili mesec i malo vise morati da se porodim...sva sam se uspanicila u fazonu:Jaaaoooo,pa kako cu ja to....sta da radim???MM me gleda i kaze;Ma smiri se,sta ti je,nije to nista...kad ga tad nisam zadavila! :rolleyes:

Polako mi krece panika...27-og idemo na kontrolu,pa cemo videti sta kaze doktor.Do tad cu valjda uspeti da savladam ovaj iznenadni strah...mala moja dusa,kao da zna sta mi se mota po glavi pa me po ceo dan sutirka da mi pruzi podrsku. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima!!! :lol:

Jao ljudi,sto sam se ja sinoc isprepadala,msm da mi je konacno stiglo do mozga da cu za mesec ili mesec i malo vise morati da se porodim...sva sam se uspanicila u fazonu:Jaaaoooo,pa kako cu ja to....sta da radim???MM me gleda i kaze;Ma smiri se,sta ti je,nije to nista...kad ga tad nisam zadavila! :rolleyes:

Polako mi krece panika...27-og idemo na kontrolu,pa cemo videti sta kaze doktor.Do tad cu valjda uspeti da savladam ovaj iznenadni strah...mala moja dusa,kao da zna sta mi se mota po glavi pa me po ceo dan sutirka da mi pruzi podrsku. :lol:

Dobrodošla u moj klub :lol: A ti imaš mesec,mesec i po,a ja 20 dana! :lol: Moja najnovija izjava je da se ja prirodno neću poroditi :lol: Juče udarih lakat i rasplakah se i onda ppomislim koliko mora da boli ovo i shvatih da to nije za mene :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošla u moj klub :lol: A ti imaš mesec,mesec i po,a ja 20 dana! :lol: Moja najnovija izjava je da se ja prirodno neću poroditi :lol: Juče udarih lakat i rasplakah se i onda ppomislim koliko mora da boli ovo i shvatih da to nije za mene :lol:

b0201.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

be positive, dobrodosla u zavrsnicu! ;) Ja sam pomalo sizofrenicnih osjecanja sto se tice kraja jer s jedne strane toliko zelim da vidim svoje maleno i da upoznam njegov dragi karakter, da zivim zivot s njim, a s druge strane, i pored manjih tegobica zao mi sto ce stomko nestati, jer kako je divno nositi pod srcem jos jedno bice, koje ti ne da da si tuzna ili da se iznerviras do bola kao sto bi inace i puni te nevjerovatnim osjecajima njeznosti :wub: Nista, ja cim mali prohoda - drugo! ako Bog da! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama, baš tebe briga, samo mi se smej :lol:

Lejlita, baš sam juče razmišljala kako će mi nedostajati stomak i da je ona uvek tu kod mene i da nisam sama nikad. NIkad te ne pitah- imate ime smišljeno za bebironca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drugari evo i nas!!! Stigli i mi do treceg :)

Joj sto je ovde lepo, spremaju se stvarcice i ocekuje porodjaj... Neka nam i ovaj period lepo proleti kao prvi i drugi :)

Poljubac za sve nase stare drugare iz drugog :):wub:

Dobro dosli:))) ovde jeste zanimljivo, pogotovo nama koji smo malo dalje od porodjaja...ovima sto im se blizi i nije bas tako opusteno i zanimljivo...hehehe...ali tu smo svi da se podrzavamo:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika, kazu da se zena nekako prirodno smiri pred porodjaj...valjda hormoni odrade svoje...nemoj mnogo razmisljati o tome:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika, kazu da se zena nekako prirodno smiri pred porodjaj...valjda hormoni odrade svoje...nemoj mnogo razmisljati o tome:)))

Potrudiću se da se ne uspaničim i ne unesem nervozu i vama :lol:

Smislila sma nešto kako da razbijem belinu sobice, okačiću slike kad bude gotovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potrudiću se da se ne uspaničim i ne unesem nervozu i vama :lol:

Smislila sma nešto kako da razbijem belinu sobice, okačiću slike kad bude gotovo!

Hehehe...i sta god da bude, ne zaboravi da DISES:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drugari evo i nas!!! Stigli i mi do treceg :)

Joj sto je ovde lepo, spremaju se stvarcice i ocekuje porodjaj... Neka nam i ovaj period lepo proleti kao prvi i drugi

Poljubac za sve nase stare drugare iz drugog

Dobro dosla u zavrsnicu!!! Vreme bas brzo prolazi, zar ne?

Dobro jutro svima!!!

Jao ljudi,sto sam se ja sinoc isprepadala,msm da mi je konacno stiglo do mozga da cu za mesec ili mesec i malo vise morati da se porodim...sva sam se uspanicila u fazonu:Jaaaoooo,pa kako cu ja to....sta da radim???MM me gleda i kaze;Ma smiri se,sta ti je,nije to nista...kad ga tad nisam zadavila!

Polako mi krece panika...27-og idemo na kontrolu,pa cemo videti sta kaze doktor.Do tad cu valjda uspeti da savladam ovaj iznenadni strah...mala moja dusa,kao da zna sta mi se mota po glavi pa me po ceo dan sutirka da mi pruzi podrsku.

Da, da, bas znaju da kazu pravu stvar u pravo vreme :blink:

Dobrodošla u moj klub :lol: A ti imaš mesec,mesec i po,a ja 20 dana! :lol: Moja najnovija izjava je da se ja prirodno neću poroditi :lol: Juče udarih lakat i rasplakah se i onda ppomislim koliko mora da boli ovo i shvatih da to nije za mene :lol:

Uh, prikljucujem se tvom klubu!!!

be positive, dobrodosla u zavrsnicu! ;) Ja sam pomalo sizofrenicnih osjecanja sto se tice kraja jer s jedne strane toliko zelim da vidim svoje maleno i da upoznam njegov dragi karakter, da zivim zivot s njim, a s druge strane, i pored manjih tegobica zao mi sto ce stomko nestati, jer kako je divno nositi pod srcem jos jedno bice, koje ti ne da da si tuzna ili da se iznerviras do bola kao sto bi inace i puni te nevjerovatnim osjecajima njeznosti :wub: Nista, ja cim mali prohoda - drugo! ako Bog da! :rolleyes:

Nedostajace mi da mi se javlja i da me tako natera da se primirim cak i ako ne bih htela. Bice cudno opet biti sama.

Dobro dosli:))) ovde jeste zanimljivo, pogotovo nama koji smo malo dalje od porodjaja...ovima sto im se blizi i nije bas tako opusteno i zanimljivo...hehehe...ali tu smo svi da se podrzavamo:)

Uskoro ce i nas tesiti draga, cini mi se da vreme bas juri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

sanjalica-je-trudna 7.07.2012.

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

Ajde devojke koje nisu na spisku upisite se :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene, citam vas svaki dan ali do sada se nisam ukljucila u razgovor :) . Vidim da vas fata frka od porodjaja... Ja sam 33, 34 nedelja i nosim blizance, decake. Prva trudnoca. Zasad mi mi nije frka, a za dalje cemo videti :lol: . Sto se porodjaja tice ja to kontam kad krene onda nema ocu, necu :P nego se moramo poroditi :lol: . A bolovi, heh :rolleyes: , pa mi smo zene toliko jake da nismo ni svesne koliko mozemo da izdrzimo i preguramo!

Pozzz za sve buduce hrabre majke :wub: i bebeeeeeeee!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi,ja primecujem da vec par dana nema Jenny da se javi,a bila je aktivna u zadnje vreme...el zna neko sta se desava sa njom?Bilo bi lepo da nas neko sada obraduje lepom porodjajnom pricom da nas prodje strah... :lol: Zeno,svaka tebi cast,nosis blizance i jos te ne hvata frka,ja ti se divim. :rolleyes:

Evo,necu vise da panicim,bacam se na formiranje konacnog spiska (imam ih jedno desetak :D ) jer ovih dana planiram kupovinu,da bebac ima sve kad odluci da izadje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

sanjalica-je-trudna 7.07.2012.

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

Ajde devojke koje nisu na spisku upisite se :rolleyes:

hehehehe Kako ovo slatko izgleda :)) Ima mnogo plave boje :) Mom djecaku i meni je termin 14.07.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene, citam vas svaki dan ali do sada se nisam ukljucila u razgovor :) . Vidim da vas fata frka od porodjaja... Ja sam 33, 34 nedelja i nosim blizance, decake. Prva trudnoca. Zasad mi mi nije frka, a za dalje cemo videti :lol: . Sto se porodjaja tice ja to kontam kad krene onda nema ocu, necu :P nego se moramo poroditi :lol: . A bolovi, heh :rolleyes: , pa mi smo zene toliko jake da nismo ni svesne koliko mozemo da izdrzimo i preguramo!

Pozzz za sve buduce hrabre majke :wub: i bebeeeeeeee!

Svidja mi se kako razmisljas, nemam ni ja nikakvu frku - bar za sad! Ali mislim da bih umrla od straha da nosim blizance!! :o Svaka cast!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

sanjalica-je-trudna 7.07.2012.

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

Tommy 14.07.2012.

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Kaficica 31.08.2012

TatjanaTanja 31.08.2012

Meseceviprsti 31.08.2012

bullet 02.09.2012

Ninolina 04.09.2012

Ubacila sam Tommy! Dobrodošla! Dobrodošla i bimbi- kad je termin? Divota, imamo i blizance u društvu ;)

be postive, kad je termin? Šta nosiš? Treba da te ubacimo na spisak! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bullet...e da...mozes samo ti da poranis...ja bas i ne bih da produzim...hehehehe

:lol: :lol: nemam nista protiv da poranim malo :lol: ljubimoooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ola drugari nasi,evo i mene :lol::wub:

Prvo da pozelim dobrodoslicu be postive,Tommy,bimbi zelim vam lepo druzenje sa nama...Ja sam vam sa nanchikom i Lejlitom cesto dezurna na forumu :lol::P Tacnije treca smena je u pitanju...a nanchika cak iz trece otvori i prvu smenu,cesto se desi i Lejliti :P ja produzim da spavam,nisam ranoranilac posle trece smene ;)

Tommy Ti i Ja smo bas blizu sa terminima,bice nam bas veselo :rolleyes:

Jenny se jos nije porodila..bar ne vidim da je objavila na fb..a rekla je da ce tamo objaviti..nas par sa foruma samo prijateljice sa njom na fb pa ce neka javiti kad vidi da je Jenny objavila ;)

Lejlitadraga tvoj bebac je bas napredan..2900 gr je moj Pavle imao sad u utorak toliko a bili smo 35+5 nedelja :rolleyes: Svaka cast...vejiki deckic :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.