Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

evo i mene u trecem!

Jeeeee..Bas nam stigli danas drugari...Bravoooo.. :lol:

Dobrodosla Tanja Lepotice nasa :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosli drugari i sto vise da nas bude u skorije vreme...ja neznam za vas al ja jedva hodam,noge me izdaju i neznam samo kako cu izdrzati do kraja...ajte zene da cujemo koju lepu vest :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Ninolina 04.09.2012.

Kaficica 31.08.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure dobro nam dosle sa stomacicima ... upisujte se na spisak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Ninolina 04.09.2012.

Kaficica 31.08.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Kaficica 31.08.2012

Ninolina 04.09.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro vece:-))))

ja sam danas i juce kao da me je voz pregazio. bas mi je tesko..stomak mi je kao da imam 15kg tezine..

kad hodam pritiska me ta tezina iz stomaka..

u ponedljak idem kod dr da me pogleda i da dogovorimo kad je carski rez.

prikupila sam papire pa cemo videti sta kaze:-)

oprala sam sve stvari, opeglala ih i sredila.

krevetic namestila:-)

danas sam se iznervirala jer su mi bili ljudi za dubinsko ciscenje namestaja i duseka i nista zivo nisu uradili. fleke i dalje ostale gde su i bile.

sutra cu ih lepo nazvati i pozvati gazdu da dodje, pa ako je njemu u redu da mi naplati koliko me je izaslo, u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

Kamilica 07.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Ninolina 04.09.2012.

Kaficica 31.08.2012

Ja imam drugaricu -kaficica,imamo isti termin :-))) 31.08.2012 I TAKODJE SMO DECKIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam drugaricu -kaficica,imamo isti termin :-))) 31.08.2012 I TAKODJE SMO DECKIC

Evo i ja pridružujem-malo ranije :D dvema drugaricama kojima je termin 31.08. Tj naš termin je 06.09. ali doktorka je rekla da ga nećemo dočekati i pomerila ga na 31.08. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se prijavim i ja u treci! Vreme mi je proletelo a citam vase komentare da ce tek sad da juri. Termin mi je 31.08. i cekamo jednog decaka!

Nazalost ja sam vec pocela da oticem, i nogice mi sve samo ne elegantne. Ne smem da pomislim kako ce izgledati u julu ili u avgustu na ogrominim temperaturama.

Inace zasad nemam vecih problema. Nespavam narocito dobro, ali jos nije strasno, muci me zeludac, ali i to je izdrzljivo, zezaju me kolena duze vreme kad ustajem mada verujem da je to normalno. Mali je nemiran i obozava muziku.

Pozdrav svima

Pokusaj vec sad da smanjujes unos soli u organizam. So zadrzava vodu u telu i moze da bude jako neprijatno ako otices puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici!!

TatjanaTanja i Meseceviprsti, bice to interesantna zavrsnica! Sa nama je tu negde i Tijaniki ali se ona jos nije prijavila u treci.

Uz mi je pomerio termin vec nekih nedelju dana ranije, a doca me upozorio da mogu da ocekujem vec oko sredine avgusta. Mada, po poslednjoj vestici to je 31. zasad se ja drzim njega, nesto se osecam bebzbednije :lol:

YelenaC vec smanjujem unos soli, mada da budem iskrena, ja ne pijem dovoljno tecnosti, nikad nisam. Mozda je i zbog toga. Trudim se da promenim navike.

Kiara, upravu si, pozovi ti njih da se dive svom radu ako ih nije sramota :angry: , kako zanaju da naplate ako ne znaju da obave posao kako treba. Joj sto ja ludim od tih majstora, a tek me svasta ceka. Nikad ne znas kad dolaze, kazu jedno- rade drugo, za cenu- lakocemo a posle kad je rebnu, da se onesvestis. Mada sam primetila da se oni sa muskarcima tako dogovaraju, ja ne ugovaram dok necujem cifru na kraju.

Devojke jer znate sta je sa LajLom, cini mi se da se ne javlja duze vreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako si resena da dojis, kad se budes porodila, potrebe za vodom ce ti biti ogromne, pa ces se nauciti da pijes vodu. Sada bi bilo dobro da uve imas pored sebe casu ili flasicu sa vodom,a so da ukidas jer so moze da ti digne i pritisak.

Porazgovaraj sa dr. da li mozes da pijes neki caj koji je blagi diuretik. Ja sam se porodila u julu i znam kako je tesko biti sa stomakom do zuba na +40C. Olaksavaj esbi koliko mozes. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo trudnice,Nina mase i salje poljubac svojim drugarima u stomacicima :) Sta radite?Kako provodite ovaj tmuran dan?Mi smo sa bakom kod frizera. :)

Nanchika88 gde su slike?Kako si se provela na god.mature? :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje, evo i mene poranila ako tako moze da se kaze... :rolleyes: Dolazi mi gazdarica po kiriju(po prvi put od kad smo u njenom stanu)uvek joj mi nosimo,nego 100%hoce da vidi kako joj cuvam stan... :rolleyes: pa eto razloga sto sam budna..hihihii... :P

Nanchika draga,stvarno,gde su swicice,nema ni na fb... :( Da vidimo tebe i nasu oljicu ;)

YelenaC draga,mene,tj.Mi koje imamo termin u junu,krajem juna i pocetkom jula nas je lepo vreme posluzilo(bar za sad)ovo tmurno vreme ucinilo svoje da malo manje oticemo i lakse da disemo...Mogu samo da zamislim kako izgleda na +40... :blink: Koliko sam slusala prognozu do kraja juna ovako promenjljivo vreme...Posle u julu meni ostaje jos par dana tako da draga moja,ja(Mi)cemo preziveti ali ove devojek u avgustu imaju malo vise da se namuce sa vrucinom :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zna neko sta znaci da je posteljica I stepen, tj. gradus 1...???? tako sam nesto razumela...dr mi je rekla da to i nije bas dobro i da je jos rano za to, ali nije mi potanko objasnjavala, jer je bila u guzvi i skroz nesto nadrndana... pa me sad to kopka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćaos, drage moje!

Evo i nas :lol: Ma nisam stigla da se slikam :( Mogla sam zakasniti, kući nije bilo nikog,a sama nisam uspela da stanem u kadar :lol: . Mislim da će neko već ubaciti eke slike na fejs,pa ću onda odatle da prebacim ovde :mellow:

Inače, na maturi sam bila glavna atrakcija, svi su me gledali, dolazili da pitaju, mazili stomak... Još kad su me videli kolo kako igram rekli su mi- "Ženo,pa ti treba uvek da budeš trudna" :lol: Ali su muke sa nogama počele čim sam legla da spavam,pa nam je noć bila manje više burna i neprospavana!

TatjanaTanja, meseceviprsti, dobro nam došle ovde u završnicu,postaje nam sve zanimljivije i zanimljivije! ;)

Majibebac, u utorak mi stiže dušek,pa ću ti reći kakav je ;)

Šta mi radite danas? Kako ste mi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zna neko sta znaci da je posteljica I stepen, tj. gradus 1...???? tako sam nesto razumela...dr mi je rekla da to i nije bas dobro i da je jos rano za to, ali nije mi potanko objasnjavala, jer je bila u guzvi i skroz nesto nadrndana... pa me sad to kopka...

I meni na nalazu iz 33.nedelje piše I stepen,a dr ništa nije spomenuo. Mislim da to nije zabrinjavajuće i kontam da je više od I stepena da bi onda bilo zabrinjavajuće. Mislim, nekako mi logično da je I stepen sada,pa tamo kad se približimo terminima onda se penje stepen maturacije. Možda grešim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni na nalazu iz 33.nedelje piše I stepen,a dr ništa nije spomenuo. Mislim da to nije zabrinjavajuće i kontam da je više od I stepena da bi onda bilo zabrinjavajuće. Mislim, nekako mi logično da je I stepen sada,pa tamo kad se približimo terminima onda se penje stepen maturacije. Možda grešim...

Stvarno ne znam... rekla mi je da nije dobro za bebu..i da izbegavam cigarete i zadimljene prostorije?!!?!?!? btw, niti pusim, niti sam nesto preterano u drustvu pusaca... pa mi nista nije jasno... ali i ja se nadam kao sto ti kazes, da tako treba da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno ne znam... rekla mi je da nije dobro za bebu..i da izbegavam cigarete i zadimljene prostorije?!!?!?!? btw, niti pusim, niti sam nesto preterano u drustvu pusaca... pa mi nista nije jasno... ali i ja se nadam kao sto ti kazes, da tako treba da bude

Stvarno nemam iskustva sa tim, meni moj doktor nit govori nešto posebno, većinom se sama snalazim- kad pitam mi kaže,ali ja većinu stavri sam sama saznala itd. meni tako odgovara jer bih se možda isto tako uplašila. Ali,možda je tvoj dr jednostavno oprezan, pa ti za svaki slučaj govori neke stvari. Da je to nešto strašno, drugačije bi ti rekao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno nemam iskustva sa tim, meni moj doktor nit govori nešto posebno, većinom se sama snalazim- kad pitam mi kaže,ali ja većinu stavri sam sama saznala itd. meni tako odgovara jer bih se možda isto tako uplašila. Ali,možda je tvoj dr jednostavno oprezan, pa ti za svaki slučaj govori neke stvari. Da je to nešto strašno, drugačije bi ti rekao ;)

Nadam se da je tako... i hvala ti na odgovoru. Ja se ipak nadam da to i nije nista posebno, da bih se sada traumirala i tkt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj pa meni niko ne kaze nista za posteljicu..sem da je na zadnjem zidu....cak nista i ne pise...cek,bas cu sad da pogledam :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da je tako... i hvala ti na odgovoru. Ja se ipak nadam da to i nije nista posebno, da bih se sada traumirala i tkt :)

Sto pozitivnije i opustenije i sve ce da bude superiska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiara, upravu si, pozovi ti njih da se dive svom radu ako ih nije sramota :angry: , kako zanaju da naplate ako ne znaju da obave posao kako treba. Joj sto ja ludim od tih majstora, a tek me svasta ceka. Nikad ne znas kad dolaze, kazu jedno- rade drugo, za cenu- lakocemo a posle kad je rebnu, da se onesvestis. Mada sam primetila da se oni sa muskarcima tako dogovaraju, ja ne ugovaram dok necujem cifru na kraju.

ma idi, svi su isti.

zvala sam gazdu, dosao drugi kolega koji je, usput, brat od radnika koji je bio juce. umrljao ponovo sve isto, zali boze, kao ne moze, zahtevan je materijal.

pa nemoj mi reci da ne moze da se skine prljavstina od ostisaka ruku na naslonu za fotelju.

dogovorili smo mi jednu cenu preko telefona, ali nesto od dogovorenog nismo radili pa me je radnik sludeo dam dam vise para.

ne bih ja ni pravila problem da sam bila zadovoljna kako je to uradjeno.

ispalo je da mu je gazda rekao jednu cenu, a on mi je naplatio vise.

sad je sve reseno s tim da mi je garnitura i dalje prljavaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice posteljice 1stepena to je ok,mlada je tako oni to gledaju meni je pre 7dana bila ll stepen jer sam ja pusac a i udrustvu sam pusaca i nista mi dr nije rekao

Imam komsinicu koja ima klinca 2god ona nikad nije zapalila cigaru kao i njen muz pa joj opet posteljica bila ll stepen tako da to nema nikakve veze niti razloga za brigu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste,trudnice? Danas nigde nikoga... Imam pitanje za iskusne mame i one koje su kupovale/dobile ležaljke/ljuljaške za bebe. Sad gledam po internetu,ima svega,a ja mislim da uzmemo neku običnu bez onih vibracija ,muzika itd... Šta ste vi uzimale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.