Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Donat voda se moze kupiti u svakoj bolje snabdevenoj prodavnici.

pise na flasi koliko sme dnevno da se pije, cini mi se 0.5l.

Nanchika, baletankice su jako smesne i slatke. skroz su satenske, za malu balerinu:-)))

jos mi fale one carapice roza sa cipkicom i super:-)))

sto se kolica tice, ja sam odlucila Inglesina Avio, naravno u pink boji:-))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=4185

mada još nisam sigurna za boju- ima u prljavo beloj, teget i ovoj. Uživo su lepša ;)

Ja sam htela teget mom Pavlu da uzmem..i bas smo se dvoumili izmedju ta cam-ova (teget) i peg-ova (kivi) e onda je izasao ovaj peg-ov najnoviji model i ja odlepila i tako kupili ta... ;)

Prelepa su ta cam-ova..za koju god boju da se odlucis neces pogresiti,jer uzivo izgledaju hiljadu puta lepse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Donat voda se moze kupiti u svakoj bolje snabdevenoj prodavnici.

pise na flasi koliko sme dnevno da se pije, cini mi se 0.5l.

Divno,hvala veliko..bas sam htela da te pitam koliko se pije,ali kao da si mi misli procitala pa napisala...superiska..hvala jos jednom :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana-baby,Kiara i Nanchika88

Hvala vam na predlozima,sad bar imam neki pravac :D kakva da trazim :) Imamo isti ukus blago nama trudnicama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo naseg odelceta za izlazak:-)

29184152.jpg

Uploaded with ImageShack.us

91893958.jpg

Uploaded with ImageShack.us

16841016.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odelce je predivno!!! Jaaoo sta li cu ja za moju princezu, nemam predstavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao mamama i bebama! Mi se tek sad ukljucujemo, nismo mogli od tate da dodjemo na red (igrao igrice). Sad sam ga zaposlila da dovrsi rucak, isjecka salatu i postavi sto :D

Vi ste se bas raspisale, vidim..

Meni je doktor rekao da pijem magnezijum kad sam imala jako trnjenje u rukama (toliko da boli) u petom - sestom mjesecu, ali mi nije pomoglo, Dao mi je uput za neurologa, on me je svu ispregledao, ispipkao i iskuckao i prepisao mi je kompleks B vitamina. To mi je bas pomoglo, tako da ih i dalje pijem.

Kolica jos nismo kupili, ali su nam jedna zapala za oko. Tj. najvise tati jer imaju tockove na pumpanje i amortizere!! :DB)

To su ta kolica, samo sto ce nasa biti u teget boji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene mene moje dete ubi danas, suta se kao da ih je 4 u stomaku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja :lol: Zaboravih da vam ispričam jučerašnji san ! Prvi put sam sanjala bebicu i to baš za rođendan! Imala je kosicu crnu, spavkala je i imala je nekako velike usne, ali neke modre boje. Bila je u zutoj zekici i krem kolicima nekim nabudzenim i mm i ona su se šetali :wub:

Mmm...diiivnoooo...jedva cekam da sanjam svog piska...neka ti svi snovi do kraja ostanu ovako lepiiii:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana-baby,Kiara i Nanchika88

Hvala vam na predlozima,sad bar imam neki pravac :D kakva da trazim :) Imamo isti ukus blago nama trudnicama :D

Ja ne smem da kazem koja sam kupila...svi ce me napasti ovde...ali mene su ona proganjala mesecima i nijedna druga mi se nisu svidela...na kraju smo iskukali neki popust + smo ih izeli na svekin pasos bosanski i uzeli pdv nazad...i kupili stokke kolicA....sad sam presrecna, stoje mi u decijoj sobi i ne prodje dan da ih ne provozam po stanu, sklopim i rasklopim....itd...eto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiara blago tebiiii...odelce je preslatko...uzivaj u svojoj princezici:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pasuljcica, hvala:-))))

hahaha, znala sam da si uzela Stokke, kad si pocela o njima da pricas:-)

meni su ona stvarno prelepa kolica, nema sta da se diskutuje.

meni licno jedino smeta sto ne mogu da se sklope iz cuga vec se mora prvo rasklapati lezaljka gde je beba a ja imam puno voznje u toku dana i moram sirugno 3-4 puta raspakivati kolica iz auta i nazad i to bi mi bilo stvarno veliko cimanje.

inace pink stokke su prelepa, mada bilo koja druga boja od njih je fantasticna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pasuljcica, hvala:-))))

hahaha, znala sam da si uzela Stokke, kad si pocela o njima da pricas:-)

meni su ona stvarno prelepa kolica, nema sta da se diskutuje.

meni licno jedino smeta sto ne mogu da se sklope iz cuga vec se mora prvo rasklapati lezaljka gde je beba a ja imam puno voznje u toku dana i moram sirugno 3-4 puta raspakivati kolica iz auta i nazad i to bi mi bilo stvarno veliko cimanje.

inace pink stokke su prelepa, mada bilo koja druga boja od njih je fantasticna

Uh...ja sam uzela texas:)) a sto se tice rasklapanja, mi smo uzeli i sediste za auto njihovo, pa mislim da nece biti preveliki problem...i ja se vozam non stop....zamisli da mi glatko staju u gepek u ne bas tako veliki auto:)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

teksas nisam videla, sigurno su ekstra. super ako ti staju bez muke:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma svesna sam ja da vecinu bebecih stvari kupujemo zbog sebe a ne zbog njih...ali sta cu kad je to jace od mene...btw baletankice su nestvarne:))) i bice toplo za koju ned:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje trudnice samo da vam se javim i odoh na papanje,sutra mi je svadbica i nadam se da cu nekako da izdrzim stim sto sam sva otecena a o nogama nesmem da pricam a kupila cipelice na stiklu.....

Sto se tice magnezijuma ja ga pijem vec 2meseca i dr mi prepisala njega sa kalcijumom kad sam se zalila na grceve.....i meni pomaze bas.....ljubimo vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje...Evo mene komirane..slogi-dogi :P :P

kiara kompletic je prelep,ali bas prelep... :wub:

Pita sa visnjama..mmm... :blink:

Zasto meni niko od doktora nije prepisao Mg? :unsure:

Tri lekara mi vode trudnocu a niko mi nije pominjao Mg :unsure:

Obicno nasi gniekolozi gledaju samo da li trudnica ima kontrakcije i u najvecem broju slucajeva prepisuju Ginparal koji uopste nije naivan lek. Sto se tice preventive ili grceva u misicima nogu, na primer, njih to ne interesuje.

Za trnjenje je dovoljno piti B12 vitamin. B komplex otvara apetit,a samo iz kompleksa B12 deluje nervno. Dobro ga je piti i za vreme dojenja.

Mg deluje na grceve svih misica tako sto ih opusta. Naravno utice i na kontrakcije debelog creva te deluje pozitivno na rad i probavu. Kada se budete porodile, fizicki cete biti u grcu zbog nesigurnosti, strahova i stresa i zato treba piti Mg a ne vodu koja je jako gazirana i nije dobra za dojilje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, drage moje i stomaci divni! Za divno čuda,naspavala sam se lepo!

Ustala sam upravo, idem da skuvam kafu, imam neki čas da odradim, pa se bacam na pripreme za popodne- dolazi mi društvo na rođus!

Juče nismo stigli da pogledamo kolica , kumovi nas čekali da ih odbacimo kući :angry: Ali mm je obećao da od nedelje idemo sigurno! Dobila sam parfem od mužića, ništa drugo mi niej palo na pamet!

Gde ste mi? Šta radite? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, drage moje i stomaci divni! Za divno čuda,naspavala sam se lepo!

Ustala sam upravo, idem da skuvam kafu, imam neki čas da odradim, pa se bacam na pripreme za popodne- dolazi mi društvo na rođus!

Juče nismo stigli da pogledamo kolica , kumovi nas čekali da ih odbacimo kući :angry: Ali mm je obećao da od nedelje idemo sigurno! Dobila sam parfem od mužića, ništa drugo mi niej palo na pamet!

Gde ste mi? Šta radite? :wub:

Dobro jutro tebi,Nina mase svojoj drugarici Oljici :) Mi smo se sad probudile,nismo nocas uopste spavale.Zelim ti lep provod sa drustvom.Pa to je lep poklon,meni je muz kupio za rodj.parfem i to je sam birao.Ja sam se iznenadila izborom. :) Jel ste kupile sve ostalo ili tek treba?I ti si nestrpljiva da kupis kolica :D Ja bih sad otisla i pokupovala sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro tebi,Nina mase svojoj drugarici Oljici :) Mi smo se sad probudile,nismo nocas uopste spavale.Zelim ti lep provod sa drustvom.Pa to je lep poklon,meni je muz kupio za rodj.parfem i to je sam birao.Ja sam se iznenadila izborom. :) Jel ste kupile sve ostalo ili tek treba?I ti si nestrpljiva da kupis kolica :D Ja bih sad otisla i pokupovala sve :)

Nina ima :wub: od Olje !

Pa imamo krevetac, posteljinu,baldahin, garderobicu. Ostala su nam kolica,dušek i kozmetika! Otišla bih, što kažeš, i sve pokupovala,ali ne možeee. Moram da sačekam još malko, da ispremeštamo sobu,pa da ubacimo krevetac! Ko šta radi,ja gledam kolica, mm me zeza da znam napamet sve modele na tržištu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Majibebac 01.08.2012.

Tila 02.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

Maja 87 14.08.2012.

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Zene jel doslo do pomeranja na spisku, jel ko zna sta je sa nanicom bananiom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina ima :wub: od Olje !

Pa imamo krevetac, posteljinu,baldahin, garderobicu. Ostala su nam kolica,dušek i kozmetika! Otišla bih, što kažeš, i sve pokupovala,ali ne možeee. Moram da sačekam još malko, da ispremeštamo sobu,pa da ubacimo krevetac! Ko šta radi,ja gledam kolica, mm me zeza da znam napamet sve modele na tržištu :lol:

:rolleyes: Jel nemirna Oljica?Ja tek treba da idem da odvojim da garderobicu a ima je dosta,pa da se pere itd.Za krevetac jos ne znam da li da kupujem ili da uzmem od tetke.Joj i kod nas sledi premestanje u sobi,hahaha tatu cemo da izbacimo :D Ja sam sinoc sat ipo gledala na netu kolica :) I kuhinje teram mm da promenimo staru "maminu" kuhinju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: Jel nemirna Oljica?Ja tek treba da idem da odvojim da garderobicu a ima je dosta,pa da se pere itd.Za krevetac jos ne znam da li da kupujem ili da uzmem od tetke.Joj i kod nas sledi premestanje u sobi,hahaha tatu cemo da izbacimo :D Ja sam sinoc sat ipo gledala na netu kolica :) I kuhinje teram mm da promenimo staru "maminu" kuhinju :D

Ma i ja sam imala koliko neprospavanih noći zbog kolica :lol: I na kraju opet na istom! Ma, haos! Oljči trenutno spavka,ali je noću i dok sam mirna haos nemirna,samo izbacuje neke delove tela i onda je golicam,pa beži! :lol: Tvoja Ninči?

Mi smo uzeli moj krevetac, nisam htela da kupujemo novi, ništa mu ne fali! Garderobica je oparana i ispeglana, složena, a treba da dobijemo komodicu pa da se namestimo. To slikamo pa ubacujemo čim bude gotovo!

Joj,kuhinju još nemamo <_< Mislim,imamo dole kod sveki i svekra, ali našu nemamo, ali biće i to jednog dana!

B.Mama, nema vesti o novim bebama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan, drugari...

Nadam se da ste se naspavale...Ja sam se juče preforsirala sa radom po kuhinji (završena!!!) i noćas sam muku mučila sa grčevima u nogama, ustajanjem i nesanicom da je to strašno bilo...tek jutros sam zaspala kako treba i odspavala neka 3-4 sata. Baš sam kreten neviđeni...Na svu muku sa nogama još me i zaboli ispod stomaka, leva strana...Verovatno sam neki mišić istegla rintajući... :angry:

Tila Bas ti je lep tiker i Bas lepo ime... ;):wub: :wub:

Hvala, draga! :wub: za tebe i malog drugara...

A što se kolica tiče u najužem izboru su ova:

http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=4187

http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=4768

http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=4774,

a za ova http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=1807 sam čula sve pohvale ali mi se ne sviđaju nijanse koje postoje...

U principu najbitnije mi je da se sedišta (ili ručke) rotiraju, kao i da ima pun ležeći položaj i da su samo kolica jer ležaljku i auto sedište već imam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tila kao iskusna mama preporucila bih ti ova Cam kolica.Kvalitetna,lepa,sediste se rotira,cena odlicna a ono sto je najbitnije tezina je 7,5kg sto je duplo manje od npr. Dakote.Pored dizajna,cene i kvaliteta gledajte i tezinu nezavisno od toga da li stanujete u kuci ili stanu.

p.s.Divno ime za decaka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad vidim da je ram 7,5 kg a sa sedistem 9,2 ali su svakako najlaksa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.