Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Cao svima!Nanchinka88 srecan rodjendan i od nas sa drugog trimestra! :)

Virnem i ovde ponekad mada ima jos dosta do treceg.Pozdrav svim trudnicama od nas!

Hvala vam, drage moje! Učinile ste mi ovaj dan zaista posebnim ;) <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poljubac veliki za tebe i tvoj stomaci :wub: :wub: :wub:

t4801.gif t4801.gif t4801.gif Za tebe Sergeja i Nemanjicu...

Nego nema nam Jele Jele da cujemo kako nam je... :rolleyes: Ne vidim ni na onom drugom forumu da je ima... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

probaj sa maslinovim uljem, svaki dan jedna kafena kasicica, ne moze da ti skodi + laxomicil ivancic i sinovi, to smes u trudnoci slobodno.

ja sam krenula sa masl.uljem od danas a ivancice pijem vec mesec dana

mislis maslinovo ulje da popijem??? moracu to od ivancica da kupim...i nadam se da ce mi pomoci... uzela sam iz apoteke neke glicerinske cepice, kao mogu ih koristiti i trudnice, ali moj stomak ih bojkotuje.

Hvala ti puno na savetu. :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislis maslinovo ulje da popijem??? moracu to od ivancica da kupim...i nadam se da ce mi pomoci... uzela sam iz apoteke neke glicerinske cepice, kao mogu ih koristiti i trudnice, ali moj stomak ih bojkotuje.

Hvala ti puno na savetu. :**

da, cisto maslinovo ulje.

ovo od ivancica je stvarno super jer sadrzi neka vlakna bla bla bla.

ja se ponekad istripujem da mogu bez njih u trudnoci pa na kraju ipak skontam da moram min 1 dnevno da ih pijem.

na pocetku mozes i 3x dnevno, pomesa se uz malo vode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NANCHIKA88 Srecan rodjendan,zelim ti od <3 sve najlepse,da ti se svaka zelja ispuni :) Kako ste mi danas drage trudnice? :) Bas ste se raspisale.Sredjujete stvari za bebe,blago vama.Meni ce to mama uraditi za jedno mesec ipo.Hvala Bogu zivi u zgradi do moje pa mogu i ja ponekad da se umesam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imaš neki razlog ili se plašiš starenja :lol:

Ma kakav strah od starenja :lol: jednostavno, nista posebno. Vise volim spontane stvari to je sve.

Vidim, vecina ima novine u stanovima sto sa bebinim kutkom, sto sa nekim renoviranjem. Mi smo jucer narucili dnevnu sobicu i bas se veselim jer je unikatna i po mojoj zelji radjena. Evo bas sijem dekor za jastucice, bice medeni..evo slicica po kojoj ih pravim.

Bas divno kada se spoji novina u zivotu kao sto je divna bebica i osvjezenje enterijera uz bebu. Za bebu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakav strah od starenja :lol: jednostavno, nista posebno. Vise volim spontane stvari to je sve.

Vidim, vecina ima novine u stanovima sto sa bebinim kutkom, sto sa nekim renoviranjem. Mi smo jucer narucili dnevnu sobicu i bas se veselim jer je unikatna i po mojoj zelji radjena. Evo bas sijem dekor za jastucice, bice medeni..evo slicica po kojoj ih pravim.

Bas divno kada se spoji novina u zivotu kao sto je divna bebica i osvjezenje enterijera uz bebu. Za bebu. :)

Draga,Ti i ja smo bas slicne...I ja vise volim spontane stvari,bas se lepo obradujem..a rodjendane uopste ne volim :rolleyes:

Jao jastucici su prelepi....I boje su super..jel to ti sama sijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe...ala ste se raspisale...divno mi je da citam, ali sad nemam pojma ko je sta rekao, napisao...blago vama na sredjivanju i peglanju stvarcica...vidim da ste bas rano krenule...nekako mi se cinilo da to treba da bude mnogo kasnije kako bi ostalo sveze i cisto, ali mozda gresim...

Joooj ja sam provela prvu neprospavanu noc, a i dan mi nikako nije lak...lezim u krevetu ceo dan...bebi kao da mi je ojacao odjednom...sutira se kao luud...celu noc, pa ceo dan...pomera stomak na sve strane...pocela sam da se brinem jer je naprasno poludeo...ne znam da li te to zaista za brigu????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakav strah od starenja :lol: jednostavno, nista posebno. Vise volim spontane stvari to je sve.

Vidim, vecina ima novine u stanovima sto sa bebinim kutkom, sto sa nekim renoviranjem. Mi smo jucer narucili dnevnu sobicu i bas se veselim jer je unikatna i po mojoj zelji radjena. Evo bas sijem dekor za jastucice, bice medeni..evo slicica po kojoj ih pravim.

Bas divno kada se spoji novina u zivotu kao sto je divna bebica i osvjezenje enterijera uz bebu. Za bebu. :)

Pazi kad sam danas razmišljala da ne navlačim stare jastučnice već da skoknem i kupim neki materijal pa da se uhvatim mašine i malo osvežim dnevnu sobu :) I onda ti postaviš ove dve sličice sa ovim fenomenalnim idejama i baš,baš,baš me obraduješ :)

Sutra oblačim moje jastučiće u novo ruho :D

Stavljaš rajsfešlus, dugmiće, višak materijala unutra ili neki četvrti način kopčanja?

Tommy i ja kažem bravo za mamu...Uživajte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga,Ti i ja smo bas slicne...I ja vise volim spontane stvari,bas se lepo obradujem..a rodjendane uopste ne volim :rolleyes:

Jao jastucici su prelepi....I boje su super..jel to ti sama sijes?

Ja samo sasijem ovu masnu i kao cipku ili cvijet a ovaj ciko koji mi pravi ugao seciju ce to da nasije na jastucice. Muskarci to ne kontaju pa sam se ja rado primila posla a inace mi je hobi. Sasijem sitnice za stan ili sebe, nista ozbiljno, samo jednostavne stvari :)

Tila mislim da ce kopcanje biti na dugmice obzirom da imam fobiju od rajsfeslusa koji se uvijek pokvare nakon nekoliko pranja :unsure: Punjenje ce raditi tako da mogu skinuti jastucnice a mislim da se zove pahuljica punjenje :mellow: tako smo nesto dogovorili, znaci ne pretvrdo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe...ala ste se raspisale...divno mi je da citam, ali sad nemam pojma ko je sta rekao, napisao...blago vama na sredjivanju i peglanju stvarcica...vidim da ste bas rano krenule...nekako mi se cinilo da to treba da bude mnogo kasnije kako bi ostalo sveze i cisto, ali mozda gresim...

Joooj ja sam provela prvu neprospavanu noc, a i dan mi nikako nije lak...lezim u krevetu ceo dan...bebi kao da mi je ojacao odjednom...sutira se kao luud...celu noc, pa ceo dan...pomera stomak na sve strane...pocela sam da se brinem jer je naprasno poludeo...ne znam da li te to zaista za brigu????

Imamo mi jos vremena za pripremu stvarcica :) Mislim da je to najbolje uraditi pred ulazak u 9 mesec,ali svako radi onako kako mu odgovara.I moja beba je od juce bas aktivna,ako nemas bolove mislim da to nije za brigu.Raste sve manje mesta ima u stomaku i trazi odgovarajuci polozaj.Tako je meni jedna doktorka rekla :) Salejmo vam kiss Nina i ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako je lepo kad umes da sijes.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe...ala ste se raspisale...divno mi je da citam, ali sad nemam pojma ko je sta rekao, napisao...blago vama na sredjivanju i peglanju stvarcica...vidim da ste bas rano krenule...nekako mi se cinilo da to treba da bude mnogo kasnije kako bi ostalo sveze i cisto, ali mozda gresim...

Joooj ja sam provela prvu neprospavanu noc, a i dan mi nikako nije lak...lezim u krevetu ceo dan...bebi kao da mi je ojacao odjednom...sutira se kao luud...celu noc, pa ceo dan...pomera stomak na sve strane...pocela sam da se brinem jer je naprasno poludeo...ne znam da li te to zaista za brigu????

Nemoj draga da brines..normalno je to,pa porastao je dusa malena pa je sad aktivniji i udara jace..ja snimila mog Pavla ..i niko ne veruje kad vide klip svasta mi radi...ahahah...

Ja sam sinoc i nocas bas lose spavala...Boleo me je strasno stomak i svo vreme je bio tvrd...a u neko doba je pocela strasna gorusica mislila sam da mi se zeludac upalio :rolleyes: :rolleyes: Danas me stomak ne boli,ali se osecam nadujeno... :rolleyes::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milena draga niko nije rekao da ste vi manje vredne od nas i daleko od toga,mi smo ovde ostale i kad smo se porodile delile sm sa vama nasa iskustva i davale vam savete i onda smo odjednom bukvalno proterane ,kao mi smo OT,a i nisu samo administratori ucestvovali u proterivanju nego i nekolicina vas al ne bitno....BOLJE EKIPE OD OVE NIJE IMALO ;)

Ma ne mogu nas admini da oteraju sta ti je,mi smo same otisle jel je postalo toliko BORIIING,sem ako nismo mi tu,a sto se tice ostalih clanica,neka su zive i zdrave,ako bilo kojoj treba neki savet tu smo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, Majo!

Lejlita, divni su jastučići ;)

Dragana, upravo pomislih kako je divno kad znaš da šiješ, pa ove duge dane iščekivanja skratiš,a posle se diviš svom radu. Moja mama šije kao luda, baš uživa u tome, prosto ponekad mislim da je ona više stvari za bebu pripremila nego ja! :blink:

Ja sam završila sa današnjim spremanjem,ostaje mi još kupatilo za sutra. Sad će moji da mi dođu još malo na kafu, pa ću da odmaram! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne mogu nas admini da oteraju sta ti je,mi smo same otisle jel je postalo toliko BORIIING,sem ako nismo mi tu,a sto se tice ostalih clanica,neka su zive i zdrave,ako bilo kojoj treba neki savet tu smo :rolleyes:

Nedam ja Maso Vas..Vi ste nase spasiteljice ...Pa da nije vas mnogo sto-sta ne bih znale(bar Ja) Svasta sam naucila od vas... I bas mi nedostajete ovde... :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala....evo Istok mase Pavlu, a salje poljubac Nini:)))

Nesnosan je!!!uh....sta li me tek ceka posle porodjaja...joj!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Nedam ja Maso Vas..Vi ste nase spasiteljice ...Pa da nije vas mnogo sto-sta ne bih znale(bar Ja) Svasta sam naucila od vas... I bas mi nedostajete ovde... :wub: :wub:

:wub: za tebe smo tu uvek sta ti god treba,poljubac za tvoj stomacic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

:wub: za tebe smo tu uvek sta ti god treba,poljubac za tvoj stomacic

A za nas ostale neupucene u ovaj problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A za nas ostale neupucene u ovaj problem?

pasuljcica nema problema,ma mi smo tu za sve sto vas interesuje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

:wub: za tebe smo tu uvek sta ti god treba,poljubac za tvoj stomacic

t4801.gif t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala....evo Istok mase Pavlu, a salje poljubac Nini:)))

Nesnosan je!!!uh....sta li me tek ceka posle porodjaja...joj!!!

Nina se zahvaljuje na poljupcu i uzvraca. :) Boze kao da zna da se radi o njoj,samo skakuce :) Mozda budu mirne bebe posto su sada nemirni :) Mada mozda je i ovo normalno samo sto mi ne znamo tj.bar ja.Nemam iskustva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

:wub: za tebe smo tu uvek sta ti god treba,poljubac za tvoj stomacic

Da,da a sta je sa nama koje nemamo pojma sta nas cekaaaaaaaaaaa? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeeee..napokon krecem u skolu za trudnice...zvali su me..od ponedeljka....

Bravo za mene... t2037.gif

Opet sam dezuna na bebcu :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeeee..napokon krecem u skolu za trudnice...zvali su me..od ponedeljka....

Bravo za mene... t2037.gif

Opet sam dezuna na bebcu :rolleyes: :rolleyes:

Eto meni radosti ;) Ima da me izveštavaš o svemu, a ja ću da idem na posao- raspodela :lol: Tu sam i ja, nisi jedina dežurna, s tim da sam malko dremnula,pa se evo sad opet uključujem! Mašemo vam :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.