Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

E Milena ma muzevi su presmijesni u toj situaciji a moj je inace posmotan za sve zbunjozne i nafrkane stvari. Skoro mi je razbio nov lak u kupatilu (btw najdrazi, i nema ga vise u radnjama, da ne povjerujes...) i stao zove me, sav izbezumljen gleda u onaj masakr po plocicama, masini i DRVENIM vratima!! Ja trudna, on smotan. Ali ocistilo se sve. Zato ja idem na psihofizicke pripreme jer mogu misliti sta me ceka kada recimo, izadje sluzavi cep il pukne vodenjak t3612.gif

m0136.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,blago vama koje cete za par dana,a mi ostajemo da iscekujemo vase price,da nam brze prodje vreme... :lol:Jenny kompletic je prelep i ja planiram da kupim beli... :rolleyes: Evo moja devojcica pocela da talasa stomacic,udara i okrece se sta li... bas nam je lepo,sad cemo jos malo na tusiranje pa u krevet da se mazimo... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Milena ma muzevi su presmijesni u toj situaciji a moj je inace posmotan za sve zbunjozne i nafrkane stvari. Skoro mi je razbio nov lak u kupatilu (btw najdrazi, i nema ga vise u radnjama, da ne povjerujes...) i stao zove me, sav izbezumljen gleda u onaj masakr po plocicama, masini i DRVENIM vratima!! Ja trudna, on smotan. Ali ocistilo se sve. Zato ja idem na psihofizicke pripreme jer mogu misliti sta me ceka kada recimo, izadje sluzavi cep il pukne vodenjak t3612.gif

m0136.gif

:lol::lol::lol: Ja mog zezam da će da spakuje torbu i da krene za porodilište a mene da ostavi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,blago vama koje cete za par dana,a mi ostajemo da iscekujemo vase price,da nam brze prodje vreme... :lol:Jenny kompletic je prelep i ja planiram da kupim beli... :rolleyes: Evo moja devojcica pocela da talasa stomacic,udara i okrece se sta li... bas nam je lepo,sad cemo jos malo na tusiranje pa u krevet da se mazimo... :rolleyes:

Da znas,blago njima.A mi cekamo avgust one najvece vrucine.Hehehehe.Nase bebe su izgleda neke nocne ptice,obozavaju da se mrdaju pred spavanje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas,blago njima.A mi cekamo avgust one najvece vrucine.Hehehehe.Nase bebe su izgleda neke nocne ptice,obozavaju da se mrdaju pred spavanje. :)

HAHAHAHHA....u pravu si,sve je na mamu,ne spava nocu negi vileni po stomaku... :lol: Bice zeznuto,ako tako bude radila kad se rodi,inace nema meni spavanja... :blink: Meni bas i ne smeta sto je vrucina,bolje sunce nego kisa,ali ipak malo brinem kako ce moja dusa da podnosi vrucinu (zbog osipa,alergija i td...).Velika steta je sto nemam klimu,ali snacicu se,otvaracu prozor ujutru rano kad je hladovina,a posle zatvaramo venecijanere i hladovinka u sobi,uvece setnjice i kupanjac...nadam se da ce to biti dovoljno da se malena rashladi.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HAHAHAHHA....u pravu si,sve je na mamu,ne spava nocu negi vileni po stomaku... :lol: Bice zeznuto,ako tako bude radila kad se rodi,inace nema meni spavanja... :blink: Meni bas i ne smeta sto je vrucina,bolje sunce nego kisa,ali ipak malo brinem kako ce moja dusa da podnosi vrucinu (zbog osipa,alergija i td...).Velika steta je sto nemam klimu,ali snacicu se,otvaracu prozor ujutru rano kad je hladovina,a posle zatvaramo venecijanere i hladovinka u sobi,uvece setnjice i kupanjac...nadam se da ce to biti dovoljno da se malena rashladi.. :rolleyes:

Hehehehe vratice nam se ono sto smo mi radile nasim mamama :) I ja vise volim Sunce,kisa me nervira,samo mi se spava.Ja cu nekako da podnesem.I ja se brinem zbog toga kako ce Nina da podnese.Bolje je bez klime kazu da ne valja ukljucivati kad je mala beba tu.Tusiranje,lagano oblacenje,bice njima dobro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam, kazem da ste mi mnogo slatke. Bas se oraspolozim kad citam vase postove. Sva ta pitanja, nedoumice, pa i to kakva ste podrska jedna drugoj. Vac neko vreme nije bila ovako dobra ekipa u trecem. :D :D Veliki kiss za vas i vase bebirone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam, kazem da ste mi mnogo slatke. Bas se oraspolozim kad citam vase postove. Sva ta pitanja, nedoumice, pa i to kakva ste podrska jedna drugoj. Vac neko vreme nije bila ovako dobra ekipa u trecem. :D :D Veliki kiss za vas i vase bebirone.

Hehehehe moramo da se dopunjavamo.Najbolje se razumeju trudnice izmedju sebe.Kiss od mene i Nine,evo mase iz stomaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA MAMA DY :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boli me strasno stomak i jako je tvrd... :rolleyes: Ne dizem frku...Valjda ce proci..samo sam vama rekla ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro zenske :)

Dragana-baby, ne mora da znači, nekada se stomak priprema danima za porod - kao npr kod mene kada me je mučio bukvalno 20 dana pred porod sa lažnim kontrakcijama i bolovima :)

Ja sam se juče čula sa anestezijologom. Kaže da dođem na razgovor u ponedeljak i da uradimo sve potrebne analize i testove za epidural :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nancika88 pa tebi je danas rođendan?

:)

Sretan rođendan draga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro! Ovo kao da ce biti neki bolji dan, sta vi mislite? Mislim na vrijeme..meni je bas bas dosta sivila, ne dizem roletne danima :rolleyes:

Draga nanchika

very-happy-birthday.gif

zelimo ti ja i moj stomacic sve najljepse od srca! :wub: I ja cu svoj slaviti s bebom u stomaku. Jedva cekam, nikada ga necu zaboraviti :wub: a inace ne gotivim nesto rodjendane bas <_<

Ljubac svimm stomacicima i bebanama! :wub: Mi idemo placati racune i pravimo se da je to zabavno jer idemo s osmijehom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a inace ne gotivim nesto rodjendane bas <_<

Imaš neki razlog ili se plašiš starenja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nancika 88 srecan rodjendancic i da nam dam uvek budes zdrava i srecna zelimo ti ja i moja bebana i saljemo ti punooooooooo poljubaca :-* :-* :-* :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro veče drage moje,kako ste? Mi danas bile na kontroli,ctg i uz i dr kaže da mogu da čekam svaki čas. Ctg,doduše,još ne beleži kontrakcije,ali zato sam po uz već 39 /4o nedelja :blink: Bebica je naaaaapredna,oko 3800g, a posteljica je III stepen zrelosti,plodove vode dovoljno. Dr mi je od sledeće nedelje na odmoru i rekla mi je da se vraća tek 12.06. i da ako se ne porodim do tad da dođem još jednom na ctg,ali da ona misli da ću uskoro. Do sada se nisam plašila porođaja ali kada sam videla kolika je beba,plašim se kolika će biti do termina (ako doguram do tad) i kako će to da se rodi :unsure:

Uuuu...masala...bar ce biti lepa beba, jer sto su vece, to su lepse kad se rode:))) radi cucnjeve i voli se sa suprugom ako zelis pre da se porodis:))) mozda pomogne...hehehekazu da se zena nekako cudnovato smiri dan pre porodjaja, pa ti mozda i to bude neki znak:) znaj da ti sve odve drzimo fige da se lepo i lako porodis....i da nam kuckas iz porodilista:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanicka srecan rockas:) sve najlepse od IsToka i mene:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanchika srećan roćkas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam, kazem da ste mi mnogo slatke. Bas se oraspolozim kad citam vase postove. Sva ta pitanja, nedoumice, pa i to kakva ste podrska jedna drugoj. Vac neko vreme nije bila ovako dobra ekipa u trecem. :D :D Veliki kiss za vas i vase bebirone.

Najbolja ekipa je otisla, to znaju svi :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, HVALA VAM PUUUUNO! Imate poljubac od mene i Oljči za sve vas i vaše stomake :wub: raznežile ste me skroz!

Mm sinoć zaseo za komp,pa nisam mogla da vam kuckam! Beba mi je čestitala rođus jednim udarcem u ponoć, pa se posle mazila sa tajom,a ja sam je noćas sanjala po prvi put! Spavkala je u nekim budzastim kolicima,a ja sam je ljuljuškala i bile smo u Tempu :lol: :lol:

Da znam da ubacim sliku,sve bih vas pozvala na tortu (iako je nemam jer sveki mi je pravi za subotu,tad mi dolazi društvo) :lol:

Devojke,hvala još jednom,ulepšale ste mi dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas! Opet ovo bzv vreme,kiša,kiša i samo kiša :angry: kako ste mi? Mi smo nekako uspeli da se naspavamo,ali,naravno,uz 5-6 odlazaka u wc.

Nanchika,draga,srećan rođendan i da ovaj dan što lepše provedeš!

Pasuljčiću,da te samo čuje mm :lol::lol::lol: ,dobila bi čokoladu! Ne zaostajemo mi po pitanju toga,kako tako uspevamo nekako i pored mog stomaka :lol: ,ali beba umesto da se rodi,samo me posle živu izubija :lol::lol::lol: . Šalu na stranu,kad bude rešila, rodiće se (samo neka tempira lepo vreme)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milena, samo opušteno,zna beba kad njoj odgovara da izađe napolje ;) Ali, do tada- čučnjevi i gimnastika u krevetu,kao što pasuljcica kaze :lol:

Mene svi smaraju sa pitanjem šta da mi kupe za rođendan,a ja bih im rekla da mi kupuju za bebu :lol: Meni ne treba ništa... Šta ti je mama :rolleyes: Mm je rekao da će da mi kupi parfem, ali ide sam da izabere,da me iznenadi! Muškarci i iznenađenja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je rekao da će da mi kupi parfem, ali ide sam da izabere,da me iznenadi! Muškarci i iznenađenja :lol:

hahahahahahah :) kako "nepredvidivo"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahahahah :) kako "nepredvidivo"

Užas jedan :lol: Ali, sam njegov izbor će da me iznenadi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je mm za rođendan naprevio tortu :rolleyes: ,ali,najlepši poklon mi je bio kada mi se bebica prvi put javila sa jednim blagim tup,tup :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.