Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

I ova moja šmizla razvlači stomak kako stigne :) :) :)

Jos malo pa gotovo .... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro ili dan,kako kome... dan je baš bzv. Moguće je nanchika da ti nešto iz vazduha smeta a možda samo nos raguje na ove drastične promene vremena. To za bolove u nogama prilikom spavanja ne pričaj ništa. Pitam se kako ću bez toga kad se porodim :lol: Moja bebica je od jutros nešto "podivljala". Udara me i gore i dole i stomak razvlači na sve strane i čini mi se da mi se stomak još više spustio :huh:

Još malo,još malo ;) Kad ideš kod dr? Joj,šta bih dala da sam pri kraju,stvarno sam nestrpljiva ;) Meni se stomak definitivno spustio u poređenju sa pre možda mesec dana. Gorušica me ne muči (da kucnem u drvo ;) ) već dosta dugo,sve mi čudno bez nje i kokica koje sam tamanila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ova moja šmizla razvlači stomak kako stigne :) :) :)

Jos malo pa gotovo .... :)

Solidarisala bih se sa tobom pa maaalko poranila sa upoznavanjem bebare! ;)

Moja beba (kada ležim sa strane) nekada imam osećaj da leži na krevetu pored mene :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još malo,još malo ;) Kad ideš kod dr? Joj,šta bih dala da sam pri kraju,stvarno sam nestrpljiva ;) Meni se stomak definitivno spustio u poređenju sa pre možda mesec dana. Gorušica me ne muči (da kucnem u drvo ;) ) već dosta dugo,sve mi čudno bez nje i kokica koje sam tamanila...

Pa dobro ni mi nismo za odbaciti ... ostalo nam je još 47 dana :D

Ja se ravnam po tvom tikeru :) :) :) posto nam je isti termin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana-baby...alkohol u bilo kom obliku nije dobar, pa makar to bilo i vino...alkohol direktno ide u plodovu vodu????ako hoces da popravis krvnu sliku, svekla rendana, konjsko meso, crne semenke, mleveni lan:)))

E da...hocete li me dodati na onu listu...naime termin bi trebao biti 22.avg...mada se to kod mene ne zna tacno jer nisam imala redovan ciklus:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još malo,još malo ;) Kad ideš kod dr? Joj,šta bih dala da sam pri kraju,stvarno sam nestrpljiva ;) Meni se stomak definitivno spustio u poređenju sa pre možda mesec dana. Gorušica me ne muči (da kucnem u drvo ;) ) već dosta dugo,sve mi čudno bez nje i kokica koje sam tamanila...

Idem sutra,ctg i trebalo bi uz.Tata mi je sad javio da je podigao rezultate briseva i stolice,sve je sterilno, a ja sam juče uzela rezultate na hepatitis i negativan je. Sad mogu da se porađam :lol: Ne muči ni mene gorušica odavno,tek ponekad,zavisi šta pojedem, ali iako se stomak spustio beba ne miče noge od rbara tako da onaj bol što imam i otežano disanje su još uvek tu. Baš me intersuje kolika je bebica sad,a imam osećaj da je baš velika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Solidarisala bih se sa tobom pa maaalko poranila sa upoznavanjem bebare! ;)

Moja beba (kada ležim sa strane) nekada imam osećaj da leži na krevetu pored mene :lol:

Ja imam osjećaj kada sjedim da mi sjedi u krilu :)

Pasuljcica dobro nam dosla u treći :) Dodala sam te na spisak , trenutno si zadnja ali vrlo brzo se i to promjeni :) ... Kao da sam juce bila poslednja na spisku a evo vec sam osma po redu za porod :lol:

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Tila 02.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Tila 02.08.2012

Lajla 09.08.2012

B.mama 14.08.2012

red3lilu 18.08.2012

pasuljcica 22.08.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz me preduhitri:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz me preduhitri:)

da ali tvoja su ljepsa .... :D ja sam bila stavila neku boju, nije se ni vidjelo da stoji spisak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaaaaaaa ja sam se malo pomerila :D

Mene ovo moje dete ubi suta me non stop, i prvo dete me je ubijalo al ovo j sad vec katastrofa ko ce izgurati do kraja :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaaaaaaa ja sam se malo pomerila :D

Mene ovo moje dete ubi suta me non stop, i prvo dete me je ubijalo al ovo j sad vec katastrofa ko ce izgurati do kraja :rolleyes:

Citala sm negdje, kao pratite ritam bebe dok je u stomaku i najvjerovatnije da ce taj ritam da zadrzi i kada se porodi .....

Kada su vase bebe najaktivnije u stomaku ... u toku noci, dana, ujutru .....

Moja smizlica ujutru i navece, ubija u pojam ... najmirnija je od podneva pa do 17h i oko 4 ujutru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da ali tvoja su ljepsa .... :D ja sam bila stavila neku boju, nije se ni vidjelo da stoji spisak :lol:

Nije moje,Lejlita ga je obojila,ja sam samo kopirala ovde :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D OKI

Možda bi bilo interesantno, kada bi meme htjele da za dječake oboje termin u plavo a djevojčice u roza ili crveno? :)

Baš bi nam bio interesantan i zanimljiv spisak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je "luda" tokom celog dana,tek po malo odspava, a za noć,ne znam,trudim se da spavam s obzirom da muku mučim sa tim i više se ne obraćam mm kad dođe s posla iz treće jer kada mu čuje glas "odvali"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je "luda" tokom celog dana,tek po malo odspava, a za noć,ne znam,trudim se da spavam s obzirom da muku mučim sa tim i više se ne obraćam mm kad dođe s posla iz treće jer kada mu čuje glas "odvali"

reaguje na ćaleta :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D OKI

Možda bi bilo interesantno, kada bi meme htjele da za dječake oboje termin u plavo a djevojčice u roza ili crveno? :)

Baš bi nam bio interesantan i zanimljiv spisak :D

A mi koje ne znamo pol da ostanemo ljubičaste. ja ne znam iskreno šta nosim. Jedan dr mi je rekao devojčica drugi dečak, a moj osećaj je da je ipak dvojčica. E sad,videćemo za koji dan7nedelju kad se porodim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mi koje ne znamo pol da ostanemo ljubičaste. ja ne znam iskreno šta nosim. Jedan dr mi je rekao devojčica drugi dečak, a moj osećaj je da je ipak dvojčica. E sad,videćemo za koji dan7nedelju kad se porodim :rolleyes:

Ja sam na početku trudnoće rekla da neću da pitaqm, kao da bude iznenađenje ali sam morala :D ... svaka cast na "ne radoznalosti" hahahah :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na dobrodoslici! :lol: Vidim da se neke zale na bolove i smetnje oko rebara...i meni je isto tako,moja devojcica bije i gura rucicama strasno...nekad ne mogu ni da disem normalno,a ni da sedim,odmah krene da sutira i udara. :rolleyes: Sad sam se aktivirala oko opreme,pravim spiskove sta sve treba,gledam cene i tako...jos nisam krenula sa kupovinom,sve mislim ma ima vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe...nekako se bas lepo i sigurno osecam kao poslednja na spisku...nekako razmisljam da ima dosta vremena:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz, podržavam ideju o bojama termina ;) Još kad bih znala da ih obojim... :lol:

milena026, sutra nam javi sve,to se već podrazumeva ;) Svaka ti čast, ja bih išla na UZ dok ne vidim šta je :lol: Mene je radoznalost pojela dok nisam saznala !

pasuljcice, dobrodošla! Hih, ubrzo ćeš da skokneš na spisku, ništa se ne brini ;)

Sad sam videla da sam ja :blink: :blink: na spisku sedma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe...nekako se bas lepo i sigurno osecam kao poslednja na spisku...nekako razmisljam da ima dosta vremena:)))

A ja jedva cekam da se popnem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milena026, sutra nam javi sve,to se već podrazumeva ;) Svaka ti čast, ja bih išla na UZ dok ne vidim šta je :lol: Mene je radoznalost pojela dok nisam saznala !

Ma ja sam htela ali mm neće,kaže nebitno mu je šta je, a opet se bebi obraća u ženskom rodu i pita " šta radi ćera?" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam htela ali mm neće,kaže nebitno mu je šta je, a opet se bebi obraća u ženskom rodu i pita " šta radi ćera?" :lol:

Pa neka bude onda ćera ;) Moj je izjavio da ako bi sada čuo da nije devojčica da bi se rastužio (naravno, neka je živo i zdravo šta god da je,ali...) . Kaže da se taman raspilavio za rozom bojom :lol: i priča sa njom i koristi samo nejmu poznat nadimak "ćulkica" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan svima u III trimestru.Nadam se da me primate u klub? :) Ja sam danas usla u 28.nedelju,nosim devojcicu koja ce se zvati Nina :) Upisala sam se u skolicu za Psihofizicku pripremu,hehehe.Inace prva mi je trudnoca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.