Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Drage moje, skroz se lose osecam! Nisam spavala,vadila krv,jos na to ovo vreme,uzas... A na poslu sam do 6!

:mellow:

Tila, B.mama,meni kao juce da sam se ubacila na spisak,a vidite me sad! Uzivajte i odmarajte i za nas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Takice, i ja se nadam da ce krenuti! Al nit imam bolove, nit ispada sluzni cep-nista. Jos su nam u skolici rekli da je predznak prolazak kiseline.A mene kiselina ponovo muci <_<

Pa tu cu se poroditi, gde cu drugde, mozda da sam se ranije raspitala za Ns, al opet racunam proce valjda sve ok, pa da se ne vozikam bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo devojke,evo i mene..Peglala sam pa me nije bilo ranije :rolleyes: :rolleyes:

ANA,cestitam i neka Vam je Djordje ziv,zdrav,uspesan.... :wub: Tebi zelim brz i lep opotavak ;):wub:

Vidim imate problem sa spavanjem... :rolleyes: Ah,nezna se sta je gore spavati ili ne spavati...Meni se opet vratila spavaca bolest :rolleyes: :rolleyes: Ili mozda zbog ovog glupavog vremena spavam do kasno u podne :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana blago tebi ako si sve ispeglala...Kanim se baar nedelju dana da se uhvatim u koštac sa vešom ali me mrzi...baš me mrzi...I malopre sam ispeglala samo ono što mi treba da obučem kasnije i par majica mm za posao, a ostalo neka čeka neke bolje dane... Ubi me ovo vreme... :(

I ja ovih dana odspavam poprilično lepo...Čak do 10h umem...Jupi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana blago tebi ako si sve ispeglala...Kanim se baar nedelju dana da se uhvatim u koštac sa vešom ali me mrzi...baš me mrzi...I malopre sam ispeglala samo ono što mi treba da obučem kasnije i par majica mm za posao, a ostalo neka čeka neke bolje dane... Ubi me ovo vreme... :(

I ja ovih dana odspavam poprilično lepo...Čak do 10h umem...Jupi :D

Uuuu ti si draga moja i dobra,ja odvalim sa spavanjem do 12:30h :rolleyes:

Danas sam ustala u 12:30h a vec sam u 13:30h bila sa peglom u ruci :rolleyes: Sta cu molim se od juce da peglam..Bolje sad nego kad mi se nakupi(a desi se cesto)pa posle mucim muku 2-3 sata :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drugarice i drugari! :wub:

Mi smo danas narucili krevetac i vec sutra stize na kucna vrata :)

Jedva cekamo da ga smjestimo i vama pokazemo! To nam je nesto prvo bebece u kuci i unijece nam sunce u nas mali dom.. :wub:

Ljubimo vas sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sam znala da toliko brinete za mene, ne bih vas plasila, javila bih se makar na sekund. Danka vragolanka uziva slusajuci mamu kako joj peva, cita price, uci je enlgeski :lol: i onda mama nema vremena za svoje drugarice. Ovom prilikom vam se mnogo izvinjavam i molim za oprostaj. Ljibm sve nase bebice, i sve vas drage moje :wub: :wub: :wub:

Pa naravno da sno brinuli,sada je sve ok ;)

Sestra verovatno pije-pa je bolje ja da vam se javim ;) Danas u 16h carskim rezom rodjen je Djordje. 3950g, 55dugacak. Mene boli stomak ali cekam poboljsanje.

Losa star je sto sam se probudila dok sam jos imala one cevi u ustima i sili su me. Ne znam zbog cega su me tad budili i dozivali ali bilo je jako lose iskustvo.

Kinca sam videla samo na slici i jedva cekam da mi ga dovedu. Pozdrav iz GAK-a Nis

A.N.A cestitam,sve najbolje,cim uzmes bebana u ruke i malo se oporavis sve muke prodju i ne secas se porodjaja,sad uzivajte :rolleyes:

Dobro jutro treci trimestru!!!

Dobro jutro mojim curama i njihovim bebama.

Bubamaro, MasoS, Maya82 - imate pp ;)

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćaos!

Evo i nas, stanje nam se malko stabilizovalo,ali sam i dalje slabašna i pospana, pa ću nakon tuširanja odmah u krevet. Nos mi curka nešto malko,grlo mi je suvo, moram da pobedim bolest spavanjem ;)

Lejlita, jedva čekam da vidim kako si sve namestila ;)

Nama je moja mama sašila svega i svačega za krevetac, i ja jedva čekam da namestim i da vam pokažem sve komplet !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala cure na lepim zeljama! Veliki pozdrav iz GAK Nis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro cure, jeste se nešto uspavale ili je nešto treće na u pitanju :)

Kako ste provele noć? Meni je Stefo povraćao i jedva je disao, budio se svakih pola sata ... sunce malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

topaz, sta je sa sinom? od cega mu je to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro cure, jeste se nešto uspavale ili je nešto treće na u pitanju :)

Kako ste provele noć? Meni je Stefo povraćao i jedva je disao, budio se svakih pola sata ... sunce malo

Sta mu je, i ova moja je imala burnu noc, curi joj nosic al valjda ce proci <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Topaz, mazi sinčića da ozdravi što pre!

Naspavah se noćas konačno! Danas me čeka brdo kućnih poslova,a vreme je i da malo aktiviram mm, i onako ne radi ovih dana. Mogao bi malo da pomogne...

Šta vi planirate za današnji tmurni dan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta mu je, i ova moja je imala burnu noc, curi joj nosic al valjda ce proci <_<

Pa i njemu je počelo kao curenje nosića ali je kasno sinoć povratio i onda nije mogao da spava jer nije mogao disati na nosić - sunce malo .... pa je morao da spava u nekom polu sjedećem položaju cijelu noć. Čim "spadne" sa jastuka budi se i plače pa sam ga cijelu noć vraćala na taj jastuk .... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Topaz, mazi sinčića da ozdravi što pre!

Naspavah se noćas konačno! Danas me čeka brdo kućnih poslova,a vreme je i da malo aktiviram mm, i onako ne radi ovih dana. Mogao bi malo da pomogne...

Šta vi planirate za današnji tmurni dan?

Ne mrdam danas iz kuce kod nas duva neki vetar uzas :(

Pa i njemu je počelo kao curenje nosića ali je kasno sinoć povratio i onda nije mogao da spava jer nije mogao disati na nosić - sunce malo .... pa je morao da spava u nekom polu sjedećem položaju cijelu noć. Čim "spadne" sa jastuka budi se i plače pa sam ga cijelu noć vraćala na taj jastuk .... :(

Pa kao i kod nas budila se non stop, danas cu da joj kuvam caja i da je lecim. Nadam se da ce i vama uskoro biti bolje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, društvo...

Već sat vremena pijem kafu i čitam forum i takoooooooo me mrzi da bilo šta radim...Juče me ono poslepodnevno sunce izmamilo napolje i super sam bila, a jutros kada sam videla ovaj tmurni prizor muka mi je... Imam brdo veša da peglam, al opet me mrzi :blink:

Najbitniji je ipak UZ juče...Moj dečak je super, sve je kako treba, težak je oko 1300 grama i sasvim je fino napredovao od prošlog UZ...Okrenuo se čovek glavom na dole i udara me svojom malom guzom :) Doktor je skroz zadovoljan i sa mnom i sa njim tako da nam je sledeći UZ zakazao opet za 4 nedelje, a do tada imam redovno kod dr. u DZ, laboratoriju, pritisak, merenje, doznake...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mom curi nos i gadljiv je jako, kad mu se slije u grlo obavezno povraca. sad lecimo uvo da ne dobijemo antiobiotik.

kad sine sunce valjda ce se manje razbolevati.

danas smo kod kuce ceo dan, uostalom kao i proteklih nedelju dana. hteli smo do grada ali je vreme uzasno.

idem kod dr popodne na pregled i da dogovorim cr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravila sam da CESTITAM SVIM NOVIM MAMICAMA:-))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz draga, nadam se da ce tvoje malo sunce ubrzo ozdraviti, dusa mala :wub:

Tila, blago tebi, drago mi je da ste dobro i ti i bebac. Ja jedva cekam sljedecu sedmicu na pregled (ne znam po koji put ovo pisem :lol: ) i tako se radujem novim mjericama moje guze guzane koja je mnooogo nemirna! Ljubim svoje pile :wub:

Evo krevetac samo sto nije stigao, yao kako sam sretna!

Ljubac i sunce saljemo svima na ovom tmurnom danu! :)

post-55291-1337254811_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Takice, i ja se nadam da ce krenuti! Al nit imam bolove, nit ispada sluzni cep-nista. Jos su nam u skolici rekli da je predznak prolazak kiseline.A mene kiselina ponovo muci <_<

Pa tu cu se poroditi, gde cu drugde, mozda da sam se ranije raspitala za Ns, al opet racunam proce valjda sve ok, pa da se ne vozikam bezveze.

ma bice sve ok....ja sam super prosla....ja verujem da ce beka ipak krenuti sama....javi nam iskustva kad sve prodje...mene ce cekati treci porodjaj ako sve bude ok....mazi stomacic.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S je zakacio virozu. Bili smo danas kod dr i rekla nam je da je to tipična viroza, da očekujem temperaturu i kašalj u skorijem vremenu - e još nam je i to trebalo. Pitam da li je prelazno tj kolike su šanse da i mene zakači. Ona pogleda u stomak i reče pa svaka viroza je zarazna i slegnu ramenima - *bg, valjda imam jak imunitet - vidjećemo ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S je zakacio virozu. Bili smo danas kod dr i rekla nam je da je to tipična viroza, da očekujem temperaturu i kašalj u skorijem vremenu - e još nam je i to trebalo. Pitam da li je prelazno tj kolike su šanse da i mene zakači. Ona pogleda u stomak i reče pa svaka viroza je zarazna i slegnu ramenima - *bg, valjda imam jak imunitet - vidjećemo ....

:( :( :( :(

Valjda ce S brzo ozdrvi i da te ne zakaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :( :(

Valjda ce S brzo ozdrvi i da te ne zakaci

Nadam se ... bas mi ga nesto zao

odoh malo da odspavam dok mi je jos teta tu .....

kuckamo se cure :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

brz oporavak zelimo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ewo i mene drage moje,bila danas na pregledu u bolnici,prwo me je doktorica vag pregledala,kaze grlic da je 2 cm,prolazan za prst al zatworen :blink: ,i kao imam pojacan sekret...posle toga na uz,malisa ima 2670 gr i po tom uz termin je tek 15.06...medjutim,kaze da gura glawicom prema dole,oce sto pre napolje,tako da mi je odredjeno mirowanje barem do 01.06 pa od prwog kad mu se prohte nek izlazi...radili mi i ctg,al kontrakcija nemam,tj samo poneka preko 20 i na kontrolu za nedelju dana...ja treba da mirujem a ja sad owih dana bas usred guzwe oko sredjiwanja papira,bice owo ludi dani...ja selepo raspricah sa doktorkom a do kraja joj nisam ni ime zapamtila...

ewo i malo nowih slicica,malo mutne al ipak...

zewamo :wub: :wub: :wub:

7di-1.png

i napokon lepo da pokazemo musko khmmmmm dostojanstwo :wub::lol:

z9v-2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.