Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

MALA NINA Draga,bas sam danas pomislila na tebe... :)

Lezala sam i nesto razmisljala o forumu i shvatila da se ti dugo nisi javljala... ;)

Bas ste porasli i bas ste lepi,prelepa devojcica.... :) Drago mi je da si se javila..Nadam se da ste ti i bebica dobro i da si se lepo uklopila... :);)

poljubac veliki Vam saljemo ja i moj Pavle iz stomaka :):wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MALA NINA Draga,bas sam danas pomislila na tebe... :)

Lezala sam i nesto razmisljala o forumu i shvatila da se ti dugo nisi javljala... ;)

Bas ste porasli i bas ste lepi,prelepa devojcica.... :) Drago mi je da si se javila..Nadam se da ste ti i bebica dobro i da si se lepo uklopila... :);)

poljubac veliki Vam saljemo ja i moj Pavle iz stomaka :):wub: :wub: :wub:

Pa super sam se uklopila sa bebom, mogu ti reći da sam baš happy, uopšte mi ne pada teško ustajanje noću itd....sve su to najslađe muke u životu. Po ceo dan sam sa bebom, pa ni ne stižem da palim komp, a kad se ulogujem, pravac u treći trimestar, ni ne čitam ništa drugo, hehe. Kako ti podnosiš trudnoću? Jel Pavle nemiran?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa super sam se uklopila sa bebom, mogu ti reći da sam baš happy, uopšte mi ne pada teško ustajanje noću itd....sve su to najslađe muke u životu. Po ceo dan sam sa bebom, pa ni ne stižem da palim komp, a kad se ulogujem, pravac u treći trimestar, ni ne čitam ništa drugo, hehe. Kako ti podnosiš trudnoću? Jel Pavle nemiran?

Bas mi je drago da si se super uklopila i da ste dobro..Nadam se da cu i ja tako lepo uzivala..Ah,a sto ne bi,kad sam ga toliko zelela... :) Iskreno nestrpljiva sam...zivim za dan kad cu ga videti... :) :)

Sad za sad super podnosim trudnocu i topli dani su mi ovih dana prijali,za razliku od danas... :rolleyes: sva sam nikakva,ne volim ovo tmurno vreme,lose utice na moje raspolozenje.... :blink: Pavle je jako nemiran,ali izdrzavam nekako..ponekad od silnog lupkanja osetim blagi bol,ali sta cu,njemu je sve oprosteno...Strasno pricam sa njim(stomakom)pa kad me neko gleda sa strane pomisli da sam odlepila.... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<a href="http://www.Slikomat.com/slika/5307516.htm" target="_blank">%7Boption%7Dhttp://www4.slikomat.com/11/0

[url=http://www.Slikomat.com/slika/5307518.htm]yrg-Photo1.jpg</a>

Ćao devojke, mi samo da se javimo da rastemo, lepo napredujemo. Ne znam koliko se vas seća nas:-) ali ja najviše volim treći trimestar. Sad čitam kako sve iščekujete da vidite vaše anđele, pa se prisećam lepih trenutaka, mi smo satima i satima sedele za kompom i u trećem trimestru opisivale svaki detalj:-) sve do porođaja, a nakon toga i sam porođaj. I eto, opet ne mogu da se otkačim ovog dela foruma. Jel da Maso, Anusa, Milanka, Buba Maro, Sabina...? PUNO VAS SVE LJUBIM...

Jao sto smo slatki,ljubimo vas puno :rolleyes: da bila je to nenadmasna ekipa iz treceg trimestra,pozdrav za sve njih ;) Uzivajte sa svojim andjelima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage zene,meni je termin sutra 15 maj.,danas sam bila na kontroli doktor kaze beba se jos nije spustila,da dodzem za 2 dana i kupim gel da me porodi.Jel neko imao takvo iskustvo i molim za savjet?!Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste drage "koleginice" po trudnoci,kako podnosite ovo vreme.....

Meni je super,bar ne oticem i leskarim po ceo dan....a da i zavrsavam poslednje obaveze oko vencanja....pozdrav od mene i mog ogromnog stomacica :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao,mamice i bebice! Mi samo da mahenmo pre spavanja... Dosta je bilo ovih dana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke,kako ste? Koliko sam juče dobro spavala toliko noćas ništa :angry: a ja se ponadala da ću do kraja uspeti da se naspavam :lol: ,ali nema veze. Što me nešto bole stomačni mišići kad se propudim,verovatno zbog težine stomaka. Veliki pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro mamice!

Kao da nece biti ruzne kise danas...daj Boze. :rolleyes: Ja sam sinoc po prvi put imala vise izoblicenja stomacica. Nesto me gurao ovaj moj vrapcic ali bas bas jako, a polako, pa mi stomak dobio spicasti oblik na desnoj strani :D Diiivno mi je bilo gledati to i maziti ga tik ispod koze, cini mi se.. :wub:

Draga Sejla, ne znam sta bih ti rekla osim da poslusas doktora. Je li to doktor s klinike koji ti je tako rekao? Blago tebi kad znas ko ce te poroditi..kad bi se meni potrefio onaj kojeg zelim..Sa srecom, u svakom slucaju! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage zene,meni je termin sutra 15 maj.,danas sam bila na kontroli doktor kaze beba se jos nije spustila,da dodzem za 2 dana i kupim gel da me porodi.Jel neko imao takvo iskustvo i molim za savjet?!Hvala

Sejla koji gel?? Prvi put to cujem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja nisam cula za taj gel. Cula sam za neke vaginalete, pa valjda rade po istom principu.

Ceco83 svaka cast kad imas snage i volje za org. svatova. Ja sam ih vala jedva prezivela a nisam bila trudna :rolleyes: , stres je to ogroman, nema veze sto je pozitivan, ali kad 90% posla padne na tebe :unsure:

Moja beba jos ne izlazi-ocigledno.

Sinoc sam imala kao neka mala stezanja stomaka, ali kad sam prosli put to rekla dr ona kaze da to nije to.

Bojim se samo da ne prenesem, i ovako mi je vec dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage zene,meni je termin sutra 15 maj.,danas sam bila na kontroli doktor kaze beba se jos nije spustila,da dodzem za 2 dana i kupim gel da me porodi.Jel neko imao takvo iskustvo i molim za savjet?!Hvala

Sejla gel se zove Prepidil.Sluzi za razmeksavanje grlica materice.

Posto se nikako nisam otvarala a ni kontrakcije imala u prvoj trudnoci kupila sm gel koji su mi namazali.Lezala sam dva sata a posle setala ne bi li se otvorila.To je islo jako sporo kod mene sto ne znaci da ce i kod tebe biti tako.Svaki organizam je drugaciji i drugacije reaguje na stimulaciju.

Drugi put je isto porodjaj indukovan ali vaginaletom.Isto sam lezala dva sata posle plasiranja pa setala.Porodila sam se 24h kasnije.

I prvi i drugi put sam prebacila termin 12 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<a href="http://www.Slikomat.com/slika/5307516.htm" target="_blank">%7Boption%7Dhttp://www4.slikomat.com/11/0

[url=http://www.Slikomat.com/slika/5307518.htm]yrg-Photo1.jpg</a>

Ćao devojke, mi samo da se javimo da rastemo, lepo napredujemo. Ne znam koliko se vas seća nas:-) ali ja najviše volim treći trimestar. Sad čitam kako sve iščekujete da vidite vaše anđele, pa se prisećam lepih trenutaka, mi smo satima i satima sedele za kompom i u trećem trimestru opisivale svaki detalj:-) sve do porođaja, a nakon toga i sam porođaj. I eto, opet ne mogu da se otkačim ovog dela foruma. Jel da Maso, Anusa, Milanka, Buba Maro, Sabina...? PUNO VAS SVE LJUBIM...

Jao dusa moja kako mi je slatka :wub:

Uh ekipa iz treceg je bila vrh... Ljubim tebe i tvoju curu , ka i cure i bebice iz moje ekipe treceg tr. :wub:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doktor kaze ide na put pa ako hocu da me on porodi da uzmem taj gel,a termin mi je danas.zato ne znam,ja bi ipak prirodno jer mi je prvi porod bio normalan.Malo me strah toga gela...i kako cu reagovati,kaze ako ne bude ok ima carski hmmm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav zene ja samo da se zahvalim na cestitkama divne ste! Nas dve smo jos u bolnici, sutra cemo najverovatnije kuci. Poceli smo da sikimo i mnogo smo srecni zbog toga! Kad dodjemi kuci ii ugrabimo vreme pisemo kako smo prosli! Puno poljubaca za sve vas od mene i moje cerke Tijane i ne plasite se jer stvarno nema razloga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav zene ja samo da se zahvalim na cestitkama divne ste! Nas dve smo jos u bolnici, sutra cemo najverovatnije kuci. Poceli smo da sikimo i mnogo smo srecni zbog toga! Kad dodjemi kuci ii ugrabimo vreme pisemo kako smo prosli! Puno poljubaca za sve vas od mene i moje cerke Tijane i ne plasite se jer stvarno nema razloga

Baš mi je drago da ste vas dve dobro i da ste srećne i zadovoljne :rolleyes: Ipak nam se drugarica Tijana,stvarno je lepo ime! Odmorite se i kada budeš mogla javi nam se. Puno poljubaca za vas dve :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav zene ja samo da se zahvalim na cestitkama divne ste! Nas dve smo jos u bolnici, sutra cemo najverovatnije kuci. Poceli smo da sikimo i mnogo smo srecni zbog toga! Kad dodjemi kuci ii ugrabimo vreme pisemo kako smo prosli! Puno poljubaca za sve vas od mene i moje cerke Tijane i ne plasite se jer stvarno nema razloga

Super bas mi je drago da si lepo prosla, ljubimo vs puno i uzivaj u svojoj bebici :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi bas mi je drago da si se javila.Kad izadjete i kad se malo uklopite obavezno pisi kako si prosla.Ljubac veliki za tebe i Tijanu :***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,drugarice trudnice! Je l dremkate po ovom kišnom danu? I mi smo se nešto uspavale, pravile smo špagete, mmm divno su ispale! Sad bismo mogle da dremnemo, pa posle opet da odmaramo :lol: Planiram da počnem da prikupljam stvari za porodilište,ali polako,a mama mi kaže da ima neki osećaj da ću ja ranije. Ne znam odakle joj to...

Sutra idem da vadim krv i nosim urin, a od nedelje na pregled! jedva čekamo da vidimo našu malenu!

Megi, uživaj sa Tijanom,a javićeš se već sa izveštajem sa porođaja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao dusa moja kako mi je slatka :wub:

Uh ekipa iz treceg je bila vrh... Ljubim tebe i tvoju curu , ka i cure i bebice iz moje ekipe treceg tr. :wub:;)

Mayo ljubimo i mi tebe i tvoj malog andjela :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anusa vec si na zabrinula. :rolleyes: Danka je postala prava devojka

Da sam znala da toliko brinete za mene, ne bih vas plasila, javila bih se makar na sekund. Danka vragolanka uziva slusajuci mamu kako joj peva, cita price, uci je enlgeski :lol: i onda mama nema vremena za svoje drugarice. Ovom prilikom vam se mnogo izvinjavam i molim za oprostaj. Ljibm sve nase bebice, i sve vas drage moje :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<a href="http://www.Slikomat.com/slika/5307516.htm" target="_blank">%7Boption%7Dhttp://www4.slikomat.com/11/0

[url=http://www.Slikomat.com/slika/5307518.htm]yrg-Photo1.jpg</a>

Ćao devojke, mi samo da se javimo da rastemo, lepo napredujemo. Ne znam koliko se vas seća nas:-) ali ja najviše volim treći trimestar. Sad čitam kako sve iščekujete da vidite vaše anđele, pa se prisećam lepih trenutaka, mi smo satima i satima sedele za kompom i u trećem trimestru opisivale svaki detalj:-) sve do porođaja, a nakon toga i sam porođaj. I eto, opet ne mogu da se otkačim ovog dela foruma. Jel da Maso, Anusa, Milanka, Buba Maro, Sabina...? PUNO VAS SVE LJUBIM...

Jao mama, kako sam ja lepa :rolleyes:

Preslatka je, draga, zaista. Misica nasa lepa :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sam znala da toliko brinete za mene, ne bih vas plasila, javila bih se makar na sekund. Danka vragolanka uziva slusajuci mamu kako joj peva, cita price, uci je enlgeski :lol: i onda mama nema vremena za svoje drugarice. Ovom prilikom vam se mnogo izvinjavam i molim za oprostaj. Ljibm sve nase bebice, i sve vas drage moje :wub: :wub: :wub:

Anuska ako joj pijevas ...onda nije ni cudno sto dijete ne spava po citav dan :lol: :lol: :lol:

Oprosteno ti je sto se nisi javila, ali mi smo mnogo brinule .

Nek ste vi nama dobro. Veliki poljubac od mene i mojih momaka za tebe i nasu curu Danku ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li se neka mama cula sa A.N.A? Mada bi verovatno napisale ovde kako je prosla al' ajd' reko da pitam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekamo Aninu sestru da nam javi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.