Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Miiiiisliiiiim, tm je sve samo ne svilen :rolleyes:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anusa vec si na zabrinula. :rolleyes: Danka je postala prava devojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se javim,da ne bude da nisam obavestila,pisala sam u temi iskustva sa prirodnog porodjaja :)Moja Tamara je dosla na svet 08.05.2012 u 00 i 29 h... :wub: Sve je proslo ok,hvala Bogu,danas popodne smo izasle iz porodilista!Veliki pozdrav svima! :):):) Megi zelim ti svu srecu!!!

Čestitamo!!! Da ste nam žive i zdrave :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi sve čestitke za hrabrost i lak porođaj!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan i od nas,kako ste? Mi se vratili iz SD-a, pa u četvrtak ponovo. Idemo da damo briseve,radimo ctg i još jedan uz. Super što je sve u jednom danu i što nisam morala da ostajem celu nedelju jer ništa toplo nisam ponela,a baš je zahladnelo. U subotu sam prvi put otekla u nogama ali nije toliko strašno a koliko sam dugo skitala nije ni čudo. Polako ali sigurno,penjem se na spisku :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idalje sam bez promena. Samo jedna blaga kontrakcija na ctg-u. Ali me nisu ponovo vratili kuci, vec me zadrzali i pripremaju me za sutrasnji carski rez. Sutra je dan D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idalje sam bez promena. Samo jedna blaga kontrakcija na ctg-u. Ali me nisu ponovo vratili kuci, vec me zadrzali i pripremaju me za sutrasnji carski rez. Sutra je dan D

Znači A.N.A. sutra dolazi još jedna bebica,sada bar znaš kada će. Neka sve prođe kako treba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idalje sam bez promena. Samo jedna blaga kontrakcija na ctg-u. Ali me nisu ponovo vratili kuci, vec me zadrzali i pripremaju me za sutrasnji carski rez. Sutra je dan D

Bas interesantno. Bez kontrakcija? Jedna moja drugarica je presla termin 7 dana i nisu hteli da joj rade CR. porodila se prirodno, 7. dana od termina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idalje sam bez promena. Samo jedna blaga kontrakcija na ctg-u. Ali me nisu ponovo vratili kuci, vec me zadrzali i pripremaju me za sutrasnji carski rez. Sutra je dan D

a jesu ti radili OKSI test? ja sam prenela 6 dana, i kada su mi radili taj test pocela da se otvaram.... daju ti malu dozu oksitocina i prate na CTG-u da li i kako reagujes... posto daju oksitocin vrlo cesto se desi da se kod nas koje smo prenele, kontrakcije nastave i pocnes da se otvaras...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala milenice. Lakse mi je jer znam i kako ce da me porode. Neizvesnost me izjedala danima. Iskreno, strah od carskog i uspavljivanja postoji-ali to je sto je. Bar ce moj lekar da uradi sekciju i ceo dan da bude prisutan-dezuran je ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idalje sam bez promena. Samo jedna blaga kontrakcija na ctg-u. Ali me nisu ponovo vratili kuci, vec me zadrzali i pripremaju me za sutrasnji carski rez. Sutra je dan D

Srecno i da sve prodje super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma zbog prvog carskog porodjaja 2010.mi zakazali ponovo carski-a ne zbog termina. Mada je cudo sto su i do sad cekali. Jedva cekam da sve prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sretno A.N.Aaaaa ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A srecno!Da sve prodje u najboljem redu i da nam se sto pre javis sa smotuljkom u zagrljaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A srecno,zelim ti sve najbolje...mislicemo na tebe..... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzimo palceve Ana!

A kako to da ti ranije nisu zakazali ako su vec znali da ce raditi carski.

Ja imam jos 4 dana, sad sam vec jaaako nestrpljiva. A mm me zeza da necu jos bar 15 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma zbog prvog carskog porodjaja 2010.mi zakazali ponovo carski-a ne zbog termina. Mada je cudo sto su i do sad cekali. Jedva cekam da sve prodje.

Aha! Zato oni tebe stavljaju na carski.

Mislicu na tebe, draga. Bilo sta da ti treba, tu smo. ;)

Megi vas sve puno pozdravlja. moguce je da ce sutra kuci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala cure na lepim zeljama.

Lorelaj, prvo su mi zakazali carski na Djurdjevdan i od tad me svaki drugi dan prate. Doktor je mislio da ce telo do sad da se pripremi za prirodan lagan porodjaj-ali klinac se ne da. Nema vise cekanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A SRECNO SUTRA i sto laksi porodjaj ti zelimo ja i moja bebana!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ola drage moje ;):)

Kako ste mi danas? ;)

Mi smo zahvaljujuci ovom glupavom vremenu spavali malo duze i sada se osecamo bas grozno :rolleyes: :rolleyes:

Anci Srecno,drzim fige :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ola drage moje ;):)

Kako ste mi danas? ;)

Mi smo zahvaljujuci ovom glupavom vremenu spavali malo duze i sada se osecamo bas grozno :rolleyes::rolleyes:

Anci Srecno,drzim fige :wub::wub::wub:

Zdravo Draganice. Zahvaljujući ovom vremenu,ja san posle duže vremena uspela da se lepo naspavam,od 11 sinoć do 9 :rolleyes: i baš mi je prijalo,mada mi se i dalje spava. I mojoj bebi izgleda odgovara ovako jer dok je ono bilo vruće uglavnom je bila mirna tokom dana pa uveče "poludi" a zato sad šutira na sve strane,još slušamo muzikicu pa uživamo. Da budem iskrena,prija mi zahlađenje ali ne ovakvo :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A srecno sutra i da sve bude kako treba....ocekujemo sutra radosnu vest

A sto se tice rakova uhhhh....tata rak a i bebac ce biti bas su svileni a ponekad i kameni kako kad im treba

Megi pozdrav za tebe i bebu........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo Draganice. Zahvaljujući ovom vremenu,ja san posle duže vremena uspela da se lepo naspavam,od 11 sinoć do 9 :rolleyes: i baš mi je prijalo,mada mi se i dalje spava. I mojoj bebi izgleda odgovara ovako jer dok je ono bilo vruće uglavnom je bila mirna tokom dana pa uveče "poludi" a zato sad šutira na sve strane,još slušamo muzikicu pa uživamo. Da budem iskrena,prija mi zahlađenje ali ne ovakvo :angry:

Joj i meni se jos spava,jedva gledam :rolleyes: :rolleyes:

Mogu ti reci da je i moj Pavle bio Miran u krevetu a sad podivljao u stomaku...Joj,razvlaci me,snimila sam klip sta mi radi sa stomakom i svima ga pokazujem...strasno :rolleyes: heheheh..Sad je sto posto gladan,moracu da ga nahranim ;):P

Meni ovo vreme uopste ne prija...Ovo vreme me cini neraspolozenom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos,drustvo!

A.N.A., sa srecom,uskoro te ocekujemo sa radosnim vestima!

Evo nas na poslu,cekamo klince da stignu! Juce na svadbi smo se lepo provele,a cak smo i djuskale malo. Bilo je jos trudnica tamo,ja sam dosta izdrzala na stiklama,pa sam posle obula baletanke. Pisemo vam kad stignemo sa posla! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.