Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Yelena, ipak počeh sa peglanjem,pa malo danas, malo sutra pre podne i biće to gotovo... U nedelju idem na svadbu (baš tada mmora da zahladni :angry: )

Nema nam Dragane da nam javi rezultate današnjeg ultrazvuka!

ceco, dobrodošla!

Kod nas standardni problemi- gorušica, grčevi u nogama... Stvarno preterujem sa poslom ponekad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yelena, ja ti opet pravim posao sa duplim postovima. Izvini :)

Ma nista, kad sam vec tu. Ja nisam moderator na ovom forumu ali to radim iz potrebe da budem pedantna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lajla...jel pretpostavljaš ili znaš da je od hemorida?

Pa ne znam... Pretpostavila sam... jer se bas mucim kad idem u wc... ne znam sta bi drugo moglo biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni sva sreca nije islo u mlazu,ali verujem ti kako se osecas.... :unsure: Ja jedva idem i da piskim,koliko sam se prepala...nisam imala bolove,ali peckanje da,danas mnogo manje :rolleyes: ali mi opet nije sve jedno...I ja cu izludeti sa tom tvrdom stolicom...Cak sam prestala i ferum da pijem ali i dalje problem :rolleyes:

Moguce je da su ti unutrasnji proradili...Iskreno kao i ti nemam pojima da li je opasno ili ne ali znam da se hemoroidi u trudnoci najvise pojavljuju... :rolleyes:

Znas koji je trip kad sam videla da je toalet papir natopljen krvlju, ja u wc solju a ona puna krvi :( zavrtelo mi se u glavi... Evo vec sad nema nista...ali i ne pokusavam ici u wc. strah me. Stomak mi je toliko tvrd i boli me, mislim eksplodiracu... Moracu do apoteke da uzmem nesto sto bi mi pomoglo. Ovako vise ne ideee ;( Nadam se da ces i ti resiti tvoje muke uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anuska gdje si zeno ??? :unsure:

Nadam se da ste dobro i da hodate po citav dan, ti i Danka, dok su tvoji momci odsutni :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

morning-sunshine.gif

Ceco, dobrodosla! Zelim ti lijepo druzenje s nama ovdje i lagan porod. Mozda da napravis tiker da te pratimo i da kazes termin da te ubacimo na spisak. ;)

Dragana, kako je bilo na UZ? Koliko nam je drug porastao? :)

Mi danas opet idemo na put..nije daleko toliko i ja volim hodati pa se nadam da i ovaj miso u mom stomaku isto voli. Mene trudnoca nista nije promijenila, ja furam kako furam a dokle cu ne zna se. :lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita- Nanchika88 hvala na dobro doslici .....e ja sam od skoro ovde i pokusavala sam da ubacim stiker al mi nesto ne ide,izgleda da ne umem a termin mi je 16.6

Za hemoroide...joooj zlo,ja se napatih sa njima i pre trudnoce,i meni je pomogla svinjska mast oprana u 9 voda,vise ne bole i ne krvarim a po koji iskoci ako se bas naprezem....

Devojke zelim vam lep i prijatan dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita- Nanchika88 hvala na dobro doslici .....e ja sam od skoro ovde i pokusavala sam da ubacim stiker al mi nesto ne ide,izgleda da ne umem a termin mi je 16.6

Za hemoroide...joooj zlo,ja se napatih sa njima i pre trudnoce,i meni je pomogla svinjska mast oprana u 9 voda,vise ne bole i ne krvarim a po koji iskoci ako se bas naprezem....

Devojke zelim vam lep i prijatan dan

Dobrodošla nam :)

Evo tema kako se postavljaju tikeri Klik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuuu greska.....termin mi je 16.7 mozda nesto slutim mesec dana ranije?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancica hvala,sad cu da probam.....bolje te nasla........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuuu greska.....termin mi je 16.7 mozda nesto slutim mesec dana ranije?!

Ma jok :) Ne slutiš ništa... :);)

Ajde probaj, pa da i tebi zasija tiker :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jela Jela12.05.2012

A.N.A12.05.2012

Megi13.05.2012

nanica bananica23.05.2012

Kiki8728.05.2012

Jenny7.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena23.06.2012

bookaa27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

B.mama 14.08.2012

Evo ceco, a ja nas malo i obojila, da budemo ljepse. Crna slovami nesto...crna! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jela Jela12.05.2012

A.N.A12.05.2012

Megi13.05.2012

nanica bananica23.05.2012

Kiki8728.05.2012

Jenny7.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena23.06.2012

bookaa27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

B.mama 14.08.2012

Evo ceco, a ja nas malo i obojila, da budemo ljepse. Crna slovami nesto...crna! :)

Jela Jela se porodila pre par dana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa superiska...bojicu i ja svaki dan samo da se snadjem:-* a joooj ni tiker ne umem da stavim.....:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A12.05.2012

Megi13.05.2012

nanica bananica23.05.2012

Kiki8728.05.2012

Jenny7.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena23.06.2012

bookaa27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby12.07.2012

ceca83 16.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

B.mama 14.08.2012

Da, zaboravila sam da se Jela Jela porodila..hvala milanka! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve vesele i lepe trudnice evo resih i ja da vam se pridruzim i dali me primate u drustvo?

Sto nas vise ima lakse nam je da izguramo do kraja......i ja cekam svoju prvu bebicu,nadamo se devojcici i un30 sam nedelji......kako se vi osecate?

Dobro nam došla i želim ti ugodno druženje :)

Polako ali sigurno se penjem na ovoj ljestvici :D tj na spisku :D .. malo me panika hvata :D :D :D

Ja se ponadala da nem se Megi. porodila a ono još ništa :) .... u svakom slučaju ljepše je da se otvaraš kod kuće nego u bolnici :) kada ti je dr već rekao da je sve ok i da se ne brineš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eh, draga Topaz, cim krene juli, sve smo mi gotove u par dana razlike :D Ja samo cekam 1.juli pa da se bas bas uspanicim. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolje te nasla Topaz.....sve brojimo sitno a ja se bas plasim. ?.a jos se vencavam krajem maja,valjda necu da se poridim do tada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anuska gdje si zeno ??? :unsure:

Nadam se da ste dobro i da hodate po citav dan, ti i Danka, dok su tvoji momci odsutni :rolleyes:

Ma ko zna gde je ona,nema joj momaka pa koristi maksimalno slobodu,ona i Danka uzivaju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eh, draga Topaz, cim krene juli, sve smo mi gotove u par dana razlike :D Ja samo cekam 1.juli pa da se bas bas uspanicim. :ph34r:

Da ... ako izdržimo do tada :lol::) :) :)

mene ubiše ove kontrakcije ali je grlić OK i dr mi je rekla da se ne brinem. Valjda su ti bolovi u krstima, kao kontrakcije zato što su mi mišići jako slabi jer su trudnoće bile jako blizu (9 mjeseci) pa kada mišići što drže matericu popuste materica kreće da se grči. Ali svejedno strah me da ne bi mogla i ranije ....

Bolje te nasla Topaz.....sve brojimo sitno a ja se bas plasim. ?.a jos se vencavam krajem maja,valjda necu da se poridim do tada

Uf, svadba ..... kada bi me neko natjerao da se vjenčam u trudnoći zadavila bi ga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MasaS zar tvoje bepce vec ima 17 dana??? Kako vrijeme leti, kao da si se porodila prije 7 dana maksimalno .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pocela da davim i bez svadbe :o jel pije koja od vas utrogestan?ja ga koristim od 6 nedelje zbog krvarenja u 6 i 16 nedelji,pa hematom,pa nisko nosim....uh.....dokle se pije?Da li me on stiti od otvaranja tj prevremenog porodjaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pocela da davim i bez svadbe :o jel pije koja od vas utrogestan?ja ga koristim od 6 nedelje zbog krvarenja u 6 i 16 nedelji,pa hematom,pa nisko nosim....uh.....dokle se pije?Da li me on stiti od otvaranja tj prevremenog porodjaja?

Pije nas dosta taj lijek ili ga vaginalno koristimo

Pročitaj postove u ovoj temi http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=319&hl= a imaš i temu krvarenje u trudnoći ..... ne mogu je sada naći, postaviću link kada nađem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ANA se vratila kuci-ponovo :D Klincu je super kod mame u stomaku i nema razloga da ga vadimo carski-ceka se prirodan porodjaj...bar do ponedeljka. U ponedeljak se javljam i valjda definitivno ostajem-ukoliko ne krene do tad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MasaS zar tvoje bepce vec ima 17 dana??? Kako vrijeme leti, kao da si se porodila prije 7 dana maksimalno .....

da da...videces i sama,i ja se nekad zacudim kako leti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.