Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Oduvek sam zelela da imam mamu koja ume da sije..ali nazalost ne ume :rolleyes: Blago tebi,mogu da zamislim tek sta tebi moze da sasije ;)

Joooj,ali nema vremena od posla... Obično kad je na godišnjem to radi,ali evo sada se zapalila pa šije za unuku kao luda. I posteljinu i onu zaštitu okolo kreveca je sašila kao u obliku bombonice sa nekim mašnicama,ma videćeš već ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj,ali nema vremena od posla... Obično kad je na godišnjem to radi,ali evo sada se zapalila pa šije za unuku kao luda. I posteljinu i onu zaštitu okolo kreveca je sašila kao u obliku bombonice sa nekim mašnicama,ma videćeš već ;)

Joj divno,jedva cekam da vidim,molim te obavezno slicice da postavis cim budes to skockala... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj divno,jedva cekam da vidim,molim te obavezno slicice da postavis cim budes to skockala... ;)

Naravno! Vidim,opet ti i ja dežurne u trećoj smeni! ALi en zadugo,pošto ja moram na spavanje- danas mnogo časova, umor me stiže.. Laku noć tebi i Pavletu i ostalim mamicama i bebicama. Mazi Pavleta, neka pusti mamu da spava lepo,bez udaraca u rebra i prevrtanja u stomaku!

Ljubimo vas :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno! Vidim,opet ti i ja dežurne u trećoj smeni! ALi en zadugo,pošto ja moram na spavanje- danas mnogo časova, umor me stiže.. Laku noć tebi i Pavletu i ostalim mamicama i bebicama. Mazi Pavleta, neka pusti mamu da spava lepo,bez udaraca u rebra i prevrtanja u stomaku!

Ljubimo vas :wub: :wub:

Ja cu ostati jos malo u ovoj trecoj smenici ;) Znas da moram sve mamice i stomacice da posaljem u krevet ;)

Lepe i mirne snove tebi i Oljici zelimo Pavle i ja...Ljubimo vas :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, čini mi se da su i tebi proradili hemoroidi jer ti je tvrda stolica, a moguće da je i od depilacije. Ako ne ide u mlazu već samo mačice,onda nije ništa opasno. Hemoroidi ne moraju uvek da bole,svrbe,peckaju i prokrvare ako je stolica tvrđa.

JAOOO a meni je sinoc islo u mlazu kada sam pokusala da idem u wc... vec danima muku mucim sa tom glupom stolicom a sinoc kad sam prokrvarila odsekla sam se od zivota... toliko krvi da padnes u nesvest... nikom nisam smela reci jer bi me mm odmah strpao u kola i u bolnicu da vidi sta je, a pretpostavila sam da je od hemoroida.Samo sto se kod mene spolja ne vide. Mozda postoje neki unutrasnji ili?????? Help joj sad sam se plasim i da pokusavam da idem u wc ;((( Jel to moze biti opasno??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro.

Kad sam isla u wc pre sat vremena roze na papiru. Posle 15 min opet. Sad nema nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAOOO a meni je sinoc islo u mlazu kada sam pokusala da idem u wc... vec danima muku mucim sa tom glupom stolicom a sinoc kad sam prokrvarila odsekla sam se od zivota... toliko krvi da padnes u nesvest... nikom nisam smela reci jer bi me mm odmah strpao u kola i u bolnicu da vidi sta je, a pretpostavila sam da je od hemoroida.Samo sto se kod mene spolja ne vide. Mozda postoje neki unutrasnji ili?????? Help joj sad sam se plasim i da pokusavam da idem u wc ;((( Jel to moze biti opasno??????

Postoje unutrasnji i spoljasnji. Bolje idi kod lekara da ti kaze sta da radis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ANUSA gde si,javi seee :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ANUSA gde si,javi seee :P

Trebas nam i nedostajes nam Anuska :D

Ma Anuska koristi lijepo vrijeme nema nje ovdje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro.

Kad sam isla u wc pre sat vremena roze na papiru. Posle 15 min opet. Sad nema nista

Ajade javni se kad stigneš :)

Ostale cure, kako ste od jutros? Nadam se da vam prijaju ove hladnjikave noći? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajade javni se kad stigneš :)

Ostale cure, kako ste od jutros? Nadam se da vam prijaju ove hladnjikave noći? :rolleyes:

Nema nista sad.

Odoh da probam da odspavam malo, nocas sam slabo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nista sad.

Odoh da probam da odspavam malo, nocas sam slabo

Spavaj kad god možeš :) :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Home sweet home! Ponovo me vratili kuci uz recenicu-"da mu damo jos malo sansu". Verovatno do sutra ako bebac ne krene prirodno-idem na carski. Pritisnuo je glavicom pa im se cini da moze da krene. Ukoliko ne-valjda ce sutra da me porode carski. Mozda se i predomisli lekar...a mozda nam i dodje sutra Djordje. Eh ta neizvesnost ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ipak nisam ja sledeca sa liste ;) Mozda me neka i pretekne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ipak nisam ja sledeca sa liste ;) Mozda me neka i pretekne :D

Mogu da zamislim kako ti je kad te vrate, svaki dan, ili drugi dan, a ti bi da se što pre završi :) Samo polako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro.

Kad sam isla u wc pre sat vremena roze na papiru. Posle 15 min opet. Sad nema nista

To bi moglo biti to. Mogle bi kontrakcije već sada početi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slagjana-elena čestitam :) neka ste živi i zdravi još 100 godina :)

Megi. pa ... laganini i ti bi nam se mogla pohvaliti nekim novostima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajade javni se kad stigneš :)

Ostale cure, kako ste od jutros? Nadam se da vam prijaju ove hladnjikave noći? :rolleyes:

Dobro jutro svima!

Ovo zhalađenje baš prija,noćas sam baš lepo uspela da se naspavam uz samo 2 odlaska u WC :P

Lajla,mogu biti unutašnji hemoroidi,bolje idi kod dr kao što ti je Megi rekla da vidiš šta i kako.

A.N.A verujem da te više opterćuje sama neizvesnost nego bilo šta drugo.

Žene,kod mene je već počelo "još koliko do kraja","jel odbrojavaš",kada ćeš..." :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A verujem da te više opterćuje sama neizvesnost nego bilo šta drugo.

Moguce, ali sad sam nekako spremnija. Rekli su da sacekam jos sutra pa odlucuju o nacinu porodjaja. Lekar mi ne radi za vikend-tako da ce verovatno da me porodi sutra na ovaj ili onaj nacin.

Megi, mozda je to taj cep koji izlazi pre porodjaja. Meni je bilo tako roze pred prvi porodjaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je veci stomak ali kad me gledas u cjelini, nije velik uopste obzirom na moju visinu. Samo je ispupcen naprijed pravo.. :wub: Ali mene non-stop gdje god se pojavim pitaju ''jel to pred kraj'', ''to jos koji dan,ha?''...mislim, hajde dobro, zene vole vidjet trudnicu ali takva pitanja su tako suvisna! I onda kad ja kazema da imam jos dva mjeseca usute se. Znaci, ne zanimam te nego si htjela reci da imam bas veliki stomak! aaaaa :angry: Ma sta me gabri, barem sam napucana trudnica i super se osjecam! Pih! :DB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takvih pitanja je uvjek bilo i uvjek ce biti ... mene vec sada pitaju a ja tek usla u osmi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene,kod mene je već počelo "još koliko do kraja","jel odbrojavaš",kada ćeš..." :angry:

Meni je juce prijateljica ponovo spremala palacinke i na vratima ispratila uz reci da je batalim vise i da smesta prestanem vise da budem trudna da joj ne narucujem palacinke, krofne i da se izmisljam vise. GOTOVO! FAJRONT! Poradjaj se! NE MOGU VISE! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod vas su poceli sa tim famoznim pitanjem :rolleyes:

Kad mi neko kaze pa kad ces vise zgromila bih ga. A ko u filmu svi sa terminom posle mene se vec isporadjali :angry:

Jutros vidim mokra fleka na gacama, a nije sekret, nema miris. Sve mislim mozda je od znoja, s obzirom da je ostalo na tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I onda kad ja kazema da imam jos dva mjeseca usute se. Znaci, ne zanimam te nego si htjela reci da imam bas veliki stomak! aaaaa :angry: Ma sta me gabri, barem sam napucana trudnica i super se osjecam! Pih! :DB)

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod vas su poceli sa tim famoznim pitanjem :rolleyes:

Kad mi neko kaze pa kad ces vise zgromila bih ga. A ko u filmu svi sa terminom posle mene se vec isporadjali :angry:

Jutros vidim mokra fleka na gacama, a nije sekret, nema miris. Sve mislim mozda je od znoja, s obzirom da je ostalo na tome.

Mozda ti je popustila besika malo pod pritiskom. Vano je da se ne ponavlja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.