Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Da prokomentarisem ovu polemiku oko teme i OT-a!

Ne znam sto se devojke ljute i toliko ih doticu neka osnovna pravila pa prete da ce otici sa foruma.

Logicno je, cak i prirodno da sve trudnice koje se porode obilaze ovu temu da vide sta se desava, ali isto tako da i postove o bebi, napredovanje, dojenje, kupanje pisu u odgovarajucu temu. Nema smisla da novopecene mame ovde caskaju o svojim bebama, zar ne?

Uostalom, tako se "oslobadja" mesto za nove trudnice koje ulaze u treci trimestar (kao npr ja :P ), isto tako ima i "slobodnih mesta" u caskanju za bebe do 6 meseci itd... Ovo mi se sve cini kao logican i pripodan tok.

Ako se neko ne slaze sa necim sto napisete, to nije razlog da vi vise ne posecujete tu temu ili da cak otvarate svoju temu samo za istomisljenike?! Ovo je forum, razmena misljenja a ako hocete da vas samo neko pozitivno gleda i odobrava sve sto radite, onda je tu fejs, mail, msn gde se takvi "prijatelji" lepo i na miru iscaskaju.

Dobro si napisala da je ovo forum i razmena misljenja....tako da....a sto se tice nacina na koji ce nas neko gledati,pa ne vidim razlog da nas iko negativno gleda,zar ne????? I ne znam sta mi to radimo pa nam treba necije odobravanje. SVAŠTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jela Jela12.05.2012

A.N.A12.05.2012

Megi13.05.2012

nanica bananica23.05.2012

Kiki8728.05.2012

Jenny7.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena23.06.2012

bookaa27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby12.07.2012

baby27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

B.mama 14.08.2012

Da se i ja pribelezim :P ne mogu docekati kraj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao sto su ti se sirila rebra pre par meseci, rako ti se sada siri karlica. Zbog toga mozes da imas osecaj tupog bola u krstima i taj ostar u preponama.

Danas su ti radili samo UZ? Nisu te vaginalno pregledali opet?

ne bi bilo lose da uzmes papirne maramice i da stavis u gacice kao ulozak. Lezi na ledja i posle 10ak minuta proveri maramicu da li je vlazna, mokra. Ako jeste,promeni maramicu pa opet posle 10 minuta pogledaj. Ako ti 5 maramica bude mokro(vlazno), onda imas visoko puknuce vodenjaka. Ako nije, moguce je da te je ona juce isprala povidon jodom posle pregleda, pa da ti se sekret malo 'obojio'(povidon jod bude zelenkast kada oksidira)

Aha, samo UZ. Sad cu da uradim to sa maramicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama ucinila si da se osjecam vazno, pomakla sam se za jedno mjesto naprijed :D Ja takodjer ne mogu docekati da vidim svoje luce maleno...dobrodosla na spisak i na druzenje! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro si napisala da je ovo forum i razmena misljenja....tako da....a sto se tice nacina na koji ce nas neko gledati,pa ne vidim razlog da nas iko negativno gleda,zar ne????? I ne znam sta mi to radimo pa nam treba necije odobravanje. SVAŠTA

Potpisujem :D:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama ucinila si da se osjecam vazno, pomakla sam se za jedno mjesto naprijed :D Ja takodjer ne mogu docekati da vidim svoje luce maleno...dobrodosla na spisak i na druzenje! ;)

E bas mi je drago :D valjda ce se neko upisati i posle mene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama, dobrodosla u treci trimestar i da ti sto brze prodje :-)

Maramica potpuno suva, znaci da je sekret

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da prokomentarisem ovu polemiku oko teme i OT-a!

Ne znam sto se devojke ljute i toliko ih doticu neka osnovna pravila pa prete da ce otici sa foruma.

Logicno je, cak i prirodno da sve trudnice koje se porode obilaze ovu temu da vide sta se desava, ali isto tako da i postove o bebi, napredovanje, dojenje, kupanje pisu u odgovarajucu temu. Nema smisla da novopecene mame ovde caskaju o svojim bebama, zar ne?

Uostalom, tako se "oslobadja" mesto za nove trudnice koje ulaze u treci trimestar (kao npr ja :P ), isto tako ima i "slobodnih mesta" u caskanju za bebe do 6 meseci itd... Ovo mi se sve cini kao logican i pripodan tok.

Ako se neko ne slaze sa necim sto napisete, to nije razlog da vi vise ne posecujete tu temu ili da cak otvarate svoju temu samo za istomisljenike?! Ovo je forum, razmena misljenja a ako hocete da vas samo neko pozitivno gleda i odobrava sve sto radite, onda je tu fejs, mail, msn gde se takvi "prijatelji" lepo i na miru iscaskaju.

Ma ovde je problem da ako neka nema misljenje kao i vecina starog klana onda je sleduje linc. Ovde je mnogo iskompleksiranih zena koje moraju negde leciti kompelkse, pa ajde na bebac :lol: i nezadovoljne su svojim zivotom, pa to moraju negde iskazati, a ocito se ne mogu zaliti svojim muzevima. Tacno se vidi koja je kakva i kakvih problem ima :lol:

Toliko je drugih tema gde su postovi OT pa nema veze, njih niko ne opominje. A da pisem u drugoj temi, nesto i necu jer opet napada stara banda :lol:

Ali mi smo sebi otvorile novi forum, pa caskamo bez ociju zlih zena sa bebca i suuuper nam je :lol: :lol: :lol: ali moramo ovde da zavirimo da vidimo sta nam se prica iza ledja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad me mozete izbaciti sa bebca, ali rekoh Vam :lol:

Imam drugih mejlova pa kad se uclanim, pa se opet vidimo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da prokomentarisem ovu polemiku oko teme i OT-a!

Ne znam sto se devojke ljute i toliko ih doticu neka osnovna pravila pa prete da ce otici sa foruma.

Logicno je, cak i prirodno da sve trudnice koje se porode obilaze ovu temu da vide sta se desava, ali isto tako da i postove o bebi, napredovanje, dojenje, kupanje pisu u odgovarajucu temu. Nema smisla da novopecene mame ovde caskaju o svojim bebama, zar ne?

Uostalom, tako se "oslobadja" mesto za nove trudnice koje ulaze u treci trimestar (kao npr ja :P ), isto tako ima i "slobodnih mesta" u caskanju za bebe do 6 meseci itd... Ovo mi se sve cini kao logican i pripodan tok.

Ako se neko ne slaze sa necim sto napisete, to nije razlog da vi vise ne posecujete tu temu ili da cak otvarate svoju temu samo za istomisljenike?! Ovo je forum, razmena misljenja a ako hocete da vas samo neko pozitivno gleda i odobrava sve sto radite, onda je tu fejs, mail, msn gde se takvi "prijatelji" lepo i na miru iscaskaju.

Ja cu se sloziti sa ovim ;) ali cu samo da dodam da toga OT ima u svim temama,i u plusicima i u temama do 6 meseci i od 6 meseci, tako mislim da nije samo ova problem, ako ce admini vec reagovati treba da reguju svuda ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ovde je problem da ako neka nema misljenje kao i vecina starog klana onda je sleduje linc. Ovde je mnogo iskompleksiranih zena koje moraju negde leciti kompelkse, pa ajde na bebac :lol: i nezadovoljne su svojim zivotom, pa to moraju negde iskazati, a ocito se ne mogu zaliti svojim muzevima. Tacno se vidi koja je kakva i kakvih problem ima :lol:

Toliko je drugih tema gde su postovi OT pa nema veze, njih niko ne opominje. A da pisem u drugoj temi, nesto i necu jer opet napada stara banda :lol:

Ali mi smo sebi otvorile novi forum, pa caskamo bez ociju zlih zena sa bebca i suuuper nam je :lol: :lol: :lol: ali moramo ovde da zavirimo da vidimo sta nam se prica iza ledja :lol:

:) Tako je Milanka!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu se sloziti sa ovim ;) ali cu samo da dodam da toga OT ima u svim temama,i u plusicima i u temama do 6 meseci i od 6 meseci, tako mislim da nije samo ova problem, ako ce admini vec reagovati treba da reguju svuda ;) ;)

E pa kad reaguje svuda neka onda dodje ovde(sto cisto sumljam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ovde je problem da ako neka nema misljenje kao i vecina starog klana onda je sleduje linc. Ovde je mnogo iskompleksiranih zena koje moraju negde leciti kompelkse, pa ajde na bebac :lol: i nezadovoljne su svojim zivotom, pa to moraju negde iskazati, a ocito se ne mogu zaliti svojim muzevima. Tacno se vidi koja je kakva i kakvih problem ima :lol:

Toliko je drugih tema gde su postovi OT pa nema veze, njih niko ne opominje. A da pisem u drugoj temi, nesto i necu jer opet napada stara banda :lol:

Ali mi smo sebi otvorile novi forum, pa caskamo bez ociju zlih zena sa bebca i suuuper nam je :lol: :lol: :lol: ali moramo ovde da zavirimo da vidimo sta nam se prica iza ledja :lol:

Definitivno Milanku za predsednika :lol:

Potpisujem svaku rec .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu se sloziti sa ovim ;) ali cu samo da dodam da toga OT ima u svim temama,i u plusicima i u temama do 6 meseci i od 6 meseci, tako mislim da nije samo ova problem, ako ce admini vec reagovati treba da reguju svuda ;) ;)

Bravo, bravo, bravo....znaci da nisam jedina uvidela da je na svakoj temi OT tema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo, bravo, bravo....znaci da nisam jedina uvidela da je na svakoj temi OT tema :)

Ima ima :lol: :lol:

Meni najvise smeta kad admini idu u OT a posle opominju clanove <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima ima :lol: :lol:

Meni najvise smeta kad admini idu u OT a posle opominju clanove <_<

Da, da...bravo za tebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama, dobrodosla u treci trimestar i da ti sto brze prodje :-)

Maramica potpuno suva, znaci da je sekret

Odlicno! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

??? propuštam li neku ozbiljnu teoriju zavjere :lol:

:) ma nije bitno :)

Nego danas sam bila na kontroli. Kontrakcije imam ali nisam se krenula otvarati i grlic djeluje normalan. Kontrakcije su lažne ali mi je ipak uduplala dnevnu dozu utrogestana. Bebica je naprednija za nedelju dana u odnosu na dan začeća (onaj što oni uzimaju - 7 dana od prvog dana poslednje menstruacije) tako da dr misli da bi mogli i malo ranije .... Kaže da po njenom bebica ima između 1,800 i 2,000 grama :D :D :D ... med mali ... uključila mi je i 4D ali je ova mala ljepotica u stomaku bila nešto namrgođena i ljuta :) i nije bila raspoložena za fotkanje pa sam morala da se zadovoljim slikicom iz profila :) sa rukicom preko usta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego danas sam bila na kontroli. Kontrakcije imam ali nisam se krenula otvarati i grlic djeluje normalan. Kontrakcije su lažne ali mi je ipak uduplala dnevnu dozu utrogestana. Bebica je naprednija za nedelju dana u odnosu na dan začeća (onaj što oni uzimaju - 7 dana od prvog dana poslednje menstruacije) tako da dr misli da bi mogli i malo ranije .... Kaže da po njenom bebica ima između 1,800 i 2,000 grama :D :D :D ... med mali ... uključila mi je i 4D ali je ova mala ljepotica u stomaku bila nešto namrgođena i ljuta :) i nije bila raspoložena za fotkanje pa sam morala da se zadovoljim slikicom iz profila :) sa rukicom preko usta :)

super za bebuskicu, znaci lepo napreduje! Bitno da je ona dobro, pij taj utrogestan i proci ce valjda te lazne kontre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi, jel ti kuckas sa telefona postove? Stalno se dupliraju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super za bebuskicu, znaci lepo napreduje! Bitno da je ona dobro, pij taj utrogestan i proci ce valjda te lazne kontre

MRZIM IH ... hajde što me muče, nego me isprepadaju do ludila. U prosloj trudnoci ravno mjesec dana pred porod sam ih osjecala svaki dan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz izguracete vi jos malo :) bravo za bebu :wub:

ja ne znam kolko je to istina al kazu da je svako dete malo teze od predhodnog, kad budem imala iskustva recu vam je jel tacno :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz izguracete vi jos malo :) bravo za bebu :wub:

ja ne znam kolko je to istina al kazu da je svako dete malo teze od predhodnog, kad budem imala iskustva recu vam je jel tacno :lol: :lol:

A je imala 2750 na porodu - 20 dana prije termina

S je imao 3500 na porodu - 10 dana prije termina

:) ako ova bebica bude imala više od 3500 biće ludilo od poroda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A je imala 2750 na porodu - 20 dana prije termina

S je imao 3500 na porodu - 10 dana prije termina

:) ako ova bebica bude imala više od 3500 biće ludilo od poroda :lol:

Aaaaaaaaaaaaa moja je imala 3.800 znaci sad ova beba moze imati i preko 4 kg :o :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi, jel ti kuckas sa telefona postove? Stalno se dupliraju ;)

Da. Nesto me zeza mreza, kad kliknem na posalji izbaci me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.