Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Draga trebala si da vices u pomoc,da svratimo da ti pomognemo ;):)

Nadam se da ces stici da odmoris ;):wub:

Ustajem u 8h da operem kosu, a sad ne mogu da zaspim, bebana pravi zurku, a i od umora. Kad pomislim da ce za 10ak dana biti u krevecu a ne u mom stomaku, sva se raspilavim. Ne mogu vise da cekam, sto ne krene nocas :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sabina, cestitam od srca. Da ste mnogo godina zivi,zdravi, srecni i uspesni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ustajem u 8h da operem kosu, a sad ne mogu da zaspim, bebana pravi zurku, a i od umora. Kad pomislim da ce za 10ak dana biti u krevecu a ne u mom stomaku, sva se raspilavim. Ne mogu vise da cekam, sto ne krene nocas :-)

mogu da zamislim...ja svako vece pre spavanja pogledam u prazan krevetac i vicem,jos malo i moj andjeo ce spavati tu,bukvalno pored mene..Tako se i budim...prvo pogledam u krevetac :) :) Zivim za taj trenutak,kad cu ga ugledati :) i kad ce me moj malisa buditi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,bas nam je bilo lepo. Draganice,slobodno nam se pridruzi sledeci put,ti si nam tu blizu. A kad dodje Pavle,onda smo rekle da cemo na Adi setati zajedno bebice.

Joj malo draga pa cu vam se i ja pridruziti u setnju bebca po Adi ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mogu da zamislim...ja svako vece pre spavanja pogledam u prazan krevetac i vicem,jos malo i moj andjeo ce spavati tu,bukvalno pored mene..Tako se i budim...prvo pogledam u krevetac :) :) Zivim za taj trenutak,kad cu ga ugledati :) i kad ce me moj malisa buditi :)

Proletece ti ovih 10 nedelja, videces. Ja se secam kad sam bila 30-a, pa kako sam mislila Boze ko ce izdrzati jos 2,5 meseca, a osetila nisam kako je proletelo. Ali moram priznati da mi se poslednjih 10 dana mnooogo nesto razvuklo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proletece ti ovih 10 nedelja, videces. Ja se secam kad sam bila 30-a, pa kako sam mislila Boze ko ce izdrzati jos 2,5 meseca, a osetila nisam kako je proletelo. Ali moram priznati da mi se poslednjih 10 dana mnooogo nesto razvuklo

Cudo,uglavnom kad imas puno obaveza(a ti si ih imala oko slave)uglavnom vreme proleti ;) Moguce,zato sto jedva cekas da vidis tvoju dusu pa ti dani traju kao godine :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cudo,uglavnom kad imas puno obaveza(a ti si ih imala oko slave)uglavnom vreme proleti ;) Moguce,zato sto jedva cekas da vidis tvoju dusu pa ti dani traju kao godine :rolleyes:

Joj ne znam, bas mi se oduzise ovi zadnji dani. Non stop razmisljam kako izgleda, pa kako ce da zaplace, pa kad mi je daju prvi put kako ce mi biti, ne mogu da verujem koliko je volim a jos se nije ni rodila. Osecam da cu da budem posesivna i da nikome necu dati da je pipne, samo ja :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ne znam, bas mi se oduzise ovi zadnji dani. Non stop razmisljam kako izgleda, pa kako ce da zaplace, pa kad mi je daju prvi put kako ce mi biti, ne mogu da verujem koliko je volim a jos se nije ni rodila. Osecam da cu da budem posesivna i da nikome necu dati da je pipne, samo ja :-D

Znas li da isti osecaj imam i ja...Nadam se da necu biti tako sebicna...Iako su mi svi rekli da su spremni na to da jedino ja cuvam svoju bebu i da cu se jedino ja praviti najpametnija... :rolleyes: :rolleyes: Isto tako sam juce mojoj kumi rekla:"Toliko ga volim a jos se nije rodio,sta li ce biti kad se rodi" Cak sam izjavila da mi dodje da ga "iscupam" iz stomaka samo da bi videla kako izgleda...Ne mogu da docekam 10-ti imam zakazan ekspertni...pozelela sam da ga jos jednom lepo vidim i da dobijem jos jedan cd :rolleyes: pa sam morala opet da zakazem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa da vam se pohvalim, danasnjoj zurci je prisustvovala Milanka ;)

Dosla kod svojih, dogovorile se nas dve da se vidimo i nasle u gradu. Danka je svo vreme prespavala zurku, ali je zato Sara Bubamara :rolleyes: bila budna za obe.

Bio je sa nama i Milan, njen muz i bas smo fino prosetali zajedno, pricali, seli popili pice. Sve smo vas spominjale i samo po lepom!!! nikakva ogovaranja.

Bas naprotiv, volele bismo da smo svi blizu pa da se zaista druzimo i poznajemo.

Ljubim vas sve cure!

P.S. slike ce Milanka postaviti.

Blago vama,bas mi je drago sto ste se lepo druzile :rolleyes: A nas niko ne zove..neka vas neka <_<

Ala sam navalila sa pisanijom.... :rolleyes:

Danas je meni i Bebcu godisnjica :lol: :lol: :lol: Danas je godina od mog uclanjenja ovde. Prosle godine u ovo vreme sam pokusavala da ostanem trudna, strepela ne uspevajuci da to ostvarim, a evo sada je moja bubica uz mene. ;)

Cestitam godisnjicu,vidis kako se zivot preokrene za godinu dana

Hvala Maya82, javljam se kad budem mogla! ;)

ANA srecno danas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro. Ja sam opet budna od 4h. Kao preparirana sam. Ovo mi je druga godina kako slavim ovu slavu, ali jos uvek nemam taj osecaj da je to sad moja slava, kad smo bili kod mojih za svetog Jovana e tad sam bila svoj na svome :-)

Bas me boli stomak, onako tupo i podmuklo, kao menstrualni bolovi. A otok sa nogu uopste nije spao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sabina,sve čestitke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi bas uzivamo u ovim lepim i suncanim danima,svakog dana idemo u setnju. Ljubimo Vas puno. Kako je Nemanja? Probajte bar malo da budete napolju, Nemanji bi to prijalo za spavanje, Sara je ceo dan napolju i obozava napolju da spava.

Majce,i tebe smo pominjale kako bi lepo bilo da se nekada vidimo. Ali ko zna,nadam se da cemo se nekad sresti ili mozda organizovati skup stare druzine iz treceg trimestra.

Da,bas nam je bilo lepo.

Dobro jutro :rolleyes:

Nemanja je super beba, samo spava i jede.Za sad hvala Bogu nemamo grcica, ja ga sao dojim i super napreduje, nismo imali ni problema s grudima... ma ovo je za pozeliti svima ovako. Bas uzivamo s njim. Kad otvori okice mi se svi skupimo oko njega - to ti je posebna prilika :lol: Koliko Sergej nije spavao , Nemanja je sve nadoknadijo za njega :lol:

A kad krenemo jos napolje ...pa mi mu oci necemo vidjeti :lol:

Vidim Sara je vec prava cura . Ljubim vas punoooo :wub: i stvarno se nadam da cemo se jednom svi skupiti .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje :D Kako ste mi?SABINA SVE CESTITKE OD SRCA,NEKA TI JE SINCIC ZIV I ZDRAV 1000 GODINA,A TEBI ZELIM STO KRACI OPORAVAK!!!Mi smo dobro doruckujemo eurokrem I mlekce!Inace Megi,ja sam takodje budna od skorije,svakog jutra od pola 5,sovimmm :rolleyes: Pa tek zaspim oko pola 7....A.N.A ZELIM ti svu srecu danas!MEGI SRECNA SLAVA I DA STO LEPSE PROSLAVITE OVAJ DAN!!I odmaraj bar malo,gledaj da te svekrva malo odmeni.Kod nas ce u toku celog dana prskarati kisa,tako da ne verujem da cemo u setnju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,zdravo!

Evo i nas! Ustali smo,pa malo posklanjali haos od juče i sad razmišljamo šta ćemo ručkati...

Sabina, čestitke!

Mayo, hvala na pozdravčiću,i mi vas pozdravljamo ;)

Megi, srećna slava,domaćice!

Mi smo dobro,juče so bili na slavi, puno dece je bilo, meni sve nezamisljivo da će moje bebče već za koju godinu da trčka tuda! :wub: Izdržali smo sedenje na slavi,a danas nemamo nigde, svekar i svekrva idu,pa smo mm i ja sami! Uzivancija!

Jel vi idete negde danas? Kakve planove imate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao Nanchika,ni mi ne planiramo nigde danas samo nam dolaze prijatelji danas popodne;-) Kaze mi drugarica,da te jos jednom vidim tako trudnu,a posle nam stize i drugarica Tamarica :lol: Sunce moje,jedva cekam,ova neizvesnost ubi :P pozdravljam vas sve,uzivajte u danasnjem danu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi srecna slava tebi i svima koji danas slave :rolleyes: a nama koji ne slavimo evo malo poslastice qnc-310072.jpg uzivajte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi srecna slava tebi i svima koji danas slave :rolleyes: a nama koji ne slavimo evo malo poslastice qnc-310072.jpg uzivajte ;)

Maso ja pokusavam da skinem ovih visak kg ...ne mogu nista da obucem :lol: a pored tebe i ovih poslastica uh ...tesko ce to ici.

Idem da vidim sta imam slatko u frizideru :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meqi srecna slava mila :wub:

Poljubac od mene i mojih momaka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratili nas iz porodilista! Nece bebac danas! Doktor misli da mozda mogu prirodno lako da se porodim i da me ne secka sad-nego da sacekamo jos neki dan. Ako se sve odvija po planu-idemo na prirodni-ukoliko sam idalje samo prst ipo otvorena, grlic ne promenjen onda idemo na carski. Frrrkaaaa :)

Srecna slava Megi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso ja pokusavam da skinem ovih visak kg ...ne mogu nista da obucem :lol: a pored tebe i ovih poslastica uh ...tesko ce to ici.

Idem da vidim sta imam slatko u frizideru :lol: :lol:

Mayo luda si,ma skinuce se kile ne sekiraj se.. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratili nas iz porodilista! Nece bebac danas! Doktor misli da mozda mogu prirodno lako da se porodim i da me ne secka sad-nego da sacekamo jos neki dan. Ako se sve odvija po planu-idemo na prirodni-ukoliko sam idalje samo prst ipo otvorena, grlic ne promenjen onda idemo na carski. Frrrkaaaa :)

Srecna slava Megi!

Tako je najbolje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi draga srecna slava !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poljubac za sve mamice,buduce mamice i stomacice od mene i mog stomacica t4801.gif

t4801.gif t4801.gif

Odoh malo da prosetam stomak po centru grada pa mozda nadjem neke sandalice(nehodalice)za moju dusu..da ga skockam kad izadjemo iz bolnice :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej ljepotice moje :wub:

Sad sam vidjela na fb SABINA NAM POSTALA MAMICA :wub: :wub: :wub:

Stigao nam jos jeda drugar .

Čestitam Sabina. Da nam je drugar živ i zdrav. Ljubimo vas punoooo :wub:

Cestitke i od nas dvoje za Sabinu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gdje ste sve ...sad kad sam ja tu i slobodna nigdje nikog nema :(

Da se nije negdje otvorila nova tema za nas :blink: ...vidim stalno nas kritikuju, a sta da radimo kad sam navikli na ovaj treci :lol:

Anuska ti i tvoja cura vidim pravite zurke ...uh da si samo malo blize :lol:

Maso ti si vec pocela da izlazis s svojom dijevojkom...sta li ja cekam, bas se pitam :blink: Samo uzivajte :wub:

Nema na Olje i Milanke one uzivaju s vojim bebicama ( one sad velike cure ) . Ljubim ja njih punooooo

Maqi sitno, sitno . Ljubim punoooo

Poljubac za Buba mara, Jela Jela,mm88, Mala Nina, Mila, Janny,

Dragana - baby ,nanchika88, milena026... i sve ostale mamice, bebice i buduce mamice i bebice :wub:

Poljubac i za vas :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.