Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Hej Jelo :-) Vrucina je uzasna, smeta mi i ova majcica sto je imam. Bolje mi je odspavala sam neka 2h, do malopre :-D Ej, ti i ja cemo u isti dan! Sad kad sam pomislila jos 7 dana, prosli me neki zmarci!

Stiglo je odelance, na maminu adresu, posle idem da uzmem, jedva cekam da vidim kakvo je, mama kaze da je prelepo i da je bas lep pamuk!

Jos samo sutra da mi prodje, da ja lepo krkam, pa moze moja bebana napolje :-D

Sad sam skuvala nesic i slusam Tropico bend

E drago mi je Megi da ti je bolje :) Ja i ti jos malo pa se gledamo sa našim bebicama,jos kad bi bilo u isti dan!Bas bih volela,a na kraju će tako i biti :) :) Jaoj,jako sam nestrpljiva...Znaci vi volite trpopico ;) Ako,samo mi vi uzivajte :rolleyes: Gde su nam ostale trudnice??? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo posluzila sam vam lep dorucak ;):) IZVOLITE :wub:

r6t-vesper.jpg

Mada je sada malo kasno,ali Dragana hvala na dorucku,divan je...ja evo domacica,mesim pogacu,i to onu sunce....najviše volim naše domaće specijalitete,pogotovo domaća testa :) ;)i nikad mi ne pada teško....njam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćaos,devojke ,bebice i stomačići!

Mi smo bili kod frizera, pa kod mojih... Stigao nam je novi frižider, svadbeni poklon zakasneli :lol: Sad još malo ćemo na slavu kod kumova,a meni se ne ide... Nešto sam sva samo da sedim kući... Izdržaću valjda malo, čisto dok večera prođe :lol: Šta nam vi radite po ovako divnom vremenu? Ja bih sada tako sedela u baštici nekog kafića i uzivala...Mislim da ću sada preći na terasu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej ljepotice moje :wub:

Sad sam vidjela na fb SABINA NAM POSTALA MAMICA :wub: :wub: :wub:

Stigao nam jos jeda drugar .

Čestitam Sabina. Da nam je drugar živ i zdrav. Ljubimo vas punoooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gdje ste sve ...sad kad sam ja tu i slobodna nigdje nikog nema :(

Da se nije negdje otvorila nova tema za nas :blink: ...vidim stalno nas kritikuju, a sta da radimo kad sam navikli na ovaj treci :lol:

Anuska ti i tvoja cura vidim pravite zurke ...uh da si samo malo blize :lol:

Maso ti si vec pocela da izlazis s svojom dijevojkom...sta li ja cekam, bas se pitam :blink: Samo uzivajte :wub:

Nema na Olje i Milanke one uzivaju s vojim bebicama ( one sad velike cure ) . Ljubim ja njih punooooo

Maqi sitno, sitno . Ljubim punoooo

Poljubac za Buba mara, Jela Jela,mm88, Mala Nina, Mila, Janny,

Dragana - baby ,nanchika88, milena026... i sve ostale mamice, bebice i buduce mamice i bebice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gdje ste sve ...sad kad sam ja tu i slobodna nigdje nikog nema :(

Da se nije negdje otvorila nova tema za nas :blink: ...vidim stalno nas kritikuju, a sta da radimo kad sam navikli na ovaj treci :lol:

Anuska ti i tvoja cura vidim pravite zurke ...uh da si samo malo blize :lol:

Maso ti si vec pocela da izlazis s svojom dijevojkom...sta li ja cekam, bas se pitam :blink: Samo uzivajte :wub:

Nema na Olje i Milanke one uzivaju s vojim bebicama ( one sad velike cure ) . Ljubim ja njih punooooo

Maqi sitno, sitno . Ljubim punoooo

Poljubac za Buba mara, Jela Jela,mm88, Mala Nina, Mila, Janny,

Dragana - baby ,nanchika88, milena026... i sve ostale mamice, bebice i buduce mamice i bebice :wub:

Pa ti jos nisi pocela da izlazis sa bebicom :blink: ,vreme je idealno necekaj vrucine pa onda opet nema izlazaka do predvece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti jos nisi pocela da izlazis sa bebicom :blink: ,vreme je idealno necekaj vrucine pa onda opet nema izlazaka do predvece...

Potpuno si u pravu...ali ne mogu da se svađam s ovim babama ...izadjemo mi na terasu po nekih 15 do 20 min...ali nismo isli u setnju nikako.

Posto zivimo u samom centru grada ( nemamo kucu pa da mozemo u dvoriste ) ...mi cim izadjemo eto nas na setalistu ...nesto mi bio mali bebac da idemo u setnju. Cekali smo da budemo imali bar 3 kg :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE MOJE SABINA SE PORODILA,RODIO NAM SE DRUGAR FARIS....

Sabina draga cestitam da ste nam zivi i zdravi 100 godina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej ljepotice moje :wub:

Sad sam vidjela na fb SABINA NAM POSTALA MAMICA :wub: :wub: :wub:

Stigao nam jos jeda drugar .

Čestitam Sabina. Da nam je drugar živ i zdrav. Ljubimo vas punoooo :wub:

E ja sad vidim da si ti vec napisala da se porodila,ja sad yevala na fb pa videh slikicu,bas sam se obradovala,nadam se da je dobro prosla.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gdje ste sve ...sad kad sam ja tu i slobodna nigdje nikog nema

Da se nije negdje otvorila nova tema za nas :blink: ...vidim stalno nas kritikuju, a sta da radimo kad sam navikli na ovaj treci :lol:

Anuska ti i tvoja cura vidim pravite zurke ...uh da si samo malo blize

Maso ti si vec pocela da izlazis s svojom dijevojkom...sta li ja cekam, bas se pitam Samo uzivajte

Nema na Olje i Milanke one uzivaju s vojim bebicama ( one sad velike cure ) . Ljubim ja njih punooooo

Maqi sitno, sitno . Ljubim punoooo

Poljubac za Buba mara, Jela Jela,mm88, Mala Nina, Mila, Janny,

Dragana - baby ,nanchika88, milena026... i sve ostale mamice, bebice i buduce mamice i bebice

:wub: :wub: :wub: saljemo i mi vama poljubaca puno.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gdje ste sve ...sad kad sam ja tu i slobodna nigdje nikog nema :(

Da se nije negdje otvorila nova tema za nas :blink: ...vidim stalno nas kritikuju, a sta da radimo kad sam navikli na ovaj treci :lol:

Anuska ti i tvoja cura vidim pravite zurke ...uh da si samo malo blize :lol:

Maso ti si vec pocela da izlazis s svojom dijevojkom...sta li ja cekam, bas se pitam :blink: Samo uzivajte :wub:

Nema na Olje i Milanke one uzivaju s vojim bebicama ( one sad velike cure ) . Ljubim ja njih punooooo

Maqi sitno, sitno . Ljubim punoooo

Poljubac za Buba mara, Jela Jela,mm88, Mala Nina, Mila, Janny,

Dragana - baby ,nanchika88, milena026... i sve ostale mamice, bebice i buduce mamice i bebice :wub:

E pa da vam se pohvalim, danasnjoj zurci je prisustvovala Milanka ;)

Dosla kod svojih, dogovorile se nas dve da se vidimo i nasle u gradu. Danka je svo vreme prespavala zurku, ali je zato Sara Bubamara :rolleyes: bila budna za obe.

Bio je sa nama i Milan, njen muz i bas smo fino prosetali zajedno, pricali, seli popili pice. Sve smo vas spominjale i samo po lepom!!! nikakva ogovaranja.

Bas naprotiv, volele bismo da smo svi blizu pa da se zaista druzimo i poznajemo.

Ljubim vas sve cure!

P.S. slike ce Milanka postaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sabina draga, cestitam od srca rodjenje sina. Neka nam je drugar zdrav, srecan i uspesan hiljadu godina.

Nadam se da je sve bilo ok. Bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala sam navalila sa pisanijom.... :rolleyes:

Danas je meni i Bebcu godisnjica :lol: :lol: :lol: Danas je godina od mog uclanjenja ovde. Prosle godine u ovo vreme sam pokusavala da ostanem trudna, strepela ne uspevajuci da to ostvarim, a evo sada je moja bubica uz mene. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa da vam se pohvalim, danasnjoj zurci je prisustvovala Milanka ;)

Dosla kod svojih, dogovorile se nas dve da se vidimo i nasle u gradu. Danka je svo vreme prespavala zurku, ali je zato Sara Bubamara :rolleyes: bila budna za obe.

Bio je sa nama i Milan, njen muz i bas smo fino prosetali zajedno, pricali, seli popili pice. Sve smo vas spominjale i samo po lepom!!! nikakva ogovaranja.

Bas naprotiv, volele bismo da smo svi blizu pa da se zaista druzimo i poznajemo.

Ljubim vas sve cure!

P.S. slike ce Milanka postaviti.

Jaooo ja sam sad bas ljubomorna :( kako vam zavidim na toj kafici danas.

Da bas bi bilo lijepo da smo blize i da se druzimo , ali nema veze daljina nije presudna ... bas ste mi sve drage pa iako se ne vidimo druzicemo se ovako , vise se ispricam s vama nego s nekom drugaricom kojom odem na kafu :lol:

Nek ste vi nas otracarile ;) ljubim vas obe i a Danku i Saru vise :wub: :wub: :wub:

PS. Srecna ti godisnjica uclanjena na bebac :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SABINA CESTITAM TI RODJENJE SINA, NEK JE ZIV I ZDRAV!

Ja sam vam mrtva zene,ceo dan nisam stala, sve oko slave, ne bi me cudilo da nocas dobijem bolove od napora. Da mi samo vidite noge koliko su otekle, i vrele su. Kosu sam trebala da operem, ali kad sam se istusirala pocelo da mi se vrti u glavi pa sam legla da spavam.

Kompletic sto sam narucila je prelep, jedva cekam da joj ga obucemo. Sad cu da pokusam da zaspim, ali mislim da od umora necu moci

poljubac za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...pozdravljam vas pesmom :D

Djurdjevdan je svima osim meni... Da prezivim pa vam pisem kako je bilo :)

Veliki poljubac za vas od mene, jos veceras 2u1 :) Sutra je veliki dan! Stize nam predsednik! Maleni ali bolji od svih kandidovanih! Poljubac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja sad vidim da si ti vec napisala da se porodila,ja sad yevala na fb pa videh slikicu,bas sam se obradovala,nadam se da je dobro prosla.....

:lol: i ja sam uspijela malo da zijevam po fb pa sam vidjela.

Ljubim tebe i tvoju malu princezu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...pozdravljam vas pesmom :D

Djurdjevdan je svima osim meni... Da prezivim pa vam pisem kako je bilo :)

Veliki poljubac za vas od mene, jos veceras 2u1 :) Sutra je veliki dan! Stize nam predsednik! Maleni ali bolji od svih kandidovanih! Poljubac!

:rolleyes: znaci sutra nam stize jos jedan drugar...ako sam dobro razumjela :rolleyes:

Srecno sutra draga, da sve prodje kako treba.

Saljemo ti punooo poljubaca pa nam pisi kad budes mogla :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece drage moje ;)

Vidim dobili smo drugara t2037.gif

Draga Sabina cestitam na rodjenju sina,neka vam je ziv,zdrav i srecan... t4801.gif

Maya82 t4801.gif t4801.gif za tebe i bebicu,naravno i za Sregeja t4801.gif

Megi draga,pa zar nisi imala ko da ti sve to pomogne...?Zeno Bozija misli malo na sebe i bebu...Nadam se da ces bar lepo spavati-odmoriti... :rolleyes: Ljubim te puno za lepe i mirne snove t4801.gif t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anusa zavidim vam,mogu da zamislim kako vam je bilo lepo ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: znaci sutra nam stize jos jedan drugar...ako sam dobro razumjela :rolleyes:

Srecno sutra draga, da sve prodje kako treba.

Saljemo ti punooo poljubaca pa nam pisi kad budes mogla :wub:

Hvala Maya82, javljam se kad budem mogla! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece drage moje ;)

Vidim dobili smo drugara t2037.gif

Draga Sabina cestitam na rodjenju sina,neka vam je ziv,zdrav i srecan... t4801.gif

Maya82 t4801.gif t4801.gif za tebe i bebicu,naravno i za Sregeja t4801.gif

Megi draga,pa zar nisi imala ko da ti sve to pomogne...?Zeno Bozija misli malo na sebe i bebu...Nadam se da ces bar lepo spavati-odmoriti... :rolleyes: Ljubim te puno za lepe i mirne snove t4801.gif t4801.gif

Dragance, znas kako, jos ovo, pa ono, pa jos samo malo, i preforsirah se. A moja svekrva se pogubila kao da sprema za 200ljudi, 2 dana pravi tri torte, eno vidim kod njih jos upaljeno svetlo sto znaci da jos nije zavrsila. Strasno

Moja beba me vec 2h razvlaci kao zvaku, skace mi po besici samo trckam u wc.

A.N.A srecno sutra, drzim fige da sve prodje kako treba, a hoce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A. srecno,drzim fige ;) Pisi cim budes mogla ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragance, znas kako, jos ovo, pa ono, pa jos samo malo, i preforsirah se. A moja svekrva se pogubila kao da sprema za 200ljudi, 2 dana pravi tri torte, eno vidim kod njih jos upaljeno svetlo sto znaci da jos nije zavrsila. Strasno

Moja beba me vec 2h razvlaci kao zvaku, skace mi po besici samo trckam u wc.

Draga trebala si da vices u pomoc,da svratimo da ti pomognemo ;):)

Nadam se da ces stici da odmoris ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na Olje i Milanke one uzivaju s vojim bebicama ( one sad velike cure ) . Ljubim ja njih punooooo

Mi bas uzivamo u ovim lepim i suncanim danima,svakog dana idemo u setnju. Ljubimo Vas puno. Kako je Nemanja? Probajte bar malo da budete napolju, Nemanji bi to prijalo za spavanje, Sara je ceo dan napolju i obozava napolju da spava.

E pa da vam se pohvalim, danasnjoj zurci je prisustvovala Milanka

Dosla kod svojih, dogovorile se nas dve da se vidimo i nasle u gradu. Danka je svo vreme prespavala zurku, ali je zato Sara Bubamara :rolleyes: bila budna za obe.

Bio je sa nama i Milan, njen muz i bas smo fino prosetali zajedno, pricali, seli popili pice. Sve smo vas spominjale i samo po lepom!!! nikakva ogovaranja.

Bas naprotiv, volele bismo da smo svi blizu pa da se zaista druzimo i poznajemo.

Ljubim vas sve cure!

P.S. slike ce Milanka postaviti.

Ti si vec raportirala :) nemam nista da dodam,sem da kazem da mi je bilo puno drago sto sam upoznala Anusu i Danku i da sam uzivala u druzenju. Nadam se da cemo se cesce vidjati i nase bebice se druziti :rolleyes: Sutra slicice ovde,ako me zbog toga ne izbace sa foruma

Jaooo ja sam sad bas ljubomorna :( kako vam zavidim na toj kafici danas.

Da bas bi bilo lijepo da smo blize i da se druzimo , ali nema veze daljina nije presudna ... bas ste mi sve drage pa iako se ne vidimo druzicemo se ovako , vise se ispricam s vama nego s nekom drugaricom kojom odem na kafu :lol:

Nek ste vi nas otracarile ljubim vas obe i a Danku i Saru vise :wub:

Majce,i tebe smo pominjale kako bi lepo bilo da se nekada vidimo. Ali ko zna,nadam se da cemo se nekad sresti ili mozda organizovati skup stare druzine iz treceg trimestra.

Anusa zavidim vam,mogu da zamislim kako vam je bilo lepo :)

Da,bas nam je bilo lepo. Draganice,slobodno nam se pridruzi sledeci put,ti si nam tu blizu. A kad dodje Pavle,onda smo rekle da cemo na Adi setati zajedno bebice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.