Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

I mi smo danas popodne rostiljali, mmm kako je bilo lepo :-)

Naoblacilo se, ali je bas prijatno, meni otvoren prozor u sobi.

Mene noge toliko bole, samo se okrecem, ne mogu duze od 10min na jednoj strani, a na ledja ne mogu, imam osecaj da se gusim.

Inace, pozivi i poruke su poceli, sa pitanjima Kad ces i Jesi li

Još samo malo pa ćeš se poroditi i valjda će sve tegobe prestati. Koliko vidim, svako prolazi kroz fazu zivkanja telefonom,nadam se da će me to zaobići,ali čisto sumnjam :angry: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo danas popodne rostiljali, mmm kako je bilo lepo :-)

Naoblacilo se, ali je bas prijatno, meni otvoren prozor u sobi.

Mene noge toliko bole, samo se okrecem, ne mogu duze od 10min na jednoj strani, a na ledja ne mogu, imam osecaj da se gusim.

Inace, pozivi i poruke su poceli, sa pitanjima Kad ces i Jesi li

Ista priča sa nogama i ovde. Noću se okrećem,pa šetam po sobi,pa kao idem u wc, istežem se,stavljam između nogu jastuke, ne vredi... Jao, dosadni su sa tim :angry: Javićeš im,nećeš ih zaboraviti sigurno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ola drugari nasi :lol: :lol: :P

kako ste nam? :rolleyes:

nanchika88 bili smo ti danas u NS-u :lol: :lol:

Ljubimo :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A o ustajanju u wc da ne pricam, treba mi 5min samo da sednem iz lezeceg polozaja, pa dok se odvucem do kupatila razbudim se.

Jedva cekam da se porodim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A o ustajanju u wc da ne pricam, treba mi 5min samo da sednem iz lezeceg polozaja, pa dok se odvucem do kupatila razbudim se.

Jedva cekam da se porodim.

Ja nemam neku potrebu za wc-om,ali zbog nogu ustajem,čisto da prošetam :blink: Joj, mogu misiliti kako je tebi,ako je meni već sada ovako...

Dragana, otkud vas u Novom Sadu? ;)

Ljub lljub :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od juce pocela da oticem,cak sam danas morala burmu da skinem... :rolleyes:

Evo sad peglam i ne verujem noge su mi skroz mokre...nikada mi se nije desilo da mi se noge znoje... :blink: :blink: Strasno :blink: :blink: Jos samo fali da pocnu i noge da mi smrde i bice mi veselo...ahahahahh... :lol: :lol:

Ma draga nanchika88 neplanirano smo skoknuli,drugarica videla na netu neku deciju RK Kid's Land pa kao aj da svratimo(kaze ima svasta)mi dosli tamo..ono nesto malo :rolleyes: Dupe smo joj pomerili,zato sto nam je rekla da je vece od metroa :lol:

Na kraju smo zavrsili na Fruskoj Gori ;) Bas je tamo lepo,prvi put sam bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana,Isti dan smo počele da otičemo,samo ja nisam još burmu skinula... Noge mi se znoje, što kažeš, smao još da počnu da smrde i ode sve dodjavola :lol:

A Fruška Gora je divna ;) Ma barem ste se provozali malo ;) Uskoro ću na spavanjac,dok mi se spava da iskoristim,jer ako se razbudim,nista od spavanja do ujutru :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana,Isti dan smo počele da otičemo,samo ja nisam još burmu skinula... Noge mi se znoje, što kažeš, smao još da počnu da smrde i ode sve dodjavola :lol:

A Fruška Gora je divna ;) Ma barem ste se provozali malo ;) Uskoro ću na spavanjac,dok mi se spava da iskoristim,jer ako se razbudim,nista od spavanja do ujutru :blink:

Ja ko zna kada cu u hrkanovce a mrtva sam umorna :blink: moram prvo ovaj ves da sredim,pa tek tusiranje... :rolleyes: :rolleyes: Nesto sam se ovih dana ranije budila :rolleyes: Cudo za mene...Veceras ce biti Boze pomozi za spavanje...nesto je bas sparno :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke,kako ste prezivele noc,sta ce tek biti u avgustu na +40 :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, devojke! Huh,preživesmo i ovu noć! Legla sam rano,zaspala pa se budila oko 3 zbog nogu, šetala, istezla se,vrtela... Oko 5 opet sve ispočpetka, i evo sada pijem kafu i čekam učenicu za čas,pa ću da budem malo vredna,da posmpremim... Šta vi planirate danas da radite? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i do nas dve

Ja vec umirem od vrucine. Jutros u d.zdravlja samo sam cekala kad cu da se srusim, milion stepeni je bilo unutra, noge su mi natekle kao ovih dana sto su uvece, a sad je tek 10h :blink: . A nocas sam spavala odlicno, nisam ustajala u wc, cim sam se pozalila, odmah bolje :lol:

Inace, ctg dobar, nema kontrakcija, pregledala me opet i sad kaze sve je jos visoko, zatvorena si, neces jos :blink: , a u ponedeljak sasvim druga prica. Nisam stigla nista ni da je pitam, ulaze i izlaze zene kao na traci. Videcu ja sve u utorak u Misovicu.

Sad sam skuvala 3u1, natocila flasu sa hladnom vodom, i malo da svrljam po netu, pa odoh u horizontalu, sutra treba da pravim neka predjela za nedelju, i to ne bih nego samo kad ja ili moja mama napravi mogu da jedem to :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas! Spavali smo na rate. Budila sam se što zbog odlaska u wc što zbog vrućine i još me malo preprobudi telefon. Sad sam kao zombi,pijem kafu.

Veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan devojke :)

Mene nema par dana, pa nisam ni sve iscitala sta ste pisale....vidim da ste sve dobro i Vasi bebci i to je najvaznije :)

I mi smo dobro, rastemo :rolleyes:

Kod Sabine jos nema novosti, a cekamo i od Jele Jele uskoro novosti :rolleyes:

Ljubimo Vas puno :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas :) :) :) Mi smo dobro,doruckovale,pijemo sad tursku kaficu sa slagom i citamo,da vidimo sta ima novo kod nasih trudnica :) Kod nas je lepo vreme trenutno,ali su inace najavili za popodne neko veliko nevreme,bar smo mm i ja tako procitali na sajtu...Posle planiram da usisam i da ispeglam ako ima nesto.Inace izujedale me neke bubice nocas,da li su komarci ili sta vec ne znam :rolleyes: Pozdrav za vas devojke!!! :wub::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali necu puno da se forsiram,zbog onog sto se desilo juce B) Koliko mogu,sto ne mogu mm ce da sredi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas :) :) :) Mi smo dobro,doruckovale,pijemo sad tursku kaficu sa slagom i citamo,da vidimo sta ima novo kod nasih trudnica :) Kod nas je lepo vreme trenutno,ali su inace najavili za popodne neko veliko nevreme,bar smo mm i ja tako procitali na sajtu...Posle planiram da usisam i da ispeglam ako ima nesto.Inace izujedale me neke bubice nocas,da li su komarci ili sta vec ne znam :rolleyes: Pozdrav za vas devojke!!! :wub::)

Ako te svrbi, nakvasi to mesto - i malo sode bikarbone (ako je imaš) i prođe za dva minuta...

Ovde se već pojaivli komarci - pre dva dana me izujedali na terasi <_< (a ja padobranac u temi :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako te svrbi, nakvasi to mesto - i malo sode bikarbone (ako je imaš) i prođe za dva minuta...

Ovde se već pojaivli komarci - pre dva dana me izujedali na terasi <_< (a ja padobranac u temi :D)

Hvala Ivancice :) !Ja stavila malo komove,valjda ce da pomogne :rolleyes: A nemam trenuto sodu bikarbonu-kupicu kasnije ako idemo do grada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam javimo da nam je sinoc otpao pupak :rolleyes: bila patronazna i kaze da je sve ok,da super izgleda,i da izadjemo danas na 10tak min. predvece cemo,ako bude lepo vreme,sad je prevruce,ej vidite sta sam joj narucila bas su slatki m2f-553610.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam javimo da nam je sinoc otpao pupak :rolleyes: bila patronazna i kaze da je sve ok,da super izgleda,i da izadjemo danas na 10tak min. predvece cemo,ako bude lepo vreme,sad je prevruce,ej vidite sta sam joj narucila bas su slatki m2f-553610.jpg

Bravo za pupak :)

Bodici su medeni :wub::rolleyes: :rolleyes:

Gde si ih narucila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage moje cure! Mi smo juče stigle iz bolnice, napokon posle 10 dana!!! Lepo smo spavale prvu noć, sada je Sofija ručkala i opet zaspala. Puno pozdava za sve trudnice,mame i bebirone od mene i moje bucke Sofije :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage moje cure! Mi smo juče stigle iz bolnice, napokon posle 10 dana!!! Lepo smo spavale prvu noć, sada je Sofija ručkala i opet zaspala. Puno pozdava za sve trudnice,mame i bebirone od mene i moje bucke Sofije :wub:

DEA*...nisam videla da si se porodila..ČESTITAM od srca i dobrodošlica maloj Sofiji! :wub: Kako si ti, što ste tako dugo bile u bolnici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage moje cure! Mi smo juče stigle iz bolnice, napokon posle 10 dana!!! Lepo smo spavale prvu noć, sada je Sofija ručkala i opet zaspala. Puno pozdava za sve trudnice,mame i bebirone od mene i moje bucke Sofije :wub:

:wub: :wub: :wub: :wub: Ljubimo tebe i nasu drugaricu Sofiju :)

Dea kakvo je iskustvo sa porodjaja, nisam videla da si pisala.

Ja sam tog dana pisala na forumu da sam te sanjala i da ces se poroditi, 26og aprila, predosecaj...evo ovde mog posta na kraju stranice :)

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...11&st=17700

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage Nase...

Mi samo u prolazu da vam mahnemo,svratila sam samo da vidim da li ste sve ok ;)

Dea draga,drago mi je da cujem da ste Sofijica i ti dobro..Poljubac za vas dve :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.