Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Zeeeneeee SITNOOOOOO!!! :D Ja pocela da oticem, retko kad spavam, bebac sutira sve vislje u rebra-a meni pored svih tih muka jos mi se ne ide u porodiliste... Ufff...

Sitno, Ana, sitno... Moja beba se danas samo jednom malo pomerila, i vise uopste. A sinoc me je sutirala u rebra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam se plasila pregleda ali veruj mi da nista ne boli.. tako da nema razloga za strah....

E i ja cu vam odati tajnu, i nama je pso sex u cetvrtak odmah posle pregleda :-) , kada smo se uverili da je sve u redu... Ali mogu vam reci da me je malo bolelo, ali kada se razradi nista vise ne boli ;-):-D...

A sto se tice kontracepcije, meni je ginekolog rekao da samo jedne tablete mogu da pijem dok dojim, tako da cu ih uzeti

piju sr svaki dan bez prestanka, i u to vreme nemas mecu. cim prestsnes dolazi vestica... on mi je savetovao te tablete ili spiralu, sobzirom da je poznato to da ni jedan muskarac ne voli kondome...

ti si bar sacekala pregled a ja ni to,al bilo je ok malo je bolelo u pocetku ali bilo je ok.... ;) ako postoje neke pilule koje smeju dok se doji onda cu ih i ja uzeti,nadam se da ovde postoje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ti si bar sacekala pregled a ja ni to,al bilo je ok malo je bolelo u pocetku ali bilo je ok.... ;) ako postoje neke pilule koje smeju dok se doji onda cu ih i ja uzeti,nadam se da ovde postoje....

Ja sada pokusavam da nadjem gde mi je papir gde mi je napisao ime tableta ali ne mogu da nadjem... moracu opet da idem kod njega :-(..

E citala sam da si pila pre neki dan brufen ili neke druge nemam pojma...a zar mogu da se piju bili koje tablete tokom dojenja.. ja sam cula da ne sme da.sr piju pogotovo ne brufen... ja mogu da pijem samo paracetamol za sve sto me boli..a ko za baksuz boli me glava svaki dan, a paracetam je jako slab i naravno nista mi ne pomaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sada pokusavam da nadjem gde mi je papir gde mi je napisao ime tableta ali ne mogu da nadjem... moracu opet da idem kod njega :-(..

E citala sam da si pila pre neki dan brufen ili neke druge nemam pojma...a zar mogu da se piju bili koje tablete tokom dojenja.. ja sam cula da ne sme da.sr piju pogotovo ne brufen... ja mogu da pijem samo paracetamol za sve sto me boli..a ko za baksuz boli me glava svaki dan, a paracetam je jako slab i naravno nista mi ne pomaze...

Može brufen, paracetamol i febricet. Nama su brufen davali još u porodilištu, za bolove, jer brufen mogu da piju i male bebe, zato ne šteti tokom dojenja. Ja sam ga pila kad sam imala teperaturu, a doji bebu. To su me posavetovli i na HALO BEBA. Bez brige, ali ne treba preterivati. Šta god može da se istrpi bolje je nego da se odmah rokaju tablete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sitno, Ana, sitno... Moja beba se danas samo jednom malo pomerila, i vise uopste. A sinoc me je sutirala u rebra.

Pa ti i ja smo sa danom razlike u terminu ;) A rebra su im izgleda omiljen naslon za nogice. Jos malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako izdržavate ovu vrućinu ženske? Ja dišem na škrge :blink: . Jeste lepo vreme ali malo pretoplo za ovo doba godine. U najavi pakleno leto je pred nama. Ne znam šta bih da sam trudna u julu i avgustu jer mi već sad smeta ova vrućina :( a tako volim leto,

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeeeneeee SITNOOOOOO!!! :D Ja pocela da oticem, retko kad spavam, bebac sutira sve vislje u rebra-a meni pored svih tih muka jos mi se ne ide u porodiliste... Ufff...

A.N.A. jos malkice je ostalo :rolleyes: I tebi je 12 og termin :wub: Ja sam vec otekla,bebica ne vadi nogice iz rebarca takodje :rolleyes: ,a ja bih da odem u porodiliste,i da to ako moze ocas posla da se zavrsi na brzaka.....ALI,videcemo sta kaze moja Tamara :D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako izdržavate ovu vrućinu ženske? Ja dišem na škrge :blink: . Jeste lepo vreme ali malo pretoplo za ovo doba godine. U najavi pakleno leto je pred nama. Ne znam šta bih da sam trudna u julu i avgustu jer mi već sad smeta ova vrućina :( a tako volim leto,

Pozdrav svima!

Ej ovde danas nije bilo toliko,ali zato kad bude opeklo za koji dan,inace ovde je leto od polovine maja,tako da smo mi nadrljali :lol: I ja obozavam leto,ali mi jake vrucine,pogotovo sad u trudnoci smetaju :( Pozdrav za vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sabina,trudnice nasa,gde si?Ima li sta novo??? :wub::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas ste se raspisale. Napolju je pakao od vrucine, meni uopste ne prija. Sedela sam u basti kafica preko puta mojih pola sata, i sva sam mokra. Htela sam da odem i do grada do frizerke da se isfeniram, ali nema sanse, jedva hodam, bas me boli dole, i prepone su pocele da me zigaju.

Smirila sam se, sad sam bas opustena.

Buba maro, izgleda da nece da saceka jos nedelju dana, ali nema veze, kad ona odluci tad ce biti, ja ne mogu tu nista, samo nek je meni ona dobro, bubica moja mala

Verujem ti draga...i meni jako smetaju vrucine :( Ali bar si prosetkala malo :rolleyes: Ja danas nisam mrdnula iz kuce,ovde se nesto vreme pokvarilo i kisica prskara i tako...Odmaraj,ljubimo vas!Sad ce bekice-dusice nase,za koji dan :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Здраво! мене данас малишан у току дана два-три пута тако дрмнуо у ребра да сам чини ми се,у том тренутку остала без даха :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko vidim,naše bebice obožavaju gurkanje u rebra :lol: ,i moje dete isto. Gurne nogicu+vrućina i sparina napolju= disanje na škrge. Ja sam sad napravila limunadicu u nadi da će me osvežiti malo,ali slaba vajda. Još imam gomilu veša za peglanje,ali čini mi se da ću danas zaobići peglu u širokom luku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko vidim,naše bebice obožavaju gurkanje u rebra :lol: ,i moje dete isto. Gurne nogicu+vrućina i sparina napolju= disanje na škrge. Ja sam sad napravila limunadicu u nadi da će me osvežiti malo,ali slaba vajda. Još imam gomilu veša za peglanje,ali čini mi se da ću danas zaobići peglu u širokom luku :lol:

I moja malecka u rebra udara :-) Milena, sto dalje od pegle, lezi i uzivaj! Jao zene ja nikad nisam gledala serije, evo poslednjih par veceri gledam ovog Sulejmana, samo mi treba sad da se navucem na to :-D Nego, meni se danas ceo dan po glavi vrti ime TIJANA, odjednom mi doslo, mozda i ne budemo Magdalena, juuu kako mi se svidja ime, nekako mi je bas za nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi kako je bilo na kontrolici,mi idemo 7 maja na prvu vakcinu....nadam se da je nece boleti :blink: puno poljubaca :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Mi smo bili na kontrolici :rolleyes: moj dijecak je za 10 dana dobijo 440 gr :wub:

Samo siki i spava, pravo dobar dijecak, kako beba iz novina :rolleyes:

Sve je super i vakcina 18.5.

Buba maro, ne brini za vakcinu. mozda ce malo plakati a mozda i nece. Kod mene prvi sincic nije imao ni temperaturu kad je primao vakcinu,ali sam ja navece davala po jednu kasikicu paracitamola ( tako mi rekla pedijatrica ).

Poljubac za tebe i Milicu od mene i mojih momaka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja malecka u rebra udara :-) Milena, sto dalje od pegle, lezi i uzivaj! Jao zene ja nikad nisam gledala serije, evo poslednjih par veceri gledam ovog Sulejmana, samo mi treba sad da se navucem na to :-D Nego, meni se danas ceo dan po glavi vrti ime TIJANA, odjednom mi doslo, mozda i ne budemo Magdalena, juuu kako mi se svidja ime, nekako mi je bas za nju.

Pa naravno da ću zaobići peglu :lol: ,kao da je otrovna.

Lepo ime je Tijana, Kad budeš videla bebicu znaćeš da li joj više leži Tijana ili Magdalena. Kod mene je problem što imam ime za devojčicu ali ne i za dečaka .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi,bas je lepo ime Tijana :wub: Kao sto kaze Milena,znaces kad se rodi,tacno koje ime da izaberes :wub::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Здраво! мене данас малишан у току дана два-три пута тако дрмнуо у ребра да сам чини ми се,у том тренутку остала без даха :blink::lol:

I tvoja bebuska znaci :) :) :) Evo,ja malopre vecerala,a ona ih zabila tako visoko,ej jedva se dise,ali dobro :P nema veze,izdrzacemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo za Nemanju, odlicno napreduje:-)))))

danas disem na skrge, ako i svi, toplo, pretoplo..

danas sam bila na kontrolici, imamo 1950gr :) sve je super, sve ok..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto se mislim da uskoro treba da postavimo listu decijih rodjendana umesto nasih, tj. vasih termina :rolleyes:

Svako malo nam stigne poneki drugar, pa je tesko vise pratiti i imena i datume. Jel ima to negde na forumu?

Mi prosetali malo prepodne, malo veceras, a sudje nismo ni pipali :unsure:

Ja sam danas prvi put za ova dva meseca pojela nekoliko kasika pasulja, nadam se da joj necu napraviti revoluciju u stomaku zbog toga. Sada me grize savest, :( ali sam zeljna dobrog pasulja.

Inace, Maya, momci idu u Kozarsku Dubicu i to preko Hrvatske, a za Brcko se ide Koridorom - ako se ne varam. Mozda i gresim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao,društvo! Evo mi stigli sa posla... Sutra odmaranje i roštilj... Ima da se naručkamo pošteno ;) Mm već spava,nismo se danas ni videli,a ni sutra nećemo , radi do uveče :mellow: Ali dobro... Šta mi vi radite? Bebice? Moja je mirna od kad ej ova vrućina, izgleda joj se sviđa,pa spavka lepo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao,društvo! Evo mi stigli sa posla... Sutra odmaranje i roštilj... Ima da se naručkamo pošteno ;) Mm već spava,nismo se danas ni videli,a ni sutra nećemo , radi do uveče :mellow: Ali dobro... Šta mi vi radite? Bebice? Moja je mirna od kad ej ova vrućina, izgleda joj se sviđa,pa spavka lepo :lol:

Mi smo super :rolleyes: tj bebica spava,a ja nikako...spavala do tri,15 puta bila do wc-a i tako :lol: Blago tebi,al ces da rostiljas :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto se mislim da uskoro treba da postavimo listu decijih rodjendana umesto nasih, tj. vasih termina :rolleyes:

Svako malo nam stigne poneki drugar, pa je tesko vise pratiti i imena i datume. Jel ima to negde na forumu?

Mi prosetali malo prepodne, malo veceras, a sudje nismo ni pipali :unsure:

Ja sam danas prvi put za ova dva meseca pojela nekoliko kasika pasulja, nadam se da joj necu napraviti revoluciju u stomaku zbog toga. Sada me grize savest, :( ali sam zeljna dobrog pasulja.

Inace, Maya, momci idu u Kozarsku Dubicu i to preko Hrvatske, a za Brcko se ide Koridorom - ako se ne varam. Mozda i gresim?

Anusa zaista ne znam da li ta tema postoji,ali mozes ukucati na pretrazi sta te zanima,i to ce da ti izbaci,ako ti ne izbaci pitaj nekog administratora,imas opcije za pomoc na forumu:)Trudnjace da li neka od vas moze da ponovi spisak termina?Bila bih zahvalna :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje,sta se radi,gde cete danas,negde u prirodu ili ...? Meni su dosli moji i rostiljacemo :rolleyes:ve6-milink.jpg A moj bebac jos ne moze napolje :( danas cu ga malo na prozor pa od sutra krecemo malo po malo napolje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice moje,kako ste mi?Mi smo odlicno :D ,danas je jako lep dan i iskoristicemo da idemo kasnije u setnjicu sa drugaricama,usput do poslasticarnice da se malo osvezimo :P Sta vi imate u planu danas?Megi duso,da li ima nesto novo mozda :rolleyes: Izvini,ali moram da pitam za drugaricu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice moje,kako ste mi?Mi smo odlicno :D ,danas je jako lep dan i iskoristicemo da idemo kasnije u setnjicu sa drugaricama,usput do poslasticarnice da se malo osvezimo :P Sta vi imate u planu danas?Megi duso,da li ima nesto novo mozda :rolleyes: Izvini,ali moram da pitam za drugaricu :D

Ćaos, drugarice naša! Evo mi se pridigle iz kreveta, ova moja zvrndolina stalno svoje stopalo zaglavi kod mog rebera,pa se onda borimo da ga skloni :lol: Trenutno pijem kafu, a pošto mi muž radi do uveče,idem kod mojih da mi malo ugađaju, idem na roštilj itd... Baš je lep dan i treba ga iskoristiti! :wub:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.