Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro.

Ja sam sad dosla iz dz. Dr me pregledala, otvorena sam 1 prst, beba je spremna, kaze sve je zrelo dole i moze da krene svaki cas :blink:

Ja sam se toliko uplasila da vam ne mogu opisati. Nisam ocekivala da ce mi to reci.

Dala mi je uput za porodiliste, ali posto do Bg-a imam 70km, rekla mi je da prvo dodjem kod njih kad krene, da oni vide sta i kako, inace i u Laz ima porodiliste ali samo ono bas bas najosnovnije, ako nesto ne daj Boze krene naopako, sanitetom za Bg. A ona sestra mi kaze, svaka koja je dobila uput porodila se kod nas, i zlobno se smeska :(

Malo me boli dole od pregleda ali nije strasno.

Ctg je dobar, ali sam se i tu prepala. Ona sestrica 5 min nije mogla da nadje gde da stavi onaj djavo, nista se nije culo, ja se odsekla.

Eto, to su novosti kod mene. Uh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo cestitam... od srca sve najbolje... neka je ziv i zdrav 100 god... sada ces i ti da se druzis sa bebiciom...

BUBA MARO.. JA TE POTPISUJEM :)

I Dragos je juce spavao samo od 10 do 13h i to je bilo to za ceo dan... ali uvece je zaspao oko 22:30 i porbudio se tek u pola 5 jutros.. i posle je krenulo zezanja..sisa, pa spava malo pa hoce da se igra... i tako... a inace mi spava vise puta dnevno ali tokom noci me zeza..budi se na 3 sata da siki..

kako je kod tebe??

Kod mene je obrnuto mene Milica zeki preko dana,sto je mozda i bolje a nocu spava....preko dana odspava jednom odprlike od 1 do 4 i do pola devet je kao sova ne zatvara okice onda je okupam i vec oko devet i petnaest zaspi i budi se oko dva da jede i onda ujutru u sest tad je presvucem i nasikim i zaspi i evo jos spava....Dragos je izgleda nocna ptica,ovu moju preko dana ne mozes uspavati ni na jedan nacin,ni kad se ljuska,ni kad siki ni kad je provozamo kolima ma nista ne pomaze,i sad vise i ne pokusavam bolje nocu da spava....Puno poljubaca za vas dvoje :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čaos i od nas! Evo mi se borimo sa majstorima od ranog jutra,posle idemo na posao...

Megi, ne mogu da zamislim osećaj kad ti neko kaže da si spremna i da možeš svakog časa da kreneš! Uh! :blink: Ali,dobro, to znači da ćeš videti svoju bebicu brzo!

Dragana,otkud tebe tako rano? :blink: Od uzbudjenja nisi mogla ni da spavkaš? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana,otkud tebe tako rano? :blink: Od uzbudjenja nisi mogla ni da spavkaš? ;)

:( :( Od juce po podne imam problem sa dijarejom(da se kulturnije izrazim :rolleyes: )Budna sam od 6:30h i bas sam uplasena...Zvala sam moju doktorku kaze da uzmem probiotik i da pijem cajice i budem na dijeti..ako ne prestane moram kod lekara opste prakse,kaze da vidi da se nisam otrovala :( Mnogo sam uplasena,samo da moj malisa bude ok...Puno sad brinem zbog njega :( evo sad pijem cajic :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke šta radite? Kako podnosite ove nagle promene vremena? Moja Ena i ja smo išle u kafanicu na sokić, he he

Samo da vam mahnem i da vam posaljemo puno poljubaca ja i Milica....nas dve jos nismo isle u kafanicu ali izlazimo napolje i setkamo po malo,bas je lepo ovo vreme ja obozavam sunce....kako ste vas dve,sta radite osim sto skitate

Bas je pusto na bebcu..ovo lepo vreme nas je sve rasteralo...ah,kad se setim one zime...koliko smo vremena provodile na forumu A sad nema nigde nikoga Ja sam juce i danas isla u kupovinu za mog malog Andjela...pokupovala sve sto mi je potrebno..od flasica do kolica i nosiljke...tako da smo sad mirni...ostale su nam jos par sitnica...I bas sam srecna...Kako mi samo te stvari krase stan Bas sam srecna i nekako me te stvari cine ispunjenom

Joj draga mogu da zamislim kako si srecna,ja kad sam pokupovala sve za bebicu mojoj sreci nije bilo kraja,samo sam posmatrala i pipkala stvarcice....kupovala sam i ono sto mi treba i ono sto mi ne treba,pa sam tako kupila cak 7 laza svih boja uz svaku odevnu kombinaciju,a moja beba se gadi na njih i cim joj ih stavim usta izbacuje ih i hoce da povrati,i tako sad stoje i supljaju prasinu ,al nema veze ...

Da Vam mahnemo i nas dve :)

Maso, Nikolina je preslatka,dusa malena :wub: :wub: :wub: imamo istu ogradicu za krevetac,samo je moja krem boje. Ja sam Saru sa 10 dana iznela napolje i nije bila na kratko,vec po sat-dva,stavim je u kolica i dok sedim na terasi ona spava. Sad smo pola dana napolje, nesto bude u kolicima,a malo je i u nosiljci, ljuskam je.

Sto se oblacenja tice,obucem joj samo bodic kratkih rukava da joj ruke i noge budu gole,i carapice. Ne pretopljavam je,gledam kako se ja oblacim pa tako i nju oblacim. Zamisli da moram ja ici u pantalonama i dugih rukava po vrucini,tako ni njoj ne bi prijalo.

Ljubim sve trudnice,bebice i mamice

I mi provodimo sad vise vremena napolju,ne znam bas koliko je to dobro jos je ona mala ali ja ne mogu vise zatvorena,I TRUDIM SE ISTO DA JE NE PRETOPLJAVAM I SAMO MASEM RUKAMA OKOLO DA OTERAM INSEKTE KAO LUDA DA SAM....

Ja imam neku glavobolju i vrtoglavicu 3 dana,ne prestaje da me boli glava,a svasta sam pila. Pojma nemam sta se desava i od cega je. Mislila sam da me suncanica nije udarila jer sam po ceo dan napolju ali nije,bar ja tako mislim. Nadam se da ce uskoro proci,jer cicu ne smem da nosim jer imam utisak da cu se svakog trenutka onesvestiti i pasti negde,i imam velike nagone za povracanjem. Uzas.

Isto je i kod mene bilo pre dva tri dana,samo sam se drogirala brufenima,za dva tri dana sam popilča celu onu tablu i nista dok nije proslo samo od sebe,katastrofa ne znam od cega me je tako bolela,ali srecom prestala je....probaj da ne stojis toliko bas na jakom suncu,a ako ipak mislis da je suncanica pi sto vise tecnosti da ne dobijes temperaturu i ne uzimaj Saru dok ne prodje vrtoglavica....

Dobro jutro.

Ja sam sad dosla iz dz. Dr me pregledala, otvorena sam 1 prst, beba je spremna, kaze sve je zrelo dole i moze da krene svaki cas :blink:

Ja sam se toliko uplasila da vam ne mogu opisati. Nisam ocekivala da ce mi to reci.

Dala mi je uput za porodiliste, ali posto do Bg-a imam 70km, rekla mi je da prvo dodjem kod njih kad krene, da oni vide sta i kako, inace i u Laz ima porodiliste ali samo ono bas bas najosnovnije, ako nesto ne daj Boze krene naopako, sanitetom za Bg. A ona sestra mi kaze, svaka koja je dobila uput porodila se kod nas, i zlobno se smeska

Malo me boli dole od pregleda ali nije strasno.

Ctg je dobar, ali sam se i tu prepala. Ona sestrica 5 min nije mogla da nadje gde da stavi onaj djavo, nista se nije culo, ja se odsekla.

Eto, to su novosti kod mene. Uh.

Hej izgleda nece Megi da poslusa mamicu da saceka da prodje slava,ma neka je ona ziva i zdrava pa nek izadja kad ona bude htela...Nemoj razmisljati o tome ako nesto krene naopako,nece krenuti oticices i brzo se poroditi i dobiti najveci poklon u zivotu,drugacije ne razmisljaj,ja kad sam bila u porodilistu jedna zena se porodila u pripremnoj sobi i super je prosla sve za 10 min,tako da nista ti ne znaci da li si u bg ili u lazarevcu i kako je opremljeno porodiliste,ako imas srece mozes biti i kuci i sve ce dobro proci,tako da rasteraj te glupe misli iz svoje glave ,opusti se i misli kako ces vrlo brzo drzati svoju bebusku u rukama.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( Od juce po podne imam problem sa dijarejom(da se kulturnije izrazim :rolleyes: )Budna sam od 6:30h i bas sam uplasena...Zvala sam moju doktorku kaze da uzmem probiotik i da pijem cajice i budem na dijeti..ako ne prestane moram kod lekara opste prakse,kaze da vidi da se nisam otrovala :( Mnogo sam uplasena,samo da moj malisa bude ok...Puno sad brinem zbog njega :( evo sad pijem cajic :rolleyes:

pi cajic i probiotika valjda ce te brzo proci,secas li se jesi li jela nesto sto bi moglo da izazove trovanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Besan zbog traljavog seksualnog života, jedan muž je napisao rođenoj ženi pismo, u kome precizno navodi razloge svojih neuspeha u spavaćoj sobi:

Draga moja,

10 puta bilo ti je zima, 13 puta bilo ti je vruće,

26 puta si bila "strašno umorna",

22 puta nisi mogla iz "tehničkih razloga", 7 puta su te "bolela leđa",

18 puta su "deca bila još budna", 6 puta je bilo "suviše rano",

10 puta si "malo više popila", 25 puta si imala "novu frizuru",

2 puta nisi bila "baš raspoložena", 5 puta je plakalo dete,

13 puta si rano ujutro "morala ići kod doktora",

8 puta je na TV-u do kasno bio "dobar film", 20 puta si "kasno došla s posla",

7 puta nam je u poseti bila tvoja mama pa je "mogla čuti",

19 puta si imala "glavobolju",

30 puta je bio otvoren prozor pa su nas komšije mogle čuti,

14 puta si išla na žensku žurku, 10 puta si bila "strašno besna",

17 puta su te izujedali komarci pa si morala da se češeš,

12 puta ti krevet nije bio "dovoljno tvrd",

13 puta nisi "depilirala noge".

Kad se sve sabere, isključivo zbog tebe draga moja ženo,

nismo vodili ljubav 290 puta, a i kad smo to radili bilo je prilično traljavo jer si me:

16 puta molila da pazim, 8 puta sam mislio da te boli jer si se mrdala,

5 puta si iz kreveta konstatovala da treba okrečiti plafon,

6 puta nisi nijednom uzdahnula, 3 puta si "mazno" rekla da si slupala kola.

I to sve u JEDNOJ JEDINOJ GODINI. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Besan zbog traljavog seksualnog života, jedan muž je napisao rođenoj ženi pismo, u kome precizno navodi razloge svojih neuspeha u spavaćoj sobi:

Draga moja,

10 puta bilo ti je zima, 13 puta bilo ti je vruće,

26 puta si bila "strašno umorna",

22 puta nisi mogla iz "tehničkih razloga", 7 puta su te "bolela leđa",

18 puta su "deca bila još budna", 6 puta je bilo "suviše rano",

10 puta si "malo više popila", 25 puta si imala "novu frizuru",

2 puta nisi bila "baš raspoložena", 5 puta je plakalo dete,

13 puta si rano ujutro "morala ići kod doktora",

8 puta je na TV-u do kasno bio "dobar film", 20 puta si "kasno došla s posla",

7 puta nam je u poseti bila tvoja mama pa je "mogla čuti",

19 puta si imala "glavobolju",

30 puta je bio otvoren prozor pa su nas komšije mogle čuti,

14 puta si išla na žensku žurku, 10 puta si bila "strašno besna",

17 puta su te izujedali komarci pa si morala da se češeš,

12 puta ti krevet nije bio "dovoljno tvrd",

13 puta nisi "depilirala noge".

Kad se sve sabere, isključivo zbog tebe draga moja ženo,

nismo vodili ljubav 290 puta, a i kad smo to radili bilo je prilično traljavo jer si me:

16 puta molila da pazim, 8 puta sam mislio da te boli jer si se mrdala,

5 puta si iz kreveta konstatovala da treba okrečiti plafon,

6 puta nisi nijednom uzdahnula, 3 puta si "mazno" rekla da si slupala kola.

I to sve u JEDNOJ JEDINOJ GODINI. :-)

Buba Maro draga,hvala ti na ovom divnom postu...Slatko si me nasmejala m0168.gif m0168.gif

Kako sam sva snuzdena,dobro da mi je neko namamio osmeh m0168.gif

A najace mi je ono 17 puta su te izujedali komarci pa si morala da se češeš m0168.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan! Lepo vreme pa se samo zuji :lol: Napokon,posle one gadne zime!

Draganice,probaj koka kolu ili crnu čokoladu da pojedeš,možda ti pomogne. Možda si malo nahladila stomak,prebrzo smo iz dugih rukava uleteli u kratke.

Veliki pozdrav za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pi cajic i probiotika valjda ce te brzo proci,secas li se jesi li jela nesto sto bi moglo da izazove trovanje?

Sve sto sam jela obavezno sam gledala datume :rolleyes: Vracala film i ne vredi ne secam se da sam nesto pojela sto je rok istekao...

Klopala sam pre dva dana u restoranu...jedino mozda tamo nije bilo dobro meso ili z.salata...nemam pojima,samo zelim da me prodje,da bebu nesto ne ugrozim :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan! Lepo vreme pa se samo zuji :lol: Napokon,posle one gadne zime!

Draganice,probaj koka kolu ili crnu čokoladu da pojedeš,možda ti pomogne. Možda si malo nahladila stomak,prebrzo smo iz dugih rukava uleteli u kratke.

Veliki pozdrav za sve!

e dobro si me podsetila..imam cokoladu za jelo i kuvanje ona je dobra za moj problem :rolleyes: HVALA!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sto sam jela obavezno sam gledala datume :rolleyes: Vracala film i ne vredi ne secam se da sam nesto pojela sto je rok istekao...

Klopala sam pre dva dana u restoranu...jedino mozda tamo nije bilo dobro meso ili z.salata...nemam pojima,samo zelim da me prodje,da bebu nesto ne ugrozim :( :(

Draga,smiri se samo, i ja sam isto to imala zimus i mislim da sam se bila prehladila i sl. Znam kako ti je,brineš se za bebu,ali mislim da ćeš kad popiješ probiotik, već biti bolje. Tako sam i ja isto imala tih problema i popila jedan Lineks i bilo mi je dosta bolje... Nas dve vas ljubimo i želimo vam da brzo ozdravite :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Besan zbog traljavog seksualnog života, jedan muž je napisao rođenoj ženi pismo, u kome precizno navodi razloge svojih neuspeha u spavaćoj sobi:

Draga moja,

10 puta bilo ti je zima, 13 puta bilo ti je vruće,

26 puta si bila "strašno umorna",

22 puta nisi mogla iz "tehničkih razloga", 7 puta su te "bolela leđa",

18 puta su "deca bila još budna", 6 puta je bilo "suviše rano",

10 puta si "malo više popila", 25 puta si imala "novu frizuru",

2 puta nisi bila "baš raspoložena", 5 puta je plakalo dete,

13 puta si rano ujutro "morala ići kod doktora",

8 puta je na TV-u do kasno bio "dobar film", 20 puta si "kasno došla s posla",

7 puta nam je u poseti bila tvoja mama pa je "mogla čuti",

19 puta si imala "glavobolju",

30 puta je bio otvoren prozor pa su nas komšije mogle čuti,

14 puta si išla na žensku žurku, 10 puta si bila "strašno besna",

17 puta su te izujedali komarci pa si morala da se češeš,

12 puta ti krevet nije bio "dovoljno tvrd",

13 puta nisi "depilirala noge".

Kad se sve sabere, isključivo zbog tebe draga moja ženo,

nismo vodili ljubav 290 puta, a i kad smo to radili bilo je prilično traljavo jer si me:

16 puta molila da pazim, 8 puta sam mislio da te boli jer si se mrdala,

5 puta si iz kreveta konstatovala da treba okrečiti plafon,

6 puta nisi nijednom uzdahnula, 3 puta si "mazno" rekla da si slupala kola.

I to sve u JEDNOJ JEDINOJ GODINI. :-)

E slatko si me nasmejala :P

Ena mi sad spava pa reko da se javim. Joj ja ti zavidim kako ti se beba noću budi na 4 sata. Meni spava 4 sata samo posle kupanja, a onda se celu noć budi na sat i po, malo ručka, pa opet zaspi, pa se budi za sat i po. Ne znam kako da to regulišem noću. Tokom dana siki na dva i po, tri sata. Ne znam šta je problem, jer lepo napreduje, za jedan mesc se ugojila kilo i 150 grama. Znači nije do mleka, valjda, ali kako da je navinem da noću isto jede na tri sata? Grčeve nema, tako da nije ni to. Ako neko ima ideju, please help me:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga,smiri se samo, i ja sam isto to imala zimus i mislim da sam se bila prehladila i sl. Znam kako ti je,brineš se za bebu,ali mislim da ćeš kad popiješ probiotik, već biti bolje. Tako sam i ja isto imala tih problema i popila jedan Lineks i bilo mi je dosta bolje... Nas dve vas ljubimo i želimo vam da brzo ozdravite :wub:

Ljubimo i mi nase drugarice ;)t4843.gif t4843.gif t4843.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi se obavezno da li ti je bolje!

Devojke i stomaci,mamice i bebice, idete negde sutra? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da za ove probleme ima odeljak bebe od 0 d 6 mesei, ali ja volim da se družim sa mojim curama, tamo su dosta nepoznati likovi, a mi smo toooliko toga prošle zajedno.

Nego MILANKA zavidim ti, ja sam debil, ja moju natrontam napolju jer sveki samo ide za mnom i viče detetu je zima. A ona se jadnica upali u benkici i štramplicama. POLUDEĆU, a ako joj nešto kaže podžapaćemo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je moj dragi imao problem sa stomakom dok sam ja bila trudna otišla sam kod lekara da pitam šta da radim ako mene uhvati. Rekla mi je da LINEX ne pijem u trudnoći iako je jako dobar lek, a da probiotik smeje bez pproblema. Naravno, ishrana bez previše masti i ne jako slano i što više tečnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi se obavezno da li ti je bolje!

Devojke i stomaci,mamice i bebice, idete negde sutra? :rolleyes:

Ja kod babe na selo, vodim bebicu na roštilj, he he.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je moj dragi imao problem sa stomakom dok sam ja bila trudna otišla sam kod lekara da pitam šta da radim ako mene uhvati. Rekla mi je da LINEX ne pijem u trudnoći iako je jako dobar lek, a da probiotik smeje bez pproblema. Naravno, ishrana bez previše masti i ne jako slano i što više tečnosti.

Mm se kune u Linex, pa je i meni poturio jedan, na svu sreću, ništa mi nije bilo... To mi je bio jedini lek koji sam popila u trudnoći... Naravno,čajići, malo ishrana drugačija i ima da prođe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kod babe na selo, vodim bebicu na roštilj, he he.

Jooooooooooj kako ti zavidim! ;) Naručkaj se roštilja ,mama! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm se kune u Linex, pa je i meni poturio jedan, na svu sreću, ništa mi nije bilo... To mi je bio jedini lek koji sam popila u trudnoći... Naravno,čajići, malo ishrana drugačija i ima da prođe...

Linex i jeste najbolji i mi ga uvek imamo u kući, ali se ne pije u trudnoći. Dobro, neće ti ništa biti što si popila, nego ne treba smlatiti celu kutiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm se kune u Linex, pa je i meni poturio jedan, na svu sreću, ništa mi nije bilo... To mi je bio jedini lek koji sam popila u trudnoći... Naravno,čajići, malo ishrana drugačija i ima da prođe...

da,da lineks je super ali ne znam da li je dobar za trudnice..pitacu u apoteci... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,da lineks je super ali ne znam da li je dobar za trudnice..pitacu u apoteci... ;)

Ma ja popila jedan još u februaru :lol: Inače mrzim lekove i baš ih izbegavam,ali eto... Ma i probiotik će da ti pomogne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej

Evo i nas malo, mi danas idemo na prvu kontrolicu ...jedva cekam da vidim kako moj dijecak napreduje :rolleyes: a s obzirom da samo siki i spava ( pozelila sam da vidim okice dijetetu :lol: ) vijerujem da je napredovao fino .

Milankice cuvaj se sad ovg sunca...puno ti je da budes citav dan na suncu...tijelo vijerovatno jos reaguje i nije se oporavilo od porođaja. Tako je i meni bilo s prvim. Zavidim ti kako si opustena s Sarom, vidim po tome kako je oblacis....ja sam uvijek imala problem s tim sta obuci dijetetu :blink:

Anuska vidim tvoji idu u Bosnu? Gdje u Bosnu? Ja sam u Brckom, tako ako nekad budes prolazila nemoj slucajno da prodjete da a da ne popijemo kaficu :rolleyes:;)

Buba maro :lol: :lol: bas me nasmija s ovim svojim postom .

Veliki poljubac za sve mame, bebuske i trubuscice :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba Maro draga,hvala ti na ovom divnom postu...Slatko si me nasmejala m0168.gif m0168.gif

Kako sam sva snuzdena,dobro da mi je neko namamio osmeh m0168.gif

A najace mi je ono 17 puta su te izujedali komarci pa si morala da se češeš m0168.gif

meni je najace ovo 6 puta si iz kreveta konstatovala da treba okreciti plafon

E slatko si me nasmejala :P

Ena mi sad spava pa reko da se javim. Joj ja ti zavidim kako ti se beba noću budi na 4 sata. Meni spava 4 sata samo posle kupanja, a onda se celu noć budi na sat i po, malo ručka, pa opet zaspi, pa se budi za sat i po. Ne znam kako da to regulišem noću. Tokom dana siki na dva i po, tri sata. Ne znam šta je problem, jer lepo napreduje, za jedan mesc se ugojila kilo i 150 grama. Znači nije do mleka, valjda, ali kako da je navinem da noću isto jede na tri sata? Grčeve nema, tako da nije ni to. Ako neko ima ideju, please help me:-)

Ne znam draga sta da ti kazem,Milica se isto u pocetku budila nebrojano puta jer kad pocne da siki brzo zaspi i ne najede se dovoljno,e onda sam ja postala uporna i sad 10 -15 min je drzim da sisa na jednoj i isto toliko na drugoj i onda kad zaspi nema pojma da se probudi,sve je stipkam dok se ne najede da ne zaspi....nocas je bas dugo spavala mm ustao da slusa da li dise :rolleyes:

Znam da za ove probleme ima odeljak bebe od 0 d 6 mesei, ali ja volim da se družim sa mojim curama, tamo su dosta nepoznati likovi, a mi smo toooliko toga prošle zajedno.

Nego MILANKA zavidim ti, ja sam debil, ja moju natrontam napolju jer sveki samo ide za mnom i viče detetu je zima. A ona se jadnica upali u benkici i štramplicama. POLUDEĆU, a ako joj nešto kaže podžapaćemo se.

Sta te briga i ako se posvadjate nemoj dete da kuvas zbog klimatericne zene,ako je njoj hladno ona nek obuce i vunene carape....tako je mene moja mama pretopljavala pa sam dok nisam malo porasla i ojacala vecito bila bolesna i mlitava,uvek mi je nesto falilo,kao me dohvati promena vremena ili hladiji vazduh odmah sam morala po inekcije,tako da slusaj sebe ti znas sta je najbolje za tvoje dete,pusti nju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.