Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jelo ja ne mogu da otvorim pesmicu :unsure:

Evo sada sam je popravila :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm88 čestitke od srca, zdravklja, ljubavi :) ... ma scega lijepog da vas u zivotu prati a tebi i bebici želim brz oporavak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke šta radite? Kako podnosite ove nagle promene vremena? Moja Ena i ja smo išle u kafanicu na sokić, he he:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke šta radite? Kako podnosite ove nagle promene vremena? Moja Ena i ja smo išle u kafanicu na sokić, he he:-)

Blago vama,jedva cekam da moja mrva pocne da izlazi napolje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama,jedva cekam da moja mrva pocne da izlazi napolje :rolleyes:

Mi smo prvi put izašle posle tri nedelje, malo po malo, prvo 10ak minuta, a sad ostajemo i po dva sata:-) super što je lepo vreme, pa moja bebana uživa u kolicima. Kako se snalaziš kod kuće? Mene jedino muči noćno ustajanje, ali nadam se da će i to brzo proći (dok ne dođu na red zubići) hvala Bogu beba mi nema grčeve, inače bih poludela da non stop plače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo prvi put izašle posle tri nedelje, malo po malo, prvo 10ak minuta, a sad ostajemo i po dva sata:-) super što je lepo vreme, pa moja bebana uživa u kolicima. Kako se snalaziš kod kuće? Mene jedino muči noćno ustajanje, ali nadam se da će i to brzo proći (dok ne dođu na red zubići) hvala Bogu beba mi nema grčeve, inače bih poludela da non stop plače.

Za sada smo jos u fazi adaptacije ali nije lose,sto se tice nocnog ustajanja,pa sta da ti kazem,samo se nadam da cemo uhvatiti neki ritam,nebih volela bas skroz da joj izbacim nocni podoj,jel ti dojis svoji bebicu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nikog :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nikog :rolleyes:

Totalno je pusto... :rolleyes: Sve smo se razbežale skroz... Šta vi radite? Jeste prošetale danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MasaS Draga,zanima me u kojoj bolnici si se porodila?Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Totalno je pusto... :rolleyes: Sve smo se razbežale skroz... Šta vi radite? Jeste prošetale danas?

Ej gde ste :) :) Ja danas nisam isla u setnju,sredjivala sam malo po kuci i odmarala :) Ja mislim da je ovo lepo vreme ucinilo ipak svoje :rolleyes: Laku noc vam svima zelim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je pusto na bebcu..ovo lepo vreme nas je sve rasteralo...ah,kad se setim one zime...koliko smo vremena provodile na forumu :rolleyes: A sad nema nigde nikoga :rolleyes: Ja sam juce i danas isla u kupovinu za mog malog Andjela...pokupovala sve sto mi je potrebno..od flasica do kolica i nosiljke...tako da smo sad mirni...ostale su nam jos par sitnica...I bas sam srecna...Kako mi samo te stvari krase stan :) Bas sam srecna i nekako me te stvari cine ispunjenom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da Vam mahnemo i nas dve :)

Maso, Nikolina je preslatka,dusa malena :wub: :wub: :wub: imamo istu ogradicu za krevetac,samo je moja krem boje. Ja sam Saru sa 10 dana iznela napolje i nije bila na kratko,vec po sat-dva,stavim je u kolica i dok sedim na terasi ona spava. Sad smo pola dana napolje, nesto bude u kolicima,a malo je i u nosiljci, ljuskam je.

Sto se oblacenja tice,obucem joj samo bodic kratkih rukava da joj ruke i noge budu gole,i carapice. Ne pretopljavam je,gledam kako se ja oblacim pa tako i nju oblacim. Zamisli da moram ja ici u pantalonama i dugih rukava po vrucini,tako ni njoj ne bi prijalo.

Ljubim sve trudnice,bebice i mamice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je pusto na bebcu..ovo lepo vreme nas je sve rasteralo...ah,kad se setim one zime...koliko smo vremena provodile na forumu :rolleyes: A sad nema nigde nikoga :rolleyes: Ja sam juce i danas isla u kupovinu za mog malog Andjela...pokupovala sve sto mi je potrebno..od flasica do kolica i nosiljke...tako da smo sad mirni...ostale su nam jos par sitnica...I bas sam srecna...Kako mi samo te stvari krase stan :) Bas sam srecna i nekako me te stvari cine ispunjenom ;)

Jesi sve uzela ono što si planirala? Ona kolica itd...? Joj,ja još nisam ništa pripremila, sve čekam da prođe maj,pa ću onda! Mogla si neke slikice da ubaciš! Pa čim si mu to sve pripremila,znaš da će doći brzo pa te to ispunjava! :wub:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam neku glavobolju i vrtoglavicu 3 dana,ne prestaje da me boli glava,a svasta sam pila. Pojma nemam sta se desava i od cega je. Mislila sam da me suncanica nije udarila jer sam po ceo dan napolju ali nije,bar ja tako mislim. Nadam se da ce uskoro proci,jer cicu ne smem da nosim jer imam utisak da cu se svakog trenutka onesvestiti i pasti negde,i imam velike nagone za povracanjem. Uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam neku glavobolju i vrtoglavicu 3 dana,ne prestaje da me boli glava,a svasta sam pila. Pojma nemam sta se desava i od cega je. Mislila sam da me suncanica nije udarila jer sam po ceo dan napolju ali nije,bar ja tako mislim. Nadam se da ce uskoro proci,jer cicu ne smem da nosim jer imam utisak da cu se svakog trenutka onesvestiti i pasti negde,i imam velike nagone za povracanjem. Uzas.

JOj :( Možda te je stavrno sunce iznenadilo, ipak je baš jako za ovo doba godine! Blago tebi, tvoja cica je sa tobom i mazite se i volite i šetate ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi sve uzela ono što si planirala? Ona kolica itd...? Joj,ja još nisam ništa pripremila, sve čekam da prođe maj,pa ću onda! Mogla si neke slikice da ubaciš! Pa čim si mu to sve pripremila,znaš da će doći brzo pa te to ispunjava! :wub:;)

Da sve sam uzela...i ona kolica..tj.kolica nam stizu u cetvrtak...Mi kao aj da ne kupujemo sve odjednom da podelimo..ali mm nije mogao da iskulira i danas isli da kaparisemo kolica,jaje...A juce pokupovala,pumpice,flasice,cetke,itd...Ono najosnovnije sa spiska iz akse... :) Cak sam kupila i kantu za pampers pelene :lol: Samo ulazim u sobu i gleda..bas sam srecna..a flasice su mi na stolu u trpezariji...non-stop ih pipkam i proucavam :) :)

Slikala sam ti neka Roza kolica ali sam posle razmisljala..sto posto si ti ta kolica videla pa nisam htela da te davim..a i jedna su papreno skupa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sve sam uzela...i ona kolica..tj.kolica nam stizu u cetvrtak...Mi kao aj da ne kupujemo sve odjednom da podelimo..ali mm nije mogao da iskulira i danas isli da kaparisemo kolica,jaje...A juce pokupovala,pumpice,flasice,cetke,itd...Ono najosnovnije sa spiska iz akse... :) Cak sam kupila i kantu za pampers pelene :lol: Samo ulazim u sobu i gleda..bas sam srecna..a flasice su mi na stolu u trpezariji...non-stop ih pipkam i proucavam :) :)

Slikala sam ti neka Roza kolica ali sam posle razmisljala..sto posto si ti ta kolica videla pa nisam htela da te davim..a i jedna su papreno skupa :rolleyes:

Joooj, ja sam uzbudjena kao da sam ja pokupovala sve ;) Ma nisam još išla u obilazak, mozda ih i nisam videla! Hvala što msiliš na mene :wub:

Joj, flašice, dudice, ja ih još razgledam na netu, pa ću lagano u maju-junu u pohod. Mama mi šije posteljinu i baldahine, to smo kupili- držač za baldahin i onu podlogu (nije mušema jer je nekako gumena i deblja) nepromočivu za krevetac... I da,jedne male čarapice sa čipkicom :wub: A jaje ste uzeli kakvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, ja sam uzbudjena kao da sam ja pokupovala sve ;) Ma nisam još išla u obilazak, mozda ih i nisam videla! Hvala što msiliš na mene :wub:

Joj, flašice, dudice, ja ih još razgledam na netu, pa ću lagano u maju-junu u pohod. Mama mi šije posteljinu i baldahine, to smo kupili- držač za baldahin i onu podlogu (nije mušema jer je nekako gumena i deblja) nepromočivu za krevetac... I da,jedne male čarapice sa čipkicom :wub: A jaje ste uzeli kakvo?

Ja sam skoro sve pokupovala :rolleyes: Tako sam zelela i uradila..sad mi ostaje samo da mi ormarici stignu i da sve to operem i ispeglam...I jos po koja sitnica ;)

Autosediste i kolica su u kompletu...jedino nisam htela da uzmem onu veliku nosiljku,mislim da mi to nije potrebno :blink: Evo ovo auto sediste i ova kolica

http://www.letoshop.rs/proizvod/624029

http://babyonline.rs/sve-za-bebe/peg-pereg...babyonline.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam skoro sve pokupovala :rolleyes: Tako sam zelela i uradila..sad mi ostaje samo da mi ormarici stignu i da sve to operem i ispeglam...I jos po koja sitnica ;)

Autosediste i kolica su u kompletu...jedino nisam htela da uzmem onu veliku nosiljku,mislim da mi to nije potrebno :blink: Evo ovo auto sediste i ova kolica

http://www.letoshop.rs/proizvod/624029

http://babyonline.rs/sve-za-bebe/peg-pereg...babyonline.html

Ovo sedište mi se čini kao odlično rešenje! A kolica su vrh! Aaa divnooo ;) Ma šta će ti nosiljka, to svi kažu da je bacanje para... Ja imam nosiljku kao korpu,moju, kao nova je, to ćemo koristiti kad izlazimo iz porodilišta i kad je negde nosimo dok je jako mala,a svi nose u tom sedištu bebe... JOooj, zavidim ti skroz! Sad možeš d apripremaš sve za tvoje zlato!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam srecna...Jos malo pa ce i moja dusica da uziva u svojoj sreci ;):)

Nego,kako ste nam ti i Oljica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam srecna...Jos malo pa ce i moja dusica da uziva u svojoj sreci ;):)

Nego,kako ste nam ti i Oljica?

Aaa divota! Kako ej tvoj zeludac? Sada nista ne boli? ;) Oljica je počela da me šutira i zaglavljuje nogu u rebro, da se namesti tako da joj opipam delove tela, raste valjda ;) Dobro smo,stomak veliki, ostalo još ništa... Da kucnem u drvo,nema oticanja još... Kod tebe? Jesi počela da otičeš? Kakos e osećaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaa divota! Kako ej tvoj zeludac? Sada nista ne boli? ;) Oljica je počela da me šutira i zaglavljuje nogu u rebro, da se namesti tako da joj opipam delove tela, raste valjda ;) Dobro smo,stomak veliki, ostalo još ništa... Da kucnem u drvo,nema oticanja još... Kod tebe? Jesi počela da otičeš? Kakos e osećaš?

Zeludac :blink: Danas se smirio i evo sad opet pocinje...mislim da ga moj Paja malo pritiska :rolleyes: Jedino to,ne verujem da je od neceg drugog...a i bas mi je visoko stomak....Nista ne mogu da uradim...i kad sedim mi smeta :rolleyes: A moju "cica macu"mogu samo na ogledalo da vidim :rolleyes:

Nesto mi se slabo javlja juce i danas Pavle,pa se malo brinem...nadam se da je OK :rolleyes: Nisam puno pocela da oticem,malo nesto... :rolleyes: Ovako sam inace ok...

Draga,odoh ti ja u hrkanovce...sad smo ovde postale dezurne Ti i ja.. a nekada su to bile Olja i Milanka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje,kako ste mi danas? :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro dragi stomaci, mamice i bebice

Koliko sam mrzela onaj sneg i hladnocu (obzirom da sam padala kad god izadjem iz kuce) toliko isto me sada nervira ova vrucina. Em nemam sta da obucem, em je previse toplo da se po citav dan bude napolju sa bebom.

Moji momci se spremaju za put - idu u petak za Bosnu, tj. Rep. Srpsku na 7 dana, a Danka i ja ostajemo kod kuce. Sta da kazem :( ...nadam se da ce se lepo provesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Anusa Samo mogu da zamislim kako ti je..Najvise mrzim kad mm ode na put... :rolleyes: A mogu da zamislim tek kako je kad ti i dete ode...ali dobro,ne brini,brzo ce ti proci tih 7 dana...

Ovo lepo vreme nas je sve rasteralo sa foruma :rolleyes:

Kako si ti,Danka? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.