Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

E pa skinite i mene sa spiska :)

Rodio se Nemanjica danas u 16:30, ima 3800gr i 53cm je dugacak :)

CESTITAM DRAGA OD SRCA....

Rekoh ti ja mozda ce Nemanjica i pre ponedeljka.....ljubimo vas puno :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea * i mm88 cestitam od <3 ,da su wam decica ziwa i zdrawa jos 100 godina :)

Mi smo se juce wencali,samo mi i kumowi,otisli na ruckic i tako,tamo posle prwog maja kad mi stigne izwod idem da prawim swe nowe papire,da i to sredim pa posle da se malo primirim,owih dana jedwa hodam,werowatno se malisa spusti jako nisko pa me boli,al boli samo kad duze sednem il lezim pa ustanem,posle prestane...danas i sutra nam stizu gosti zbog mog rodjendana,pa sam od ranog utra na nogama...

sinoc mm i ja isplanirali da izadjemo,bio humanitarni koncert bitka za bebe al do kraja nismo otisli,macka nam se pocela maciti,po prwi put pa smo tu bili oko nje,dok je omacila 2,wec bilo skoro ponoc,a do jutra omacila jos 2 tako da nismo ni otisli na koncert...

umrla sam owom mom od smeha,maca se maci,a s obzirom da se ja dosta razumem u macke,objasnjawam mu kako i sta,da je pomazi,pritisne stomak,wamo tamo,a on saw zbunjen,ko da se ja poradjam... :lol: ....neka,kad wec nemoze da prisustwuje mom porodjaju,neka je prisustwowao porodjaju swog ljubimca :lol:

Cestitam vencanje i prinovu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево мене,полако ал сигурно улазим у 9-ти... сад ми дани невероватно брзо пролазе :blink: хвата ме фрка и разне ми се мисли мотају по глави,дал ћу се и како ћу се снаћи... дал ћу уопште знати кад да одем у породилиште :unsure: јуче ме је први пут заболео стомак по средини онако као тај менструални бол, држао мало и престао,после није више,ал ме фрка ухватила... ух, ових дана сам тешка сама себи, укочена сам, док одем до купатила ноге ми дрхте ко да сам трчала маратон. Ево други дан како више не пијем утрогестан. Чекам следећи петак да видим шта ће ми доктор рећи и да покупим те налазе шта треба да вадим. А што се нервозе тиче...хм...

Kiki, sve je to normalno. I ja sam imala fazu kad sam se pitala kako cu ja to, a sad sam bas smirena i opustena, kad vidim ko sve gaji decu, e pa ja cu umeti jos bolje sigurno!

Jel jos uvek lezis? Mozes li malo da izadjes na sunce, prijalo bi ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se juce wencali,samo mi i kumowi,otisli na ruckic i tako,tamo posle prwog maja kad mi stigne izwod idem da prawim swe nowe papire,da i to sredim pa posle da se malo primirim,owih dana jedwa hodam,werowatno se malisa spusti jako nisko pa me boli,al boli samo kad duze sednem il lezim pa ustanem,posle prestane...danas i sutra nam stizu gosti zbog mog rodjendana,pa sam od ranog utra na nogama...

sinoc mm i ja isplanirali da izadjemo,bio humanitarni koncert bitka za bebe al do kraja nismo otisli,macka nam se pocela maciti,po prwi put pa smo tu bili oko nje,dok je omacila 2,wec bilo skoro ponoc,a do jutra omacila jos 2 tako da nismo ni otisli na koncert...

umrla sam owom mom od smeha,maca se maci,a s obzirom da se ja dosta razumem u macke,objasnjawam mu kako i sta,da je pomazi,pritisne stomak,wamo tamo,a on saw zbunjen,ko da se ja poradjam... :lol: ....neka,kad wec nemoze da prisustwuje mom porodjaju,neka je prisustwowao porodjaju swog ljubimca :lol:

jenny cestitam vencanje od srca, da se jos dugo, dugo volite kao sad sto se volite!

Ja mislim da ne bih smela ni da pridjem macki koja se maci, a kamoli da pomazem, svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, ja sam do sad spavala i bas mi je lepo :)

Srecna sam jer sam imala najlepsi san u zivotu, sanjala sam moju devojcicu po prvi put, do sad sam sve sanjala porodjaj, a nju nisam videla, e sad sam je i drzala, i dojila, kao da je sve stvarnost bila! Bas sam srecna kao malo dete :)

Vi ste se sve razbezale, lepo vreme, i treba, ja cekam mm da dodje kuci pa da idemo negde u prirodu malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nasih prvih slicica whn-007.jpg hrj-006.jpg dosla sam kod bate u krevet pa nam se i tajo pridruzio 86n-008.jpg posle kupanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, ja sam do sad spavala i bas mi je lepo :)

Srecna sam jer sam imala najlepsi san u zivotu, sanjala sam moju devojcicu po prvi put, do sad sam sve sanjala porodjaj, a nju nisam videla, e sad sam je i drzala, i dojila, kao da je sve stvarnost bila! Bas sam srecna kao malo dete :)

Vi ste se sve razbezale, lepo vreme, i treba, ja cekam mm da dodje kuci pa da idemo negde u prirodu malo

Divno Megi :wub: Uskoro ce ti se i taj san ostvariti :wub: Ja sam je sanjala samo jednom do sada,negde polovina trudnoce i bas bih volela ponovo :rolleyes: I znam kakav je osecaj kad se probudis,prelep:wub: Idi sa tm negde,opustite se,prosetajte...mene uvek setnja opusti i oraspolozi,pogotovo priroda,jer ovako kad si samo u kuci razmisljas i o cemu bi trebalo i o cemu ne bi trebalo(mislim na porodjaj)....bar je tako kod mene...Ljubimo vas i iskoristite lepo dan! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nasih prvih slicica whn-007.jpg hrj-006.jpg dosla sam kod bate u krevet pa nam se i tajo pridruzio 86n-008.jpg posle kupanja

Joj pa kako sam bre preslatka,misic mali :wub: NIKOLINA,prelepo ime ste odabrali!!!Divna je Maso,pu,pu,pu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево мене,полако ал сигурно улазим у 9-ти... сад ми дани невероватно брзо пролазе :blink: хвата ме фрка и разне ми се мисли мотају по глави,дал ћу се и како ћу се снаћи... дал ћу уопште знати кад да одем у породилиште :unsure: јуче ме је први пут заболео стомак по средини онако као тај менструални бол, држао мало и престао,после није више,ал ме фрка ухватила... ух, ових дана сам тешка сама себи, укочена сам, док одем до купатила ноге ми дрхте ко да сам трчала маратон. Ево други дан како више не пијем утрогестан. Чекам следећи петак да видим шта ће ми доктор рећи и да покупим те налазе шта треба да вадим. А што се нервозе тиче...хм...

Gde si Kiki :) I nama jako brzo prolaze dani....a sto se tice nervoze,pa bar za nas prvorotke mislim da je normalno,prvi put nam je,novo iskustvo nama nepoznato,koliko god mi citale i slusale o tome :rolleyes: Pa odes kod zubara da vadis zub,pa si u nekoj strepnji,a kamoli porodjaj.....Ja sam do sada bila smirena sto se tice te teme,ali kako se priblizava sve mi se izmesalo i sreca i neizvesnost i strah i uzbudjenje...ma haos :rolleyes: Ali kako sve zene,tako cemo se i mi snaci ne brini,priroda ce uciniti svoje :) Jos kad ugledamo male bebcice,ima sve da zaboravimo,bar ja tako mislim :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nasih prvih slicica whn-007.jpg hrj-006.jpg dosla sam kod bate u krevet pa nam se i tajo pridruzio 86n-008.jpg posle kupanja

Maso, Nikolina je preslatka, buckica mala, kakve obrazcice ima :wub:

A ime mi se mnogo svidja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Megi :wub: Uskoro ce ti se i taj san ostvariti :wub: Ja sam je sanjala samo jednom do sada,negde polovina trudnoce i bas bih volela ponovo :rolleyes: I znam kakav je osecaj kad se probudis,prelep:wub: Idi sa tm negde,opustite se,prosetajte...mene uvek setnja opusti i oraspolozi,pogotovo priroda,jer ovako kad si samo u kuci razmisljas i o cemu bi trebalo i o cemu ne bi trebalo(mislim na porodjaj)....bar je tako kod mene...Ljubimo vas i iskoristite lepo dan! :) :) :)

Bas tako, u kuci samo zamisljam raznorazne moguce i nemoguce scenarije :)

Sad sam pricala sa kumom, kaze i ona je nocas sanjala moju bebu :)

Jelo koliko ja tebi zavidim sto zivis u Italiji, koliko ja volim tu zemlju i imam predivne uspomene iz nje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dancic cure moje :wub:

Citam vas i kako pricate o svojim stomacicima...da znate kako poslije nedostaje taj osijecaj ...a onda pogledam u krevetac i vidm moju krofnicu kako spava :wub: :wub: i prosto dobijem zelju da rodim i trece :lol: ( sreca pa mm ne cita forum inace bi se odmah bacijo u akciju dok jos mislim ovo :lol: ).

Kako ste mi ?

Vidim po spisku imamo mnogoo novih u trecem tr. DOBRODOSLE :wub:

Malo se umirijo ovaj treci tr. ali kad dodju bebuske nema se bas toliko vremena :rolleyes:

Veliki poljubac za sve od mene i mojih momaka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nasih prvih slicica whn-007.jpg hrj-006.jpg dosla sam kod bate u krevet pa nam se i tajo pridruzio 86n-008.jpg posle kupanja

Jao kako su slatki , mrvice male :wub: :wub: :wub:

Velika je radost dobiti dijete, ali kad dobijes bebusku a kod kuce te ceka jos jedno ...e to je nesto posebno :wub:

Poljubac veliki za sve vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas tako, u kuci samo zamisljam raznorazne moguce i nemoguce scenarije :)

Sad sam pricala sa kumom, kaze i ona je nocas sanjala moju bebu :)

Jelo koliko ja tebi zavidim sto zivis u Italiji, koliko ja volim tu zemlju i imam predivne uspomene iz nje :wub:

Hvala Megi,jeste Italija lepa zemlja,samo sto meni SRBIJA tako sad nedostaje,i sve u njoj :rolleyes: Ali dobro,dolazimo na leto,pa cemo biti sigurno dve nedelje na odmoru kuci,jedva cekam :) :) Jel imas ovde mozda rodjake koji rade,ili si bila ovako turisticki?Pitam te jer mozda poznajem ako imas nekog tvog ovde.... :) Odakle si ti Megi?Ja sam inace iz Velike Plane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Megi,jeste Italija lepa zemlja,samo sto meni SRBIJA tako sad nedostaje,i sve u njoj :rolleyes: Ali dobro,dolazimo na leto,pa cemo biti sigurno dve nedelje na odmoru kuci,jedva cekam :) :) Jel imas ovde mozda rodjake koji rade,ili si bila ovako turisticki?Pitam te jer mozda poznajem ako imas nekog tvog ovde.... :) Odakle si ti Megi?Ja sam inace iz Velike Plane :)

Jelo, nemam nikoga, bila sam 5 godina za redom sa folklorom, svaki put po mesec dana, na festivalima, bili smo u Rimu, Veneciji, Palermu, Mesini, i jos mnoooogo malih gradica i sela :)

Verujem da ti sad sve nedostaje, ali tvoja porodica je sa tobom, tm i jos malo vasa Tamara, a na leto kuci :)

Ja sam 70km od Beograda, blizu Lazarevca, ako si cula za taj gradic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala drage,jos malo pa cete i vi uzivati u bebicama... Maya bas tako,nema lepseg osecaja od toga,u porodilistu mi je teze od porodjaja bilo to sto nisam sa svojim sinom,ali i to je proslo,sada uzivamo svi zajedno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dancic cure moje :wub:

Citam vas i kako pricate o svojim stomacicima...da znate kako poslije nedostaje taj osijecaj ...a onda pogledam u krevetac i vidm moju krofnicu kako spava :wub: :wub: i prosto dobijem zelju da rodim i trece :lol: ( sreca pa mm ne cita forum inace bi se odmah bacijo u akciju dok jos mislim ovo :lol: ).

Kako ste mi ?

Vidim po spisku imamo mnogoo novih u trecem tr. DOBRODOSLE :wub:

Malo se umirijo ovaj treci tr. ali kad dodju bebuske nema se bas toliko vremena :rolleyes:

Veliki poljubac za sve od mene i mojih momaka

Mayo veliki pozdrav i za vas od nas :wub: Jesi li ti dobro?Nama se priblizilo takodje,pa svi imamo ovde neku tremu... A forum mislim da se umirio zbog lepog vremena,pa su trudnjace nase sve zbrisale u setnjicu,ali ako nema nista zdravije :) Ja sad odoh da umesim neke ustpke,uskoro mm ustaje,pa posle odosmo i mi u skitnju.A sto se tice treceg bebca,sto da ne,nema nista lepse od dece....znam da ima obaveza puno oko njih ,ali sve su to slatke muke predpostavljam! Jedva cekam,jedva cekam................ :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo, nemam nikoga, bila sam 5 godina za redom sa folklorom, svaki put po mesec dana, na festivalima, bili smo u Rimu, Veneciji, Palermu, Mesini, i jos mnoooogo malih gradica i sela :)

Verujem da ti sad sve nedostaje, ali tvoja porodica je sa tobom, tm i jos malo vasa Tamara, a na leto kuci :)

Ja sam 70km od Beograda, blizu Lazarevca, ako si cula za taj gradic

E pa lepo Megi :D vi ste i obisli sve sto je najlepse u Italiji :) :) :)U pravu si za porodicu :wub: Cula sam za Lazarevac,kako ne :) I Velika Plana je udaljena negde stotinak km od Beograda.Ljubimo vas,odoh sad da spremim ruckic :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nasih prvih slicica whn-007.jpg hrj-006.jpg dosla sam kod bate u krevet pa nam se i tajo pridruzio 86n-008.jpg posle kupanja

Maso Nikolina je preslatka a i ime joj je divno.....uziva kod starijeg brata,on ce joj ceo zivot biti oslonac i podrska,ja imam mladjeg brata ali sam uvek patila sto nemam i starijeg...mislim da nema niceg lepseg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dancic cure moje :wub:

Citam vas i kako pricate o svojim stomacicima...da znate kako poslije nedostaje taj osijecaj ...a onda pogledam u krevetac i vidm moju krofnicu kako spava :wub: :wub: i prosto dobijem zelju da rodim i trece :lol: ( sreca pa mm ne cita forum inace bi se odmah bacijo u akciju dok jos mislim ovo :lol: ).

Kako ste mi ?

Vidim po spisku imamo mnogoo novih u trecem tr. DOBRODOSLE :wub:

Malo se umirijo ovaj treci tr. ali kad dodju bebuske nema se bas toliko vremena :rolleyes:

Veliki poljubac za sve od mene i mojih momaka :wub:

I mi vama saljemo mnogo poljubaca :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si Kiki :) I nama jako brzo prolaze dani....a sto se tice nervoze,pa bar za nas prvorotke mislim da je normalno,prvi put nam je,novo iskustvo nama nepoznato,koliko god mi citale i slusale o tome :rolleyes: Pa odes kod zubara da vadis zub,pa si u nekoj strepnji,a kamoli porodjaj.....Ja sam do sada bila smirena sto se tice te teme,ali kako se priblizava sve mi se izmesalo i sreca i neizvesnost i strah i uzbudjenje...ma haos :rolleyes: Ali kako sve zene,tako cemo se i mi snaci ne brini,priroda ce uciniti svoje :) Jos kad ugledamo male bebcice,ima sve da zaboravimo,bar ja tako mislim :) :) :)

Jelo sad kad si pomenula zubara setila sam se mene na dan termina,ceo dan sam plakala koliko me je bila uhvatila trema i strah,i tesi mene mm kako to nije nista kako ce brzo proci kako nece da boli,kako je mene moja mama rodila i sve tako,a ja sve placem jer ce me kao boleti pa unapred da otplacem i kaze on meni sve je to normalno i prirodno a ja ga pitam je li normalno da ljudi ne kukaju kad vade zub kaze on jeste a ja ni pet ni sest e pa meni nije ja kad idem i na popravku kukam po 10 dana a kad sednem na stolicu suze samo liju :lol: on me posmatra kao da sam luda....i na kraju sve prodje i ne zaplakah ja :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske nema SABINE da se javi ceo dan,mozda se i porodila a rece da ne moze na internet preko telefona jer kod njih ima neka fora sa kreditnom karticom pa kad udjes trazi ti pin kod i onda ti skida ovac sa racuna,a dala sam joj broj a nema je ni poruku da posalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske nema SABINE da se javi ceo dan,mozda se i porodila a rece da ne moze na internet preko telefona jer kod njih ima neka fora sa kreditnom karticom pa kad udjes trazi ti pin kod i onda ti skida ovac sa racuna,a dala sam joj broj a nema je ni poruku da posalje...

Ja mislim da njoj ne radi net, tako je rekla pre neki dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi draga opusti se i uzivaj,jos malo je ostalo do izbora :lol: :lol: ,bices ti divna mama,sto kazes kad vidim ko sve gaji decu uh <_< ....kako si kako se osecas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da njoj ne radi net, tako je rekla pre neki dan

juce je bila na fb dopisivale smo se,nista ne rece mozda joj je proradio,a danas joj je termin i trebala je na kontrolu jutros.... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.