Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jao, kako sam se ja sad isplakala i posvadjala sa muzem, totalno bez razloga. Skoro nisam ovako bila nervozna

Mislim da nas ovo sve muči... Hmm, nadam se da je imao razumevanja, ipak za 2 nedelje stiže bebica, mogu da mislim kako ti je. Ponekad se svim devojkama ovde što su pred kraj divim na opuštenosti i smirenosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima :)

mi vam se verovatno necemo javlkati dok ne izadjemo iz bolnice posto je ovde net jako slab :(

evo ukratko samo kako smo prosli. Jutros kad sam dosla u bolnicu bila sam 3 prsta otvoena, prikacili me na ndukciju, kad je doktor dosao posle nekih 2h kaze 5-6 prstiju otvorena i prikacili me na epidural... ZIVEO EPIDURAL, otvori se ja za 1-2H totalno... 3 puta se napela i eto ti malog mrguda koji je samo tako krestao sve vreme :)

Super mm,brzo ste vi to zavrsili :) :) :) A i super iskustvo :) Ljubi nam malog Nemanjicu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, kako sam se ja sad isplakala i posvadjala sa muzem, totalno bez razloga. Skoro nisam ovako bila nervozna

Megi ne brini se,proci ce :rolleyes: I mene hvataju te faze,sad kad se blizi to je normalno,a i oni pa bas nekad nemaju strpljenja...Eno ga onaj moj,spava tamo u sobi ko zaklan,i duplo vise a nije trudan,a ja spavam ko na grani :lol: Pa mi krivo,ufff...Idem da ga budim odmaaaaaah ;) A jesam bezobrazna :P Bas me briga :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi ne brini se,proci ce :rolleyes: I mene hvataju te faze,sad kad se blizi to je normalno,a i oni pa bas nekad nemaju strpljenja...Eno ga onaj moj,spava tamo u sobi ko zaklan,i duplo vise a nije trudan,a ja spavam ko na grani :lol: Pa mi krivo,ufff...Idem da ga budim odmaaaaaah ;) A jesam bezobrazna :P Bas me briga :P

A moj bi da moze lezao u 20h da spava, plus preko dana naravno. A ja kao na raznju celu noc. Trenutno me izludjuje, samo zelim da se izgubi negde. Totalno je neozbiljan. Uffffffff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nas ovo sve muči... Hmm, nadam se da je imao razumevanja, ipak za 2 nedelje stiže bebica, mogu da mislim kako ti je. Ponekad se svim devojkama ovde što su pred kraj divim na opuštenosti i smirenosti!

Joj koja crna smirenost, ja sam kao tempirana bomba trenutno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj koja crna smirenost, ja sam kao tempirana bomba trenutno :D

ahahha :lol: :lol: :lol: Eno ga onaj moj već hrče, sutra radi ceo dan,pa je to nervoza na sve strane! A meni je lako da se okrećem sa strane na stranu,da ne znam šta ću sa nogama itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahha :lol: :lol: :lol: Eno ga onaj moj već hrče, sutra radi ceo dan,pa je to nervoza na sve strane! A meni je lako da se okrećem sa strane na stranu,da ne znam šta ću sa nogama itd...

I moj bi uveliko hrkao, nego mu dosao neki komsija, pa sede na terasi.

Samo kazem, da treba da bude trudan jedan jedini dan, crkao bi.

Danas dosao sa posla i nesto se savija. Ja ga pitam sta mu je, on kaze ukocio se. To je odmah kuknjava velika bila. Koliko smo mi zene jake, tek sad vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj bi uveliko hrkao, nego mu dosao neki komsija, pa sede na terasi.

Samo kazem, da treba da bude trudan jedan jedini dan, crkao bi.

Danas dosao sa posla i nesto se savija. Ja ga pitam sta mu je, on kaze ukocio se. To je odmah kuknjava velika bila. Koliko smo mi zene jake, tek sad vidim.

Ja kazem kako me bole noge jako, moram da se istegnem malo,a on nesto promrmljao u fazonu- a šta onda ja da kažem?! Meni roletna odmah pala preko očiju,ali video je da je malo lupio pa se brzo izvukao!

Zena si,mozes sve :lol: to je naša parola!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DEA MM88 CESTITAM DA SU BEBICE ZIVE I ZDRAVE A MAME RADOSNE I PONOSNE!!! Evo mi smo danas stigli kuci,pa ja samo da vam se javim,trenutno se adaptiramo na novonastalu situaciju,nadamo se da ce sve biti ok.Puno vas ljubim sve,pa cu postaviti neke slicice kada budem imala vremena :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DEA MM88 CESTITAM DA SU BEBICE ZIVE I ZDRAVE A MAME RADOSNE I PONOSNE!!! Evo mi smo danas stigli kuci,pa ja samo da vam se javim,trenutno se adaptiramo na novonastalu situaciju,nadamo se da ce sve biti ok.Puno vas ljubim sve,pa cu postaviti neke slicice kada budem imala vremena :rolleyes:

:wub: dobro dosli u svoj dom :)

DEA, MM88 - CESTITAM I OVDE!!!! :wub:

Samo da vas sve pozdravim, lepo vreme pa koristimo za zujanje... ljubimo vas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo hvala na dobrodoslici :wub:

Dea i mm88 cestitke od srca! Da su zdrave i dobre bebice svojim mamama i tatama :wub:

Mismo danas presli skoro 300km, na malo putovanje isli pa evo istusirani idemo spavati. Od nas laku noc i pusa svim bebama i mamama..Mame su najjace!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo hvala na dobrodoslici :wub:

Dea i mm88 cestitke od srca! Da su zdrave i dobre bebice svojim mamama i tatama :wub:

Mismo danas presli skoro 300km, na malo putovanje isli pa evo istusirani idemo spavati. Od nas laku noc i pusa svim bebama i mamama..Mame su najjace!

Lepo nam spavkajte i odmarajte... I sutra vreme ovako divno! :wub: vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga mm88 od srca ti cestitam rodjenje Nemanje,Neka Vam je ziv,zdrav i srecan... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene moja beba vec sat vremena urnise, sve me boli koliko se sutira, nikad nije oooovoliko aktivna bila :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene moja beba vec sat vremena urnise, sve me boli koliko se sutira, nikad nije oooovoliko aktivna bila :blink:

Osetila da si nervozna i besna ;) Moja to isto radi kad se iznerviram :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osetila da si nervozna i besna ;) Moja to isto radi kad se iznerviram :blink:

Izgleda :(

Sad sam se oraspolozila, gledam u stomak i u ove nemoguce oblike koje pravi i ne silazi mi osmeh sa lica :wub: Srce moje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda :(

Sad sam se oraspolozila, gledam u stomak i u ove nemoguce oblike koje pravi i ne silazi mi osmeh sa lica :wub: Srce moje

Mazi je,pričaj joj, tako i ja radim pa se smiri. Čeka da progovorim,da vidi jel sam tu :lol:

Još malo pa nećemo imati male kiflice u stomaku da nas udaraju! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazi je,pričaj joj, tako i ja radim pa se smiri. Čeka da progovorim,da vidi jel sam tu :lol:

Još malo pa nećemo imati male kiflice u stomaku da nas udaraju! ;)

Jos 15 dana :rolleyes:

Ne mogu da verujem da ce tako brzo biti samnom :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos 15 dana :rolleyes:

Ne mogu da verujem da ce tako brzo biti samnom :wub:

Zavidim ti... Ja moju ima da čekam malko duže ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa skinite i mene sa spiska :)

Rodio se Nemanjica danas u 16:30, ima 3800gr i 53cm je dugacak :)

Cestitam mm88, neka je zdrav i ziv i da bude srecan ceo zivot ;) Brz oporavak ti zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima :)

mi vam se verovatno necemo javlkati dok ne izadjemo iz bolnice posto je ovde net jako slab :(

evo ukratko samo kako smo prosli. Jutros kad sam dosla u bolnicu bila sam 3 prsta otvoena, prikacili me na ndukciju, kad je doktor dosao posle nekih 2h kaze 5-6 prstiju otvorena i prikacili me na epidural... ZIVEO EPIDURAL, otvori se ja za 1-2H totalno... 3 puta se napela i eto ti malog mrguda koji je samo tako krestao sve vreme :)

MM88 cestitam na bebcu, Nemanja je veliki decko. Zelim mu dobrodoslicu, a tebi brz oporavak. Uzivajte sada zajedno. Ljubimo Vas puno :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Лепе вести! ЧЕСТИТАМ Деа,Мајо и Машо!!! Свако добро вама и вашим бебама, да се брзо опоравите и прилагодите а онда да уживате! Велики пољубац! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево мене,полако ал сигурно улазим у 9-ти... сад ми дани невероватно брзо пролазе :blink: хвата ме фрка и разне ми се мисли мотају по глави,дал ћу се и како ћу се снаћи... дал ћу уопште знати кад да одем у породилиште :unsure: јуче ме је први пут заболео стомак по средини онако као тај менструални бол, држао мало и престао,после није више,ал ме фрка ухватила... ух, ових дана сам тешка сама себи, укочена сам, док одем до купатила ноге ми дрхте ко да сам трчала маратон. Ево други дан како више не пијем утрогестан. Чекам следећи петак да видим шта ће ми доктор рећи и да покупим те налазе шта треба да вадим. А што се нервозе тиче...хм...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea * i mm88 cestitam od <3 ,da su wam decica ziwa i zdrawa jos 100 godina :)

Mi smo se juce wencali,samo mi i kumowi,otisli na ruckic i tako,tamo posle prwog maja kad mi stigne izwod idem da prawim swe nowe papire,da i to sredim pa posle da se malo primirim,owih dana jedwa hodam,werowatno se malisa spusti jako nisko pa me boli,al boli samo kad duze sednem il lezim pa ustanem,posle prestane...danas i sutra nam stizu gosti zbog mog rodjendana,pa sam od ranog utra na nogama...

sinoc mm i ja isplanirali da izadjemo,bio humanitarni koncert bitka za bebe al do kraja nismo otisli,macka nam se pocela maciti,po prwi put pa smo tu bili oko nje,dok je omacila 2,wec bilo skoro ponoc,a do jutra omacila jos 2 tako da nismo ni otisli na koncert...

umrla sam owom mom od smeha,maca se maci,a s obzirom da se ja dosta razumem u macke,objasnjawam mu kako i sta,da je pomazi,pritisne stomak,wamo tamo,a on saw zbunjen,ko da se ja poradjam... :lol: ....neka,kad wec nemoze da prisustwuje mom porodjaju,neka je prisustwowao porodjaju swog ljubimca :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.