Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

DEA CESTITAM DRAGA,DA STE NAM ZIVE I ZDRAVE 100 GODINA,ZELIM TI BRZ OPORAVAK....POLJUBAC ZA TEBE I SOFIJU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda cekaj da prodje inace ako izadjete ima svi da vas salecu kad dodju na slavu....a i da izadjes na izbore :lol: :lol: :lol:

Ne zelim ni da razmisljam kako bi bilo, ajde da imamo 10-15 gostiju pa i nekako, prosle godine je bilo njih 60 :blink:

Nece beba izaci pre, lepo je njoj kod mame u stomaku :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne zelim ni da razmisljam kako bi bilo, ajde da imamo 10-15 gostiju pa i nekako, prosle godine je bilo njih 60 :blink:

Nece beba izaci pre, lepo je njoj kod mame u stomaku :rolleyes:

oNDA JE NEKA U STOMAKU,NAJLEPSE JE NJOJ KOD NJENE MAMICE....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea draga,cestitam na rodjenju Sofije,neka vam je ziva i zdrava t4801.gif t4801.gif t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel to da mozes da ides na izbore da glasas :lol: :lol: :lol:

m0168.gif m0168.gif m0168.gif m0168.gif m0168.gif m0139.gif m0139.gif m0139.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DEA draga čestitam ti Sofiju, neka je živa i zdrava, lepotica mala.

Drage moje samo da vam se javim na brzinu, mala Ena raste, lepo sisa, spava, skoro da ne plače uopšte.

Buba maro kako se snalaziš?

Milanka jesi ti počela da izbacuješ tvojoj curi jedan noćni obrok?

Sve vas puno ljubim, da ne nabrajam, nekog ću izostaviti.

CMOK CMOK CMOK CMOKKKKKKK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DEA draga čestitam ti Sofiju, neka je živa i zdrava, lepotica mala.

Drage moje samo da vam se javim na brzinu, mala Ena raste, lepo sisa, spava, skoro da ne plače uopšte.

Buba maro kako se snalaziš?

Milanka jesi ti počela da izbacuješ tvojoj curi jedan noćni obrok?

Sve vas puno ljubim, da ne nabrajam, nekog ću izostaviti.

CMOK CMOK CMOK CMOKKKKKKK

EJ DRAGA...SUPER SE SNALAZIM CAK I BOLJE NEGO STO SAM OCEKIVALA,I NAJBOLJE NAM JE KAD SMO SAMI TJ KAD NEMA SVAKI DA MI SE MOTA OKO NOGU SA SAVETIMA,CIM JE ONA TU SVE STO RADIM TRAJE 15 MIN DUZE,NE MOGU NI DA JE POVIJEM KAKO TREBA,A KAD SMO SAME SUPER NAM JE....KAKO JE KOD VAS STANJE....PUNO POLJUBACA ZA TEBE I MALU ENU :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Dea..neka je ziva i zdrava...:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zenske jel ukinut pdv na bebi opremu..sta je bilo s tim?bas gledam neke cene...ko da se nisu snizile..sta se desava..?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa skinite i mene sa spiska :)

Rodio se Nemanjica danas u 16:30, ima 3800gr i 53cm je dugacak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E PA SVAKA CAST MAJO,CESTITAMO TI NEKA VAM JE ZIV I ZDRAV NEMANJA 1000 GODINA,A TEBI ZELIM STO KRACI OPORAVAK!!!SALJEMO VAM POLJUBCE :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo, jos samo malo :rolleyes:

Lazne kontrakcije se javljaju i kao grcevi, a neki deo stomaka pulsira, sto mozes i da vidis. Ja sam ih imala vise od mesec dana, ali nisu bolne, vise kao neprijatne.

Ne znam Milance,pa neki put se i ja zbunim,ali mene kao da bole...medjutim doca rekao lazne,i onda su sigurno lazne,videlo bi se na ctg-u da u prave:rolleyes: Ljubac za tebe i Saru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZNas kako ja, legnem, pa se setim da sam mogla nesto da uradim, pa ustanem, i tako x puta u toku dana, ne mogu mirna nikako. A isto kazu da lazne kontrakcije prestanu ako npr lezis pa promenis polozaj, ali meni ne prestaju. Boli otprilike 5-10min, pa stane, i tako ceo dan

Megi,a jesu li ti rekli nesto na ctg-u,da li su prave mozda,koje su jacine i to?Mene iskreno krsta znaju da razvale kao u pms-u i donji deo stomaka,onako da me tisti,kao neki podmukli bol...Ma pripremaju nas bekice polako :);) Moje licno misljenje je da ni ti,a ni ja necemo pre termina,nesto imam takvu intuiciju,a i neka su bebace tamo ako im je tamo lepo!!! :wub::rolleyes: A sto se tice mirnoce,ista sam...ne moze mm da mi dokaze da ponekad preterujem u poslu...i evo poslednjih dana sam malo odlucila da ga poslusam...ipak je za neke stvari u pravu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa skinite i mene sa spiska :)

Rodio se Nemanjica danas u 16:30, ima 3800gr i 53cm je dugacak :)

Jaoooooo stigao na je imenjak i drugar :wub: Čestitam Maki, da na je ziv i zdrav drugar nas. Sve najbolje.

:wub: :wub: :wub:

Kako je divno uci i vidjeti da nam se drugari i drugarice rađaju ...nek su nam zivi i zdravi.

Ljubimo vas sve ja i moji momci....necemo nabrajati da nekog ne zaboravimo, sve mamice i bebuske :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam!!!!kiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa skinite i mene sa spiska :)

Rodio se Nemanjica danas u 16:30, ima 3800gr i 53cm je dugacak :)

Cestitam ti, sve najlepse povodom rodjenja tvog sina Nemanje:-))))))

znala sam da su kontre prave hahhaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea i mm88 čestitke! Da ste nam svi zivi i zdravi!

Eto,spisak nam se smanjuje i smanjuje, već vidim sebe na početku spiska, još samo malo da prođe... Danas sam odlučila da od polovine maja ne radim,mislim da će me ovo vreme dotući. Danas mi ej bilo u autobusu uzas,a mogu misltii šta će biti u junu...

Ljubimo vas sve :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa skinite i mene sa spiska :)

Rodio se Nemanjica danas u 16:30, ima 3800gr i 53cm je dugacak :)

CESTITAM TI OD SRCA! NEMANJICA VELIKI DECKO, NEK JE ZIV I ZDRAV!

Ti si izgleda sve to brzo zavrsila, svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SabinaC 27.04.2012

Slagana-elena 29.04.2012

Jela Jela 12.05.2012

A.N.A 12.05.2012

Megi. 13.05.2012

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

baby 27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi,a jesu li ti rekli nesto na ctg-u,da li su prave mozda,koje su jacine i to?Mene iskreno krsta znaju da razvale kao u pms-u i donji deo stomaka,onako da me tisti,kao neki podmukli bol...Ma pripremaju nas bekice polako :);) Moje licno misljenje je da ni ti,a ni ja necemo pre termina,nesto imam takvu intuiciju,a i neka su bebace tamo ako im je tamo lepo!!! :wub::rolleyes: A sto se tice mirnoce,ista sam...ne moze mm da mi dokaze da ponekad preterujem u poslu...i evo poslednjih dana sam malo odlucila da ga poslusam...ipak je za neke stvari u pravu :)

Ma ctg ne ocitava nijednu :)

I ja mislim da cemo docekati termin.

Bas kao sto si opisala, tako i mene boli, isto potpuno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima :)

mi vam se verovatno necemo javlkati dok ne izadjemo iz bolnice posto je ovde net jako slab :(

evo ukratko samo kako smo prosli. Jutros kad sam dosla u bolnicu bila sam 3 prsta otvoena, prikacili me na ndukciju, kad je doktor dosao posle nekih 2h kaze 5-6 prstiju otvorena i prikacili me na epidural... ZIVEO EPIDURAL, otvori se ja za 1-2H totalno... 3 puta se napela i eto ti malog mrguda koji je samo tako krestao sve vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima :)

mi vam se verovatno necemo javlkati dok ne izadjemo iz bolnice posto je ovde net jako slab :(

evo ukratko samo kako smo prosli. Jutros kad sam dosla u bolnicu bila sam 3 prsta otvoena, prikacili me na ndukciju, kad je doktor dosao posle nekih 2h kaze 5-6 prstiju otvorena i prikacili me na epidural... ZIVEO EPIDURAL, otvori se ja za 1-2H totalno... 3 puta se napela i eto ti malog mrguda koji je samo tako krestao sve vreme :)

super, bas mi je drago sto si tako lepo prosla! Hvala Bogu, u poslednje vreme sve lepa iskustva sa porodjaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Priče sa porođaja su nam sve bolje i bolje,baš mi je drago! Znači, ima nade i za nas kukavice- epidural :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, kako sam se ja sad isplakala i posvadjala sa muzem, totalno bez razloga. Skoro nisam ovako bila nervozna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa skinite i mene sa spiska :)

Rodio se Nemanjica danas u 16:30, ima 3800gr i 53cm je dugacak :)

Čestitamo! Neka je živ i zdrav 1000 godina!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.