Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Imas kontrolu na moj rodjendan :rolleyes: mada ko za to je za 11 dana mozda se Megi i rodi do tada,sad je ovo lepo vreme mozda joj se svidi :)

Joj Buba maro, samo da se ne rodi pre Djurdjevdana, posle moze kad god hoce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Buba maro, samo da se ne rodi pre Djurdjevdana, posle moze kad god hoce :)

Jel to da mozes da ides na izbore da glasas :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodila se Dea, videla sam na fb

Dragi moji prijatelji,sinoc u 23:34h na svet je dosla Sofija,moja najveca sreca!Teska je 4,05kg i dugacka je 54cm.

Cestitamo, da ste zive i zdrave jos 1000 godina. Sad uzivajte zajedno. Dobrodoslicu zelimo nasoj drugarici Sofiji, a tebi brz oporavak :rolleyes:

Lepo ja kazem juce da sam sanjala da ces se juce poroditi, ali mi nisu verovali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel to da mozes da ides na izbore da glasas :lol: :lol: :lol:

Aha, bas :) Tada nam je slava, pa bi bilo maltretiranje veliko da sam kuci sa bebom. Mogu i u bolnici da budem tad, nije problem, samo da nisam kuci sa njom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea, čestitamo! Sofija, dobro nam došla!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea, cestitam od srca, da je Sofija ziva i zdrava, a tebi brz oporavak!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, evo da vam se i ja priklucim u ovom trimestru.Nadam se da cemo se lepo druziti kao i do sada.

Inace moj termin je 22.07.2012, u sred leta :lol: samo da ne bude pakleno zesko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, evo da vam se i ja priklucim u ovom trimestru.Nadam se da cemo se lepo druziti kao i do sada.

Inace moj termin je 22.07.2012, u sred leta :lol: samo da ne bude pakleno zesko ;)

baby dobrodosla, nadam se da cemo se lepo druziti!

Mm88 26.04.2012

SabinaC 27.04.2012

Slagana-elena 29.04.2012

Jela Jela 12.05.2012

A.N.A 12.05.2012

Megi. 13.05.2012

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 07.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Topaz 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

baby 27 22.07.2012

Lejlita 27.07.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuu kako se ja penjem brzo nesto na ovom spisku :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima :D ili dobar dan-mi sada evo ustale,bili smo sinoc do lekara da proverimo da li sam mozda otvorena i radili su mi prvi ctg,da bih ja bila mirna zbog inace LAZNIH kontrakcija,za koje sam mislila da su prave :rolleyes: Kaze dr,ni jedna jedina nema,sve su lazne,a dole zatvorena ni prstic makac....beba je odlicno,tako da lazna uzbuna :lol: Meni je posle bilo glupo,ispalo je da sam slagala,a i ti predmenstrualni bolovi,bolovi u krstima,preponama,to su samo pripreme,ne kontrakcije :blink: Koliko pojma nemam :lol: Inace necu ja pre termina,za to sam sigurna :);) Zna se ko je gazda u stomaku :lol: Pozdrav svima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DEA CESTITAM,NEKA VAM JE SOFIJA ZIVA I ZDRAVA 1000 GODINA,A TEBI ZELIM STO KRACI OPORAVAK!!! :wub: :wub: SVE NAJBOLJE! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LEJLITA I baby 27 DOBRO NAM DOSLE!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima :D ili dobar dan-mi sada evo ustale,bili smo sinoc do lekara da proverimo da li sam mozda otvorena i radili su mi prvi ctg,da bih ja bila mirna zbog inace LAZNIH kontrakcija,za koje sam mislila da su prave :rolleyes: Kaze dr,ni jedna jedina nema,sve su lazne,a dole zatvorena ni prstic makac....beba je odlicno,tako da lazna uzbuna :lol: Meni je posle bilo glupo,ispalo je da sam slagala,a i ti predmenstrualni bolovi,bolovi u krstima,preponama,to su samo pripreme,ne kontrakcije :blink: Koliko pojma nemam :lol: Inace necu ja pre termina,za to sam sigurna :);) Zna se ko je gazda u stomaku :lol: Pozdrav svima....

Znaci to su te pripremne... Mene od jutros non stop boli stomak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuu kako se ja penjem brzo nesto na ovom spisku :unsure:

Tu smo,tu smo.....ne brini :lol: Megi jos malo nam je preostalo :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu smo,tu smo.....ne brini :lol: Megi jos malo nam je preostalo :wub: :wub:

Malo, Jelo, malo :D

Ja stvarno ne mogu da verujem kako je brzo proslo, neverovatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci to su te pripremne... Mene od jutros non stop boli stomak

Izgleda :rolleyes: Ma necu vise da lupam glavu,kad krene neka krene...Vidim da si i ti bila i da su ti rekli slicno kao i meni...Mada mene nije boleo non stop stomak,obicno par puta u toku dana :unsure:a i te lazne kontrakcije znaju da postanu malo bolne ako se previse umoris,radis nesto,....Odmaraj,pozdrav za vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda :rolleyes: Ma necu vise da lupam glavu,kad krene neka krene...Vidim da si i ti bila i da su ti rekli slicno kao i meni...Mada mene nije boleo non stop stomak,obicno par puta u toku dana :unsure:a i te lazne kontrakcije znaju da postanu malo bolne ako se previse umoris,radis nesto,....Odmaraj,pozdrav za vas :wub:

Jelo, jos samo malo :rolleyes:

Lazne kontrakcije se javljaju i kao grcevi, a neki deo stomaka pulsira, sto mozes i da vidis. Ja sam ih imala vise od mesec dana, ali nisu bolne, vise kao neprijatne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea čestitam :) neka ste žive i zdrave :) :) :) i brz oporavak ti želim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a veruj mi ne znam sta da radim, nisam pametna... Ne ide mi se pa da me vrate opet kuci, a ovaj bol se javlja bas cesto, na svakih 5-6min i drzi me tako do 30 sec pa popusti i tako u krug, a kad sam lezala u bolnici su mi rekli da mora da se stvrdne stomak kad imas kontrakcije :unsure:

mm88, to su ti kontrakcije.

tako je i meni bilo. nisu me bolela krsta niti mi se svrdnjavao stomak ali to je sam pocetak.

kada su mi kontrakcije bile na 5 i 6 min, ja sam se usfrkisala i otisla u bolnicu. otvorena sam bila samo 1 prst. ali to je pocetak, cisto da znas.

posle kad su kontrak.bile na 3 i 4 min, onda mi se stezao stomak, vise ne znam ni sta me je bolelo i sta nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo, jos samo malo :rolleyes:

Lazne kontrakcije se javljaju i kao grcevi, a neki deo stomaka pulsira, sto mozes i da vidis. Ja sam ih imala vise od mesec dana, ali nisu bolne, vise kao neprijatne.

Bogami, ove moje i jesu bolne, ne sad da umirem, ali da boli, boli. Bas kao pre kad dobijem, potpuno isti bol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda :rolleyes: Ma necu vise da lupam glavu,kad krene neka krene...Vidim da si i ti bila i da su ti rekli slicno kao i meni...Mada mene nije boleo non stop stomak,obicno par puta u toku dana :unsure:a i te lazne kontrakcije znaju da postanu malo bolne ako se previse umoris,radis nesto,....Odmaraj,pozdrav za vas :wub:

ZNas kako ja, legnem, pa se setim da sam mogla nesto da uradim, pa ustanem, i tako x puta u toku dana, ne mogu mirna nikako. A isto kazu da lazne kontrakcije prestanu ako npr lezis pa promenis polozaj, ali meni ne prestaju. Boli otprilike 5-10min, pa stane, i tako ceo dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo mi je stigla poruka na mob, NEMAM POJMA OD KOGA, Ej zeno, porodi li se vise?

:blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea ČESTITAM DRAGA MOJA. Da nam je Sofija ziva i zdrava punooo punooo godina i samo sreca da je prati.

Veliki poljubac za vas dvije :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea, sve cestitke:-)))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha, bas :) Tada nam je slava, pa bi bilo maltretiranje veliko da sam kuci sa bebom. Mogu i u bolnici da budem tad, nije problem, samo da nisam kuci sa njom

Onda cekaj da prodje inace ako izadjete ima svi da vas salecu kad dodju na slavu....a i da izadjes na izbore :lol: :lol: :lol:

Drage moje, evo da vam se i ja priklucim u ovom trimestru.Nadam se da cemo se lepo druziti kao i do sada.

Inace moj termin je 22.07.2012, u sred leta :lol: samo da ne bude pakleno zesko ;)

Dobrodosla kod nas..... bolje da bude sunce,sad razmisljam kako je bilo onima koji su se poradjali po onoj zimi.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.