Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

I ja isto kazem, ranije je ovo bila najaktivnija tema,a sada nigde nikog. Da se porodite ti,Dea,Megi,kiki87,pa da se zajedno selimo u temu o bebicama. Da nisam nekog zaboravila? Draganica i nanshika su tek dosle u treci,tako da cemo njih posecivati ovde.

Masa ce vam se sad pridruziti... A Dea i ja kako smo krenule nece skoro :unsure: Sto sam malopre rekla nas dve ce dobijemo neke crnogorcice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea nam je ok, pije lekove za pritisak tako da joj je normalan. Ctg je ok :) Kaze da misli da joj je ispao sluzni cep... Sutra je pregleda neki doktor pa ce joj reci svoje misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki pa gde si ti i kako ste nam? :) Mm znaci uskoro ce kaze doca :rolleyes: i treba :)Megi duso,ne znam nista o tome,mozda nije nista strasno,ne sekiraj se unapred :rolleyes: Sto se tice foruma,ja udjem kad-kad.....evo do malocas sam bila prijavljena,zaboravila sam da se odjavim ....Ali stvarno gledam da se odmorim i naspavam sad maksimalno,jer bebica uskoro stize,jeste da ce mi doci sveki da mi pomogne ali opet,trudne smo i treba se nadoknaditi onaj san,koji se preskoci u toku noci,bar ko ima problema sa tim, :rolleyes: Blago onima koji nemaju,zaista blago njima :) Pozdrav za sve :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro veče drage moje! Vidim da su nam Maja i Dea još uvek 2 u 1 :rolleyes:

Bila sam danas u Sd na kontrolu i odnela rezultate. Dr se oduševila kako mi je dobra kks a za leukocite mi je rekla da je normalno da su uvećani + što imam bakterije u mokraći. Reče mi da pijem 1,5 l čaja za urinarne infekcije. Pitala sam za uput, ne može da mi da za Bg,jedino ako porođaj krene a ja ne mogu da stignem u Sd pa de me prime kao hitan slučaj pa da im se naknadno donese uput. Posle 15.05. idem opet pa ćemo raditi uz,briseve i verovatno prvi ctg. Ova moja bebica ili uopšte ne voli da putuje ili obožava pošto je sve vreme u busu bila baš aktivna :lol: ,u stvari, ceo dan je takva :lol: za razliku od mene koja sam mrtva umorna :( . Veliki pozdrav za sve!

P.S, Dragana,da ti čestitam rođendan i ovde,SVE NAJLEPŠE TI ŽELIM :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav trudnjace i mame..evo i ja sam stala na ludi kamen..bilo je prelepo...nisam jos dobila slike,ali kacim ih cim ih dobijem...ljubim vas sve..bebica je dobro...udarci su sve jaci i jaci..guzica moja mala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav trudnjace i mame..evo i ja sam stala na ludi kamen..bilo je prelepo...nisam jos dobila slike,ali kacim ih cim ih dobijem...ljubim vas sve..bebica je dobro...udarci su sve jaci i jaci..guzica moja mala...

Čestitam i neka vam je sa srećom!!! :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovorima za bakterije, uglavnom, nije nista strasno, samo da pijem caj Josif Pancic, a krvna slika se popravila, nije najsjajnija, ali kakva je bila sad je super. Brisevi su ok, jos cekam da stignu rezultati za zuticu, da mi dr da uput za porodiliste, i sve papire imam. Ctg odlican.

Jel ima neko problema sa tvrdom stolicom i znate li za neki sirup na biljnoj bazi za to? Sve sam isprobala sto se tice ishrane i ne vredi.

Boko cestitam ti od srca, da se volite i postujete zauvek.

Dragana baby srecan rodjendan, sve najlepse, sledeci ces da docekas sa svojim Pavlom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovorima za bakterije, uglavnom, nije nista strasno, samo da pijem caj Josif Pancic, a krvna slika se popravila, nije najsjajnija, ali kakva je bila sad je super. Brisevi su ok, jos cekam da stignu rezultati za zuticu, da mi dr da uput za porodiliste, i sve papire imam. Ctg odlican.

Jel ima neko problema sa tvrdom stolicom i znate li za neki sirup na biljnoj bazi za to? Sve sam isprobala sto se tice ishrane i ne vredi.

Boko cestitam ti od srca, da se volite i postujete zauvek.

Dragana baby srecan rodjendan, sve najlepse, sledeci ces da docekas sa svojim Pavlom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki srecna godisnjica braka, da je proslavite jos mnogo puta :)

Хвала! Баш лепо од тебе што си приметила :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki pa gde si ti i kako ste nam? :)

Ево ме, три месеца сам издржала лежећи, још мало остало ;) доктор каже да чим уђем у 9-ти могу да се породим, још сутра пијем утрогестан па сам и с њим завршила, онда остаје само да чекамо. 4.маја идем на контролу и по те све упуте... и тако, све се полако спрема, јесте да нисам могла сама да бирам те основне ствари, ишла моја мама да купи,ал ми се све свиђа. ма биће прилика после да и ја нешто бирам, само нек све буде у реду са нашим Михаилом. Велики пољубац за све :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovorima za bakterije, uglavnom, nije nista strasno, samo da pijem caj Josif Pancic, a krvna slika se popravila, nije najsjajnija, ali kakva je bila sad je super. Brisevi su ok, jos cekam da stignu rezultati za zuticu, da mi dr da uput za porodiliste, i sve papire imam. Ctg odlican.

Jel ima neko problema sa tvrdom stolicom i znate li za neki sirup na biljnoj bazi za to? Sve sam isprobala sto se tice ishrane i ne vredi.

Boko cestitam ti od srca, da se volite i postujete zauvek.

Dragana baby srecan rodjendan, sve najlepse, sledeci ces da docekas sa svojim Pavlom!

Megi ja sam isto pila taj caj,super je,bas te procisti lepo,tako da nema potrebe da brines ;) ;) Ja imam strasan problem sa stolicom jer pijem ferum(za gvozdje)i trudim se da jedem suve sljive i pijem kafu tursku :rolleyes: Meni je zadnji put moja dr.predlozila neki leg za tvrdu stolicu ali ga nisam upamtila a nisam joj rekla da mi zapise i sad ne znam koji je :rolleyes:

Hvala Megice na lepim zeljama...ljubim te punoooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P.S, Dragana,da ti čestitam rođendan i ovde,SVE NAJLEPŠE TI ŽELIM :wub::wub::wub:

Hvala Milenice punooo :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi ja sam isto pila taj caj,super je,bas te procisti lepo,tako da nema potrebe da brines ;) ;) Ja imam strasan problem sa stolicom jer pijem ferum(za gvozdje)i trudim se da jedem suve sljive i pijem kafu tursku :rolleyes: Meni je zadnji put moja dr.predlozila neki leg za tvrdu stolicu ali ga nisam upamtila a nisam joj rekla da mi zapise i sad ne znam koji je :rolleyes:

Hvala Megice na lepim zeljama...ljubim te punoooo

Pila sam ga i ja pre, cini mi se, 3 meseca, odvratan je ukus ali je dobar caj.

I ja se celu trudnocu patim sa gvozdjem i tothemom, sad vise ne, ali probala sam i sljive, i kafu, i one ovsene mekinje, ali nista mi ne pomaze :(

Plasim se kako ce mi biti posle porodjaja, sad i mogu da izdrzim. Pitacu danas dr u Misovicu za sirup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovorima za bakterije, uglavnom, nije nista strasno, samo da pijem caj Josif Pancic, a krvna slika se popravila, nije najsjajnija, ali kakva je bila sad je super. Brisevi su ok, jos cekam da stignu rezultati za zuticu, da mi dr da uput za porodiliste, i sve papire imam. Ctg odlican.

Jel ima neko problema sa tvrdom stolicom i znate li za neki sirup na biljnoj bazi za to? Sve sam isprobala sto se tice ishrane i ne vredi.

Boko cestitam ti od srca, da se volite i postujete zauvek.

Dragana baby srecan rodjendan, sve najlepse, sledeci ces da docekas sa svojim Pavlom!

Megi probaj Portlak (tako nesto se pise) sirup je u pitanju, moze celu trudnocu da se pije... Meni ga je dr dala zbog hemoroida al ujedno sluzi i za regulisanje stolice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево ме, три месеца сам издржала лежећи, још мало остало ;) доктор каже да чим уђем у 9-ти могу да се породим, још сутра пијем утрогестан па сам и с њим завршила, онда остаје само да чекамо. 4.маја идем на контролу и по те све упуте... и тако, све се полако спрема, јесте да нисам могла сама да бирам те основне ствари, ишла моја мама да купи,ал ми се све свиђа. ма биће прилика после да и ја нешто бирам, само нек све буде у реду са нашим Михаилом. Велики пољубац за све :wub:

Super, znaci kod tebe ce brzo bebica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke :)

sanjala sam nocas da se dea porodila, pa odmah dodjoh da vidim. Za sada nista, ali dan je tek pred nama, ima vremena. Sanjala sam da sam se i ja porodila, drugi put i dobila decaka, a kuci vec imam prvo musko :blink: nigde Sare u snu. I kao svi mi pricaju kako je ta druga beba mala u odnosu na prvu, a ja nikako ne mogu da smislim ime za bebu :blink: I prva beba lici na mene, a duga na mm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke :)

sanjala sam nocas da se dea porodila, pa odmah dodjoh da vidim. Za sada nista, ali dan je tek pred nama, ima vremena. Sanjala sam da sam se i ja porodila, drugi put i dobila decaka, a kuci vec imam prvo musko :blink: nigde Sare u snu. I kao svi mi pricaju kako je ta druga beba mala u odnosu na prvu, a ja nikako ne mogu da smislim ime za bebu :blink: I prva beba lici na mene, a duga na mm :)

Milankice mislim da nece Dea danas :) Sinoc mi se javljala, radili su joj bistrinu plodove vode i sve je ok, nema kontrakcija bebini otkucaji su ok, pije lekove za pritisak preventive radi sada, za sada joj je ok... Doktorka je sinoc obilazila i pregledala i rekla je da ce reci i ovom dr danas da joj ne podstice porodjaj... Za sada ce jos biti u bolnici zbog kontrole...

Hehe, pa mozda ti se i ostvari za koju godinu pa Sara dobije batu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milankice mislim da nece Dea danas :) Sinoc mi se javljala, radili su joj bistrinu plodove vode i sve je ok, nema kontrakcija bebini otkucaji su ok, pije lekove za pritisak preventive radi sada, za sada joj je ok... Doktorka je sinoc obilazila i pregledala i rekla je da ce reci i ovom dr danas da joj ne podstice porodjaj... Za sada ce jos biti u bolnici zbog kontrole...

Hehe, pa mozda ti se i ostvari za koju godinu pa Sara dobije batu :)

A ja se taman ponadala da ce danas :(

Onda neka nas Nemanja iznenadi u toku dana :rolleyes:

Heheeh videcemo za batu, ima vremena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja se taman ponadala da ce danas :(

Onda neka nas Nemanja iznenadi u toku dana :rolleyes:

Heheeh videcemo za batu, ima vremena ;)

Ma ni Nemanjica nece napolje... Mada me je nocas u jednom trenutku bas probudio bol u donjem delu stomaka i krstima i bio mi tvrd stomak, al samo je bilo jednom od onda nista... Mada mislim da je to sve bilo od pregleda od juce :( Ja bi volela sto pre da se porodim, al imam malog tvrdoglavca u stomaku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nocas mi palo na pamet, nece on da muci mamu, oce da saceka jos koji dan da bude 6 meseci braka pa da tata moze sam da ide u opstinu da ga prijavi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nocas mi palo na pamet, nece on da muci mamu, oce da saceka jos koji dan da bude 6 meseci braka pa da tata moze sam da ide u opstinu da ga prijavi :D

a ne može prije 6 mjeseci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ne može prije 6 mjeseci?

Ne moze, nama je falilo mesec dana, pa su mm vratili, morali smo zajedno da idemo u opstinu. A kasnije sve ostale papire moze on sam zavrsiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne moze, nama je falilo mesec dana, pa su mm vratili, morali smo zajedno da idemo u opstinu. A kasnije sve ostale papire moze on sam zavrsiti.

Za ovo nisam znala

... mm i ja svejedno nismo vjenčani tako da moramo skupa kako god da okreneš :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ovo nisam znala

... mm i ja svejedno nismo vjenčani tako da moramo skupa kako god da okreneš :D

Ma sve se to brzo zavrsi, u Savskom vencu se sva deca prijavljuju, ali nikad nema guzve. Vec ti u porodilistu maticar uzme sve podatke, i u opstini te cekaju gotovi papiri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve se to brzo zavrsi, u Savskom vencu se sva deca prijavljuju, ali nikad nema guzve. Vec ti u porodilistu maticar uzme sve podatke, i u opstini te cekaju gotovi papiri.

Kod nas čekaš ispred jedne kancelarije i nosiš brdo dokumentacije, uglavnom otpusne liste, lične karte i rodne listove za "supružnike", e sada MM je morao da potpiše da prizneje S kao svoje djete jer nismo u braku i ne prave dodatne probleme, samo ne može ništa bez mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.