Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Milanka hvala za odgovor :)

Meni od jutros kome god da sam rekla da me bole krsta kaze a pa sad ces ti :)

Mayce pametno, mada ja sam bila rekla da necu da kacim, al cu morati vec iz bolnice da okacim sliku da baba i deda vide unuka posto nikako da nadjemo neki citav telefon koji moze da primi mms :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugari, cure i mamice mojih drugara upoznajte mene ...Nemanja :rolleyes:

tfv-210420.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj krofnice male :) Pa ti ga bas kompletirala i rukavice ima :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da naravno:rolleyes: dusice nase male :wub: Nego Megi,da li te cesto boli stomak?Mene nije boleo 2-3 dana,i nadole me nista nije bockalo,ali od jutros opet :blink: I bockanje i bolovi kao ispred ciklusa....Izgleda da malecke proveravaju teren :lol:

Jelo, poslednjih 5 dana me boli svaki dan, pre toga ne. I bocka takodje.

Drage moje da vam se javim sa stola za porodjaj,porodila sam se u 10 i 20 sve je trajalo nepunih sat vremena,beba ima 3400 i 52 duga,nisam pukla i nisu me sili,zelim vam svima takav porodjaj,pustaju nam muziku,super je,sad cekam da me odvezu u sobu i da mi donesu bebicu..pa se javljam posle

MASO CESTITAM OD SRCA, SVAKA CAST, POLJUBAC ZA TEBE I BEBICU!

Mm i meni je danas godinu dana otkako zivimo zajedno :wub:

Popodne idemo u jedno etno selo na veceru, jedva cekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugari, cure i mamice mojih drugara upoznajte mene ...Nemanja :rolleyes:

tfv-210420.jpg

Secer mali, presladak je :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugari, cure i mamice mojih drugara upoznajte mene ...Nemanja :rolleyes:

tfv-210420.jpg

Majo, Nemanja je presladak. Evo donela sam i Saru do kompa da vidi deckica :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim sa stola za porodjaj,porodila sam se u 10 i 20 sve je trajalo nepunih sat vremena,beba ima 3400 i 52 duga,nisam pukla i nisu me sili,zelim vam svima takav porodjaj,pustaju nam muziku,super je,sad cekam da me odvezu u sobu i da mi donesu bebicu..pa se javljam posle

Cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MasaS čestitaaam. Bravo za lagan porođaj :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugari, cure i mamice mojih drugara upoznajte mene ...Nemanja :rolleyes:

tfv-210420.jpg

Divan je, mis nas mali :wub:

Danka gleda u monitor i samo se smeska :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divan je, mis nas mali :wub:

Danka gleda u monitor i samo se smeska :P

Bice otimanja oko Nemanje, ima da bira koliko devojaka ima ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divan je, mis nas mali :wub:

Danka gleda u monitor i samo se smeska :P

Bice otimanja oko Nemanje, ima da bira koliko devojaka ima ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice otimanja oko Nemanje, ima da bira koliko devojaka ima ovde :)

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj krofnice male. Pa ti ga bas kompletirala i rukavice ima :wub:

Secer mali, presladak je :wub:

Majo, Nemanja je presladak. Evo donela sam i Saru do kompa da vidi deckica :wub: :wub:

Divan je, mis nas mali :wub:

Danka gleda u monitor i samo se smeska :P

Bice otimanja oko Nemanje, ima da bira koliko devojaka ima ovde :)

:lol: Hvala mile moje . Bice otimanja oko ovih momaka jer cini mi se da su cure u vecini :lol: Nek su nam zivi i zdravi, a ko zna mozda se jednog dana i sretnemo svi pa napravimo neku zurkicu :wub:

Ljubimo vas punoooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi moji dajte mi neki savet sta da radim ne bi li dobila bolove, a da nisu cucnjevi njih nema sanse da mogu da uradim ni jedan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se plasila jer sam mislila da ce mi seci konce, ali kako su sami ispali pre koji dan onda nemam cega da se plasim :)

Mi još nismo probali, ja kao čekam da prođe šest nedelja i taj pregled:-)

danas smo išli na prvu kontrolu, ugojili smo se kilo i 150 grama :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi moji dajte mi neki savet sta da radim ne bi li dobila bolove, a da nisu cucnjevi njih nema sanse da mogu da uradim ni jedan :D

Onda sex :rolleyes: neki su govorili da to može da pogura. Ali nemoj ako ti je trudnoća bila rizična.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda sex :rolleyes: neki su govorili da to može da pogura. Ali nemoj ako ti je trudnoća bila rizična.

Pa to sam procitala i isprobala, al kod mene nije upalilo :D

Joj jedva cekam sutra jutro da idem na tu kontrolu da vidim sta ce mi reci, i volela bi da me ostave tamo i da izazovu mada koliko sam videla to jako tesko rade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala drage moje puuuno,evo nas sikili smo sad spavamo.Bio mi je i bato i tajo da me vide...Ja sam rekla pogresne mere,to su od bebe koja je rodjena 1 min pre nas,mi smo teski 3600 i 53 dugacki,pozdrav za sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala drage moje puuuno,evo nas sikili smo sad spavamo.Bio mi je i bato i tajo da me vide...Ja sam rekla pogresne mere,to su od bebe koja je rodjena 1 min pre nas,mi smo teski 3600 i 53 dugacki,pozdrav za sve...

Velika cura nema sta :) Jos jednom sve cestitke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo obavestenja o Dei, javila mi se na fb-ku:

Cao!ne mogu da se ulogujem na forum pa bar ovde da se javim.Od juce sam u bolnici,bebini otkucaji su isli do 200,a meni je bio visok pritisak.sada je sve ok.rade mi ctg,pregledali su me,krvarim malo.kaze dr da je to normalno.samo prst ipo sam otvorena,kontrakcije mi jutros isle do 80,a sada tek do 30.Danas se sigurno necu poroditi,a za sutra cemo videti.I doktori i sestrice su ok,cak i onaj dr kojeg sam se plasila je super prema meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maya82 Nemanjica je presladak... :wub:

Dea Srecno,drzim fige ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a bas bzv sto je sad drza tako, mislim kaze mozda je prikljuce na indukciju al tek sutra, a mozda joj rade i amnioskopiju da vide bistrinu plodove vode... kao da ne mogu da joj lepo podstaknu i onako je presla termin :blink: Sto sad kaze moja mama ovi novi doktori ima da izmisle da se nosi 10 meseci beba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MasaS cestitam od <3...

Dea* srecno,i da sto bolje prodje pa da nam pricas utiske...

drage moje,ja se u petak u 1 h udajem :),dan posle mog rodjendana,najlepsi poklon,samo mi i kumowi,al cu zato za wikend imati goste zbog rodjendana...u cetwrtak idemo da kupimo meni neku haljinicu i buketic,i mm sta ce da obuce pa da i to resimo...pa posle jos do kraja maja da prebacim swe papire na owu adresu i prezime pa da mogu na miru da se porodim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MasaS cestitam od <3...

Dea* srecno,i da sto bolje prodje pa da nam pricas utiske...

drage moje,ja se u petak u 1 h udajem :),dan posle mog rodjendana,najlepsi poklon,samo mi i kumowi,al cu zato za wikend imati goste zbog rodjendana...u cetwrtak idemo da kupimo meni neku haljinicu i buketic,i mm sta ce da obuce pa da i to resimo...pa posle jos do kraja maja da prebacim swe papire na owu adresu i prezime pa da mogu na miru da se porodim

Cestitam na udaji :) Nadam se da ces uspeti bez problema sve papire posle da sredis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mayo, Nemanjica je pravi šećerko :wub::wub::wub:

Dobila sam rezultate krvi,sve u svemu dobra je. Čini mi se da mi gvožđe i hemoglobin ni pre trudnoće nisu bili ovako dobri. Jedino što me brine je to što su mi leukociti uvećani 22,4. Generalno,od početka su uvećani ali ne ovoliko I u mokraći imam malo bakterija. Pa dobro,provlačila sam se do sad sa mokraćom,ovo mi je prvi put za celu trudnoću da su mi nađene bakterije. Sutra nosim rezultate dr pa ću videti šta će da mi kaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.