Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Izgleda da ste se sve uspavale,blago vama,ja ne mogu frka me hvata,bila sam kod frizera,i u jos jedan mali soping i sad je sve spremno(sem mene) Laku noc vam svima zelim :rolleyes:

Maso srecno,ocekujemo lepe vesti...Drzim fige :rolleyes:;)t4801.gif t4801.gif t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh zenske moje, ne stizem sve da procitam ali ovo malo zadnjih strana nasmijale ste me do suza - Mila, Milanka... :lol: :lol: :lol: Od ovog saletanja muzeva, do vizite , pa do "cica mace " ... samo se nadam da ovdje ne ulaze one koje tek planiraju bebu , tesko ce se odluciti poslije ovoga :lol:

Vidim nema nam danas Dea :rolleyes:

Maso sta ti cekas :rolleyes: Cini mi se da si me pitala kako se sincic slaze s bebuskom? Pa draga da ti kazem , ljubomore malo postoji, osijeti se, ali mislim da mi ( mama i tata ) tu mozemo dosta odraditi. Gledati da pomaze mnogo oko bebe poput dodaj ovo, dodaj ono...tako da se i on osijeca da nesto pomaze, mazimo se malo vise, vise prica s njim ... za sad je dosta dobro, ljubi brata i mazi ga...ali bebuska je jos mala i samo jede i spava :rolleyes: ono cega je mene strah sta ce biti poslije kad beba bude zahtjevala vise paznje :unsure: Ali idemo korak po korak , necemo sad misliti kako cemo i sta ceo ...sad uzivamo :rolleyes:

Veliki poljubac za sve vas i vase bebuske od nas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da ste se sve uspavale,blago vama,ja ne mogu frka me hvata,bila sam kod frizera,i u jos jedan mali soping i sad je sve spremno(sem mene) Laku noc vam svima zelim :rolleyes:

Bila si kod frizera...epa eto nama tvoje bebuske sutra :lol:

Ja sam sredila frizuru dan prije nego sto sam se porodila, ofarbala i reko sad mogu kod doktrora ...kad ono ...tako je i bilo :lol:

Ljubimo te i srecno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh zenske moje, ne stizem sve da procitam ali ovo malo zadnjih strana nasmijale ste me do suza - Mila, Milanka... :lol: :lol: :lol: Od ovog saletanja muzeva, do vizite , pa do "cica mace " ... samo se nadam da ovdje ne ulaze one koje tek planiraju bebu , tesko ce se odluciti poslije ovoga

Veliki poljubac za sve vas i vase bebuske od nas :wub:

Hejjj, pa gde si nam ti...nema te ovde, slabo svracas :blink::unsure: Vazno da si dobro, pa kad nam se javis super :) Danas citam tvoje iskustvo sa porodjaja, super si prosla, sve na brzinu. Ljubimo Vas puno :wub: Daj neku slicicu da vidimo Nemanju, nemoj ga kriti od ovolikih devojaka sa foruma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea, Maso :D nadam se da se javljate ali tek za koji dan sa nekim finim vjestima :D

Mene je juce nazvala sefica MM da me pita kako sam jer je eto MM njoj spomenuo kako sam puno nervozna i jako se udebljala??????????????????????? :o:o:o:o:o:o POPI*DILA SAM NAČISTO!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea, Maso :D nadam se da se javljate ali tek za koji dan sa nekim finim vjestima :D

Mene je juce nazvala sefica MM da me pita kako sam jer je eto MM njoj spomenuo kako sam puno nervozna i jako se udebljala??????????????????????? POPI*DILA SAM NAČISTO!!!!

Dobro jutro i od nas :)

Ja sve imam neki osecaj da Dea hoce da se javi sa lepim vestima, a za Masu cemo videti :)

Boze svasta, sta nju ima da bude briga koliko kg si nabacila :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas :)

Ja sve imam neki osecaj da Dea hoce da se javi sa lepim vestima, a za Masu cemo videti :)

Boze svasta, sta nju ima da bude briga koliko kg si nabacila :blink:

Ma ne mogu da budem zla i da kažem da je to namjerno rekla, bilo je kroz priču .... činjenica jeste da sam ogromna, kao traktor!!! Stomak mi je veličine kolike je bio kada sam otišla da rodim Stefana a u 7 sam mjesecu trudnoće a zglbovi kao pred porod ... Pitam se da nema još jedna beba u stomaku!! Nisam se udebljala ništa više nego prošli put samo što sam sada startala sa 10 kg viska koje nisam stigla da skinem od prošle trudnoće :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas!

Bože,kakvih ljudi ima. Topaz, ne nerviraj se oko budala. Kako ti je noga?

Majo,kako si ti,ima li naznka da će bebica van?

Ja malo pre bila da vadim krv,rezultati posle 5,pa sutra za sd na kontrolu i da vidim sa dr oko uputa za porodilište,tj. da li može već sad da mi da za neko ovde u bg da ne bih morala da secimam mnogo za sd kad uđem u deveti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas!

Bože,kakvih ljudi ima. Topaz, ne nerviraj se oko budala. Kako ti je noga?

Majo,kako si ti,ima li naznka da će bebica van?

Ja malo pre bila da vadim krv,rezultati posle 5,pa sutra za sd na kontrolu i da vidim sa dr oko uputa za porodilište,tj. da li može već sad da mi da za neko ovde u bg da ne bih morala da secimam mnogo za sd kad uđem u deveti.

Koliko kod vas važu uputnica .. kod nas je važila nešto manje od mjesec dana, da sačekaš još malo?

Ma iznervirala sam se više na MM koji je mogao tako nešto da prokomentariše .... ne nosim u stomaku balon nego njegovu bebu!!! Ma nije bitno, neću da se nerviram! Noga mi je mnogo bolje, držala sam je uzvišeno i sda mi ne otiče toliko ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko kod vas važu uputnica .. kod nas je važila nešto manje od mjesec dana, da sačekaš još malo?

Mislim da važi 6 meseci,tako je bar važio uput koji mi je dala za NF za dabl test,e sad,ovaj za porodilište ne zam. Sutra ću da porazgovaram sa njom pa šta mi kaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne mogu da budem zla i da kažem da je to namjerno rekla, bilo je kroz priču .... činjenica jeste da sam ogromna, kao traktor!!! Stomak mi je veličine kolike je bio kada sam otišla da rodim Stefana a u 7 sam mjesecu trudnoće a zglbovi kao pred porod ... Pitam se da nema još jedna beba u stomaku!! Nisam se udebljala ništa više nego prošli put samo što sam sada startala sa 10 kg viska koje nisam stigla da skinem od prošle trudnoće :(

Dobro jutro :)

E ovo su se svi pitali oko mene kad su videli moj stomak, ali nije bilo. Samo jedna. Nego ja sve sto sam se ugojila otislo na stomak, tako da je bio ogroooman :blink:

Ne obaziri se sta pricaju, sta te briga, tvoj je stomak, ne njihov ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro :)

E ovo su se svi pitali oko mene kad su videli moj stomak, ali nije bilo. Samo jedna. Nego ja sve sto sam se ugojila otislo na stomak, tako da je bio ogroooman :blink:

Ne obaziri se sta pricaju, sta te briga, tvoj je stomak, ne njihov ;)

:D upravo tako .... Mada kada god se pogledam u ogledalo, ne vezano za stomak, tačno mi dođe da počnem da plačem :( .... Stvarno ne znam kako ću ove naslagane kile da skinem ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Jelo, bice nam lepe smizle kad budu isle kuci :wub:

i ja cu jos malo na spavanje, boli me stomak

Da naravno:rolleyes: dusice nase male :wub: Nego Megi,da li te cesto boli stomak?Mene nije boleo 2-3 dana,i nadole me nista nije bockalo,ali od jutros opet :blink: I bockanje i bolovi kao ispred ciklusa....Izgleda da malecke proveravaju teren :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da ste se sve uspavale,blago vama,ja ne mogu frka me hvata,bila sam kod frizera,i u jos jedan mali soping i sad je sve spremno(sem mene) Laku noc vam svima zelim :rolleyes:

Bice sve kako treba,ne brini :wub::) Ljubimo te :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D upravo tako .... Mada kada god se pogledam u ogledalo, ne vezano za stomak, tačno mi dođe da počnem da plačem :( .... Stvarno ne znam kako ću ove naslagane kile da skinem ....

Kad krenes da trcis za troje malisana, neces ni videti kako ces lako smrsati :) Ja sam krenula na fitnes, da malo dovedem u red moj mlitavi stomacic, tako smesno izgleda ovaj visak koze, ali koliki mi je stomak bio i ne cudi me ;)

Da naravno:rolleyes: dusice nase male :wub: Nego Megi,da li te cesto boli stomak?Mene nije boleo 2-3 dana,i nadole me nista nije bockalo,ali od jutros opet :blink: I bockanje i bolovi kao ispred ciklusa....Izgleda da malecke proveravaju teren :lol:

Jaoooj ja tek sada vidim da je tebi ostalo jos 17 dana, nekako sam mislila da imas jos dosta. Jupiiii stize ovih dana dosta novih drugara :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mayce divno :wub: Ne brini o tome sad,verovatno je to pomalo izrazeno jer je sad pocetak,sve ce doci na svoje...I Sergej se sad navikava na novog,malog clana porodice ;) Samo opusteno i uzivajte!!!Ljubi tu bebusku puno od mene :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste Milankice,i ja ne mogu da verujem koliko se priblizilo...bas mi brzo prodje ovaj treci trimestar :wub: Ne mogu da kazem,nemam neki veliki strah od porodjaja ali zato tremuuuuuuuuuu :rolleyes: Kako cu ja to sve da odradim kao majka?Pa da li cu biti dovoljno dobra mama?Da li cu razumeti sve bebine potrebe?Iako sam isla u skolicu,i citala dosta o tome,opet me ponekad uhvate te misli...Ali dobro,snaci cu se valjda,pa kako i ostale mame?!Nema nam Dee :wub: Ljubi mi Saricu tamo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepe su stvarcice ;) Lepe i mirne snove Vam zelimo ;):wub:

Hvala Dragance :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim sa stola za porodjaj,porodila sam se u 10 i 20 sve je trajalo nepunih sat vremena,beba ima 3400 i 52 duga,nisam pukla i nisu me sili,zelim vam svima takav porodjaj,pustaju nam muziku,super je,sad cekam da me odvezu u sobu i da mi donesu bebicu..pa se javljam posle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MASA S ČESTITAM :) :) :) ZDRAVLJA I SREĆE I SVEGA OSTALOG DA IMATE NA PRETEK :D :D :D ...

drago mi je zbog poroda i što je tako prošao ..... pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim sa stola za porodjaj,porodila sam se u 10 i 20 sve je trajalo nepunih sat vremena,beba ima 3400 i 52 duga,nisam pukla i nisu me sili,zelim vam svima takav porodjaj,pustaju nam muziku,super je,sad cekam da me odvezu u sobu i da mi donesu bebicu..pa se javljam posle

ČESTITAMO MASO! Neka sve žene ovde imaju tvoju sreću! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim sa stola za porodjaj,porodila sam se u 10 i 20 sve je trajalo nepunih sat vremena,beba ima 3400 i 52 duga,nisam pukla i nisu me sili,zelim vam svima takav porodjaj,pustaju nam muziku,super je,sad cekam da me odvezu u sobu i da mi donesu bebicu..pa se javljam posle

Cestitam od srca na maloj princezici, da ste zive i zdrave 1000 godina. Zelim ti brz i lak oporavak. Dugujes da kazes kako ce se zvati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim sa stola za porodjaj,porodila sam se u 10 i 20 sve je trajalo nepunih sat vremena,beba ima 3400 i 52 duga,nisam pukla i nisu me sili,zelim vam svima takav porodjaj,pustaju nam muziku,super je,sad cekam da me odvezu u sobu i da mi donesu bebicu..pa se javljam posle

DRAGA, CITAM I JEZIM SE :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

NEKA JE SA SRECOM!!!!!!!! ZELIM VAM MNOGO LJUBAVI, RADOSTI, MAZENJA I PAZENJA :wub: :wub: :wub:

Bravo!!!! Ljubi nam bebca i javi se da nam pricas kako je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mašo,sve čestitke za devojčicu i lak porođaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas!

Bože,kakvih ljudi ima. Topaz, ne nerviraj se oko budala. Kako ti je noga?

Majo,kako si ti,ima li naznka da će bebica van?

Ja malo pre bila da vadim krv,rezultati posle 5,pa sutra za sd na kontrolu i da vidim sa dr oko uputa za porodilište,tj. da li može već sad da mi da za neko ovde u bg da ne bih morala da secimam mnogo za sd kad uđem u deveti.

Ja ne znam ni sama kako sam, od juce me razvaljuju krsta ni masaza mi ne pomaze tako da se nadam da ce skoro napolje bebac... Uput moze da ti da, vazi 6 meseci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.