Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Hvala drage moje,trebace nam svima puno srece,javicu vam sutra cim vidim sta ce samnom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

8pn-543268.jpgZAR OVO NIJE PRESLATKO? :wub: :wub: :wub: Kad pomislite na porodjaj,samo pogledajte ovu slicicu,i svi strahovi ce nestati :wub::rolleyes: Posle mucnog ili manje mucnog porodjaja nas ipak ceka velikaaaa nagrada :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj..mene takva frka hvata... a mm navalio,alde pa ajde..a mene bas strah.. ali sam rekla pre pregleda koji je u cetvrtak da ninne pomislja vise... al da imam zelju imam je... :-D.. Jbg..ipak je prosli dugo vremena...:-D

By the way mislim da mi nije ni zarasla lepo rana, i da me nisu lepo ni usili...sada se bas tripujem oko toga... cekacu cetvrtak pa cu videti...

Ja ove nedelje idem kod doktorke, tako da cu videti sta kaze, ali u svakom slucaju probali smo. :lol: Da boli malo ili malo vise, boli, zato ja bas nesto i ne zelim previse, a mm ide po kuci i salece me. Tesko se odbraniti :lol: Ali kazem, kad se razradi nece vise biti bezanja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ove nedelje idem kod doktorke, tako da cu videti sta kaze, ali u svakom slucaju probali smo. :lol: Da boli malo ili malo vise, boli, zato ja bas nesto i ne zelim previse, a mm ide po kuci i salece me. Tesko se odbraniti :lol: Ali kazem, kad se razradi nece vise biti bezanja :lol:

Ja idem u cetvrtak... plasim se i tog pregleda..ali mislim da je vreme da se omrsimo..sto neko rece...ipak je proslo dosta vremena :-(

Ali ako sam prezive porodjaj prezivecu i to..sto ti kazes kada se razradi nema vise ni straha ni bezanja :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem u cetvrtak... plasim se i tog pregleda..ali mislim da je vreme da se omrsimo..sto neko rece...ipak je proslo dosta vremena :-(

Ali ako sam prezive porodjaj prezivecu i to..sto ti kazes kada se razradi nema vise ni straha ni bezanja :-D

Ja sam se plasila jer sam mislila da ce mi seci konce, ali kako su sami ispali pre koji dan onda nemam cega da se plasim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje nevreme :S Jedva docekah da prestane da grmi...

Nego nema nam Dee da se javi :unsure: :unsure: :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se plasila jer sam mislila da ce mi seci konce, ali kako su sami ispali pre koji dan onda nemam cega da se plasim :)

I meni su ispali konci nego sto mislim da.mi nije zaraslo kako trwba i da me nisu usili kako treba. jer mi je nesto cudno sve dole... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje nevreme :S Jedva docekah da prestane da grmi...

Nego nema nam Dee da se javi :unsure: :unsure: :unsure:

NAs je zaobislo, samo se naoblacilo

Mozda su je ostavili u bolnici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso,srećno!

Dragana, kakve ti ideje imaš :lol: Ma nek me gleda ko hoće i koliko hoće, baš me briga, samo dok ne boli i dok j sa bebarom sve ok. Mogu i gola da šetam po porodilištu,nikakav problem :lol:

Stigle smo sa posla, danas smo super, da kucnemo u drvo,nema više bolova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro veče! jao kakav bzv dan,kiša,kiša i samo kiša! :angry:

Vidim pričate o periodu posle porođaja,a ja još ni o porođaju :lol: . Sve mislim ima još vremena,tako mi je lakše. I nešto se ne plašim mnogo. Znam da će boleti i da nisam ni prva ni poslednja koja će se porađati. Više razmišljam u pravcu,porodiću se i šta sad :lol: tj. da li ću se snaći i da li ću biti dobar roditelj.

Stvarno nea Dee,mora da su je ostavili da je porađaju. Samo nek sve prođe kako treba.

Veliki pozdrav za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana, kakve ti ideje imaš :lol: Ma nek me gleda ko hoće i koliko hoće, baš me briga, samo dok ne boli i dok j sa bebarom sve ok. Mogu i gola da šetam po porodilištu,nikakav problem :lol:

Joj suze mi idu od smeha...b0251.gif b0251.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda ja jedina budala koja visi ceo dan na forumu :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda ja jedina budala koja visi ceo dan na forumu :blink: :blink: :blink:

I ja sam tu. Mm radi ko zna do kad nocas, a ja visim na netu ceo dan.

Nesto mnogo me probada dole poslednjih sat vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam tu. Mm radi ko zna do kad nocas, a ja visim na netu ceo dan.

Nesto mnogo me probada dole poslednjih sat vremena

Lezi ispruži noge i daljinski u ruke... Kad te boli ne moraš da sediš...

I žene moje iz trećg trimestra - spavajte, spavajte i spavajteee :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lezi ispruži noge i daljinski u ruke... Kad te boli ne moraš da sediš...

I žene moje iz trećg trimestra - spavajte, spavajte i spavajteee :)

Ne sedim na stolici, zavaljena sam u fotelju, udobno mi je, skoro pa lezim.

To za spavanje mi svi kazu, ali kad nece san on nece. Jos malo cu da legnem pa mozda i zaspim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda ja jedina budala koja visi ceo dan na forumu :blink: :blink: :blink:

m0918.gif m0918.gif m0918.gif Mislim da sam JA vise dezurna nego ti..mada..hm..m0902.gif tu smo negde ;) Ja sam i za trecu smenu dezurna :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo u cemu cemo mi izneti nasu curicu :) Baka,tj sveki je poslala juce iz Srbije i nama se svidja,tako da...bice tako obucena :rolleyes:oif-230420.jpgNaravno,samo da se opere i opegla :rolleyes: A od vremena zavisi da li ce biti suknjica ili ipak pantalonice...videcemo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo bas je lep kompletic :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I laku noc svima,ja ipak odoh na spavanje ;) Pozdrav,do sutra.... -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I žene moje iz trećg trimestra - spavajte, spavajte i spavajteee :)

Joj ja imam spavacu boooleessttttttt :blink: :blink: :blink: Ko sta radi samo spavam..bojim se da ne naviknem...Pa sutra bude:"izvini sine mama mora malo da odspava" :unsure: :unsure: Inace ako sam neispavana(kao danas)onda se kao malo dete unervozim :rolleyes: i sve me nervira i sve mi smeta :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Megi :wub: I vas je lep takodje :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I laku noc svima,ja ipak odoh na spavanje ;) Pozdrav,do sutra.... -_-

Prelepe su stvarcice ;) Lepe i mirne snove Vam zelimo ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Megi :wub: I vas je lep takodje :) :)

Hvala Jelo, bice nam lepe smizle kad budu isle kuci :wub:

i ja cu jos malo na spavanje, boli me stomak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da ste se sve uspavale,blago vama,ja ne mogu frka me hvata,bila sam kod frizera,i u jos jedan mali soping i sad je sve spremno(sem mene) Laku noc vam svima zelim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.