Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Joj sto je meni ta vizita grozna... :angry::angry: Bas bezveze....I sta,ti kao rasiris noge i oni onako moju rascvetanu "cica macu" gledaju...? :unsure::blink::blink: Ooooo Bozeeee ima li te... :rolleyes::rolleyes::blink::blink:

Vjeruj da ti tada ništa nije grozno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma niko te ne pipa dole, tako da nema sta da boli. Samo ona sestra baci pogled. I tako samo dva dana, treceg ides na UZ da vide dal je sve u redu, dal nesto nije ostalno u stomaku. Niko te ne cacka dole.

E sad mi je lakse :) Gde ovo sad sto sam lezala pa sam izbrojala sve zvezdice od tih pregleda :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0201.gif Uh,znaci na izvolte ... Joj i moja "cica maca" ce biti kao na tacni...Veselo,nema sta...b0273.gif b0273.gif b0273.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0201.gif Uh,znaci na izvolte ... Joj i moja "cica maca" ce biti kao na tacni...Veselo,nema sta...b0273.gif b0273.gif b0273.gif

hahahaha, e Dragana da znas sta ih bilo u sobi kad sam ja isla kod nacelnika na pregled... Jedno 20, pa pred svima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0201.gif Uh,znaci na izvolte ... Joj i moja "cica maca" ce biti kao na tacni...Veselo,nema sta...b0273.gif b0273.gif b0273.gif

Ma tada neces ni pomisliti na to :) Ja sa za ono samo da me nista ne boli i ne cackaju ne, a neka gledaju koliko hoce :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha, e Dragana da znas sta ih bilo u sobi kad sam ja isla kod nacelnika na pregled... Jedno 20, pa pred svima...

Joj bas sam srecna,Prilika da je izreklamiram tako rascvetalu b0260.gif b0260.gif Joj Boze... :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha, e Dragana da znas sta ih bilo u sobi kad sam ja isla kod nacelnika na pregled... Jedno 20, pa pred svima...

:blink: :blink: :blink: a joj, kod mene smo samo ja i cimerka bile u sobi....

Sad se setih, moj porodjaj je gledalo najmanje 20 osoba, ali tad kao da nikog nisam videla, nije mi palo na pamet da su svi tu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj bas sam srecna,Prilika da je izreklamiram tako rascvetalu b0260.gif b0260.gif Joj Boze... :rolleyes: :rolleyes:

Ma kakvi rascvetalu, izgleda kao i pre :) Nikakve promene nema. Bar ja nista nisam primetila, sve se to skupi i bude kao i ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: :blink: :blink: a joj, kod mene smo samo ja i cimerka bile u sobi....

Sad se setih, moj porodjaj je gledalo najmanje 20 osoba, ali tad kao da nikog nisam videla, nije mi palo na pamet da su svi tu :lol: :lol:

A kod nacelnika nije pregled u sobi nego odes u ambulantu. a kad udjes u tu prostoriju saceka te jedno 20-set ljudi unutra sto doktora sto ovih mladjih verovatno buducih doktora... Kad je bila vizita dr nije nikog pregledala u sobi vec samo citala sa kartona sta je kako je i zapisivala sta treba da se odradi, a kod nje kad sam isla na pregled vodila me u ambulantu al samo ona bila tamo :) Al dobro razlicite su procedure kod porodjaja i ovako...

E al kad rece, kad me primili u bolnicu prvo me poslali na sprat za porodjaje, i tamo me nakacili na ctg a moras da podignes naravno spavacicu, i sad na sobi nigde vrata... Kolko njih je proslo pored pa svi nesto zapitkuju, a naravno da nikom nije palo na pamet da prebaci nesto preko tebe :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvi rascvetalu, izgleda kao i pre :) Nikakve promene nema. Bar ja nista nisam primetila, sve se to skupi i bude kao i ranije.

E da,rekli su mi da kad posle porodjaja (naravno posle oporavka) hoces da se omrsis malo bolucka...Kazu da se od usivanja previse skupi ... :lol: :lol: Pa dok probijes led ... :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E al kad rece, kad me primili u bolnicu prvo me poslali na sprat za porodjaje, i tamo me nakacili na ctg a moras da podignes naravno spavacicu, i sad na sobi nigde vrata... Kolko njih je proslo pored pa svi nesto zapitkuju, a naravno da nikom nije palo na pamet da prebaci nesto preko tebe :blink:

A joj, ne verujem :rolleyes: :rolleyes: Znaci u porodilistima si svima na izvolte..gde god da se okrenem imacu lep prizor :rolleyes: :rolleyes: gola dupeta i "cica mace" :rolleyes::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo neka on udara, verujem da ti to ne smeta, mada nije nimalo naivno kad udari u rebro, mene je i posle porodjaja taj deo boleo neko vreme.

Ma neka oni pricaju, ne mogu nista da odluce umesto mene ;) Nego su dosadni, meni ne smeju da kazu, nego sve okolo i ubedjuju mm. Maso, ja mislila da ces ti prva, a malena ne oducuje. Ne znam da li si pricala za ime, nisam procitala, sta ste odlucili?

Jao to je tek "problem" jos nismo odlucili kako ce se zvati :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao to je tek "problem" jos nismo odlucili kako ce se zvati :blink:

Pa sta cekate??? jel imate bar neki izbor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf da neke mlade djevojke pročitaju ove poslednje postove teško da bi se odlučile za bebu hahahahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eee drage moje i ja da se jawim,resili smo da se wencamo,najwerowatnije cemo u petak,al samo mi i kumowi :D :D ...u cetwrtak mi je rodjendan,al cemo tek u subotu il nedelju zwati na tortu i pice,pa da se i toga resimo...a posle,uffff menjanje swih papira,muka me wec hwata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao to je tek "problem" jos nismo odlucili kako ce se zvati :blink:

Opusteno, odlucices kad je vidis ;) Tako smo i mi sa drugom, ali pojma nismo imali sve dok se nije rodila, a onda smo joj dali ime babice koja mi je bila na porodjaju, jer je bila diiivna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sta cekate??? jel imate bar neki izbor?

Pa ima nekih imena u opciji ali nista odredjeno,cekam mm da dodje sa posla i da konacno odlucimo.Malopre me zvao moj dr. i rekao da budem ujutro u 7 u bolnici :blink: joj kako me hvata frka,nemate poima :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da,rekli su mi da kad posle porodjaja (naravno posle oporavka) hoces da se omrsis malo bolucka...Kazu da se od usivanja previse skupi ... Pa dok probijes led ... :rolleyes:

Jeste, mi probali jednom pre par dana kad su mi poispadali konci. Boli, i jedva "ulazi". Gore je nego prvi put :lol: Al kad se razradi nece biti problema :lol: :lol: :lol:

A joj, ne verujem : Znaci u porodilistima si svima na izvolte..gde god da se okrenem imacu lep prizor :rolleyes: :rolleyes: gola dupeta i "cica mace"

hehheheh :lol: :lol: ma to je njima kao dobar dan, cega su se sve nagledali :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ima nekih imena u opciji ali nista odredjeno,cekam mm da dodje sa posla i da konacno odlucimo.Malopre me zvao moj dr. i rekao da budem ujutro u 7 u bolnici :blink: joj kako me hvata frka,nemate poima :(

Maso, jos malo :)

Srecno sutra, da sve prodje kako treba, a hoce, naravno! javi nam se kad budes mogla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eee drage moje i ja da se jawim,resili smo da se wencamo,najwerowatnije cemo u petak,al samo mi i kumowi :D :D ...u cetwrtak mi je rodjendan,al cemo tek u subotu il nedelju zwati na tortu i pice,pa da se i toga resimo...a posle,uffff menjanje swih papira,muka me wec hwata...

jenny, cestitam unapred :)

Tako smo se i mi vencali u opstini, samo nas dvoje i kum i kuma, odveli ih posle na rucak i to je to :)

Ali smo zato posle imali nenormalno veliku svadbu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso, jos malo :)

Srecno sutra, da sve prodje kako treba, a hoce, naravno! javi nam se kad budes mogla

Hvala Megi,javicu se cim vidim sta ce biti,da li ce me poradjati ili vratiti ili ostaviti,nista ne znam :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso,srecno,drzim fige ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso zelim ti svu srecu sutra!!! :wub::) Javi nam se kad budes mogla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, mi probali jednom pre par dana kad su mi poispadali konci. Boli, i jedva "ulazi". Gore je nego prvi put :lol: Al kad se razradi nece biti p :unsure: roblema :lol: :lol: :lol:

hehheheh :lol: :lol:

Jooooj..mene takva frka hvata... a mm navalio,alde pa ajde..a mene bas strah.. ali sam rekla pre pregleda koji je u cetvrtak da ninne pomislja vise... al da imam zelju imam je... :-D.. Jbg..ipak je prosli dugo vremena...:-D

By the way mislim da mi nije ni zarasla lepo rana, i da me nisu lepo ni usili...sada se bas tripujem oko toga... cekacu cetvrtak pa cu videti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.