Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Bebo uskoro ces i ti zagrliti svog bebirona...super napredujete...svaka cast...poljubac za obe... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zar te neće primiti u četvrtak, tad je 17? Nije valjda da su ti sad odložili za petak? Ma i to što kaže Millar..dr-ovi znaju šta rade, a njemu je tamo lepo i bolje će da sazri. :)

pa u cetvrtak me primaju i u petak rade carski ujutru...moram da odlezim kod njih dan pre carskog... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene od lekara :)

Moja beba za malo vise od mesec dana dobila 1kg, sad ima 1830g, ona kilo, mama kilo :):D

Inace sam se potpuno zbunila, kardiolog mi dao beta blokatore za srce, moja dr iz DZ mi rekla da smem da ih pijem da su na listi dozvoljenih, pokazala mi zena, a danas dr na GAK-u mi kaze da ne smem da ih pijem :unsure::blink: , tako da sad opet nista ne znam, on mi je nesto danas podesavao terapiju, videcu kako ce to da ispadne :unsure:

Mojoj bebi se negde zuri, dobro je da se iz onog zaglavljenog porecnog-karlicnog polozaja okrenula na glavicu, ali se pametnica spustila skroz nisko dole, kao za porodjaj... Rekao mi je da ce cekati da napuni 2500kg, pa ce onda da skida lekove i da me poradja :)

Po tebi i mi pratimo koliki je i moj mali jer nam je do sad bila skoro ista kilaža ovih naših malih podstanara, i sviđa mi se ovo što čujem...mala je super taman beba...lepo papaju oni tamo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa u cetvrtak me primaju i u petak rade carski ujutru...moram da odlezim kod njih dan pre carskog... <_<

Aaaa, ništa, onda u petak čim mali napusti trenutno sedište :D šibni porukicu pa da javim ovom ovde društvancetu kako ste prošli...i kako se osećate...Dobro da si rekla, inače bih pretrnula od brige da se ne javiš ceo 17. ja sam tebe skapirala da će te porađati 17. hi hi hi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po tebi i mi pratimo koliki je i moj mali jer nam je do sad bila skoro ista kilaža ovih naših malih podstanara, i sviđa mi se ovo što čujem...mala je super taman beba...lepo papaju oni tamo... :)

I ja tako merim kolika je moja, uvek su gotovo istih tezina, kaze da u ovom periodu dobijaju 200g nedeljno ... Samo neka ruckaju bucke nase :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo uskoro ces i ti zagrliti svog bebirona...super napredujete...svaka cast...poljubac za obe... :wub:

Poljubac i za vas dvoje, jedva cekam, jos malo, jos 4 nedelje :) :) :) Mada, mozda naguramo i nesto preko...

Preguraj jos koji dan, pa da ljuljas bebca :)... Mada mogli su to i malo ranije da se ne mucis toliko, kazes da te bas boli... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja tako merim kolika je moja, uvek su gotovo istih tezina, kaze da u ovom periodu dobijaju 200g nedeljno ... Samo neka ruckaju bucke nase :wub:

Pa tako nam i piše na tikeru. Do kraja ove nedelje bi trebalo da stignu do nekih +- 2kg :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo,bravo! Jos malo strpljenja samo i gotovo! Uz tebe smo! :)

tanjav voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa tako nam i piše na tikeru. Do kraja ove nedelje bi trebalo da stignu do nekih +- 2kg :D

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Jedva cekam :) :) :) Samo neka rastu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo,bravo! Jos malo strpljenja samo i gotovo! Uz tebe smo! :)

Eeeej Alisa, pa gde si ti? Jesi li u Rumuniji ili u PG? Kako si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaa, ništa, onda u petak čim mali napusti trenutno sedište :D šibni porukicu pa da javim ovom ovde društvancetu kako ste prošli...i kako se osećate...Dobro da si rekla, inače bih pretrnula od brige da se ne javiš ceo 17. ja sam tebe skapirala da će te porađati 17. hi hi hi

hocu samo mi ti pusti tvoj broj kad budes stigla...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poljubac i za vas dvoje, jedva cekam, jos malo, jos 4 nedelje :) :) :) Mada, mozda naguramo i nesto preko...

Preguraj jos koji dan, pa da ljuljas bebca :)... Mada mogli su to i malo ranije da se ne mucis toliko, kazes da te bas boli... :unsure:

ali ako je bolje za njega...neka ga jos malo...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocu samo mi ti pusti tvoj broj kad budes stigla...:)

Poslala sam ti sms :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poljubac i za vas dvoje, jedva cekam, jos malo, jos 4 nedelje :) :) :) Mada, mozda naguramo i nesto preko...

Preguraj jos koji dan, pa da ljuljas bebca :)... Mada mogli su to i malo ranije da se ne mucis toliko, kazes da te bas boli... :unsure:

ali ako je bolje za njega...neka ga jos malo...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslala sam ti sms :D

:lol: stigao...cucemo se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sad od lekara, kaze jos je karlicno ima vremena da se okrene ali da postoji mogucnost za carski i tako... Proverili smo i devojcica je... Kaze ne razume zasto me to zanima... Boze svasta. Dobili smo uput za bolnicu i tako... Nego secer mi je povecan p amoram opet da dajem analize i kaze da se suzdrzim tad da ne rucam nista slatko... Pretpostavljam da sam smazala nesto kao po obicaju :D:lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sad od lekara, kaze jos je karlicno ima vremena da se okrene ali da postoji mogucnost za carski i tako... Proverili smo i devojcica je... Kaze ne razume zasto me to zanima... Boze svasta. Dobili smo uput za bolnicu i tako... Nego secer mi je povecan p amoram opet da dajem analize i kaze da se suzdrzim tad da ne rucam nista slatko... Pretpostavljam da sam smazala nesto kao po obicaju :D:lol::D

:blink: Stvarno svasta :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sad od lekara, kaze jos je karlicno ima vremena da se okrene ali da postoji mogucnost za carski i tako... Proverili smo i devojcica je... Kaze ne razume zasto me to zanima... Boze svasta. Dobili smo uput za bolnicu i tako... Nego secer mi je povecan p amoram opet da dajem analize i kaze da se suzdrzim tad da ne rucam nista slatko... Pretpostavljam da sam smazala nesto kao po obicaju :D:lol::D

Ma po njegovom misljenju bilo bi najbolje da te nista ne interesuje!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sad od lekara, kaze jos je karlicno ima vremena da se okrene ali da postoji mogucnost za carski i tako... Proverili smo i devojcica je... Kaze ne razume zasto me to zanima... Boze svasta. Dobili smo uput za bolnicu i tako... Nego secer mi je povecan p amoram opet da dajem analize i kaze da se suzdrzim tad da ne rucam nista slatko... Pretpostavljam da sam smazala nesto kao po obicaju :D:lol::D

Ma oni se tamo vrte do pred kraj. Nemoj da se brineš. A to što tebe zanima šta je...a jok njega treba to da zanima, uf nekad je pametno da ljudi ćute. Ili bar da udahnu pre nego što nešto kažu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sinoc sam bila na ultrazvuku, bebiron ima 2kg. Dusa mamina. Okrenuo se glavicom na dole, ali mozda se i predomisli, jos se oni vrteljaju, pa ne obracam paznju na taj podatak. Inace me doktror izgrdio sto sve zene dolazimo u isti dan na kontrolu, pa njega zaboli glava i ne moze vise da glada :blink: , mada mi nije jasno zasto se mani zali, pa ne primam mu ja knjizice i ne odredjujem ja kad ce ko na kontrolu, a da bedak bude veci, nije bila bas neka guzva. Sad me bacio u rebus, kako on ustvari odradi tu kontrolu, kad ga boli glava, pa imam zelju da odem jos negde da me pogledaju. Stvarno me doktroi sve vise razocaravaju :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sinoc sam bila na ultrazvuku, bebiron ima 2kg. Dusa mamina. Okrenuo se glavicom na dole, ali mozda se i predomisli, jos se oni vrteljaju, pa ne obracam paznju na taj podatak. Inace me doktror izgrdio sto sve zene dolazimo u isti dan na kontrolu, pa njega zaboli glava i ne moze vise da glada :blink: , mada mi nije jasno zasto se mani zali, pa ne primam mu ja knjizice i ne odredjujem ja kad ce ko na kontrolu, a da bedak bude veci, nije bila bas neka guzva. Sad me bacio u rebus, kako on ustvari odradi tu kontrolu, kad ga boli glava, pa imam zelju da odem jos negde da me pogledaju. Stvarno me doktroi sve vise razocaravaju :(

Strasno, kao da je to tvoj problem... Sta sve oni sebi daju za pravu... Pa za to primaju platu, nema tu sta da ga boli glava ili ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj tih dr.kako ih mrzim sta njega interesuje sto tebe to interesuje:) uh jesam zakomplikovala njega se ne tice sto tebe zanima za tvoje dete, boze svasta koji idiot najbolje cutati i nista ne pitati i biti budala, oni kao da im je rec dukat da nesto sami kazu uh jojjj...milenice mozda se okrene,a sta ima veze i carski rez, samo da znas sta i kako pa da se mozes psihicki spremiti, jel napisao na uputu predlog za carski, posto ovde ako se u 36. ne okrene onada ti tvoj dr.daje uput sa predlogom za carski rez i oni u bolnici odluce sta ce i kako...sve ce t biti dobrooo...

Pa ne... U trudnickom kar.samo pise da je beba karlicno... Ja kod njega vise ne idem na preglede samo jos da mu odnesem opet krvnu sliku zbog secera da ponovo uradim i to je to. Dao mi je doznake za bolovanje, otvorio porodiljsko i dao uput za bolnicu i da odem na dan termina ili kad dobijem bolove... A do tad nista. Ma skroz su nezainteresovani. Verovatno kad te prime za porodjaj pregledaju i vide u kom polozaju je bebica... Ne znam. Sad smo 36-ta nedelja kaze mozda se okrene ali postoji mogucnost i za carski... Ma kako bude, carski ili prirodno, svejedno, samo da sve prodje kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace me doktror izgrdio sto sve zene dolazimo u isti dan na kontrolu, pa njega zaboli glava i ne moze vise da glada :blink:

Kakav covek.. :angry: epa svi su debili... Sto, rade mozda tezak posao? Svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sinoc sam bila na ultrazvuku, bebiron ima 2kg. Dusa mamina. Okrenuo se glavicom na dole, ali mozda se i predomisli, jos se oni vrteljaju, pa ne obracam paznju na taj podatak. Inace me doktror izgrdio sto sve zene dolazimo u isti dan na kontrolu, pa njega zaboli glava i ne moze vise da glada :blink: , mada mi nije jasno zasto se mani zali, pa ne primam mu ja knjizice i ne odredjujem ja kad ce ko na kontrolu, a da bedak bude veci, nije bila bas neka guzva. Sad me bacio u rebus, kako on ustvari odradi tu kontrolu, kad ga boli glava, pa imam zelju da odem jos negde da me pogledaju. Stvarno me doktroi sve vise razocaravaju :(

A kad mu plata cela stigne sve u jedan dan tad ga ne boli glava... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki, jel ti se javila Ponosna mama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.