Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dodala :)

Oooo hvala,divna si ;)t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo hvala,divna si ;)t4801.gif

Ma znam da ima jos novih, al mi sad mnogo da se vracam unazad da jurim nove clanove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam da ima jos novih, al mi sad mnogo da se vracam unazad da jurim nove clanove :)

Mislim da je nancika88 termin 11.7. ali nemoj jos da je upisujes dok snam ne potvrdi ;) Koliko znam razlika izmedju nje i mene je jedan dan... ;) Kako se ti osecas,jel imas nekih bolova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je nancika88 termin 11.7. ali nemoj jos da je upisujes dok snam ne potvrdi ;) Koliko znam razlika izmedju nje i mene je jedan dan... ;) Kako se ti osecas,jel imas nekih bolova?

Evo stigla sam i ja! 8.07. mi je termin, barem tako doktor kaze! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo stigla sam i ja! 8.07. mi je termin, barem tako doktor kaze! ;)

Ja gledala po tikeru...Vidim da nam je jedan dan razlika pa zbog toga sam mislila da si ti 11.7 :rolleyes::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vidim sad da Mila cestitala Mayi, pa se jos pitam dal je to neko zezanje????

E onda sam morala da se vratim unazad i da se uverim da nam se Maya zaista porodila :rolleyes:

Mayo, cestitam od sveg srca!!!! i radujem se dolasku drugara. Neka nam je ziv i zdrav sto godina. Ljubi ga za mene :wub: :wub: :wub:

Ljubim i tebe, naravno i jedva cekam da cujem kako je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja se vratila sa pregleda,nema nekih promena i dalje sam otvorena 3 prsta grlic mi je 0.50-1.00cm i tako,posteno me je procackao dole,ako se ne porodim veceras dobra sam :rolleyes: Dogovor je pao,ako se ne porodim spontano do utorka u utorak ujutro da se javim kod njega u porodiliste :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo trudnicki eve me i mene posle dolgo vreme da ve pozdravam i da vi cestitam na onie koi se porodile kaj mene uste Andrej e vo meseto go cekame naskoro da izleze :)

MasaS so lesno da si pomines na poragjaj gledam ti si sledna Pozdravce i na site neka ni e so lesno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema SabineC par dana....Hm... :rolleyes:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nitta 09.04.2012

Waterlily 13.4.

Sandrisha 15.04.2012

Dea 22.04.2012

Mm88 26.04.2012

SabinaC 27.04.2012

Slagana-elena 29.04.2012

MasaS 03.05.2012

Jela Jela 12.05.2012

Megi. 13.05.2012

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 01.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

nanchika88 8.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

Evo dodata :)

Dragana ja kako kad, imam talno neke bolove :( Uglavnom me stano boli dole sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za divno cudo jutros sam prva koja se javlja :) Maso jel ti to konacno odspava ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za divno cudo jutros sam prva koja se javlja :) Maso jel ti to konacno odspava ili?

Xaxaxa dobro jutro i od mene,pa ja sam budna vec nekih sat vremena i lezim u krevetu i raznisljam,UTORAK,nije svejedno ono kao kad se nadas svaki cas a kada znas sigurno kad ces :rolleyes: Sta mi vi radite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo trudnicki eve me i mene posle dolgo vreme da ve pozdravam i da vi cestitam na onie koi se porodile kaj mene uste Andrej e vo meseto go cekame naskoro da izleze :)

MasaS so lesno da si pomines na poragjaj gledam ti si sledna Pozdravce i na site neka ni e so lesno

sladjana-elena,hvala na lepim zeljama :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce se i SabinaC uskoro javiti sa lepim vestima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xaxaxa dobro jutro i od mene,pa ja sam budna vec nekih sat vremena i lezim u krevetu i raznisljam,UTORAK,nije svejedno ono kao kad se nadas svaki cas a kada znas sigurno kad ces :rolleyes: Sta mi vi radite?

Joj znam, al bolje i tako da znas ako ne bude do tada nista tad ce sigurno... Ovi u frontu bas ne vole da podsticu porodjaj, pa ako predjes termin zadrze te u bolnici i lezis kod njih dok ne krene, bar je bilo takvih primera sad u bolnici dok sam bila...

Ja isterala mm iz kreveta pa sad zasela lepo na komp :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E žemske jel smijem i ja da se upišem? :)

Hoću kopirati spisak pa se dodati ili da me upišete? :)

Nitta 09.04.2012

Waterlily 13.4.

Sandrisha 15.04.2012

Dea 22.04.2012

Mm88 26.04.2012

SabinaC 27.04.2012

Slagana-elena 29.04.2012

MasaS 03.05.2012

Jela Jela 12.05.2012

Megi. 13.05.2012

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 01.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

Topaz 08.07.2012

Dragana-baby 12.07.2012

Pošto je hronološki poredano stavila sam se gdje pripadam ... predzadnje mjesto

Dragana-baby meni se čini da ćemo se ti i ja načekati :D

Mislim da ima i kiara, vratiću se par postova unazad pa ću je dodati, ona je koji dan prije mene, mi smo "nove" u ovoj temi, tek smo upale u treći trimestar - PRIMATE LI NAS? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,ženske,kako se osćate?

Nadam se da je Sabina dobro. Nema ni Dee da se javi danas,možda je Sofija ipak rešila da se rodi.

Topaz,što vas ne bismo primile,ipak sve ovde čekamo taj dan kad će naši bebci da se rode. a niste ti i Kiara neiskusne mamice kao većina ovde,od vas ćemo nešto moći da naučimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,ženske,kako se osćate?

Nadam se da je Sabina dobro. Nema ni Dee da se javi danas,možda je Sofija ipak rešila da se rodi.

Topaz,što vas ne bismo primile,ipak sve ovde čekamo taj dan kad će naši bebci da se rode. a niste ti i Kiara neiskusne mamice kao većina ovde,od vas ćemo nešto moći da naučimo

:) :) :)

Nakon ovo dvoje djece, problema u trudnoćama i kojekakvim dječijim bolestima imam osjećaj da sam doktorirala ginekologiju i pedijatriju :lol:

a što se odogoja tiče e tu je svaka mama čitavog života učenik i čitav život uči kako da odgaja djete ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRO JUTRO SVIMA! :D Topaz i Kiara DOBRO NAM DOSLE!!! :D Nema nesto Sabine zaista :rolleyes: Mozda se nesto lepo u medjuvremenu desilo :wub: Mi doruckujemo plazmicu sa mlekom,pa idemo da malo da prosetamo sa drugaricom,i kupimo neke sitnicice!Drago mi je da ste sve dobro :)Sladjana-Elena puno pozdrava vam saljemo! :wub: Maso tu ste,pa sad polako i opusteno-kad bude! :wub::rolleyes: Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce se vratih od lekara-receno mi je da se javim 6.5. da istovarimo klinca :D Termin mi je 12.5. ali lekar je dezuran 6.5. a najverovatnije je da cemo na carski, pa da preduhitrimo bolove ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce se vratih od lekara-receno mi je da se javim 6.5. da istovarimo klinca :D Termin mi je 12.5. ali lekar je dezuran 6.5. a najverovatnije je da cemo na carski, pa da preduhitrimo bolove ;)

Imas li poseban razlog carskog ili ti tako hoćeš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce se vratih od lekara-receno mi je da se javim 6.5. da istovarimo klinca :D Termin mi je 12.5. ali lekar je dezuran 6.5. a najverovatnije je da cemo na carski, pa da preduhitrimo bolove ;)

Hahaha,da istovarite klinca,dobra si :lol::lol::lol: ! Ma nek je on dobro pa dal će tačno na termin ili nedelju dana ranije,nema veze. Super što imaš takvog doktora koji razmišlja o tome da se porođaj odvija kad on radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje,evo i ja poranila za divno cudo :rolleyes:;) Isla po uput pa je to jedini razlog mog ranog ustajanja :rolleyes: Bas je lepo kad imas citav dan na raspolaganje...Trudim se ja svaki dan da ustanem ujutru ali ne verdi ne mogu..jedino kad znam da moram da ustanem onda iskacem iz kreveta u poslednjem trenutku :lol:

Vidim da nam se Sabina jos ne javlja :rolleyes: Prosto me zanima sta li je u pitanju...?Beba ili internet joj ne radi(koliko se secam zalila se da je internet zeza)

Topaz Draga,ima da se jos klackamo do Jula meseca... :rolleyes: Ma proletece nam to,evo vec je kraj Aprila ;) Tebi i nanciki88 na isti dan termin :rolleyes: Koja li ce pre..Hm...:P Tebi puno znaci sto vec imas decicu pa si iskusna mama...Ja kao pala s'marsa sva pogubljena i uplasena...Bas se plasim da nista necu znati(da se necu snaci)

Pre neki dan sam isla do Akse i ladno kupila jednu svetsku pelenu...Boze,da me covek pita sto jednu...a joj...umrla sam od smeha kad sam dosla kuci..Sva se preplasim kad vidim one stvarcice...sve kao..joj a sta ako mu bude malo ili veliko... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce se vratih od lekara-receno mi je da se javim 6.5. da istovarimo klinca :D

m0168.gif m0168.gif m0168.gif m0141.gif m0141.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ewo i ja da se jawnem,bili smo juce na uz...swe je dobro,prednjacimo glawicom,starost nam je 32+2 i pomerili mi termin sa 01.06 na 07.06. ...

da ste samo widele kako se tumbao po stomaku kad je doktorica radila uz,bezao od uz ko djawo od krsta :lol: :lol: :lol: ...

tamo oko petog maja opet wadim krw i masnocu,pa opet kod doktorice pa za wrbas da swe widim kako i sta za porodjaj...

owde swi planiraju da slawe i kad se porodim i kad dodjem kuci,taman krenu da zaustim da ako tako planiraju nek slawe kod njegowih a ne u nasoj kuci,dete ce jadno dobiti traume od njih,kad sweki poludi i lepo im kaze,slawi se kad se porodim i posle toga da niko nedolazi dok se malo nepriwiknemo,hwala joj na tome...

juce,kad sam zawrsila uz,isla kod caleta na pijacu i dok sam bila tih 2 h tamo,nekih 20 osoba me pitalo kad cu,poceh goworiti da cu tek u septembru :P:lol: pa nek se cude malo :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.