Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Super :) Posteljinica je stvarno prelepa i jako lepo lezi u krevecu sve je sareno zbog onih medica :) Mislim da ce beki da se svidi :)

Jedva cekam da sve namestimo :wub:

Ali prvo mm mora da okreci sobu :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva cekam da sve namestimo :wub:

Ali prvo mm mora da okreci sobu :angry:

Pa juri ga sto pre da zavrsi to, sta akobeka porani???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa juri ga sto pre da zavrsi to, sta akobeka porani???

Jurim ga vec mesec dana. Obecao mi je da ce sutra, ali sad me zove i kaze da sutra ide na put i ko zna kad ce se vratiti. Subotu izbeci nece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je ostalo kadicu da kupim, uzecu najobicniju u plastici i onog kupka.

A koja je razlika izmedju fizioloskog rastvora u boci, ono sto se stavlja spricem i onih ampula Bebisol, koje je bolje da uzmem?

Mene je ona kadica sa nogicama spasila. ima odvodno crevo koje spustim u kadu i voda sama odlazi.

sto se fizioloskog tice, u pocetku mi je bilo lakse sa tim malim ampulicama, pola u jednu pola u drugu nozdrvu.

kasnije sam kupila onu litarsku, ali dok su tako mali, mislim da nema potrebe..

posteljinica je divna.

bas cu se prosetati do Akse ovih dana da vidim sta ima.

sad zelim sve roza i sve sa sljokicama ahhahah

kolica su takodje dobra.

htedoh da vas pitam da li ste se odlucile za kolica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

megi, ako se potrefi da odes u porodiliste a on nespreman, sve ce da resi dok si ti tamo, ne brini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je ona kadica sa nogicama spasila. ima odvodno crevo koje spustim u kadu i voda sama odlazi.

sto se fizioloskog tice, u pocetku mi je bilo lakse sa tim malim ampulicama, pola u jednu pola u drugu nozdrvu.

kasnije sam kupila onu litarsku, ali dok su tako mali, mislim da nema potrebe..

posteljinica je divna.

bas cu se prosetati do Akse ovih dana da vidim sta ima.

sad zelim sve roza i sve sa sljokicama ahhahah

kolica su takodje dobra.

htedoh da vas pitam da li ste se odlucile za kolica?

mi jesmo i vec smo ih kupili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja sam sad jedva oprala kosu,ledja me ubijaju,malopre sam se cula sa dr.jel kada sam zvala ordinaciju ladno mi rekli da ne moze danas da su svi termini popunjeni i ja fino nazovem njega na privatni mob i zakaze mi veceras u 20:10 :rolleyes: joj odlepicu do tada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MasoS samo opusteno :) .....

Na nei pozitivan nacin vam zavidim na kraju trudnoce :D .... ja se vec sada jedva krecem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamaro,Milica ti je pravi secer,uziva!!! :wub: Megi,kolica su vam superiska a krevetac takodje divan! :rolleyes: Maso,znaci veceras te dr prima,super drzimo ti fige!!! :wub::) Ja evo zavrsila sa peglanjem,spakovala se i cekamo :P Ja sam slabo spavala sinoc,pa odoh sad na jedno tusiranje i spavanjac :rolleyes:Ova moja bebuska me je bas bockala,valjda me je i ovo peglanje umorilo,stajanje na nogama :rolleyes: .Bas sam pricala i sa mojom dr,njeno misljenje je da cu verovatno do treceg maja :) ali videcemo,ne opterecujem se :) Ajde da vidite i nasa kolica,podigli smo ih pocetkom aprila, doduse nije bas klasicna zenska boja,ali je po meni univerzalna!a krevetic kada budemo namestili slikacemo,jos nam je rano :Phttp://www.prenatal.it/shop/images/Product...0387368_001.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki super,sada sam videla za deckica :wub: A inace,evo ja sad bila da se spremim za tusiranje i imam sta da vidim,na papiru malo braonkastog sekreta,ali svetlo braon,ne tamno braon :blink: Inace,beba je aktivna,nije se umirila pa da mislim da je cep.....Pomoc :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhhhuuuu,ima li koga :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo imala si sliku kako to izgleda, a meni je bilo bezbojno al onako ljigavo sa malo braokastog jutros kad sam se obrisala... Ako ti tako izgleda moze da bude cep...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala mm na odgovoru :) Pa ne znam,nije mi bas identicno kao na slici....meni je bilo na papiru kada sam se obrisala svetlo braon,kao sekret obican samo sa malo sluzi.Ali evo sada vec nema nista :rolleyes: ,proverila sam....Cao devojke!Vidimo se ujutru :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage moje,ja samo da vam mahnem u prolazu... :wub:

Ceka me brdo stvari za peglanje :blink::rolleyes: Joooojjjj...

Nadam se da ste sve ok?

MM88 Vidim da jos nema novosti kod tebe... :wub: Jos malo je ostalo ;)

Buba maro Milica je kao lutkica.Juce sam videla slike na fb(Olja je lajkovala,pa mi je izaslo i tako uspela da vidim tvoju lepoticu)E Onda sam tebe i tvoju Micu sanjala...Valjda zato sto sam gledala slicice(vise puta) ;):)

Megi Draga,kolica i posteljinica su prelepa...Ja sam mom Pavletu uzela istu takvu posteljinicu samo u zutoj boji.Stvarno je prelepa ;)

MasaS Drzim fige ;) Ljubimo vas punoooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM88 gde ti nadje sliku tog sluzavog cepa?

Super su vam stvarcice. I ja sam kupila ljubicastu posteljinu i ogradicu, smo nikako da je operem kisa me zeza.

A kolica smo resili da uzmemo Pegolini zelena, al nema boje, sad nesto razmisljam da li da uzmem plavo siva iako je devojcica.

Model mi se dopada, cena je odlicna a ima i autosediste. I nece im stizati druge boje jos 2 meseca, a to mi je dugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM88 gde ti nadje sliku tog sluzavog cepa?

Super su vam stvarcice. I ja sam kupila ljubicastu posteljinu i ogradicu, smo nikako da je operem kisa me zeza.

A kolica smo resili da uzmemo Pegolini zelena, al nema boje, sad nesto razmisljam da li da uzmem plavo siva iako je devojcica.

Model mi se dopada, cena je odlicna a ima i autosediste. I nece im stizati druge boje jos 2 meseca, a to mi je dugo.

http://www.google.ba/imgres?q=sluzavi+%C4%...tx=59&ty=42

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad vidim da nece da otvori :( imas link na 574 strani, Topaz postavila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lorelaj bitno je da se tebi i tm svidjaju,pa sad na vama je da odlucite za boju :rolleyes: Nasa su teget sa belim-i imaju malo kariranog na sebi,ali nama su se svidela i to smo uzeli :) A iskreno i bila su na snizenju jer su bila poslednja ostala iz serije a imaju sve sto treba,ovde su ipak kolica papreno skupa ,a za bebu znamo svi da pored kolica,itekako ima sta jos da se kupuje i svasta treba.Koja god da odlucite,bice vam lepa :) I bebica ce uzivati u vasem izboru :wub: Lorelaj koliko jos do kraja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha nasla sam je, izgleda kao puz golac- al anemican :lol:

Ma u pravu si za kolica, nego ja sad nemam pametnija posla pa tako razmisljam o oji kolica :rolleyes:

Jos malo do kraja, prvo je bio 18 maj, pa mi sad rece 15. Al sad ce to dok trepnem. pa sve trazim ove ohrabrujuce porodjane price jer sam velika kukavica.

Iako cu zbog bebice izdrzati kako god bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nitta 09.04.2012

Waterlily 13.4.

Sandrisha 15.04.2012

Dea 22.04.2012

Mm88 26.04.2012

SabinaC 27.04.2012

Slagana-elena 29.04.2012

MasaS 03.05.2012

Jela Jela 12.05.2012

Megi. 13.05.2012

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 01.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

Dragana-baby 12.07.2012

Ko fali neka se javi sa datumom :) i ja se nadam da sam poslednji spisak iskopala :)

E jel se javljala skoro Sabina??? Ja se nesto ne secam da sam je videla zadnjih dana :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello, hello

Bogami svasta sam propustila za ova dva dana. Ne mogu da se vracam da sve citam, uputite me; imamo li novih drugara?

Mi sada malo cesce imamo goste, a i Danka nesto promenila ritam spavanja, pojacala ritam zezanja :lol: , pa i ne sedam za komp.

U subotu imamo neku svadbu i moracu da je ostavim na malo duze (4, 5 sati) pa mi je bas bas frka. Spremila sam mleko, izmuzla i stavila u zamrzivac, ali mi prosto pada tesko da je ostavim :(

Hajde neka mi neko samo kratko kaze jesmo li dobili nove bebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello, hello

Bogami svasta sam propustila za ova dva dana. Ne mogu da se vracam da sve citam, uputite me; imamo li novih drugara?

Mi sada malo cesce imamo goste, a i Danka nesto promenila ritam spavanja, pojacala ritam zezanja :lol: , pa i ne sedam za komp.

U subotu imamo neku svadbu i moracu da je ostavim na malo duze (4, 5 sati) pa mi je bas bas frka. Spremila sam mleko, izmuzla i stavila u zamrzivac, ali mi prosto pada tesko da je ostavim :(

Hajde neka mi neko samo kratko kaze jesmo li dobili nove bebe?

Jesmo :) Drugara Nemanju :D

Maya nam se porodila juce... I Jelena777 isto al za nju nista ne znam, posto ni ja nisam mnogo mogla da pratim preko telefona iz bolnice, a sad me mrzi da se vracam unazad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nitta 09.04.2012

Waterlily 13.4.

Sandrisha 15.04.2012

Dea 22.04.2012

Mm88 26.04.2012

SabinaC 27.04.2012

Slagana-elena 29.04.2012

MasaS 03.05.2012

Jela Jela 12.05.2012

Megi. 13.05.2012

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jenny 01.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

Ko fali neka se javi sa datumom :) i ja se nadam da sam poslednji spisak iskopala :)

Posto sam ja sad u trecem tri. upisi mene.... :P 12.7.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto sam ja sad u trecem tri. upisi mene.... :P 12.7.2012

Dodala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anusa o Jeleni777 znamo samo da se porodila i da je decak tezak 2080gr ,jedna devojcica 2020gr a druga 2010gr

Maya nam je pisala kaze da je super prosla.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.